Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97343) Sir81 válasza DonMaster (#97339) üzenetére


Sir81
aktív tag

Első körbe már megbocsáss de nem az fps értékekre izgulok rá önmagában, hanem arra is, hogy milyen jó megbízható a kártya hűtése! És ha lehet miközben forog a propeller még halljam is a saját hangomat. Abban remélem megegyezhetünk, hogy hosszú távon egy VGA-nak sem tesz jót ha nincs megfelelően hűtve!

Második körben körülnéztem kicsit a piacon és úgy fest a drága bányászok akcióba léptek! Úgy tűnik, hogy aki középkategóriás kártyát szeretne az szívni fog, ahogy én is és a gyártók szarnak az emberek fejére. Kezd megint kiürülni a piac, a beszerzés pedig még magas áron is bizonytalan!

Gyors csekkolás a kedvedért:

- IPON: 15 féle 1060-as abból a legolcsóbb 6 Gb-os a Zotac 90600 forintért (egy ventis hűtés), 85e volt pár
napja és ez is csak június 20 után elérhető, a következő kategória pedig már 100 000 felett van! :C

- PCX: 7 féle kártya, ebből legolcsóbb 6 Gb-os EVGA 100 000 jó magyar forintért (egy ventis hűtés)

- BESTMARKT: 57 kártya, ebből legolcsóbb 6Gb-os INNO 3D 80 000 Ft (két ventis minőségi darab)
leghamarabb június 23-án vehető át, ahogy az itt fellelhető kártyák 99%-a :C

- EMAG: 5 db 1060-as, legolcsóbb 6GB-os Palit 94e forintért (két ventis csúcskategóriás) és van raktáron

- AQUA: 11 db 1060-as legolcsóbb 6GB-os 100e-ért ASUS 100e forint (két ventis) és van raktáron

Nem néztem meg sokkal több boltot, de szerintem ezek az adatok elég jól tükrözik, hogy ahol elméletben nagy a készlet, ott sincs most semmi valójában, sőt elképzelhető, hogy nem is lesz, főleg, hogy sok kártya már fent sincs náluk! Legolcsóbb az INNO de szerintem te sem ilyet vennél, főleg, hogy ez sincs készleten, majd valamikor lesz... :C

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.