Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38450) AAntii válasza zolee0307 (#38448) üzenetére


AAntii
őstag

Gigabyteról a tapasztalataim:
Bf3 alatt 40%-os venti mellett nem megy 70 fok fölé, ekkor szinte alig van hangja. Elég magas oc-t kapott, azt hiszem az egyik legmagasabbat, tuningolni nem tuningoltam, így fogalmam sincs ilyen téren mit tud. Ami hátrány lehet, az a rev1-es műanyagborítás, bár személy szerint nekem nem rezonál, illetve a gyári ventiprofil túlvezérelt, egy 280x-nek nem kell furmark alatt 65 fokosnak lennie és emiatt bömbölnie a ventijének. Ami mellette szól még, hogy 3 év gari van rá, míg a sapphire-ra 2 év van csak.

Egyébként az asust igaz drágább, de az aquaban adnak mellé bf4-et a 92-93 ezres áron, így azt még el tudod passzolni, hogy kevesebbe legyen. Ha nekem kellene vennem egy másikat és újan kellene ezt megtennem, akkor lehet amellett döntenék. Msi gaming ami még tetszik, de az msi a fake biossal elvágta magát nálam (azért, hogy a vrm hőmérséklete alacsonyabbnak tűnjön az érzékelők alapján annyit csináltam az msi szagemberei, hogy a szenzor beállításait eltolták 15 fokkal, így lett a szobahőmérsékletű helyiség hőmérséklete a szenzorok alapján 10 fok, és a vrm az említett értékkel hűbösebb).

A többi közül meg nincs olyan, amiért többet fizetnék, mint a másikért.

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.