Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11

Hozzászólások

(#2001) markknight


markknight
veterán

Azta, hogy elbeszélgettek magatokban :D Pöröghetne jobban a topik, ps-en most én is visszanéztem felfedezni, valahogy elkapott a feeling a sok fps után. Sindel meg nagyon tetszik, alig várom :B

(#2002) x360elite válasza Döglött Róka (#2000) üzenetére


x360elite
őstag

Ez a beszéd. Gyere majd MKX-ezni is (persze előbb toljuk a 11-ben), megvárom míg vissza nyered a formád az X-ben, akár 1 teljes hónapig is gyakorolj nyugodtan, nem sürgetlek.

Az X-ben 5 nagy kedvencem van/volt: Mileena, Scorpion (tudom, őt nem szívleled, ezért nem is leszek vele), Sub-Zero, D'Vorah, és Ferra/Torr. Persze a többieket is bírom, kivéve Jason egyik variánsát.

Most, hogy említed, tényleg kasual meccseknél volt a legtöbb játék közbeni kilépés. Ott tényleg szinte csak bal herék játszanak? Nem a tudásukra célzok (soha nem), hanem a hozzáállásukra és a másikkal szembeni tisztelet teljes hiányára.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#2003) Döglött Róka válasza x360elite (#2002) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Kasual, benne van a nevében. Nem veszi senki sem komolyan. Főleg hogy custom buildeket is tolnak benne ami felborítja a balanszt rendesen.

Gyakorolni jó, de max ennyi.

X-et meg valahogy nem érzem. Takeda-t meg Triborg-ot toltam leginkább, de alapvetően a mechanika nem jött át annyira abban a részben. Az, hogy meg más mivel játszik, szeretem-nem szeretem tökmindegy. Nem fogom arra hogy ja de S tier-el jött a másik.

11ben Scorpion a nerfig fájdalmas volt, de ha figyel az ember a spacing-re könnyen alázható, nem véletlen nem megy tornákon. Sub-Zero dettó, igaz az egy 50/50 szörnyeteg mégis könnyen fogható. Mostani metában Liu Kang ami gyilkos meg Terminator lett túl erős.

Én Kabal-ozom, méltatlanul alulértékelt karakter.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#2004) x360elite válasza Döglött Róka (#2003) üzenetére


x360elite
őstag

Értem én, hogy nem nagy szám a kasual, de úgy vagyok vele, hogy nem azért fogadom el a kihívást, hogy meccs közben kilépjek, még ha sza..á is vernek. Azért szeretem jobban a kasual-t, mert főleg Kung Lao-t használom mostanában és az egyik alap mozdulata nem használható ranked-ben. Így kb. csukott szemmel leverhető az elvileg bajnok karakter. Ha pl. megnézünk egy Jax alapkarit és adunk neki 10-es skálán egy 7-es erősséget, akkor ugyanez az érték egy alap Kung Lao-nál már csak egy gyenge 5-ös. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem minden esetben igazságos az egyensúly egy ranked meccsen.

Takeda nem volt rossz, triborg-ot meg valahogy (nem is tudom miért) nem nagyon használtam.

11-ben egyáltalán nem scorpizok. Nem tetszik.

Kabal-t én sem értem, hogy miért nem favorizálják, pedig nagyon durván aprítós karakter.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#2005) Döglött Róka válasza x360elite (#2004) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Egyáltalán nem gyenge kung lao tournament variacioja, foleg a hat trick. Nezd meg Scar-t vagy Foxy Grandpa-t hogy jatszik vele. Rankedban ha valaki dedikaltan Kung Laoval jon mar elore szentsegelek:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#2006) x360elite válasza Döglött Róka (#2005) üzenetére


x360elite
őstag

Na jó, de én nem vagyok Foxy, sem Scar :N . Ha csak egy sima teleportot veszünk, az gyakorlatilag egy ajándék felütés az ellenfélnek, bezzeg fordítva még soha nem sikerült, pedig mindenhogy próbáltam, de engem még egy 5-ös szintű ellenfél össz-vissz 15 meccsel rendelkezve is simán minden alkalommal fel tud ütni :F

Nem hittem volna, hogy valaha ilyet mondok egy MK-ra, de úgy érzem, ezt a részt már nem nekem és a hozzám hasonlóknak, hanem az új generációnak találták ki. Számomra túl sok benne az extra. Tudod, a szokásos, amiket mindig mondtam, hogy nem tudok velük megbarátkozni.

