Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124534) kolopele válasza TheNewDawn (#124531) üzenetére


kolopele
nagyúr

Csökkenőben van az lehet, de veszélyben semmiképp. Készül az 2080 Ti Super is elméletileg, az megint jól oda fog verni. Az Intel meg az Nvidia arra ügyel nagyon hogy a felsőházban ne legyenek komolyabb vetélytársaik, alsóbb szinten meg nem nagy ügy elfogadhatót kihozni (lényegében semmiben), hidd el ezt én nagyon jól tudom, nem véletlen uraljuk a piacokat világszerte (persze nem számítástechnikában, de ez most mindegy). Abban viszont teljesen igaza van mindenkinek, hogy átlag felhasználás mellett már teljesen mindegy a mai modern procik, kártyák közül mit vesz az ember, FHD (vagy az alatt) 60 fps már szinte semminek nem jelent akadályt. A sebezhetőséget meg hagyjuk már, olvastam olyan hozzászólásokat hogy ellopták valakinek a pénzét a HT miatt, és amikor rákérdeztem a proci típusára valamilyen I5 volt...........Felfújt lufi, lehet végre az Intelen csámcsogni. Az tény, nem volt zökkenőmentes az RTX széria indulása sem, de ez elvileg a micron hibája volt a felső házban, nem véletlen hogy szinte csak samsungok kerülnek már rájuk, talán 2060- tól lefelé maradtak meg vegyesen. Szóval a lényeg, örüljünk annak hogy mindenki megtalálhatja a neki valót, más meg nem számít ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.