Hirdetés
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Yézi: Blekk Frájdéj
- eBay-es kütyük kis pénzért
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- bambano: Bambanő háza tája
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
válasz
Ghoula
#38039
üzenetére
Szia!
Üdvözölünk itt az ITX topikban. Örülök az elhatározásodnak, hogy egy olcsó és esztétikus dologból szeretnél
- hozzáadott munkával - használhatót csinálni. Mert ez az út neked is és nekünk is sok tanulsággal fog szolgálni, köszönjük hogy megosztod ezeket.Két kérdést tennék fel így elsőre.:
-Mi a célod, milyen kaliberű, hőtermelésű hardvert akarsz vele kiszolgálni?
-Szerinted miért rossz a szellőzése ennek a háznak, miért kell bele egyszerre több, nagyobb átmérőjű ventillátor ilyen csekély térfogathoz?
Új hozzászólás Aktív témák
- Direct One (műholdas és online TV)
- Samsung Galaxy S25 Edge - a tegnap határán
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- BestBuy topik
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- matrix2012 károsultjainak megbeszélő topikja
- Yettel topik
- iPad topik
- Metal topik
- Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Lancia topik
- További aktív témák...
- MSI A78-G41 PC Mate (MS-7793) AMD FM2+ alaplap
- 8x16 ddr4 vízhűtéses ram
- G.SKILL Trident Z5 Royal NEO RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL28
- Új, bontatlan ADATA XPG 48GB (2x24GB) KIT DDR5 6000MHz CL30 Lancer Blade RGB Black XMP/EXPO - 10 év
- Alkuképes, Új Asus Prime Z690-P D4 (3+1 db), AJÁNDÉK 256 GB M.2 SSD-vel és SSD hűtőbordával
- ASUS ROG Zephyrus G14 - 14" WUXGA 144Hz - Ryzen 9 6900HS - 16GB - 1TB - Win11 - RX 6800S 8GB - HUN
- HP Dell, Lenovo, Fujitsu, üzleti kategóriás notebook kiárusítás
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Honor Pad X8 / 4/64GB / Wi-Fi / 12 Hó Garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi

