Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85206) giornalista válasza #77081088 (#85184) üzenetére


giornalista
senior tag

a helyedben RX 480 vagy GTX 1060, én is a kettő között vacilálok egyelőre, ugyanígy Battlefield 1 alá kell főleg. egyébként szerintem ezeknél a kártyáknál olyan nagyon nagy különbség nem lesz, a tesztekben persze kihozzák majd, hogy 10-12% a különbség, de ha megvan a stabil 60 FPS, akkor onnan már nehéz elrontani az élményt.

(144hz-es monitor esetén persze más a helyzet).

amin én gondolkozok, és ezért játszik még nagyon halványan a GTX 1070, hogy akarsz-e esetleg 1440p-re bővíteni, amíg használod a gépet. én kifejezetten hosszú időre vásárolok, a mostani is ugye 5 éves, a következő is 3-5 éves távlatra lesz szánva - a mai játékoknál is tökéletesen megfelel, hogy leveszem a grafikát, akár low-ra, hiszen a legtöbb játék low grafikán is jól néz ki).

egyébként a best buy szerintem a 4 gb-os RX 480 lesz, ha majd megjelenik és tényleg 70 ezer forint körül árulják. a mai játékok karcolják a 2 gigát, a 4 nagyjából mindenre elég. a következő időkben jöhetnek izmosabb címek, gyengébb portok, de - bevallom, laikus - véleményem szerint nagyjából egyszerre lesz majd kevés a 480-as chipset ereje és a 4gb memória a full hd ultra grafikákhoz.

az én masinám október elején lesz összerakva, addigra remélem, hogy kialakulnak az árak. igaz, az esetleges téli akciókról meg lecsúszok, de ez van, launch napján már játszani szeretném a BF1-et.

(bárcsak lenne olyan 480, ami mellé járna a játék bundle-ben...).

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.