Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) LámaZ válasza htom127 (#150) üzenetére


LámaZ
addikt

Nem valószínű.

Nekem ez nem jó, mert nem mér vérnyomást.

Legyen minden jó!

(#152) Oldman2 válasza htom127 (#150) üzenetére


Oldman2
veterán

Csalókák azok a reklámfotók... mint mindig.

(#153) htom127 válasza Oldman2 (#152) üzenetére


htom127
tag

Szokás szerint ...

" Bazinga !"

(#154) htom127


htom127
tag

Na ennek már megfelelő az üzemideje, [link] , 50 usd körül már rendelném is.

" Bazinga !"

(#155) Oldman2 válasza htom127 (#154) üzenetére


Oldman2
veterán

Attól még odébb van a jelenlegi ár...
:-)

(#156) LámaZ válasza htom127 (#154) üzenetére


LámaZ
addikt

Erre a 44$-osra gondoltok?

Legyen minden jó!

(#157) Oldman2 válasza LámaZ (#156) üzenetére


Oldman2
veterán

Neked lehet hogy 44$, nekem sajnos (még) nem annyi.

(#158) LámaZ válasza Oldman2 (#157) üzenetére


LámaZ
addikt

Bocsánat, 46,44 euró van ott.

Legyen minden jó!

(#159) htom127 válasza LámaZ (#156) üzenetére


htom127
tag

Ez már barátibb ár lenne, ha elérhető lenne ...
az azért érdekes, hogy alin már nem említik az e-ink kijelzőt

[ Szerkesztve ]

" Bazinga !"

(#160) LámaZ válasza htom127 (#159) üzenetére


LámaZ
addikt

Szerintem rá kell kérdezni, mert a hirdetéseikbe mindent beleírnak, ami nem igaz azt is.

Legyen minden jó!

(#161) htom127 válasza LámaZ (#160) üzenetére


htom127
tag

GearBest en is "1.28 inch LCD screen" írnak, panaszkodnak is, hogy kamu a 40 nap. Lehet a "Watch 2" a kulcsszó, csak az e-ink es.

" Bazinga !"

(#162) beach head


beach head
senior tag

Lejjebb adnám az igényt, elegendő lenne egy olyan karpánt ami tudná mutatni az üzenteket is, nem csak az ikon hanem a szöveget, és kiejelezné, hogy ki hív...

(#163) htom127 válasza beach head (#162) üzenetére


htom127
tag

Mi band 2, csak a mifit mellé tedd fel a mi bandage alkalmazást (Android)

" Bazinga !"

(#164) beach head válasza htom127 (#163) üzenetére


beach head
senior tag

megbírkózik az ékezetekkel?

(#165) htom127 válasza beach head (#164) üzenetére


htom127
tag

itt kérdezz rá, (regisztrálni kell)

" Bazinga !"

(#166) beach head


beach head
senior tag

[link] errol mit gondoltok?

(#167) Imy válasza beach head (#166) üzenetére


Imy
veterán

Ki kell probalni. Habar akksi ido keves lesz.

(#168) haho


haho
újonc

sziasztok! szeretnék tippeket kapni arra, hogy milyen karkötőt vegyek. van egy olcsó kütyüm, de nem vagyok megelégedve vele, ezért most többet is költenék rá, bár nincsenek extra igényeim. ami fontos: vízálló legyen, bejövő hívásokat, üzeneteket jelezze, pulzust mérje, alvásidőt is, legyen benne intelligens alvásfigyelő. mit javasoltok?

(#169) LámaZ válasza haho (#168) üzenetére


LámaZ
addikt

Olvass vissza!

Legyen minden jó!

(#170) macskea válasza macskea (#128) üzenetére


macskea
őstag

Sziasztok! Még mindig él a kérdésem, azóta van már valakinek valamilyen ilyen irányú tapasztalata?

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#171) htom127 válasza macskea (#170) üzenetére


htom127
tag

Xiaomi Miband 2, MiBandage alkalmazással használva, csak minél gyakoribb a pulzusmérés, annál hamarább merül.

[ Szerkesztve ]

" Bazinga !"

(#172) macskea válasza htom127 (#171) üzenetére


macskea
őstag

Egy napot bírjon ki. Egyébként jó a MiBand? Sokan panaszkodnak rá, hogy amíg megy, minden flottul megy, de kb fél év az élettartama. Utána nem tölthető.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#173) htom127 válasza macskea (#172) üzenetére


htom127
tag

Párom használja kb fél éve, 3-4 hetente töltögeti, szerintem megéri. Van saját fóruma, érdemes átfutni rajta.

[ Szerkesztve ]

" Bazinga !"

(#174) macskea válasza htom127 (#173) üzenetére


macskea
őstag

Jogos. A saját fórum nem jutott az eszembe. :DDD

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#175) Imy válasza macskea (#172) üzenetére


Imy
veterán

Fél év? Háát ezt nem tudom, hogy honnan szedted.. :D

(#176) macskea válasza Imy (#175) üzenetére


macskea
őstag

Termékértékelésekben olvastam, Youtubeon is beleszaladtam nem egyszer azt hiszem. Persze lehet, hogy a MiBand 1-es volt az, mindenesetre tele van vele a net. Ha rákeresel a MiBand-re, óhatatlanul szembe fog jönni ez a kérdés. Nem most találtam ki, ha érted...

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#177) htom127


htom127
tag

még egy pofás darab

" Bazinga !"

(#178) d.sophie


d.sophie
csendes tag

Sziasztok!

Olvasgatok visszafelé...
Lenne kérdésem felétek.

Eddig volt egy MiBand-em, nagyon szerettem, jól működött, csak kaptam egy Huawei B0-át, ami egy hajszállal talán többet tud. :)

Ez is már megvan évek óta, így gondolkodom, hogy kéne lassan új valami.
Ami fontos lenne a hívás/üzenet jelzés, aktivitásmérés, nem bánnám, ha pulzusmérés is lenne benne.
Ami még fontosabb, hogy női kézre való csajosat keresek, és eléggé vékony a csuklóm, ami óráknál is gond szokott lenni.
Ja igen, vízállónak örülnék, minimum annyira, hogy zuhanyzásnál maradhasson.

Találkoztatok ilyennel, vagy inkább gondolkodjak okosórában - és menjek másik topicba? :)

[ Szerkesztve ]

(#179) macskea válasza d.sophie (#178) üzenetére


macskea
őstag

Ha szeretted a Huawei B0 / Honor Zero-t, szerintem kézenfekvő lenne a Huawei Fit / Honor S1-re váltani, vízálló, pulzusmérős, kompakt méretű. Meg színválaszték is van belőle, a szíjja is szabadon cserélhető bármilyen 22mm-es szíjra. Illetve ad egyfajta márka-minőség biztonságot is. Sajnos itthon nemigen kapni, Amazon.de-n érdemes megrendelni. Kínából lassabb, és ha megfogják a vámon, olcsóbb se lesz, cserébe gyakorlatilag nincs garanciád.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#180) Casillero


Casillero
tag

Üdv!
Most rendeltem GearBest-ről egy Lenovo HW01-et. Van egy magyar cikk róla kuponkóddal, így 17 euro volt.

(#181) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Vékonyabb karpántot keresek iphone mellé csaj részére ami jelez nem csak hivás és sms-t de viber messenger stb-t is. Jawbone szép de nem jelez semmit és a fitbit flex 2 is csak hivás meg sms-t tud.
Miband 2-öt ismerem de az nem tetszik neki.
Mit ajánlanátok? Huawei a1 tud jelezni ilyesmit? :R

[ Szerkesztve ]

(#182) bigdady válasza bigdady (#181) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nincs ilyen?

(#183) d.sophie válasza bigdady (#182) üzenetére


d.sophie
csendes tag

Szia!

Huawei B0.
Úgy néz ki mint egy igazi óra, az összes ismerősömnek nagyon tetszik. Minden értesítést - még a pinterestet is - meg tudja jeleníteni, szövegestül.
És nem mellesleg lányos, nem bumszli, teljesen női kézre való. :)

(#184) bigdady válasza d.sophie (#183) üzenetére


bigdady
nagyúr

Köszi. Mindenképpen karkötőt szeretnék és a kejelző sem követelmény csak hogy divatos legyen és értesítsen mindenről ios-en is. Samsung charm szuper lenne de nem megy ios-el.
Razer nabu x-et találtam csak mást nem

[ Szerkesztve ]

(#185) cotag


cotag
senior tag

Ezt megszabad venni?
[link]
Mennyivel tud kevesebbet mint pl egy Mi Band 2 ?????
Amire kellene, üziknél és hívásoknál erős rezgés, vízállóság, és a szokásos amit a Mi Band 2 is tud.
Köszönöm a segítséget. :R

(#186) Imy válasza cotag (#185) üzenetére


Imy
veterán

Én MiBandet vennék, jobb support, és jobb minőség, és minden kapható hozzá.

(#187) cotag


cotag
senior tag

Honor Band 3 erősen rezeg?
Ki tud ajánlani erős vibramotoros karkötőt?

(#188) Imy válasza cotag (#187) üzenetére


Imy
veterán

Az apple watch erősen rezeg meglepően.

(#189) cotag


cotag
senior tag

Ha valaki tudna mondani tapasztalból olyan karkötőt, ami 100% hogy jelzi a viber üzeneteket, (feladót és üzenetet is el lehet olvasni), azt megköszönném.

(#190) dish17 válasza beach head (#122) üzenetére


dish17
csendes tag

Találtál ennek megfelelő karkötőt? Én is ilyet keresnék, szóval a fontos az lenne, hogy az értesítéseket tárggyal együtt írja ki, illetve nem lenne rossz, ha megtudná csörgetni a telót mikor lerakom valahová, és ha jelezné, amikor esetleg elhagytam.

