Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Imy


Imy
veterán

Sziasztok!

Azért nyitom ezt a topicot, mert én sem tudok eligazodni, hogy mit is vegyek.

Első nekifutásra a Xiaomi Miband-jével szemeztem. De például egy óra funkció is jó lenne.
Most ráakadtam a Vidonn X6-ra. De nem is tudom. Ebben már van óra.

Én max 10-12e-et adnék érte egyenlőre.

(#2) Imy válasza Imy (#1) üzenetére


Imy
veterán

A vidonnal az a gondom, hogy nem cserélhető a szíja....

Valaki más, mit használ/mit ajánl?

(#3) Imy válasza Imy (#2) üzenetére


Imy
veterán

Rendeltem egy Mibandet, majd meglátom milyen lesz..

(#4) KTU


KTU
addikt

TW07 IPX6 0.91" itt 26,79 és itt pedig 14,26 USD
Ezt néztem ki.
az alkalmazására is kíváncsi lennék.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#5) Imy válasza KTU (#4) üzenetére


Imy
veterán

Árban az tuti, hogy nagyon jó. Ki kellene próbálni, hogy milyen. ;) Ennyit akár meg is ér.

Nekem külsőre a Vidonn X6 jött be, de nem mertem kiadni érte ~10e-et, hátha nem jó.

(#6) RBJ válasza KTU (#4) üzenetére


RBJ
addikt

Jé úgy látom ebben van bejövő hívás jelzés.
De az a baj vagy előny a xiaomi nél, hogy minőség és ráver akku időben és támogatottságban mindre.
Lehet majd a mi band 2.0 ás lesz kijelzős? :DDD
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7) Imy válasza RBJ (#6) üzenetére


Imy
veterán

Igen, ráver, és tényleg jó lenne, ha a MIband 2-ben már lenne óra. De majd meglátjuk. Vajon mikor lesz?

Én még ezeket nézném meg:
TW07
TW64

De nekem az első hozászólásomban lévő X6 jönne be. De nem tudom...

[ Szerkesztve ]

(#8) KTU válasza Imy (#7) üzenetére


KTU
addikt

Ugyan ezt linkeltem :U
nehéz volt megtalálni másik boltba? :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#9) Imy válasza KTU (#8) üzenetére


Imy
veterán

Persze. :D :K

(#10) Imy válasza Imy (#1) üzenetére


Imy
veterán

Ha valaki valamikor benevezne egy X6-ra kíváncsian várnám mit tapasztal.

(#11) KTU válasza Imy (#10) üzenetére


KTU
addikt

Rendeltem ilyet TW07, ha megérkezik írok róla.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#12) Imy válasza KTU (#11) üzenetére


Imy
veterán

Húúú, az szuper, kíváncsian várom. Honnan rendelted?

(#13) KTU válasza Imy (#12) üzenetére


KTU
addikt

Amit már linkeltem, Fasttech.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#14) Rundll32


Rundll32
tag

Az X6 vajon android 4.1 -el elindulna ? Én ezen filozom

Rendszergazda vagyok, ha röhögni lát, mentsen!

(#15) KTU válasza Rundll32 (#14) üzenetére


KTU
addikt

Compatible with Android 4.3 and above!
:U

Kompatibilis az Android 4.3 és újabb verzió!

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#16) Imy


Imy
veterán

Egy újabb ígéretes karkötő. ;) [link]

(#17) axlfsi válasza Imy (#7) üzenetére


axlfsi
veterán

A TW64 linkje nem jo.
Kovetem a topikot, en is kivancsi leszek ezekre az alternativ karperecekre :) Majd irjatok meg, aki vesz beloluk, hogy melyik, milyen ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#18) Imy válasza axlfsi (#17) üzenetére


Imy
veterán

A helyes link: [http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_144676.html][TW64]

Én is kíváncsi leszek rá.

(#19) waces válasza Imy (#16) üzenetére


waces
aktív tag

azért az, hogy az időt a telefonról szinkronizálja az kicsit visszavet az örömből

Every living creature on earth dies alone.

(#20) Rundll32


Rundll32
tag

Nekem egy Alcatel One touch Idol Ultrám van amivel maximálisan meg vagyok elégedve, semmi gondom nincs vele, jó gyors, szép a képe be van lakva stb... Ahhoz meg nem találok semmit :( (Android 4.1)

Rendszergazda vagyok, ha röhögni lát, mentsen!

