Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Milyen processzort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, KÉRDEZÉS ELŐTT olvasd el!



HA KÉRDEZEL, EZEKRE AZ ADATOKRA SZÜKSÉGÜNK LESZ:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17101) wannabeinla


wannabeinla
tag

sziasztok!
a kovetkezo helyzet all fenn, van 2 gep, ami hasonlo arban van, de nem tudok donteni.
kerlek irjatok meg sztetek meik a jobb, es miert?

intel quad core q8200 (2.33ghz) + 4gb ddr2 + 640gb sata + geforce gt120
VAGY
intel core2 duo e7400 (2.8ghz) + 3gb ddr2 + 1tb sata + geforce gt120

a valaszokat elore is koszonom.

#DD00FF

(#17102) MZsoltee válasza wannabeinla (#17101) üzenetére


MZsoltee
veterán

Felejtsd el a mind a 2-t.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#17103) wannabeinla


wannabeinla
tag

en?miert?

#DD00FF

(#17104) Fenyő


Fenyő
őstag

Sziasztok,
Játékra melyik proci a jobb (tuning nem szempont);
Phenom X3 8750 (3x2.4Ghz) vagy AthlonII 240 (2x2.8Ghz)
Köszi: Fenyő

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#17105) MZsoltee válasza wannabeinla (#17103) üzenetére


MZsoltee
veterán

Mennyiért vannak ezek a konfigok?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#17106) wannabeinla


wannabeinla
tag

500 font. Londonbol irok.

#DD00FF

(#17107) MZsoltee válasza wannabeinla (#17106) üzenetére


MZsoltee
veterán

Linkeld be azokat a webshopokat amikben megbízol a milyen gépet vegyek topicba és onnan majd összeállítanak neked egy konfigot, a kész gépek nem szoktak jó ár/érték aránnyal rendelkezni.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#17108) wannabeinla


wannabeinla
tag

nem nagyon ismerek errefele ilyen helyeket.
2 helyen neztem eddig: www.argos.co.uk es www.currys.co.uk
de a kerdesem amugy inkabb arra lett volna kihelyezve, hogy a core2duo 2.8ghz vagy a quad 2.33ghz az erosebb?(hd filmnezes,programozas,photoshop,torrent,egy par regebbi jatek - ilyen celokra)

#DD00FF

(#17109) MZsoltee válasza wannabeinla (#17108) üzenetére


MZsoltee
veterán

Az 500font az kb 140-150k ebből sokkal komolyabb gépet ki lehet hozni, mint amit te leírtál. ezenkívül se a E7000es se a Q8000es széria nem ajánlott.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#17110) Lakers


Lakers
tag

Sziasztok!

Alacsony fogyasztású játékokra is alkalmas procit keresek.
Mi a véleményetek a Celeron E3300-ról?
Külföldi teszt alapján egy pariban van az E5200-al, (minimális lemaradás tapasztalható néhány játéknál), és természetesen köré építenék egy Ati 56xx vagy Ati 57xx-es kártyát a directx 11 miatt.

(#17111) Lakers válasza Fenyő (#17104) üzenetére


Lakers
tag

Szia!

Én az Athlon 240-et választanám, mert újabb technológia ő már az AM3-t használja, és kevesebbet fogyaszt, magasabb az órajele is.

Phenom X3 8750 nem rossz, csak ő AM2+ foglalatos, az a játék amelyik képes kihasználni a 3 vagy több magot, oda a phenom nyerőbb...

Szerintem attól függ, hogy mennyi évig fogod használni őket, ha sokáig akkor a phenom a 3 magjával jobb választás lenne. De ha csak max 1 évig, akkor egyértelműen, az athlon x2-es mert ő már az újabb AM3-eset használja, olcsóbb, és ha nagyobb procit akarsz venni, akkor nem kell új alaplapot beszerezni :)

(#17112) Lakers válasza Lakers (#17111) üzenetére


Lakers
tag

De inkább egy Phenom II X2-t nézd át. :) Az Athlon II X2-től jobb, és valahol a phenom x3 körül vannak, akár jobbak is!

(#17113) general


general
addikt

hali!

olvasgatom itt a hsz-okat, és komolyan, nem értem... nekem egy 478-as foglalatú intel konfigom van még mindig, legalább 6 éve, és ugyan nem játszom a legújabb hiper játékokkal, de minden más tökéletesen működik! megbízható, gyors, soha nem csalódtam benne! kiemelném, hogy átlag user vagyok, nem a gépemmel dolgozom, de használva van rendesen, megy a letöltés, játék, net, HD filmej stb stb..
ne akarja már nekem megmondani senki, hogy ha - maradva az intelnél - most nem a legújabb i7, i5 verziót veszi az ember, hanem pl egy p45-ös konfigot, egy korrekt, 3 Ghz fölött járatott procival (tudtommal az mindenre elég kell legyen), akkor nem lesz kielégítően kiszolgálva még ÉVEKIG CPU erő szinten könyörgöm! dobálóztok itt a legújabb csilivilivel.... ismétlem, ha maradunk intel platformon. jómagam mindig is az voltam például, és mindenkinek megvan az ízlése, ennyi. lehet, hogy AMD-re váltva sem csalódnék, de nekem már ez marad szerintem, és sokan vannak ezzel így. nekem bizonyított, hosszú évek óta van egy Abit IC7-es konfigom, nap-mint-nap terhelve, soha baja nem volt. megbízom benne. pár ezresért többért fogok cserélni, mintha AMD-re váltanék, de maradok.
a lényeg az, hogy nehogy már csak a felső kategóriában lehessen intelt cserélni!!! vagy olcsóbban AMD.. ugyan már! szerintem ha vesz az ember egy e7500 körülit, vagy drágábban e8000-es szériából valamit, alá p45-ös lg 775-öt, akkor el lesz látva BŐVEN addig, amíg nem "kell" cserélnie 4 magra...(pff, minek is? 5 fps-ért? akkor cseréljen az ember vga-t, azzal nyer 30 fps-t..) de akkor is tehet majd bele 4 magos cpu-t alaplap cseréje nélkül...
az meg hogy a ddr2-nél mennyivel gyorsabb a ddr3, más kérdés, én erről sem hallottam ódákat zengeni...

és mielőtt bárki belekötne, ezt az általános tanácsok szintjén mondom, aki extrém tuningoló, gigamegaherz- őrült, az az ő dolga, hobbija, ő majd cserél az aktuális ár-érték győztesre. de a többieknek igenis vannak alternatívák intelből! szerintem nyugodtan cseréljen bárki p45-re például.....
szerintem... :)

off, vagy nem off, nézőpont kérdése.... és csak semmi flame, ez a véleményem!

üdv!

(#17114) vzsryl válasza general (#17113) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szia!

Ez nagyon nézőpont kérdése, hogy mi elég valakinek és mi nem. Pl nekem egy 478-as konfig nagyon kevés lenne, pedig a legdurvább gépigényű program, amit rendszeresen használok, az csak a COD4. Számomra az E5200-es procim teljesen elegendő, de 1-2 év múlva már biztosan nem lesz az. Ha ezt cserélném egy Quad-ra (nem fogom úgysem P31-ben), akkor még talán ráhúzhatnék a platformomra 1-2 évet. Jelenleg nagyon úgy tűnik, hogy az alkalmazások a több szálas megoldások felé hajlanak, és nem a brutális órajelek felé. Mondjuk az utóbbi idővel már kivitelezhetetlen lenne.
Továbbá ott van még a fejleszthetőség is. LGA775 kifutó tokozás, a Q9650-nél nem fog már erősebb proci érkezni bele. Viszont az LGA1366 és az AMD AM3 még több év múlva is jól fejleszthető lesz, mivel tervbe vannak újabb procik ebbe a tokozásba.
Egyébként sok általános dologra nem elég a 478-as konfigod. Pl kizártnak tartom, hogy HW támogatás nélküli 1080p-t le tudsz vele játszani, amikor még az E1400-as dual-cerkám is akadozva vitte. De ott van még a Vista vagy Win7 is, amik sokkal gyorsabbak core2 procival.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#17115) P100 válasza general (#17113) üzenetére


P100
senior tag

Én is 6 évig használtam a 478-as konfigomat és csak most cseréltem le 2 hónapja... de nem azért, mert ne lett volna elég, hanem azért, mert beraktam egy erősebb Pentium procit (ha már ingyen jött, miért ne), de a táp nem bírta és azzal együtt az alaplap is elszállt. Nagy nehezen kiköhögtem egy új, 775-ös konfigot (E5200, HD3850, 2GB ram). Gyakorlatilag semmit nem nyertem vele, mert a CoD 4 ugyanúgy fut, mint a 478-assal, HD-t ugyanúgy nézek, mint a 478-assal. Akkor meg mi a fenének? Ja bocs, az új konfiggal már fel tudok rakni 4x-es élsimítást. Azta.