Amúgy a pro-k közül nekem mindig Madzin volt a kedvencem. Kotal-al nagyon jókat zúzott, de Sub-Zero-val sem volt ügyetlen.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#2007) Döglött Róka válasza x360elite (#2006) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha felutnek, akkor rosszkor csinalod. :) Eleg jo antizoning az a teleport.

Szerintem sokkal taktikusabb a 11, tobb a neutral harc, a footsie. Mint az elso 3 reszben. Nem eleg ket bnb kombo mint az X-ben.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#2008) x360elite válasza Döglött Róka (#2007) üzenetére


x360elite
őstag

Simán lehet, hogy rosszkor csinálom. Utoljára a 9-ben Kung Lao-ztam, de ott pl. az enhanced port-ot nem lehetett rosszkor csinálni (kb. ennyi volt Kung Lao erőssége, nem azt mondom, persze durva kombói voltak ott is, csak ugye azt valahogy el kellett kezdeni), itt viszont pont ugyanúgy beszívom, mint ha sima teleportot nyomnék. Ez így elmondva annyira nem hangzik rosszul sőt, ne csináljak teleportot és annyi, viszont sajnos annyira benne van a kezemben, hogy szó szerint fizikai fájdalmat okoz, ha kihagyom. :B

Pl. van egy ilyen kombó 11-ben: Y,X,Y,X,Y - LE+HÁTRA+X - Y,LE+ELŐRE+X - ELŐRE+Y,X . Majd abba hagyod és míg az ellenfél a földre esik, benyomod a teleportot(mondjuk itt pont csak sima port van már, mert a két csík el lett lőve, de akkor is lehetetlennek tűnik számomra ami ezután szokott jönni), majd nyomsz egy B gombot, igen ám, de itt következik a rossz vicc kategória. Az éppen rommá vert karakter a levegőből leesve gyorsabban ér földet, majd kel fel recharge-olva, mint Kung Lao teleportja és pont ugyanúgy felüt, mint ha csak simán benyomod a portot magában, vagyis ez a port tényleg csak és kizárólag zónázás ellen használható és még akkor sem mindig, tehát az egyetlen értelmes büntető mozdulat valójában nem használható. Legalább is nekem nem szokott bejönni, inkább csak visszafelé sül el mindig. :O

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#2009) x360elite válasza Döglött Róka (#2007) üzenetére


x360elite
őstag

Ez még lemaradt. Sindel-t nagyon várom. Tudom, hogy eléggé semmilyen karakter lett most, de régen nagyon bírtam, hátha átlendít a holtponton és megszeretem ezt az MK11-et :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#2010) Döglött Róka válasza x360elite (#2009) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Engem egy DLC se fogott meg eddig Shang-on kívül. Nightwolf-ot nézegettem, jópofa de valahogy mindig Kabal-nál kötök ki.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#2011) x360elite


x360elite
őstag

Tudja valaki, hogy 26-a mennyire hihető Sindel megjelenési dátum?

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#2012) gabor7th válasza x360elite (#2011) üzenetére


gabor7th
addikt

Az early access, másoknak + egy hét. Vagy hallottál valamit amiért késne?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#2013) gabor7th válasza Döglött Róka (#2010) üzenetére


gabor7th
addikt

Nightwolf a megfelelő kezekben egy igazi gyilkoló szörnyeteg.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#2014) x360elite válasza gabor7th (#2012) üzenetére


x360elite
őstag

Nem hallottam semmit és be..szna, ha pont én nem kapnám meg early access-ben, hiszen január óta ki van fizetve. :K

Ezek szerint időben jön. Köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#2015) x360elite válasza Döglött Róka (#2010) üzenetére


x360elite
őstag

Én pont így vagyok Kung Lao-val. Nagyon tetszett Shao Kahn, erős karakter, de borzasztó lassú, eleinte lehetett vele érvényesülni, de ugye a többiek is fejlődnek, nem csak én, így végül nagyon kijött a sebességbeni különbség Kahn és bármely más karakter között. Próbálgattam a DLC-k közül Terminator-t, de visszatértem Kung Lao-hoz.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#2016) gabor7th válasza x360elite (#2015) üzenetére


gabor7th
addikt

A végére "Frendship" lesz köztetek, nem "Fatality" Döglött Rókaval? Helyes.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#2017) Döglött Róka válasza gabor7th (#2016) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Sosem volt harag.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#2018) gabor7th válasza Döglött Róka (#2017) üzenetére


gabor7th
addikt

Pedig már úgy tünt igazából ti vagytok Scorpion és Sub-Zero real life. De végülis ők is haverok tudtak lenni...

