Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37551) ggg1 válasza bluyoo (#37548) üzenetére


ggg1
aktív tag

"Ahhoz hogy halk legyen egy VGA nem szükséges kifejezetten passzív kártyát vásárolni. Pl. az én VGA-mat sem lehet hallani még levett oldallap mellett sem.
De persze ha passzív kell .... csak rákérdeztem!"

Értem én. Nekem is volt ventilátoros videokártyám, és azt se lehetett hallani. Nem a passzívon van a hangsúly, de olyan alap kártya kell, amik között majdnem mind passzív, úgyhogy ha már nem kell erősebb, akkor minek vennék ventilátorosat?! Ezért nézek passzívat, nem azért, mert ez nekem valami ilyen szent grál.

Csak azt szeretném kitalálni, hogy ezek közül az alsó-közép kártyák közül melyik a legerősebb, és a leginkább ajánlott. Hátha megtanulok még valami új érdekes szempontot, hogy mit érdemes nézni.

(#37552) chop


chop
őstag

Sziasztok!

Lehet, hogy nehezek kérdezek, de ma középkategóriában (ez nálam max 20k) melyik kártya számít best buy-nak?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#37553) bandi0000 válasza chop (#37552) üzenetére


bandi0000
nagyúr

újonnan 7770, használtan 7790

Xbox One: bandymnc

(#37554) chop válasza bandi0000 (#37553) üzenetére


chop
őstag

Kicsit bővebben légyszi, 8 éve laptopról vagyok, azóta nem követem a típusokat.

Erre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#37555) bandi0000 válasza chop (#37554) üzenetére


bandi0000
nagyúr

igen erre a családra, ezt ajánlom

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#37556) bluyoo válasza ggg1 (#37549) üzenetére


bluyoo
nagyúr

"egy hangtalan HTPC, amivel lehet lövöldözős játékot nyomni full hd-ben, részletesebb grafika mellett" Ez nem HTPC ... Az én vasamat sem nevezném annak attól hogy ezen videózom és a zenét is a gépről .... Szerintem ez mára már alap felhasználása egy PC-nek.
" Egy FX-8320 csak 37k, és messze erősebb minden i5-nél." Most nem akarok egy Intel/AMD CPU vitát de ezt én kötve hiszem. :)
"Szóval addig is nézek ebbe valami passzív VGA-t." Ok! :)

(#37551) ggg1
Esetleg nem passzív GTX650Ti , 7770 , 7790 vagy azok már túl erősek a Gémer HTPC -be? :DDD

Bazinga!

(#37557) Buci21


Buci21
addikt

Üdv népek :D

HD 7950 HIS IceQ turbo. nahyon fasza kártya, kakaó van benne rendesen, és jó a hűtése is, mindenkinek ajánlom. Nem mértem vele komolyabbat, arra nem volt időm, de olyan jó érzés kézbefogni, mégha igencsak rusnyácska is szegény.

(#37556) bluyoo :
FX elég erős ha nem méregeted, csak használod.

[ Szerkesztve ]

(#37558) Janex83


Janex83
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek melyiket éri meg jobban megvenni, megéri e a többlet kiadást a vapor-x oc? Sokkal halkabb és nagyobb teljesítményű a vapor-x hűtése mint dual-x?

Bocs a hülye kérdésekért de nem nagyon értek a vga hűtésekhez. Ráadásul egy elég elavult vga-ról váltok 9600 Gt-ről. És egy kicsit le vagyok maradva. De azt tudom, hogy ez egy jó kártya. :)

Sapphire PCIE R9 280X 3G GDDR5 Dual-X OC

Sapphire PCIE R9 280X 3G GDDR5 VAPOR-X OC

Előre is köszönöm!

(#37559) Buci21 válasza Janex83 (#37558) üzenetére


Buci21
addikt

mennyivel drágább a vapor? HIS vagy Giga vagy netán Asus van?

jó kártya, de mi a proci?