(#21) Bertiee


Bertiee
aktív tag

Sziasztok!

Windows Phone 8.1-es telóhoz létezik megfizethető árú fitnesz karkötő?
Egy cikket találtam ahol "ultraolcsónak " nevezett kütyü is 199 dollár... Mindeközben olcsó kínai oldalakról androidra már 15 dolcsiért is van ilyen eszköz.

(#22) waces válasza Bertiee (#21) üzenetére


waces
aktív tag

miband (a wp app még béta, de folyamatosan kerülnek bele a frissítések/javitások/funkciók), acer leap/leap+. pl

Every living creature on earth dies alone.

(#23) Bertiee válasza waces (#22) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Köszönöm szépen! Tényleg van hozzá, és még olcsón is meg lehet venni, tökéletesnek tűnik! :R

(#24) waces válasza Bertiee (#23) üzenetére


waces
aktív tag

http://winmagazin.hu/2015/03/mi-band-miband/

Every living creature on earth dies alone.

(#25) Imy válasza Bertiee (#21) üzenetére


Imy
veterán

Fitbit is kompatibilis, Igaz "kicsit" dragabb.

(#26) axlfsi válasza Imy (#25) üzenetére


axlfsi
veterán

Hat en a FitBit Surge-t neztem ki magamnak. Na, az nem kicsit dragabb :DDD :U

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#27) Imy válasza axlfsi (#26) üzenetére


Imy
veterán

Igen, de sztem nem er annyit, amenyibe kerul. En varom mar, hogy a miband2 kijojjon, mit ujitanak, de sztem abban mar lesz kijelzo.

(#28) Imy


Imy
veterán

A TW64 most 11.99$.
Nem tudom, lehet egy ilyet is ki kellene próbálni.
Nekem most MiBand van, de az idő kijelzést hiányolom.

(#29) KTU válasza Imy (#28) üzenetére


KTU
addikt

Megjött a TW07 és a miband is.

a TW07 sokkal kevesebbet bír akkuidőben kb. 2 nap, de ugye ez nem csoda, kijelző, azonnali információt ad, és tudja azt is hogy ha megszakad a kapcsolat a telefon közt, jelez a telefon és a karkötő is,
és sokkal jobban tetszik mint a xiaomi, (ami szerintem mint 1 bazári 2 pálcás) jöhetnek a kövek :U :D

ráadásul TW07 -en lehet cserélni a szíjat, de ez alapból is kicsivel nagyobb mint a miband

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#30) Imy válasza KTU (#29) üzenetére


Imy
veterán

Az szuper. :)
Én majd a TW64-et tesztelem, ha megjön. :)
Még a végén majd leváltom vele a MiBandet?

(#31) Shia-ko


Shia-ko
aktív tag

Hello,

van valami ötletetek olyan karkötőre, ami mutatja az időt, méri a pulzust (nem ujjbegyen keresztül, hanem folyamatosan)?
Minden más funkció ajándék, esetleg egy ébresztés vagy hívásjelzés jöhet, de nem lényeg.

köszi

Üdvözlettel: Gabi

(#32) Shia-ko válasza Shia-ko (#31) üzenetére


Shia-ko
aktív tag

Most a Digicare ERI-vel szemezek. Valaki ismeri esetleg?

Üdvözlettel: Gabi

(#33) Imy válasza Shia-ko (#31) üzenetére


Imy
veterán

(#34) Shia-ko válasza Imy (#33) üzenetére


Shia-ko
aktív tag

Uh, annak már van ára :D

Üdvözlettel: Gabi

(#35) Shia-ko


Shia-ko
aktív tag

Nézegettem még a MIO Fuse-t is, de az 10 órát bír pulzusméréssel, az kevés, legalább 12-13 órát kellene, hogy az egész nap beleférjen, nincs időm/kedvem napközben töltögetni.
Ahogy nézem, 'emberi' áron nem kapni olyat, ami nekem kell.

Üdvözlettel: Gabi

(#36) felixo válasza KTU (#29) üzenetére


felixo
őstag

Ez valóban ilyen jó ?
Mennyi idő alatt érkezett meg ?