Majd kívácsi leszek erre a "Goddess of the Damned Cetrion" skin csomagra is.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#2019) Döglött Róka válasza gabor7th (#2018) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ők azért nem egy elmaradt online meccsen vitáztak :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#2020) markknight


markknight
veterán

Mikor lesz Sindel? Nov 26 van már. Megint itt szarakodnak össze-vissza.

update: Látom 7-kor lesz. Fasza...

(#2021) Döglött Róka válasza markknight (#2020) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mindig este jött... Tudod ez egy amerikai játék, de szép hőzöngés volt :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#2022) x360elite válasza Döglött Róka (#2021) üzenetére


x360elite
őstag

Elég jó lett Sindel. Nem a legkönnyebben használható karakter, de tetszik :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#2023) Döglött Róka válasza x360elite (#2022) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jah, nezegettem. De nem jon at. KL-ben verni jo:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#2024) x360elite válasza Döglött Róka (#2023) üzenetére


x360elite
őstag

Bizony.... Inkább ütni kell, nem használni. :D

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#2025) Döglött Róka válasza x360elite (#2024) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Pro tipp, air-to-air-ben nyer :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#2026) x360elite válasza Döglött Róka (#2025) üzenetére


x360elite
őstag

:DD

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#2027) gabor7th


gabor7th
addikt

Tévedtem Sindellel kapcsolatban, most hogy végre hozzám is eljutott, egészen élveztem, bár sok időm azért nem volt vele. A befejezése is tetszett, bár ezzel szinte egyedül vagyok, mert csak egy embert láttam aki azt írta volna, hogy tetszik neki, más kommentek között olyanokat olvastam, hogy ezzel szétrombolják a karaktert, és stb.. Szóval legalábbis akik írtak kommentet nem igazán kedvelik a befejezést. Az egyik Cetrion-Sindel párbeszéd is ütött. Következik Joker.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#2028) HussarF

Kifarmoltam cetrion fejét is és így szerintem teljesen bejártam már a kryptát. Vagy van még tovább is? Ha a térképet nézem, igazából egy olyan terület van, ami kicsit homályos, mint ha nem jártam volna még ott, az a bejárat előtt van ,ahonnan érkezünk a legelején. Oda is el lehet jutni?
Vagy ha nem (vagy ha igen, akkor is), ezután már csak vissza kell roll-ozni a ládákat és újra kezdeni a nyitogatást? Meg a maradék fejek kifarmolása és ennyi? Meg ez csak a sima ládákra vonatkozik, ugye, és a soul fragment-es "tárolókat" nem lehet visszaforgatni?

(#2029) x360elite válasza HussarF (#2028) üzenetére


x360elite
őstag

Ha nincs meg minden fej, akkor biztosan nem voltál még mindenhol a kriptában. Az a homályosabb rész a bejáratnál Shang Tsung trónterme, amit úgy tudsz kinyitni, ha minden fejet a helyére teszel.

Pontosabban:
Az első 10 fej elhelyezése után nyílik a trónterem.
A 15. fej után az emeleti ajtó
Ha mind a 25 fejet megszerezted, akkor a harmadik ajtó (treasure room) is kinyílik.

Ha kinyitottad az összes ládát és ezután visszaállítod, akkor a soul-os ládák is újra nyithatóak lesznek.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#2030) HussarF válasza x360elite (#2029) üzenetére

Ennek farmolására mi a leghatékonyabb mód? Survival tower very easy-n és Noob-ot beteszem AI-val? Állítólag ő 95%-ban fatality-zik.

(#2031) x360elite válasza HussarF (#2030) üzenetére


x360elite
őstag

Nem rossz megoldás, de jobb célirányosan csinálni. Válassz ki valakit, akinek még nincs meg a feje és addig lépj ki és be a klassic towers-be, amíg nem találsz egy olyan tornyot, ahol az a karakter az első ellenfél, akinek a fejét meg akarod szerezni. Levered, majd tower select és újra levered, majd újra és újra, amíg meg nem lesz a feje. A többi karakternél ugyanígy csináld, sokkal hamarabb meglesz, mint ha csak találomra ráereszted az AI-t.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#2032) HussarF válasza x360elite (#2031) üzenetére

Csak akkor nem hagyhatom ott. Mivel tök mindegy, hogy kinek a feje kell, akkor gyorsabb, meg kevesebb energiával jár, ha csak elindítom és otthagyom pár órára.

Mondjuk így viszonylag egyenletesen fognak a fatality-k minden karakterre nőni, aztán a végén fog hullámszerűen az összesre meglenni... De szerintem még így is gyorsabb, mint ha ott kellene ülnöm mellette és mindig leállítani és újraindítani az első meccs után.
Vagyis, ha jól értem erre gondoltál. Cetrionnál így csináltam, de itt most már mindegy, hogy kinek a fejei lesznek meg.

(#2033) x360elite válasza HussarF (#2032) üzenetére


x360elite
őstag

Te tudod, csináld, ahogy szeretnéd, bár halkan megjegyzem.... - nem lesz gyorsabb AI-al -, ráadásul pont annyira nem tudod otthagyni, mint ha te csinálnád. Hiszen a meccs végén a továbblépéshez OK-zni kell, azt meg az AI nem csinálja meg helyetted, szóval pont ugyanott vagy és semmi biztosítékod rá, hogy az adott karakter kivégzést is csinál, onnantól meg borul az egész és fogalmad nem lesz, hogy melyik karakter fejének megszerzése hol tart.

Értsd:
A javasolt módszerrel 7 napon belül megvan az összes fej. Az általad mondott AI-os megoldással nem biztos, hogy valaha meglesz (nyilván a nagy számok törvénye alapján előbb, vagy utóbb sikerül így is), de biztosan tovább fog tartani, mint ha tudatosan csinálod.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#2034) HussarF válasza x360elite (#2033) üzenetére

Cetrion-t AI-val farmoltam ki. A neten Noob-ot ajánlották és tényleg, 10-ből 9-szer Fatality-zett.
Igazad van, tovább kell léptetni, erről megfeledkeztem. De akkor is csak egyszer kell rányomni, még mindig egyszerűbb. Lehet, hogy lassabb így, de még mindig kevesebb energiát igényel és ez a főbb szempont. Nem kell határidőre bejutnom abba a kripta részbe, csak legyen meg valamikor.
Nyomon követhető egyébként, ha bemész a Krypt-be, és odaállsz a kőfejek elé, kiírja, hogy mennyi kell még belőle.

(#2035) x360elite válasza HussarF (#2034) üzenetére


x360elite
őstag

Mint mondtam, csináld, ahogy szeretnéd. Feltettél pár kérdést, megkaptad rájuk a választ. Innentől a te dolgod, hogy a tanácsot megfogadod, vagy kipróbálsz egy alternatív vonalat.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#2036) HussarF

Egyébként Joker-ről mennyire volt hivatalos az a videó, ahol Cassie (Harley Quinn-es skinje) elleni bevezető jelenete volt? Ed Boon is megosztotta twitteren, de olyan igazi hivatalos forrást nem láttam rá és a felbontás sem tűnt a legjobbnak

(#2037) Döglött Róka válasza HussarF (#2036) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ed Boon-nál hivatalosabb forrást nem fogsz találni :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#2038) R3laX


R3laX
addikt

Heló!
Tesómnak megvettem karira a game-et, de sajna Logi Rumblepad 2 gamepadja van, amivel eléggé zavarodott a játék. Hiába állítjuk át a gomb kiosztást, vhogy nem jegyzi meg. Más véletlen nem tolja ilyen gamepaddal? Van valami jó megoldás, ahol a gombok ténylegesen ott lesznek, ahol xbox padon PL?

[ Szerkesztve ]

(#2039) x360elite válasza R3laX (#2038) üzenetére


x360elite
őstag

Sajnos csak azok a kontrollerek állíthatók be megfelelően, amelyeknek a gombkiosztása ugyanolyan, mint az xbox kontrollereké. Erre nincs kiskapu. :( Maximum szoftveresen változtathatod meg a gombok helyét, de akkor meg a gyári beállításhoz képest lesznek máshol és amint elindítod a játékot, vissza fog állni az eredetibe. Ez van. Amúgy ha rászán tesód 4-6000 forintot, abból már tud normális joy-t venni.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#2040) R3laX válasza x360elite (#2039) üzenetére


R3laX
addikt

Ahamm, köszi a választ :R , ránézünk azért előtte majd erre az Xbox360 controller emu-ra még.

(#2041) ballazol


ballazol
senior tag

Kellemes Karácsonyt! :)

A normálist kikérem a gamepad nevében. :O

infrás, még mindig 38$ Amazonon...
kapják be a fejlesztők... :((

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#2042) x360elite válasza ballazol (#2041) üzenetére


x360elite
őstag

Kikérheted, amennyire csak akarod, attól még ez a világ egyik legrosszabb kontrollere, ha MK-ról, vagy egyéb verekedős játékról van szó. Az meg egy rossz vicc, hogy 38 dollár (vagyis több, mint 10.000.- HUF), ennyiért már mikrokapcsolós D-PAD-al rendelkező xbox one joy-t kapsz, ami klasszisokkal jobb ennél a logitech-nél.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#2043) R3laX válasza x360elite (#2042) üzenetére


R3laX
addikt

PC-hez kell, adj még hozzá a vevő miatt egy 5 rugót. :K

(#2044) ballazol válasza x360elite (#2042) üzenetére


ballazol
senior tag

pc-n szeretnék egy pc-s játékkal pc-kompatibilis kontrollerrel játszani
ezt kértem ki magamnak, szerény véleményem szerint jogosan :))
PEACE!! :)

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#2045) x360elite válasza R3laX (#2043) üzenetére


x360elite
őstag

Vagy inkább 0 rugót, mert bluetooth-os a one joy. :U

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#2046) x360elite válasza ballazol (#2044) üzenetére


x360elite
őstag

Igen, az emberek ott tévednek általában, hogy képzelt dolgokat vélnek valósnak.

Amit hiszel, azt leírtad, engedd meg, hogy én megtegyem ugyanezt a valós tényekkel.
Te microsoft windows alatt szeretnél játszani egy microsoft licencelt játékkal egy NEM microsoft licencelt kontroller segítségével. <-- Itt van a bibi.

Mutass egy olyan céget, amely a saját érdekei ellen dolgozik. Nem fog menni. :N
PEACE

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#2047) R3laX válasza x360elite (#2045) üzenetére


R3laX
addikt

De bluetooth vevő kell nem? Nem mindenkinek van a lapján sajnos.
Neved alapján te is licencelsz :).

[ Szerkesztve ]

(#2048) x360elite válasza R3laX (#2047) üzenetére


x360elite
őstag

Ezek szerint te meg Pszichiáter vagy, ők mondják mindig, hogy relax :D

Ha nincs bluetooth a lapodon, akkor egy sima mikro USB kábel is megteszi. Nem mellesleg egy xbox one kontroller 8000.-ért már beszerezhető, azt meg ne mond, hogy 2000.-ért nincs bluetooth vevő. Bemész egy auchan-ba, vagy Media Markt-ba és bumm, ott lesz 1990.-ért. Még így is jobban jársz, mint egy gagyi joy-al 10.000.- pluszért.

Tudom, hogy nem tetszik, ha nincs fusi megoldás, de van, amire nem létezik. Ez van. Ha nem jó, akkor játssz mással, de semmi értelme kötözködni, attól a lényeg nem fog változni.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#2049) R3laX válasza x360elite (#2048) üzenetére


R3laX
addikt

:D
Értelek, nem kötöszködöm, csak csípkelődöm :). 8000-ért honnan szerezhető be? Külföld, vagy bel? Ez a fajta bluetooth-os megoldás nem növeli a latency-t?

[ Szerkesztve ]

(#2050) atainprison válasza R3laX (#2049) üzenetére


atainprison
senior tag

Én Logitech F310 kontrollerrel játszok PC-n és tökéletes. 6 ezerért már hozzá lehet jutni használtan.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.