- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- erkxt: A Roidmi becsődölt – és senki nem szól egy szót sem?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- MasterDeeJay: Noname 1TB-os SATA SSD teszt
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Jack Hunter: Kínai erősítő vásárlási tippek
- hcl: MS Office365 Linuxon
- Gurulunk, WAZE?!
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
cinemazealot
addikt
Ugyanezzel a jelenséggel szívok én is az adatlapomban lévő konfiggal (Ubuntuval): néha (az esetek 50%-ában) alvó üzemmódból a bekapcsológomb megnyomása után felpörög a CPU venti, majd ugyanazzal a lendülettel vissza is alszik, még a bejelentkező képernyőig sem jutok el. Korábban valaki azt mondta, hogy talán a külső táp nem elég vaskos, és szó ami szó csak egy 54 W-os kockatápról megy a cucc. Nagyobb (normál méretű ATX) tápról csak az elején próbáltam, de akkor még szinte soha nem küldtem alvó módba. Viszont van benne egy PicoUPS (előtte 4,6 Ah-nyi akkuval) meg egy széles bemeneti tartományú PicoPSU, nem tudom, ezek okozzák-e a galibát. Mindenesetre adatvesztésem eddig még nem volt, csak idegesítő, hogy nem mindig elsőre ébred fel a gép. Ugyanakkor hidegindításkor (tehát kikapcsolt állapotból való bekapcsoláskor) ilyen még nem fordult elő, akkor mindig normálisan beindul.
-
#16939776
törölt tag
Szia!
Annyit tegyél meg - mielőtt tápot cserélsz - hogy videó lejátszást indítása után marokra fogod és megrázod az AC-DC-t, átmozgatod az összes kábelt-csatlakozót. Megfogod a hűtőbordát marokra és megbillegteted óvatosan körbe, Illetve a ramokat körömmel megpöccinted.
Ha netán valamelyik lépésnél szétfagyna, az utalhat a probléma eredetére.
A Széles bemenetű DC-DC-vel általában probléma szokott lenni, hogy valamelyik üzem állapotában sípoló hangot hallat.
Ha az eredeti 120-as Pico psu-d van és tényleg hibásnak bizonyulna, felvásárolom.
(#41821) soneec: a vágást abban az esetben tedd meg, ha tudsz is vele együtt élni, mert könnyen tönkre lehet tenni vizuálisan a házat. Javasolnám hogy kérdezz rá a gyártónál hogy van-e lehetőség pót oldal lapot rendelni, ha valami balul ütne ki.
A minta élőben sokkal erősebb lesz, mint a rajzon mutat, mert a belső élen kivilágít a nyers alu színe.
Ha teheted olyat válassz ami erősen harmonizál a fedélen található rácsozattal.
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B760M i7 12700K 16GB DDR4 512GB SSD RX 6700 XT 12GB Rampage SHIVA Enermax 750W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 4070 Ti Super GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G5 - i5-8G I 8GB I 128GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! Asus B450 R7 2700X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 8GB Rampage SHIVA TT 500W
- Kaspersky, McAfee, Norton, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest