Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128703) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

Előre elnézést ha kicsit offosnak tűnik amit írok, nem annak szánom, érdeklődnék inkább. Az a helyzet hogy még egy hónappal ezelőtt filóztam rajta milyen videokártyát lenne érdemes venni, akkor többen mondták hogy RX 570 strix és alza kuponok. Akkor még nem tudtam megvenni viszont mert az eddig videókártyám az RX 460 szervizbe volt amit sajnos nem tudtak megjavítani. Úgyhogy most jutottam el oda hogy videokártyát vegyek, azonban már nem látom az RX570 Strix-et jó árban az alzán sem. Elkezdtem azon is gondolkodni hogy nem e lenne érdemesebb akkor már egy PS4 Slim-et vennem szerintetek? Tudom, hülye kérdés egy videokártya topikban, de azt gondolom van itt elég hardcore gamer aki tudna nekem ebben tanácsot adni. :) Szóval most az a kérdés hogy ha RX 570 Strix-et akarok vásárolni, azt hol érdemes legolcsóbban megvenni jelenleg? Másik kérdés amit előbb írtam is hogy nem e lenne érdemesebb PS4 Slim-re költeni inkább? Sosem volt PS4-em így nem tudom, alkalmi játékos vagyok, de ár/értékben a legjobbra törekszem.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.