[ Szerkesztve ]

(#37560) bandi0000 válasza Janex83 (#37558) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Szerintem nem, bár nekem volt vapor X szerettem halk volt, de hallottam olyat is hogy nem a legjobbak a vaporX-ek, amúgy milyen gépbe lesz?

Xbox One: bandymnc

(#37561) Janex83 válasza Buci21 (#37559) üzenetére


Janex83
csendes tag

fx 8350

(#37562) Buci21 válasza Janex83 (#37561) üzenetére


Buci21
addikt

jó döntés :D a lapot jól válaszd meg, de a 7970/R9 280X jó pajti lesz neki. Én ma 8320-al és 7950-el raktam össze egy masinériát :D

(#37563) Janex83 válasza bandi0000 (#37560) üzenetére


Janex83
csendes tag

játékra van a gép

(#37564) Janex83 válasza Buci21 (#37562) üzenetére


Janex83
csendes tag

milyen lapra gondolsz alaplapra

(#37565) Buci21 válasza Janex83 (#37564) üzenetére


Buci21
addikt

persze :D szar lapba az FX eléggé bukó sajna, jó lapban viszont táltos :C

(#37566) Janex83 válasza Buci21 (#37565) üzenetére


Janex83
csendes tag

már a gép meg van csak vga csere lesz

alaplapom asus sabertooth 990fx r2.0

(#37567) Buci21 válasza Janex83 (#37566) üzenetére


Buci21
addikt

nah az a jó lap fogalmát mélyen kimeríti :D

(#37568) Janex83


Janex83
csendes tag

azért ragaszkodom a sapphire, mert ebbe a márkában tudok olcsón. azért kérdeztem, hogy dual-x vagy vapor-x? mert ha elég halk és jó a dual-x hűtése is akkor nem fizetek többet a vapor-x-ért.

[ Szerkesztve ]

(#37569) arcszesz válasza ggg1 (#37551) üzenetére


arcszesz
aktív tag

Az olcsó passzív kártyák már túlhaladottak, mert a mai igp-k erősebbek náluk. Felesleges pénzkidobás megvenni ilyesmit.

Ha már dvga, a 7730, esetleg 6670 vagy GT 640 nyújt annyi plusszt, hogy érdemes megvenni. Mindet lehetőleg DDR5 rammal. Passzív nem gyakori ezekből.

[ Szerkesztve ]

(#37570) Buci21 válasza Janex83 (#37568) üzenetére


Buci21
addikt

mennyivel drágább a vapor? mert jobb, az tuti, de a dual is teljesen okés :D

(#37571) Janex83 válasza Buci21 (#37570) üzenetére


Janex83
csendes tag

hát nem sokkal de azért az is jó pénz. 7800 Ft-al

(#37572) Buci21 válasza Janex83 (#37571) üzenetére


Buci21
addikt

annyit nem ér meg :D

(#37573) Janex83 válasza Buci21 (#37572) üzenetére


Janex83
csendes tag

ezt most komolyan mondod?

(#37574) Buci21 válasza Janex83 (#37573) üzenetére


Buci21
addikt

8 rugót tuti nem :d azt hittem csak 2-3-4 ezer :D én tuti megvenném a dual x-t :D

(#37575) VBenc


VBenc
tag

Sziasztok.

Asus M5A97 és FX8350 mellé milyen VGA-t vegyek? A táp bírja, csak ajánljatok valamit amit még kipörgetne a CPU, és későbbiekben is jó lesz I7 mellé.

köszi

Mondom de mondom!!

(#37576) bandi0000 válasza VBenc (#37575) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Mennyi a keret?

Xbox One: bandymnc

(#37577) ggg1 válasza bluyoo (#37556) üzenetére


ggg1
aktív tag

:D Ez jó volt! Gémer HTPC :D

Na figyelj, nyisd meg azt a linket, amit KAMELOT küldött a kártyáról, ez a gyártó honlapja, ott az első bekezdésben szó szerint azt írják, hogy ez a kártya ideális a HTPC-khez. A gyártó azt mondja, hogy ez abba (is) való, én meg ki vagyok, hogy ezekkel az okos emberekkel vitatkozzak?! :) Ha ilyet veszel, lehet gémer htpc-d, nincs mese. :D

Különben meg épp ezért fogalmaztam így: egy htpc építhető belőle, ami akár játékra is jó. (Mint ahogy minden htpc jó valamilyen mértékben játékra is.)