Redmi Note 9

(#37) KTU válasza felixo (#36) üzenetére


KTU
addikt

Amit leírtam, azt tudja.
3 - 4 hét, de ez nem jelent semmit. :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#38) axlfsi válasza Shia-ko (#35) üzenetére


axlfsi
veterán

De ez a 10 oras uzemido pulzusmeressel gondolom ugy van megadva, hogy folyamatos (pulzusmeressel). Ha Te egy nap lemesz a terembe, akarhova sportolni, az nyilvan nem lesz 10 ora, max 1-2. Tehat boven tobbet kell birnia, ha az nem folyamatos pulzusmeres (minek is kellene napi szinten 10 orat merni?).
En a Surge-val szemezgetek, de egyelore nem fer a keretbe a 80 kopelyka erte...

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#39) Zaji válasza KTU (#29) üzenetére


Zaji
őstag

Szia,

Milyen app van hozzá?

(#40) KTU válasza Zaji (#39) üzenetére


KTU
addikt

movnow plus

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#41) Tiger. válasza KTU (#40) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ezzel menne a fitbit?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#42) Imy válasza Tiger. (#41) üzenetére


Imy
veterán

Nem, azzal a TW64.

(#43) Tiger. válasza Imy (#42) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Fitbit csak a sajátjával menne? Kéne egy olyan alkalmazás ami kezeli ha megszakad a bluetooh akkor rezegjen a fitbit.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#44) Zaji válasza KTU (#40) üzenetére


Zaji
őstag

Köszönöm!

(#45) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Fitbit cgarge hogy kel a firmvare frisiteni? Jelenleg 8.80 van

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#46) joey04


joey04
titán

Gondolkodtam fitnesz karkötő vásárlásán, ami fontos lenne a mozgás figyelésén, kalória számoláson kívül, hogy tudjon pulzust mérni és az alvást is monitorozza, ehhez kapcsolódóan legyen benne ébresztés funkció. És az alvást ne időponthoz kösse, mert pl a mi band a nappali alvást nem számolja, de mivel én éjszakás vagyok nappal szoktam aludni.
Ezeken felül jó lenne ha tudná, de nem kötelező: Telefonnal összekötve értesítéseket kapjam meg, csak annyit hogy írtak viberen, vagy valaki hívott, ilyesmik. Jó lenne ha lenne felület pc-n is, webes vagy saját program ahol a statisztikákat látom, nem csak a telefonon/tableten futó programban. Ami még nagyon fontos hogy minden szempontból kompatibilis legyen androiddal és ios-szel is!
Hátha van valakinek valami tippje. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) waces


waces
aktív tag

a miband hamarosan bekövetkező elhalálozása ürügyén kérdezném, hogy mi az a miband klón, ami használható (mert n+1 féle másolat van). ami kell: alvásmonitorozás, inteligens ébresztés és lépésszámlálás. ami nem kell: minden más, mert azokat kezeli az okosóra (ezeket is kezelné, de aludni kényelmetlen benne).
ha esetleg van, aki próbált már ilyen olyan olcsó "egypálcás" miband klónokat, és megosztaná a véléményét azt köszönettel veszem

Every living creature on earth dies alone.

(#48) KTU válasza waces (#47) üzenetére


KTU
addikt

miband nálunk is tönkre ment, nem töltődik és semmi életjelet nem produkál :(

Viszont a TW07 működik,
hátránya hogy sokkal kevesebbet bír akkuidőben kb. 2 nap,
de ezt már írtam,
nekem ez bevált, lehet ez lesz helyette.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#49) T_Stark


T_Stark
őstag

Üdv!
iPhone-hoz keresnék valami olcsó (10K körül) kütyüt, de annyi van hogy fogalmam sincs merre induljak.
Kijelzős kellene, mutassa az órát, legyen rajta fényképező elsütő, meg a szokásos alvás figyelő, ébresztő, fitness dolgok, hívás jelzés stb... A jó akku idő sem hátrány.

(#50) Imy válasza T_Stark (#49) üzenetére


Imy
veterán

Szerintem ennyi pénzből ennyi tudás nem igazán kivitelezhető.

Jó akku idő, (30 nap +) normális alvás figyelő, hívás jelzés a MiBandben van. Kijelzős lesz elvileg a következő generáció. Szerintem akkor várd be azt, az kb 10k körül lesz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.