Ez az új gép vásárlásos láz azoknak való, akiknek egyetlen szórakozásuk a PC játék. A játék- és hardver gyártók nagyon ügyesen összedolgoznak, mindig csak egy kicsivel nagyobb gépigényű játékokat készítenek, ám aki a max. garfikára élvezkedik, annak muszáj fejlesztenie 1-2 évente. Pl. egy 4 magos, 3Ghz-es procit ma is adhatnának 7-8 ezer Ft-ért, de akkor felesleges lenne fejleszteni még vagy 3-4 évig és akkor nem lenne benne semmi üzlet.

Egy 478-as konfigurációval ugyanúgy meg lehet lenni ma is, mint 10 éve. Aki meg játszani akar, az vegyen Xbox-ot.

[ Szerkesztve ]

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#17116) vzsryl válasza P100 (#17115) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ott vmi user error lesz. Az E5200-al sokkal jobban kéne fusson a COD4, mint egy régi 478-as procival.

"Aki meg játszani akar, az vegyen Xbox-ot."
Hát ez a Te véleményed. Én utálok konzollal játszani, főleg fps-t, és sokan vannak így a dologgal.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#17117) Fenyő válasza Lakers (#17111) üzenetére


Fenyő
őstag

Hello,
Az alaplap már adott. Egy Abit AX78-asban kéne procit cseréni Öcsémnek. A PhenomII-es procikat csak nem hivatalosan (beta biossal vagy az utolsó hivatalossal unknown Amd-ként) támogatja (külföldi fórumokat olvasgatva elég bugos a beta bios, de megy vele az PhenomII/AthlonII is), tehát későbbiekben is max x4 940 körüli proci mehet bele csont nélkül. Kb egy árban tudnám szerezni a 2 procit, a PhenomII X2 már másfélszer annyi lenne kb. Szóval a kettő közül jelenleg a játékok többségében az AthlonII a nyerő, a 8750 hosszabb távon érhet be... :U

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#17118) general válasza vzsryl (#17114) üzenetére


general
addikt

...lehet, hogy a 775 kifutó tokozás, de én pont azt mondom, hogy ha abból megveszi valaki a legjobb alaplapot 30 ezer alatt, a legjobb 2 magos (ja igen, a fogyasztásról eddig nem is beszéltünk...) procit max 40 ért, akkor igen erős konfigja lesz még évekre, nem mondhatod, hogy nem! szerintem jó ideig elég 2 mag, csak extrém esetekben (amiről itt ugye nem beszélünk, hisz átlag userekről van szó) kell a 4, vagy ha számít valakinek, hogy 5-10 %-kal jobban teljesít egy alkalmazás...

valóban nem visz el egy 1080p-s filmet, de mivel 720p-s tv-m van, nem is kell... azonkívül a vga-m átvette a dekódolást, annak meg már vinnie kell (3850 agp)... ;)

[ Szerkesztve ]

(#17119) Lakers válasza P100 (#17115) üzenetére


Lakers
tag

Azért nem látsz sok különbséget, mert a játékok többsége VGA limites, azaz a vga-tól függ, hogy jobb lesz-e vagy sem... 2.5Ghz bőven elég a mai játékokhoz, és a COD4 nem igazán használja ki a többmagot (én ezt vettem észre a két és egymagos athlonnál) deahogy ment a videokártya csere, hajaj :)

(#17120) Lakers válasza Fenyő (#17117) üzenetére


Lakers
tag

ha a játék az elsődleges, akkor athlonII x2, nagyon-nagyon kevés játék van amelyik kihasználja a 3 és 4 magot. Én nem vennék Phenom X3-t a játékoknál nem a proci már az elsődleges, hanem a VGA, több függ tőlük, jó-jó, extra beállítások jobb procinál lehetséges, mint élsimítás és társai, de némelyik felesleges, és csak fogyasztja az erőforrásokat.
Erre nagyon jó cikkek, a CPU tesztben található proci-vga párosok, ott is le van írva, hogy vga függő inkább a mai játékok teljesítménye, és én is tapasztaltam. De ez az én szubjektív véleményem :)

(#17121) vzsryl válasza Lakers (#17120) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az extra beállítások teljes mértékben a VGA-tól függ. Emiatt szokták javasolni a gyenge procival és erős VGA-val rendelkező személyeknek, hogy minél jobban húzzák fel a grafikát a nagy CPU limit kikerülése végett.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#17122) Lacc88 válasza vzsryl (#17116) üzenetére


Lacc88
senior tag

Ehhez csatlakozom ÉN is ! :R

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#17123) Lakers válasza vzsryl (#17121) üzenetére


Lakers
tag

Ezért is írtam, hogy szubjektív :) Nekem nagyon ritkán pörgött fel 1.8-2Ghz felé a 2.6Ghz-es proci, ha megtörténik a venti folyton rákapcsol, azt meg lehet hallani, ha hang nélkül játszik az ember. Normál graf beállításoknál.
Extra graf beállításoknál már rákapcsolt a procim is erősen (Crysis).

Most az NFS Shiftnél jött elő, hogy az én AMD X2 5000 és ATI 4670 párosnál, hogy haveri körökben, elég szép grafikát ad le, az ő "erősebb" gépjeikhez képest. (pedig erősebb a vga-juk...)

De én nem vagyok nagy GameCore-s így csöndben maradok, csak nekem ezek voltak a tapsztalataim, erre alapoztam :) De senkit sem akarok félrevezetni, lehet nekem volt mázlim.

(#17124) janagawa


janagawa
csendes tag

Sziasztok!

Melyik procit vegyem meg szerintetek?
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX

Mi a különbség a kettő között? Köszönöm a helpet!

(#17125) vzsryl válasza janagawa (#17124) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szia!

A Black Edition (BE) szorzózármentes, tehát egyszerűbb vele a tuning. De elvileg a 955-ből csak BE-s verzió létezik.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#17126) Lacc88 válasza vzsryl (#17125) üzenetére


Lacc88
senior tag

Elvileg van sima is ! Én is csak néztem , de egyértelmű hogy melyiket vedd janagawa !
A Black Editiont !!! :R

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#17127) varsam válasza janagawa (#17124) üzenetére


varsam
őstag

Ipon-on nézted esetleg? Ott előfordul hogy ugyanaz a proci kétszer szerepel az árlistában, az egyik Black Edition néven, a másik anélkül. Ezek egy és ugyanazok a procik. 955-ből csak BE létezik, szval azt vedd, amelyik az olcsóbb az árlistában, mert ugyanazt kapod.

(#17126) Lacc88
Biztos h van sima is?
Sztem nincs..

[ Szerkesztve ]

(#17128) kriszbon


kriszbon
őstag

Sziasztok! Szerintetek mennyit lenne érdemes/szabad adni egy E2140-60-80-as prociért? Egy ismerősnek kellene, mert a deszka az újakat nem támogatja (45nm) Nézegettem az aprót, hát elég elvetemült emberek vannak :D A tuningolhatóságot most ne fírtassuk, csak az árat, hogy mennyi lenne az ésszerű érte meddíg menjenek el hogy még jól is járjanak? Köszönöm a válaszokat. :R

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#17129) vzsryl válasza kriszbon (#17128) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Max 10k. Már van 10-11k környékén E3000-es dual-cerka, ami jobban húzható, VT-s és még a fogyasztása is jobb egy kicsivel.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#17130) Lacc88 válasza varsam (#17127) üzenetére


Lacc88
senior tag

Azért mertem azt hinni , mert ipon oldalán össze - vissza van minden

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#17131) kriszbon válasza vzsryl (#17129) üzenetére


kriszbon
őstag

Áááá te is olyan elvetemült vagy, mint akik árulják :DDD Az rengeteg értük szerintem, annak tudatában hogy mennyiért lehet most kapni jó procikat. Csak ugye nem támogatja őket, meg kevés a keret, mert én is javasoltam hogy G31+E3200+3év gar=21k :D
Na azért még keresgélek bőszen tovább.
Pár napja volt egy 60-as 6-ért, de lecsúsztam róla, igazán megdobhatna valaki ennyiért vele. :U

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#17132) varsam válasza Lacc88 (#17130) üzenetére


varsam
őstag

Ott tényleg össze-vissza van. A lényeg, hogy ahol mindkét típus van, ott csak BE létezik, szval mindkét proci ugyanaz.
Ez vonakozik a Phenom II 550, Phenom II 720, AMD Phenom II 955, AMD Phenom II 965 procikra. Ezek mind kétszer vannak az árlistában és mind Black Edition proci. Az olcsóbbat kell megvenni!

