Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75640) truebaba8 válasza 4264adam (#75635) üzenetére


truebaba8
tag

ize, en nem irtam, hogy nalam fullhd-n ennyi, csak hogy ennyi. a pluszt ugy ertettem stabilan megvan, bocs, jogos a kritikad erre.
Nekem meg egy sulinetes samsungom van, 1280x1024 -el. (viszont nem vagyok szemuveges, es ezt ennek koszonhetem - nap 12 oraban nyomom)

"ini-t változtatsz megzavarodik az egész"
hat pont kellett, hogy menjen ezzel a keparannyal, de ezt is tudod jol, foleg ha a "Fallout 4 topicba"-ba nyomulsz.

"Akkor sem képes egy x4 kihajtani a vga-t és pont!"
Ne haragudj, de te engem abszolut nem ertesz meg.
Pontosan tudom, h nem tudja kihajtani, hogy tudna??? De ki allitotta 1x is hogy igy lesz?
Foleg egy GA-MA69G-S3H 8 eves lapban, ami a HT-t is leveszi a phenomnal.
A jovore nezve vettem meg, mert _ez_ jo lesz a platform csere utan is nekem. Sott nekem kb meg vagy 3 evig minimum, mivel a 4gb-osat vettem, es nem tervezem, hogy ezt a remek sulinetes monitort lecserelem addig.
Nalam hogy ultra beallitasokkal menjenek a mostani jatekok, ennyi kellett csak : VGA csere, +4GB mem
a vga volt 41 ezer forint nekem (eladtam a regit) + 7e ram - de ugy vadasztam ossze ket maganyos darabbol.

Szal 2015-ben hardware-re osszesen koltottem 48 ezret. (es meg a 350w-os de _minosegi_ fsp tapot sem kellett lecserelnem)

Ezzel a config tudja a 60fps-t, es meg a battlefronttal is jatszani fogok ezzel, siman.

Remélem megértetted mire akartam kilyukadni. bocs a hosszu offert - foleg mert a topicgazda lehet megint kitilt miatta.

-

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.