"Ez nem HTPC ... Az én vasamat sem nevezném annak attól hogy ezen videózom és a zenét is a gépről"

Persze, tökéletesen igazad van. A htpc attól az, ami, hogy alkalmas multimédia kezelésére, és nem rendelkezik olyan zavaró hatásokkal (méretben és zajban), ami rombolja egy nappali összhangját. Ettől még egészen biztos, hogy minden HTPC-n lehet aknakeresőt is játszani. :D

"Az én vasamat sem nevezném annak attól hogy ezen videózom és a zenét is a gépről .... Szerintem ez mára már alap felhasználása egy PC-nek."

Minden PC jó bizonyos mértékben mindenre, ezért nevezik általános célú számítógépnek.
Emlékeim szerint én még DOS alatt is futtattam valamilyen videolejátszót parancssorból paraméterezve a '90-es években, és akkor még nem is volt olyan szó, hogy htpc. :D
Szóval szerintem, ha egy kártyát a gyártója htpc-be szán, de az elég erős egy kicsit komolyabb játékhoz is, akkor hát Istenem, ilyen is van.

>>"Egy FX-8320 csak 37k, és messze erősebb minden i5-nél." Most nem akarok egy Intel/AMD CPU vitát de ezt én kötve hiszem.<<
Oké. Engem érdekelne ez a téma, csak szerintem ne itt offoljunk erről. Mondd, hogy hová menjek, és szívesen meghallgatnám, hogy mit írsz erről. Az én ismereteim elég hiányosak ezzel kapcsolatban; cpu benchmark összehasonlító listákat néztem tesztoldalakon, és ott az i5-ök nagyon lentebb voltak pontokban. De sok féle képpen lehet mérni. Érdekel a véleményed.

(#37578) VBenc válasza bandi0000 (#37576) üzenetére


VBenc
tag

80 000 Ft +-5000 :)

Mondom de mondom!!

(#37579) bandi0000 válasza VBenc (#37578) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Akkor a te kártyád a 280X

Xbox One: bandymnc

(#37580) ggg1 válasza arcszesz (#37569) üzenetére


ggg1
aktív tag

Igen, igazad van, de sajnos az AMD FX cpu-kban nincs igpu. 3D grafikára a gép egyáltalán nem lesz használva. Az igpu kiváltására kell egy alap, csendes, vagy épp hangtalan kártya. Ez ügyben okosodnék, hogy milyen erőviszonyok vannak. Egy arany középút. Azt is értem, hogy ezen kártyák közt, nincs szignifikáns ár- és teljesítménybeli különbség sem, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.

(#37581) sutyesz96 válasza Buci21 (#37557) üzenetére


sutyesz96
őstag

Tényleg elég ronda szegényke :Y ;] [link]

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#37582) bandi0000 válasza sutyesz96 (#37581) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mint vmi űrhajó :DD

Xbox One: bandymnc

(#37583) Buci21 válasza sutyesz96 (#37581) üzenetére


Buci21
addikt

nem szép, de annál bikább

a mérete megdöbbentő elsőre, na meg a súlya :D

[ Szerkesztve ]

(#37584) Zsivaagoo válasza VBenc (#37575) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

"Asus M5A97 EVO R2.0 és FX8350 mellé" csak csúcskártyákat. A többi mellett unatkoznának szegények.

7950/7970 GTX760/770 stb...

