Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-08 08:40:14

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) mandju válasza epzon (#3348) üzenetére


mandju
senior tag

És scannert mit tudnál ajánlani, ami szintén hálózatos?

Egyébként a 2300dn és 2400dn-hez ugynúgy 7-8000 forintért tudok utángyártott tonert vásárolni?

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#3352) B-L-A-C-K válasza mandju (#3351) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Találtam hozzá ~8 ezerért (jó a 2300/2400-asba is) csak az a gáz ez csak ~3000 oldalra elég, nem pedig 8 ezer oldalra. Meg 2300DN 10 ezerrel drágább, a 2400DN meg 20 ezerrel maga a nyomtató. Szóval ezt a hálózatos témát ha megtudod oldani máshogy szerintem még mindig a M2000-es lenne a legjobb vétel neked, gondolom nem mind1 hogy 6500 forintért kapsz hozzá 8 ezer oldalas tonert ami ~3 hónapig elég neked, vagy 8 ezerért 3 ezer oldalast ami ~1 hónap...

Viszont most nézem a 2400DN-hez 8 ezer oldalas gyári is van, akkor gondolom kéne lenne utángyártottnak is 8 ezresbe, de nem találtam, mondjuk ha lenne is nem tudom beleférne a keretedbe ez, mert ez a nyomtató ~45 ezer körül van.

[ Szerkesztve ]

(#3353) mandju válasza B-L-A-C-K (#3352) üzenetére


mandju
senior tag

Az a baj, hogy az usb-s printserver megoldás nem jött be sajnos... nagyon sokszor nem működött a nyomtatás, mert a gép nem látta a printert.... az ügyfelek meg mindig sietnek... és csak az idegeskedés volt belőle...

nálunk a cégnél, ahol dolgozom, egy központi nyomtatónk van az irodában, egy kyocera, a hálózaton lóg és még soha semmi problémánk nem adódott abból, hogy ne látta volna a rendszer a nyomtatót...

ezért gondoltam arra, hogy az autószervízbe is egy ilyen megoldást keresek. (mivel az apósomé, ezért nem szeretnék befürödni vele :D próbálom megtalálni a legjobb és leggazdaságosabb megoldást )

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#3354) epzon válasza mandju (#3351) üzenetére


epzon
őstag

Szia

ha szkenner is hálózatos kell akkor egyben vegyél gépet, mert külön külön sem úszod meg olcsóbban

40-50eft-ért is kapsz már gépet, de azoknak drágább a fentartása

szerintem érdemes lenne most egy komolyabb gépet venni és azt 4-5évig gond nélkül használhatod költséghatékonyan, sok funkcióval

(#3355) mandju válasza epzon (#3354) üzenetére


mandju
senior tag

Szia!

Erről a típusról nincs véletlenül tapasztalatod? MX14NF
ez árban azért jóval barátibb...

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#3356) B-L-A-C-K válasza mandju (#3355) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez sem hálózatos...

(#3357) mandju válasza B-L-A-C-K (#3356) üzenetére


mandju
senior tag

Hát, a gyártó honlapján pedig ezt írja... mx14nf

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#3358) B-L-A-C-K válasza mandju (#3357) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja tényleg, én a simát néztem nem az "nf"-est...Szerintem ha van hozzá olcsó utángyártott toner nem rossz vétel...

(#3359) mandju válasza B-L-A-C-K (#3358) üzenetére


mandju
senior tag

Ahogy olvasgattam, egyelőre még nincs hozzá ugy toner....

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#3360) mandju válasza epzon (#3348) üzenetére


mandju
senior tag

Na, összeírogattam a lehetséges választásokat... hát, nem egyszerű dönteni...

még annyit szeretnék kérdezni, hogy az mx20-hoz is létezik nagy kapacitású ugy toner? mert nem találtam, csak 3000 oldalasat..

ez nettó 110eft összesen 10 000 oldalnyi festékkel és 3 év garral

ezt melyik bolt ajánlatai között találtad?

[ Szerkesztve ]

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#3361) epzon válasza mandju (#3359) üzenetére


epzon
őstag

igen az mx14nf hálózatos

eredeti tonerrel a lapköltség 10ft környékén mozog, ugy toner 2-3 hónapon belül várható azzal olyan 3-4ft környékén tud majd nyomtatni

(#3362) mandju válasza epzon (#3361) üzenetére


mandju
senior tag

Az mx20-hoz létezik nagy kapacitású utángyártott toner?
Sajnos én sehol nem találtam... Mert ha lenne, akkor nagy valószínűséggel ő lenne a végső befutó...

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#3363) concret_hp válasza B-L-A-C-K (#3346) üzenetére


concret_hp
addikt

m1200 is tud mind2 oldalra nyomtatni?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3364) B-L-A-C-K válasza concret_hp (#3363) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem, ez csak egyoldalas tud...Bár 14 ezerért már pofátlanság lenne tőlük ha tudná...:D

Ahogy nézegetem az m2300/m2400-as tonere is jó bele, de nem 100%...

[ Szerkesztve ]

(#3365) buherton


buherton
őstag

Sziasztok!

Fekete lézer nyomtatót keresek, ami min. 1200 dpi, és a toner minél olcsóbb legyen bele, illetve maga a nyomtató se legyen gagyi. 20k de inkább alatta keresgélek. Ötletek?

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3366) epzon válasza mandju (#3362) üzenetére


epzon
őstag

hello

van hozzá

C13S050584 - ez a cikkszám
olyan 40eft és 8000 oldalas

(#3367) epzon válasza concret_hp (#3363) üzenetére


epzon
őstag

tud persze

nyomtat - megfordítod és visszarakod - nyomtat - :) ezt hívják manuális duplexnek

(#3368) epzon válasza buherton (#3365) üzenetére


epzon
őstag

hello

miért fontos az 1200dpi?

(#3369) buherton válasza epzon (#3368) üzenetére


buherton
őstag

NYÁK maratáshoz kell pl. TQFP pad-jei nagyon bizonytalanok már (0,32 mm széles, és 0,5 mm-ként vannak a pad-ek). A youtube-os vidin 600 dpi van, de ő csak THD alkatrészekkel foglakozik.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3370) epzon válasza buherton (#3369) üzenetére


epzon
őstag

akkor epson m2000D - ha még kapsz valahol

(#3371) buherton válasza epzon (#3370) üzenetére


buherton
őstag

Találtam, de elég borsos az ára. Mondjuk 2000 oldalra elég por van benne. Esetleg valami jó alternatíva?

OFF: Miért ajánlod ennyire az Epson-t? Nem vagyok járatos nyomtatók terén, emiatt kérdezem.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3372) epzon válasza buherton (#3371) üzenetére


epzon
őstag

külső raktár - szóval nincs nekik és nem is lesz

raktáron 5db : tintacentrum.hu

ez a különbség webaruhaz és webaruhaz között, az egyik fellinkel mindent és azzal se foglalkozik, hogy kapható még (általában ezek a legolcsóbbak), a másik meg tart készletet

azért ajánlom, mert ismerem és megbízhatónak tartom és sokszor jobb választás mint bármi más

[ Szerkesztve ]

(#3373) buherton válasza epzon (#3372) üzenetére


buherton
őstag

Utángyártott tonerekkel mennyire birkózik meg?

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3374) epzon válasza buherton (#3373) üzenetére


epzon
őstag

elég jól
tintacentrumban megmondják neked

(#3375) Tardisjapan


Tardisjapan
tag

Sziasztok,

Nekem a hónapokban adta meg magát egy Epson Stylus dx 7400 nyomtató. Szerettem minden okés volt vele. Mindig eredeti Epson tintát használtam, de egy baleset miatt bekoszolódott a belseje és már nem érdemes kitisztítani illetve a tinta is kifogyott belőle. A tisztítás és a tinta az kb annyi lenne mintha vennék egy új gépet.

Az lenne a kérésem, hogy ajánljatok nekem olyan nyomtatót, ami multifunkciós (scanner, nyomtató, kártyaolvasó elég, fax és egyebek nem kellenek), FF és színes képet is tud nyomtatni. Azt szeretném ha lenne rajta kijelző vagy akár érintőképernyő, de ha ebben az árkategóriában ez lehetetlen, akkor ez nem életbevágó. .A nyomtatás minősége szép legyen, és kb 30 ezer alatt legyen. Nagyon megköszönném:) Az nagyon fontos szempont még, hogy mindenképpen gyári tintát szeretnék használni, tehát olyan megoldás kéne ahol a 4 színt megúszom max 15 ezer ftból.

Előre is köszönöm,

Gábor

(#3376) Ciripke


Ciripke
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, hogy milyen színes lézert érdemes venni?
Szempont az olcsó üzemeltetés.

