Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126494) kolopele válasza TechN7ne (#126474) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ez a fórum erről szól, ha meguntad lelked rajra. Amennyiben ez egyfajta elköszönés akart lenni egyéb teendőid végett akkor minden jót a továbbiakban, ha viszont egy kicsit fölényeskedő hozzászólásnak szántad akkor jobb is ha így döntöttél ( az utolsó mondatod ugyanis eléggé kétértelmű). Ezen az oldalon egyébként nem lehet másról írni, ha most itt elkezdeném ecsetelni hogyan is alkottam meg a cég legújabb égetőkemencéjét, ami veri a világpiac eddigi hasonló termékeit valószínűleg senkit nem érdekelne :) Itt videokártyákról van szó, melyik mire képes, válaszolunk, még akkor is ha néha valóban bugyuták is tudnak lenni a kérdések, vagy ha már tizedjére is írjuk le mit vegyen valaki és még mindig megkérdezi. Szóval én bízom abban, hogy a jó szándék vezérel téged is mint itt a legtöbbünket, és csak meguntad már az írogatást. Mindenesetre bármikor ha úgy érzed itt a helyed :R Egyébként a magam 51 évével én is két gyerekes apa vagyok, de ez messze nem zárja ki azt hogy leüljünk videójátékozni együtt olykor sok más mellett, vagy az ember egyedül üljön neki egy játéknak éjszaka ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.