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#37585) Zsivaagoo válasza ggg1 (#37577) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

"Emlékeim szerint én még DOS alatt is futtattam valamilyen videolejátszót parancssorból paraméterezve a '90-es években," Már elnézést a kifejezésért, de "ápód tökét" futtattad legfeljebb. Max MOD playert, de addig semmi más nem ment a DOS-os gépen, esetleg a 3.1 Windows alatt karistolhattál valamivel, amíg a max. 2-4 MegaByte memória közbe nem szólt. Alaplapi hangszórón keresztül. SB16 drága volt és a cégekkel csak álnéven lehetett megvetetni, különben beleugatott a főkönyves sárkány a beszerzésbe.

Win95-tel meg max. 96-ban lehetett próbálkozni, mert addigra lett tapasztalat, amit csak kocsmában, vagy a "Számítástechnika" című újságból lehetett megszerezni. Havilap volt egyébként.

Azt hiszem, hogy te is eséllyel pályázhatsz a "Fórum hülyéje/okostojása N+1" címre a Casanova fedőnevű illetékes elvtárs után.

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#37586) bluyoo válasza Buci21 (#37557) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Írtam olyat hogy nem elég combos? Csak erre "messze erősebb" reagáltam ....

(#37577) ggg1
Jó .... :DDD
A CPU-val kapcsolatban nem lebeszélni akartalak az FX-ről! Mért is tenném hiszen egy erős CPU! De hogy jóval erősebb egy I5-nél az szerintem túlzás.
A Milyen processzort vegyek? topic-ban azt hiszem témába vágna a dolog.
"Érdekel a véleményed."
Én most is egy I5 mellett döntenék egy szálon jóval erősebb az FX-nél , de több szálon sem vall szégyent és ugye valamivel kevesebbet is fogyaszt. Ha meg a tuning nem a lételeme az embernek főleg jó választás egy szorzózáras I5. Ami alá durván 20K környékén kapni már ugyancsak jó kis lapokat , plusz adott az iGPU is (bár nem játékra ...). És ha a "a brutálnagy Enermax dolog" nincs még megvéve akár nem is muszáj az Intelé elég jól teszi a dolgát még feszültségállítgatás nélkül is.
Természetesem az FX-eknek is megvan a maga előnyei ugye alapból ott a tuning lehetősége amit már egy olcsó 23K környéki lappal simán ki lehet aknázni persze a gyári hűtőt erősen ajánlott cserélni (mint tuningnál úgy általában mindig). A nyolc szál az nyolc szál szóval azok a programok amik tudják ezt kamatoztatni ott jelentkezik meg a CPU ereje. És ugye olcsóbb mint a konkurencia legalábbis maga a CPU.
Ja és ugyancsak összetartó közösség az AMD-s! :DDD
ui.:Remélem nem robbantottam ki egy újabb Intel vs. AMD vitát! :DDD

Bazinga!

(#37587) VBenc


VBenc
tag

köszönöm szépen a válaszokat :)

Mondom de mondom!!

(#37588) ggg1 válasza bluyoo (#37586) üzenetére


ggg1
aktív tag

"ui.:Remélem nem robbantottam ki egy újabb Intel vs. AMD vitát! [...]
Ja és ugyancsak összetartó közösség az AMD-s!"

Ó, dehogy, én még csak vitának sem gondolnám ezt, engem csak érdekel mindenki véleménye. Ezért írtam, hogy a Te véleményed is érdekel ez ügyben, mert örülök, ha egy újabb szempontot hallgathatok meg.

Ami a közösséget és a párt-harcokat illeti, én nem gondlom, hogy az ember azért vesz egy processzort vagy egy videokártyát, hogy ezzel akkor egy közösségbe tartozzon. Persze, tudom, sokan presztizskérdést, meg lelki ügyet csinálnak belőle, hogy melyik táborba tartoznak, és milyen márkájú dolgot vesznek, de ezt én nem osztom.

Ezenkívül nekem is van itt egy i5 már és más Intelek is, úgyhogy ettől, hogy lesz egy AMD is, ettől nem fogok egyik táborba sem tartozni.

"A nyolc szál az nyolc szál szóval azok a programok amik tudják ezt kamatoztatni ott jelentkezik meg a CPU ereje."