Két verzión is gondolkodom:
Az egyik egy wifi-s, duplexes (ez a drágább, de hátha megfizethető)

a másik, pedig ami olcsó, és a színes nyomtatáson kívül mást nem tud.

Köszi a segítséget!

(#3377) epzon válasza Ciripke (#3376) üzenetére


epzon
őstag

szia

a válasz: semilyet
színes lézer kerülendő, hacsak nincs min 300eft-od

lézer minőségben, csak éppen harmad költséggel lehet nyomtatni a mai komolyabb üzleti tintasugaras gépekkel

pl epson WP4025dw

wifis, duplexes, vizálló tintát használ

(#3378) epzon válasza Tardisjapan (#3375) üzenetére


epzon
őstag

szia

ha érintőképernyős gép kell akkor epson sx445w
ha nem fontos az érintőképernyők akkor: epson sx435w

mindkettő a t1295-ös patront használja ez olyan br 14eft környékn van, de nagyobb a kapacitása mint a a t0715-nek volt amit a dx7400 használta

(#3379) Ciripke válasza epzon (#3377) üzenetére


Ciripke
tag

Szia!

Értem, akkor ez fajlagosan olcsóbb, mint a lézer?
Valahol olvastam az Epson beszáradt patron cserélési lehetőségéről, ez mit takar?

Ettől függetlenül kinéztem egy px720wd-t is, fotónyomtatásra, az multifunkciós (a szkwnnelés sem lenne rossz), a kettőt hogy párosítanád? :)

[ Szerkesztve ]

(#3380) epzon válasza Ciripke (#3379) üzenetére


epzon
őstag

mármint kettőt akarsz venni, vagy, hogy a kettő miben különbözik egymástól?

én egyébként sokkal jobban szeretem a px szériát, mert szebben nyomtat és gazdaságosabb is, csak az ára miatt általában kiesik

(#3381) Tardisjapan válasza epzon (#3378) üzenetére


Tardisjapan
tag

Köszönöm Szépen a válaszod, nagyon jó nyomtatók. Nekem iszonyatosan tetszik a 445WD. Egy nagyon gyors kérdésem lenne, család szeretné venni a nyomtatót és azt mondta az eladó hogy a 445 WD-t ne vegyük meg mert az régi, és ha nem fontos az érintő képernyő ez sokkal jobb. Erről mi a véleményetek összehasonlitva a 445 WD-vel? Fontos szempont: Nyomtatási minőség, funkcionalitás, patron ár Epson Stylus SX525WD

Nagyon köszönöm

Gábor

(#3382) epzon válasza Tardisjapan (#3381) üzenetére


epzon
őstag

szerintem nem jól fogalmaztál

az sx445wd egy új nyomtató
az sx525wd már egy kifutó modell - ennek jobb a lapköltsége, wifis duplexes de nem érintőképernyős
az sx535wd az sx525 utódja, ami gyakorlatilag ugyanaz csak kicsit gyorsabb

(#3383) Tardisjapan válasza epzon (#3382) üzenetére


Tardisjapan
tag

Auchanban az eladó mondta hogy a 445 nem jó ne vegyük, kifutó model, az sx525 wd viszont legújabb csúcsszuper stb.. haha..

Azért kérdezlek benneteket, mert bennetek bizom. Ha ugyan annyiba kerül a kettő pl, és választhatsz, melyiket választanád? Ez nekünk elég fontos döntés mert évekre választunk nyomtatót. A legfontosabb az, hogy melyik nyomtató tudja a többet.

Röviden: Melyiket vegyük meg és miért ?:) sx445wd vagy sx525wd

Köszi előre is

ui: annnyit mondott az eladó, hogy a 445 az kisméretű azért keresik, ezzel szemben az 525 nagyobb, de ha ez nem baj akkor válasszuk az 525öt mert kétoldalas nyomtatásra képes, nem csak felül lehet beletenni a lapot, többet tud stb.

Gábor

[ Szerkesztve ]

(#3384) Tardisjapan


Tardisjapan
tag

Kicsit kiegészítem az előzőt, sajnos már szerkeszteni nem tudom.