(#191) Oszy88 válasza cotag (#187) üzenetére


Oszy88
csendes tag

Hello! Kb 5 napja van egy Honor Band 3-am!
Elég erős a rezgése, kiírja az üzeneteket és a feladot is. Mondjuk ezt eddig Messengerben volt csak tesztelve!
Gyors leteszteltem Viberen is és kiírja a feladot es az üzenetet is!

Alliexpress-ről 10.000ft volt!

Remélem segítettem!

(#192) cotag válasza Oszy88 (#191) üzenetére


cotag
senior tag

Végre megvan mit vegyek, nagyon köszönöm!!!! :R

(#193) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok!
Szeretnék egy aktivitás mérőt venni futáshoz.
Nem szükséges, hogy legyen kijelzője (nyilván jól jön, de nem kötelező), viszont mérje a pulzust és lehetőleg a vérnyomást is. Elsősorban futáshoz használnám, tehát a mindennapokban nem. 15.000Ft-ot szánnék rá.
Mivel Galaxy S7-em van, kézenfekvőnek tűnik, hogy olyat vegyek, ami kompatibilis az S Health-el, de egyszerűen nem találok olyan oldalt, ahol ez fel lenne tüntetve. Azért ragaszkodom hozzá, mert már használom egy ideje, nem költöznék el róla szívesen főleg hogy már minden droidos telefonra elérhető.
A kérdésem az lenne: hardveraprón lehet találni Gear Fit-eket használtan már 15.000ért. Szerintetek megéri egy ilyet venni? Ha nem akkor ennyi pénzért mit ajánlanátok, amit felismer az S Health?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#194) Kapanyél válasza oszi666 (#193) üzenetére


Kapanyél
őstag

A legtöbb szoftver támogatja a BT LE profilú kiegészítőket. Fontos, hogy ilyet vegyél, mert ez amellett, hogy keveset fogyaszt, még nem is takarja be a BT kommunikációdat, azaz mellette lehet csatlakozni rá fülessel, stb.
A rossz hír, hogy vérnyomás mérő szenzor csak a kínai szarokra van rákamuzva, tehát ezt felejtsd el. A másik rossz hír, hogy az optikai pulzusmérők szintén szart sem érnek. (Nem, tényleg nem! És nem, akkor sem!) Csak olyan (lehet) jó, aminek fém elektródái vannak. Ez kb. 1-2 karkötő tulajdonsága, így meg is érkeztünk a Polar pulzusmérőkhöz.
Nagyon sok eszközt kipróbáltam, sok véleményt is elolvastam, én is alkalmankénti futáshoz kerestem megbízható megoldást. Ez pedig a Polar H7 pulzus mérő mellkaspánt. Kirándulásokhoz, biciklizéshez is fölveszem, hamar meg lehet szokni és EKG pontosságú mérést ad. A többi felejtős, bárki mondja is.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#195) oszi666 válasza Kapanyél (#194) üzenetére


oszi666
őstag

értem köszönöm :/
hát akkor eléggé felejtős egyelőre ez a dolog.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#196) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Üdv

Segítséget szeretnék kérni. Venni szeretnék egy okos karkötőt . Sportoláshoz illetve néha napi viseleshez , alváshoz használnám . Olyan kellene amihez mondjuk a vezeték nélküli fülest hozzá tudom csatlakoztatni és akkor nem kell vinnem a telefont , tehát legyen belső tarhelye. Esetleg ha ilyen nem létezik akkor mást is meghallgatok. Ja és mondjuk ha a telót nem viszem akkor sportolás után össze tudjam szinkronizálni és írja ki az adatokat ,mennyit futottam , hány km , mennyi idő alatt , elégetett zsír stb

Külföldi linket is elfogadok

[ Szerkesztve ]

(#197) tyutyesz01


tyutyesz01
csendes tag

Sziasztok!

Örülök, hogy végre találtam egy fórumot ebben a témában... :)

Visszaolvastam a hozzászólásokat, de nem találtam hasonló igényt, mint ami nekem lenne.
Szóval, keresek olyan karkötőt/órát, ami 24 órában rögzíti az elégetett kalóriát, és folyamatosan tud pulzust mérni. Mindezt úgy, hogy én leginkább saját testsúlyos edzést végzek, tehát fel kellene ismernie neki, hogy mikor edzem.
Ezen kívül az alvásfigyelés funkció is kellene, bár gondolom ez már mindegyikben benne van.

Tudtok ajánlani ilyen órát?

Köszi!

(#198) Imy válasza tyutyesz01 (#197) üzenetére


Imy
veterán

Apple Watch nem tudja ezeket?

(#199) Luck Dragon válasza tyutyesz01 (#197) üzenetére

Erre a célra Huawei Band 2 Prot vásároltam. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#200) Csababá


Csababá
tag

Sziasztok! Olyan megbízható, de olcsó kütyüt szeretnék, ami mutat időt, az előre beállított ébresztő környéki optimális időpontban ébreszt, viszonylag ritkán kell tölteni és bírja a sporttal járó körülményeket (izzadtság, mozgó csukló, stb.).

Mit ajánlotok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.