Tudják bizony. Megnéztem a progikat, amiket használok. Még állítható is, hogy hány magot használjanak. Nyolcig. :) És szerintem az OpenCL-t is kihasználnák.

"És ha a "a brutálnagy Enermax dolog" nincs még megvéve akár nem is muszáj az Intelé elég jól teszi a dolgát még feszültségállítgatás nélkül is."

A brutálnagy Enermax dolog már megvan, ez fog menni az AMD-re, és egyébként ilyen van az i5-ön is, ez ilyen univerzális dolog. Azért írtam föntebb, hogy bízom a halkságában, mert az i5-ön közepes terhelésig a fél kilós borda a 6 réz hőcsővel úgy lehűti a cpu-t, hogy a venti fordulatszáma a mérhető tartomány alá esik. :) Nullát mutat. Meg is ijedtem, hogy megállt, levettem az oldalát, és ment, csak nagyon lassan. Ha terhelem, gyorsul, de akkor sincs hangja.

Jól meglesznek a passzív kártyával. :)

(#37589) trufa12 válasza ggg1 (#37588) üzenetére


trufa12
addikt

Mind1 milyen procit veszel, annyi hogy az intel az drágább mert INTEL -.-(ez amolyan presztízs dolog)Meg hát programokban tán jobb.. De játékok alatt tökmind1 most már mert elméletben az újabb játékok már több magot támogatnak.

amd fx 8xxx jók. intel i5-től jók csak éppen jóval drágábbak, viszont az I7-es az már igen , mindig is vinni fogja....

Főleg a socket 2011 ben... nah ott durva dolgok vannak, quad ram kezelés 6 magos i7...

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#37590) devergo007


devergo007
csendes tag

Hello
Q6600 proci és 8 gb Corsair xms3 1333mhz ram mellé vettem egy Sapphire 7850 2 gb kártyát.Ha húzom 3 Ghz-ig 2,4 ghz-ről a procit ki hajtanám vele?Legalábbis 1920 x 1080 full hd ban nem lenne szaggatás játékoknál?Jövő év elején alaplap cserét(1155-re) meg proci cserét(i-5-re) is tervezek,vagy még egy félévet ha várok még eldöcögne így ez a konfig?

(#37591) senzaj válasza devergo007 (#37590) üzenetére


senzaj
senior tag

Eldöcögni eldöcög, de sok marad a vgaban. 3GHZ kevés hozzá (szerintem). Szerintem kijön 3600 is abból a proccból. :) De majd jönnek az okosabbak és megmondják.

(#37592) Ren Hoek válasza ggg1 (#37580) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Szerintem manapság az új VGA-k idle-ben, vagy leszabályozva olyan halkan mennek, hogy -közel- hallani sem lehet...

Nekem pl GTX460-am van, sima egyszerű Palit. Bármit csinálok rajta, net, youtube, zene, photoshop, egyszerűen nagyon nagyon minimális alapzajt produkál. Még akkor sem megy fel az alap 40% fölé a venti, ha teljes frekin megy, terheletlenül/kis terheléssel. Leszabályozva, meg méghűvösebb. Előtte alaplapi integráltat használtam, szóval tudom milyen volt amikor nem volt benne.
Viszont játéknál már feltolja a ventit, és a táp is elkezdi pörgetni. Scythe Mugen 2-őt annyira nem hallom.. de így már hangosabb azért. (de még ez is profilozható)

Szóval amit mondhatok, gyakorlatilag bármilyen mai új VGA-t veszel, ami alacsony fordulaton tuti halk, az jó lesz neked. A VGA akkor hangos, amikor játszol, vagy melózol rajta, amúgy alig hallani. (A régiek persze nem ilyenek voltak, legalábbis nekem :D)

[ Szerkesztve ]

(#37593) Maksifül válasza Maksifül (#37537) üzenetére


Maksifül
senior tag

Erre valaki valamit tudna tanácsolni? Mi lenne a legjobb választás?
Előre is köszönöm! :)

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#37594) arcszesz válasza ggg1 (#37580) üzenetére


arcszesz
aktív tag

"3D grafikára a gép egyáltalán nem lesz használva"

A shadereket már kb. minden program használja többé-kevésbé, ezért nem elég a leggyengébb gpu.

