Új hozzászólás Aktív témák

  • szepi0808

    senior tag

    válasz sony89 #68583 üzenetére

    N7 vs VW790
    Egy "srác" erősködött, hogy elakarja hozni face to face összehasonlítani, mert neki nem tetszik otthon a JVC neki és szeretné összehasonlítani. Nem akarja elhinni, hogy a külföldi fórumokon istenítik a JVC-t és nálam jobban néz ki a Sony, mint nála a JVC. Saját szavai voltak!
    Nem csinálok ilyeneket és nem is fogok, csak a moziszobáját én terveztem és tőlem is vásárolt mindent hozzá. Sony VW270-est cserélte volna jobbra, de csalódott volt.
    Nem adta fel a "leckét" a Sony-nak :) Natív kontrasztban is rosszabb volt, legalább is film közben, nem kimérve. Furcsa kék foltok voltak a fektében élességben és ADL kontrasztban is rosszabb volt, még szemre is. Közben kérte, hogy cseréljük meg az oldalakat, mert hogy lehet valami belevilágít a jobb oldalba :D Így kérésére a kitakart oldalakat is cserélgettem neki. :D
    Telefonos rossz képek és nem is terveztem fotózni, csak néha előkaptam a telót és ülve lőttem 1-2 képet, mert én is csalódtam a látottakban.
    Aztán el is adta és azt mondta, hogy legközelebb, csak a szemének fog hinni, nem a fórumokból fog levonni következtetéseket.
    Nincs semmi szándékom a képekkel! Kb 3 éve volt az eset, nem is akartam megosztani, csak mivel egyik modell sem aktuális a jelenlegi palettán, így talán elfogultság nélkül bemutatható. A másik, hogyha már így szóba került, akkor kis érdekesség :)

    JVC jobb
    JVC jobb
    JVC bal
    JVC jobb
    JVC bal
    JVC bal
    JVC jobb oldal (Avatar, mikor tolják be az égetőbe a dobozt) itt lehet jól látni a furcsa kékes foltokat a feketében és, hogy mennyivel világosabb, mint a Sony feketéje.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés