Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) jupp008


jupp008
senior tag

Feleségemnek szertnék nemsokára venni valamilyen karkötőt. Nincsenek nagy igények, pulzusmérés, időjárás kijelzés, hivószám, hangouts üzenet + rezgés, lépésszámláló .. ilyesmi.
Xiaomi Hey+ -ra gondoltam ha majd lesz kapható global verzióban.
Esetleg van ajánlott alternatívaként ? (igen, szines kijelző jobb lenne).

(#352) energomatt válasza jupp008 (#351) üzenetére


energomatt
senior tag

Valami újdonságot szeretnél hallani, a nagyjából egybehangzó eddigi bejegyzésekhez képest?

(#353) jupp008 válasza energomatt (#352) üzenetére


jupp008
senior tag

Sajna nekem nem jött le az előzményeket olvasva mi az az 1-2 tipus ami ajánlott 10.000 körüli összegben. (Mi Band 2-3 kivételével).

(#354) energomatt válasza jupp008 (#353) üzenetére


energomatt
senior tag

Mert nincsenek.

(#355) kbyte1024 válasza jupp008 (#353) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nezegess noname cuccokat nem mind gagyi,ha nincsenek különleges elvárások.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#356) energomatt válasza jupp008 (#353) üzenetére


energomatt
senior tag

Nekünk Honor Band 3 van a családban, elég jó hívásjelzésre, de semmi más "baromságra" nem használjuk, azokról tehát nem tudok nyilatkozni. Azonban egyiknek sem lesz olyan jó a Bluetooth kapcsolata, mint egy megfelelő minőségű okosórának.

(#357) htom127 válasza jupp008 (#351) üzenetére


htom127
tag

Párom szereti: Amazfit Cor
Szép színes :K

[ Szerkesztve ]

" Bazinga !"

(#358) alcapone386


alcapone386
őstag

Ez még ígéretes lehet: Honor band 4

(#359) pusszycat válasza alcapone386 (#358) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi,ez jó lesz nekem is. Várom,h felbukkanjon. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#360) ilyr


ilyr
tag

C18 karkötővel kapcsolatban van bárkinek bármi tapasztalata?

(#361) apple87


apple87
senior tag

sziasztok!

Mi a véleményetek a k1 es okoskakörtőröl? Ár érték arányban van jobb ?

(#362) energomatt válasza apple87 (#361) üzenetére


energomatt
senior tag

Ahelyett, hogy egyesével rákérdeznétek a többszáz kapható tipusra egyesével, a korábbi hozzászólásokat, ajánlásokat kellene céltudatosan megnézni. A kersővel rögtön megállapítható, volt e bármilyen vélemény az adott tipusról. Ha nem volt, a kérdés hatására sem lesz.

(#363) Keef_Lee válasza energomatt (#362) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Ez részben igaz... Mint ahogy az is, hogy ennyi erővel ki kellene írni nagybetűvel, hogy ajánlott, ami ajánlott, aztán be kell zárni a topicot.
Mert kezdetben én is azt hittem, hogy innét lehet infot szerezni a típusokról, de azt nem lehet.

(#364) energomatt válasza Keef_Lee (#363) üzenetére


energomatt
senior tag

Primitív megközelítésben ilyeneket szokás mondani. Azonban az ajánlásokról és véleményekről sokat elárul a szövegkörnyezetük. Ezen felül, ha ilyen elhangzik, rá lehet kérdezni tisztázandó részletekre, stb.

(#365) jupp008 válasza energomatt (#364) üzenetére


jupp008
senior tag

Na most mondhatnám, hogy ne vedd sértődésnek, de Keef_Lee -nek teljesen igaza van ... de igen amúgy teljesen helyes a meglátása és bármennyire is ez a kedvenc topikod próbáld meg kicsit más szemszögből is nézni.

(#366) Veron válasza jupp008 (#365) üzenetére


Veron
őstag

Valamint akkor lenne igaz a kéretlen tanács, ha normálisan működne a kereső és mutatná az előzmények mellett a válaszokat is. Így lehet, hogy valaki rákérdez egy adott típusra -ezt megtalálja a kereső-, de a válaszban már nincs benne a kulcsszó -ezért azt nem találja a kereső.
Egy értelmes keresőmotor kellene és utána lehetne nyomatni a lekezelő válaszokat.