"nincs szignifikáns ár- és teljesítménybeli különbség sem"

Már hogyne lenne teljesítmény különbség. Ebben a kategóriában tele vannak a boltok rég elavult gyenge vackokal is.

[ Szerkesztve ]

(#37595) Zsivaagoo válasza Maksifül (#37593) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

GTX660 és fölötte. De ha van pénz bőven - illetve a munka mennyisége igényli és kifizetődik - akkor valami NV Quadro-t.

Pl: HP nVIDIA K4000 3GB DDR5 PCIExpress /C2J94AA/ -- 250+ K

-----------------------------

Hoppá: HP nVIDIA Quadro K600 1GB DDR3 PCIExpress /C2J92AA/ -- ~50 K

[ Szerkesztve ]

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#37596) BerGeri


BerGeri
tag

Halihó!

Egy Ati radeon 6970-el jól járok ahhoz, hogy a mai játékok szaggatás mentesen menjenek? (30.000)

Vagy érdemesebb lenne valami komolyabbat? Ha jól láttam a GTX 650 Ti Boost alatta van teljesítményben. (?)

Köszi!

(#37597) AAntii válasza BerGeri (#37596) üzenetére


AAntii
őstag

Szia!

Full Hd medium/high magasságáig szerintem elég a mai napig. Kb. forma-forma a két kártya, ahova a számolókapacitás kell, ott a 6970 még a mai napig erősebb. Ugyanakkor baromi sokat fogyaszt, melegszik a kártya maga is, melegít a házban ezenfelül minden mást is, kevesebb garancia van rá (ha van egyáltalán) mint egy újabb kártyára, szóval én szétnéznék a 7850/7870/650ti/660 házatáján is nem azért mert ezek valamelyike is sokkal-sokkal erősebb lenne, hanem a zöld világszemlélet és a rezsidémon elleni harc jegyében én kerülném a 200 watt környéki, fölötti fogyasztást (annak ellenére, hogy az én videokártyám se eszik kevesebbet ;] ).
Ha pedig ragaszkodsz a 30k-s kerethez és vagy a 6970-re ha tudsz kompromisszumot kötni (már pedig 30 ezres kártya mellett muszáj lesz), akkor megfelelő lesz a céljaidra.

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#37598) Morris válasza AAntii (#37597) üzenetére


Morris
veterán

A fogyasztás nagyon minimális különbséget jelent szerintem
Gondolom nem 24/7ben nyomja a gamet, hogy izzik a foglalat. :DDD Mert ekkor már az áramszolgáltatónak is feltűnne :D
Idle pedig a legtöbb vga egy kutya. 5-től kb max 20W-ig :U

Mindegy, én biztos nem a fogyasztás alapján választanék, hanem "erő" (teljesítmény) függvényében

(#37599) Nokedli92 válasza AAntii (#37597) üzenetére


Nokedli92
aktív tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném!
Van 30.000ft-om videókártyára mert a másik bedöglött.
Mit tudnátok ajánlani? Legfőképp játszani kellene.
Konfigom:
AMD FX4100 4,1ghz
8gb ram
asrock 990fx extreme4 lap
500W chieftech táp

Ezeken gondolkozok de bármit meghallgatok:
ASUS GTX 560 Ti DirectCU II TOP
valamilyen 6870 vagy 7790.
Fogyasztás annyira nem lényeges inkább a teljesítmény!
Full HD-s LCD TV-n gépezek.

Üdv Csaba

[ Szerkesztve ]

Üdv, Csaba

(#37600) KAMELOT válasza Nokedli92 (#37599) üzenetére


KAMELOT
titán

HD7790 1GB GDDR5

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.