Az az előnyök.. vajon ami a 445W-ben megvan az meg van e az sx525 WDben is? Pl. okos telefonról nyomtatás, PC mentes nyomtatás

(#3385) epzon válasza Tardisjapan (#3384) üzenetére


epzon
őstag

no comment..., egyébként melyik auchan volt ez?

a kettő közül az 525wd a jobb (költségtakarékosabb), mindent tud mint a 445 csak ez nem érintőképernyős, meg nagyobb

(#3386) Tardisjapan válasza epzon (#3385) üzenetére


Tardisjapan
tag

Az Óbudai Auchan. A család ott vásárolgat és vártak a válaszra, most megyek és megvesszük :))

Köszönöm a segítséget:)

(#3387) epzon válasza Tardisjapan (#3386) üzenetére


epzon
őstag

nincs mit, majd egy rövid beszámolót írhatsz róla ha van kedved, hogy másoknak is segíts, hogy ilyet vegyenek vagy ne

(#3388) Ciripke válasza epzon (#3380) üzenetére


Ciripke
tag

Szóval, itt vagyok én (fotó nyomtatás) és a párom, aki szkennelni, és nagyo(obb) mennyiségben nyomtatni szeretne. A kettőt hoznám össze, egy gépben, ha lehet. nyilván a beszkennelt tételek, jegyzetek nyomtatását akarom olcsón megúszni, a fotonyomtatásnál a minőség a fontosabb.

Rosszul tudom, hogy a beszáradt patronokat cseréli az epson a gari időn belül? Ez hogy működik pontosan?

[ Szerkesztve ]

(#3389) epzon válasza Ciripke (#3388) üzenetére


epzon
őstag

a beszáradt fejet cseréli garancia időn belül, ha eredeti patront használ (viszont ekkor meg nem szokott beszáradni a fej)

mennyi fotót nyomtatnátok és mennyi jegyzetet kb. havonta? (inkább felfele kerekíts)

(#3390) Ciripke válasza epzon (#3389) üzenetére


Ciripke
tag

Fotót nem sokat, amikor kedvem van, vagy megjön az ihlet :)

Jegyzet, meg vizsgaidőszakban pár száz oldal, azon kívül havi 50 max.

És mennyi a garancia a patronokra? Hogy ennyi idő alatt nem szárad be?

(#3391) Midway


Midway
senior tag

Hp 3050 nyomtató átlagos otthoni felhasználásra jó vétel?
Havi 10-20 oldal nyomtatásra.
Van mikor két hétig nem is nyomtatok.
Remélem nem szárad be.

A wifi meg külön előny mert nem kell a gép mellé tenni és a barátnőm laptopjáról is lehetne használni.

Ár/értékben van hasonló? (Kb 15eft)

(#3392) Ciripke válasza epzon (#3389) üzenetére


Ciripke
tag

A fotóknál inkább a minőség számít, mint a mennyiség, A4-ben szeretnék nyomtatni, és a nyomdából nem mindig azt kapom vissza amit elképzeltem, persze ez nem csak a nyomda hibája.

(#3393) fr3ntzen


fr3ntzen
aktív tag

Sziasztok ! Kis cégnek kellene nyomtató... Erre gondoltam Hewlett-Packard LaserJet Pro M1132 Mi a véleményetek ? És olyan kérdésem lenne, hogy: Támogatott operációs rendszerek: Apple MacOS X 10.3, Linux, Windows 2003, Windows 7, Windows Vista Ilyet olvastam a leirasaban.... XP-t nem támogat ???? Létezik ez ? Válaszotokat várom. Köszi.

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#3394) Tardisjapan válasza epzon (#3387) üzenetére


Tardisjapan
tag

Kedves epzon,

ahogy kérted, írok egy kicsi beszámolót róla. Még nem nagyon volt időm kitapasztalni, úgyhogy csak néhány apróságot írok le amit már az elején észrevettem.

Epson Stylus sx525wd

1. Minden nyomtatónál azzal kezdem hogy kinyomtatom a tesztet. (Tudjátok azokat a szép színes csíkos téglalapokat). Az első 3 fekete a másik 3 különböző színű. Minden sor tökéletes volt, azonban az első fekete téglalap hiányos, szaggatott. Csináltam egy fóvúka tisztítást, de nem segített rajta. Nem tudom hogy ez normális vagy nem, de engem idegesített. Amennyiben microsoft wordből nyomtatok, szöveg vagy szöveg és kép minőségben, akkor néhány sor csíkos egy picit, illetve maszatos, nem éles a szöveg.