(#17133) general válasza vzsryl (#17129) üzenetére


general
addikt

hm.. már többször olvastam.. mi az a " VT " ?? ha szabad kérdeznem.. :B

(#17134) varsam válasza general (#17133) üzenetére


varsam
őstag

Virtualization technologies - virtualizációs technológia
Ennek segítségével tudsz virtuálisan futtatni oprendszert.

(#17135) vzsryl válasza kriszbon (#17131) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Végülis igazad van, de olyan fura azt mondani egy E21x0-re, hogy 5k, amikor tökéletesen megfelel minden általános felhasználásra, még játékra is, főleg tuningolva. :D

(#17133) general: Virtual Technology. A Virtuális alkalmazások jobban futnak vele, pl a Win7 beépített XP módja elvileg csak VT-s procival működik.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#17136) kriszbon válasza general (#17133) üzenetére


kriszbon
őstag

[link]
(#17135) Igen tudom én is ezt, de azért jó lenne olcsón, max 7 még elmenne nekik. :F

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#17137) janagawa


janagawa
csendes tag

Igen az Iponon néztem. Csak az a furi hogy a két 955-s között 8000forint eltérés van míg a két 965-s között 5000forint eltérés. . Köszönöm a segítséget!!! Marad akkor a 955 Black Edition. THX mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

(#17138) Lacc88 válasza janagawa (#17137) üzenetére


Lacc88
senior tag

Jó választás !
Nekem is 955 van !
üdv.

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#17139) Tommy7


Tommy7
tag

Üdv, az alábbi AMD procikról szeretnék 1-2 infót, mennyi a fogyasztásuk, meddig bírják az intelekhez képest és teljesítményben felveszik a versenyt az intelekkel?
-AMD Athlon II X2 240/245/250
-AMD Athlon II X4 620
Szerintem én az utóbbit veszem, érdemes 4magosat venni már?
Előre is köszi.

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#17140) Tommy7


Tommy7
tag

AMD Phenom II X2 545 vagy AMD Athlon II X4 620 ?

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#17141) Gyuri27 válasza Tommy7 (#17140) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez az év kérdése. A válasz egyszerű. Ha olyan alkalmazásokat használsz amik csak 2 magot használnak akkor 545. Ha olyat ami használja a 4 magot akkor x4.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17142) Tommy7 válasza Gyuri27 (#17141) üzenetére


Tommy7
tag

És milyen alkalmazásoknak kell a 4mag ???

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#17143) Jorus válasza Tommy7 (#17142) üzenetére


Jorus
nagyúr

Egyes gámák, tervezői szoftverek, animátor szoftverek, stb.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17144) Tommy7 válasza Jorus (#17143) üzenetére


Tommy7
tag

Szal, ha én nem használok durvák szoftvereket, max játékokat, akkor annyira nem fontos a 4mag?

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#17145) Jorus válasza Tommy7 (#17144) üzenetére


Jorus
nagyúr

Vannak játékok, amik alapból, vagy némi segítséggel használnak 4 magot. Neked kell mérlegelned, hogy szükséged van-e 4 magra, de megelőlegezem, hogy szentem nincs. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17146) Tommy7 válasza Jorus (#17145) üzenetére


Tommy7
tag

Jollvan szerintem is elég lesz nekem egy AMD Phenom II X2 545 3.0ghz.

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#17147) vzsryl válasza Tommy7 (#17146) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Azt azért nem árt tudnod, hogy elvileg egyre több játék lesz 2-nél több szálas, és azokban az X4 sokkal jobban teljesítene.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#17148) Tommy7 válasza vzsryl (#17147) üzenetére


Tommy7
tag

Jollvan, most mind1, hogy minek kell, minek nem kell a 4mag, úgy alapból melyik a jobb az Athlon II X4 620 vagy a Phenom II X2 545? Kb ugyanannyi szal...

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#17149) varsam válasza Tommy7 (#17148) üzenetére


varsam
őstag

Ez a lényege, h minek kell, és minek nem kell a 4 mag...
Mire használnád leginkább, és mennyi időre tervezed?

[ Szerkesztve ]

(#17150) Tommy7 válasza varsam (#17149) üzenetére


Tommy7
tag

Minél hosszabb távra, durvábban max játékra.

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Milyen processzort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.