2. Bescanneltem párom útlevelét és azt nem wordból hanem windows képnézegetőből nyomtattam ki. Csodálatos minőség, fekete-fehér képet. Olyan gyönyörű minőségben nyomtatta ki, hogy simán elmehetne hamisítványnak ^^

3. hálózati beállítások kicsit bonyolultak. Mondjuk lehet hogy azért, mert bonyolult kicsit a hálózati beállításom otthon. 2 külön netünk van, egyik wifis routerrel rendelkezik kábel modem mellett, a másik wifis modemmel rendelkezik. (más más hálózat). A laptop a wifis modemre csatlakozik rá. Még nem sikerült úgy beállítanom hogy az összes hálózaton látható legyen a nyomtató, mert ahány helyről csatlakozom rá, annyi helyről frissíti a hálózati beállításokat és így az előző beállítást át is állítja.

4. Tartozékok: Nyomtatóhoz nyomtatókábelt nem adtak, CD, Felhasználási segédlet, matricák, részletes leírás van. Adtak hozzá minden színből új "L" csomagot. Az eladó L csomagot ajánlotta a színesekre és későbbiekben XL-t a feketére.

Egyelőre ennyi. Aztán ha lesz egy kicsit több időm akkor megnyúzom rendesen. Az 1. ponttal kapcsolatban ha van ötletetek, kérlek osszátok meg velem.

Gábor

[ Szerkesztve ]

(#3395) epzon válasza Ciripke (#3392) üzenetére


epzon
őstag

szia

ha nem nagy a nyomat mennyiség akkor px730-as jó vétel, a minőséggel nem lesz gond

ha a mennyiség a lényeg, akkor a 4025DW jó, viszont ez nem kifejezetten fotó nyomtató, úgyhogy ha white szemű vagy akkor látni fogod a különbséget

(#3396) epzon válasza Tardisjapan (#3394) üzenetére


epzon
őstag

Szia

Ha nem jó a fúvókateszt és nem segített a fejtisztítás, akkor vidd vissza ahol vetted és cseréltesd ki egy újra.

Az epson 30napon belül cseréli a hibás készüléket.

(#3397) Ciripke válasza epzon (#3395) üzenetére


Ciripke
tag

Szia Köszi, akkor marad a fotónyomtató.
Egyébként meg hogy is működik ez a garancia dolog a patronokkal?
Mindig attól félek,hogy beszáradnak, vagy a fej.
Főleg a fotó nyomtatásnál, mert biztos, hogy azokat a patronokat mindig használnám.

(#3398) _pifta_


_pifta_
csendes tag

Sziasztok,

Elvi kérdésem lenne.

Szülőknek vennék egy nyomtatót, amit nagyon ritkán (havonta kb. 1x) használnának. Ha jól tudom, erre a tintasugaras nem a legjobb, mert a patronok beszáradhatnak a hosszú állásban.

Lézernyomtatónál is lehet beszélni ilyen nem használatból adódó problémáról? Van ott valami olyan architekturális sajátosság, ami miatt a lézernyomtató sem "állhat magában" hónapokig?

Illetve létezik-e olyan tintasugaras nyomtató, aminél a hosszú állás nem probléma?

Köszönöm.

(#3399) __Zs__


__Zs__
tag

Szervusztok!

Az Epson bx635fwd nyomtató estén a patronokkal mennyi oldalt lehet nyomtatni, átlagos fedettséget figyelembe véve.

Előre is köszönöm: __Zs__

(#3400) maestro87 válasza B-L-A-C-K (#3364) üzenetére


maestro87
őstag

Elég baj az, hogy ma már így kib***nak a jó néppel. Az én 5 éve vásárolt ip1600-os nyomtatóm is tud manuálisan 2 oldalra nyomtatni és a mai napig azt hittem, hogy ez ma már alap dolog. De ma néztem át a hp nyomtatókat tüzetesebben és látom, hogy 12 tintás nyomtatóból is csak 3 tud kézi duplex nyomtatni és nem éppen az olcsóbb kategóriában. Tehát ezek így nem sokat érnek, kész lap- és hely pazarlás az egész.
Akkor ennek megfelelően az Epson M1200-as nyomtató is kilőve.
Vagy valahogy be lehet állítani pl. doc nyomtatásnál, hogy először a páratlan, majd a páros oldalakra nyomtasson?

Az M1400-as az ajánlott nyomtatónak számít? [link]
Az Epson honlapján azt írja, hogy LED-es nyomtató. Miben jobb a LED a Lézernél?
Ha már elfelejtették, akkor leírom mégegyszer, hogy nekem is NYÁK készítésre kellene nagy felbontású nyomtató. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.