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#367) energomatt válasza Veron (#366) üzenetére


energomatt
senior tag

Így valóban munkaigényesebb, de én veszem fáradságot és megnézem a válaszokat is, ott, ahol érdekel. Egyébként, ennek a fórumnak a keresője a legjobb azok közül, amit valaha láttam. Sajnos Androidon nem készült ilyen, ahhoz le kell ülni a PC-hez.

(#368) Veron válasza energomatt (#367) üzenetére


Veron
őstag

Egyetértek, hogy munkaigényesebb. Telefonról használhatatlan a kereső, de számítógép előtt is erősen kompromisszumos. Viszont tartom a vélményem, hogy jobb keresővel fele annyi felesleges kérdés sem lenne, de addig nem jogos a támadás szerintem.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#369) Imy válasza alcapone386 (#358) üzenetére


Imy
veterán

Erre én is kíváncsi vagyok, egy jó ideje MiBandet használok, de ez akár ki is válthatja.

(#370) okezsoke válasza Veron (#304) üzenetére


okezsoke
tag

Hát az Amazfit Bip nekem most eléggé bestbuynak tűnik. Ha bárki tud olyat, ami versenyezhet vele (pl a vízállóságban), akkor ne tartsa magában, mert nemsokára vásárlásra adom a fejem én is... :R

(#371) alcapone386


alcapone386
őstag

Mi vand 3 nemzetközi verzió jó áron : link

[ Szerkesztve ]

(#372) energomatt válasza okezsoke (#370) üzenetére


energomatt
senior tag

Azt hosszában kettévágva, két karkötőt kapsz?

(#373) jupp008 válasza alcapone386 (#371) üzenetére


jupp008
senior tag

Hálás köszönet, meg is rendeltem + gyorsan 2 különböző szíjat Aliexpressz -ről hozzá kiegészítőenek. :R
Azt hiszem így nem kell túlagyalnom a témát.

(#374) alcapone386 válasza jupp008 (#373) üzenetére


alcapone386
őstag

Nincsmit:) Szerintem egyik legjobb ár érték arányú jelenleg a piacon. Főleg az 5ATM vízállóság szól mellette. Illetve, hogy mi band 2 eléggé bevált.
Másik játékos: honor band 4 (gearbesten ha minden igaz kapható...sajnos drágább mint miband 3:( ) Ez már megkapta a trusleep 2.0 funkciót. Na ez az ami nekem nagyon bejött. Huawei watch 2-m van. Piszkosul pontosan figyeli az alvást. Néha már rémisztő. Ha ledőlök napközben 40percre szundítani, azt is észleli és külön jelzi.

[ Szerkesztve ]

(#375) papeti01


papeti01
senior tag

Sziasztok,

ezek közul nem tudok valsztani, tudnatok benne nekem tanacsot adni?
persze ez egy kicsit alma korte banan eset :)

mi band 3, amazfit bip , vagy fitbit charge 3

bicajozashoz használnám, pulzus mereshez, ebresztonek, és alvas figyeleshez...

köszi

#proudfather

(#376) okezsoke válasza energomatt (#372) üzenetére


okezsoke
tag

Jó, hát ez óra design is, de mellette mindent tud, amit egy fitnesz karkötő.

(#377) okezsoke válasza alcapone386 (#371) üzenetére


okezsoke
tag

Köszi.
Igen, ezen is gonodlkoztam...Tkp azért, mert van egy mechanikus automata órám, és két órával hülyén mutat az ember. Az óra + karkötő kombó viszont nem olyan rossz.

(#378) energomatt válasza okezsoke (#377) üzenetére


energomatt
senior tag

Azért biztonság kedvéért egy zsebórát is tarthatnál magadnál. Kettő vagy három, az már nem olyan nagy különbség.

(#379) Fred23 válasza papeti01 (#375) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én az elsőt venném: legjobb vízállóság, legjobb üzemidő.

Illetve a Huawei / Honor Band széria is van olyan jó, mint a Xiaomi Mi Band széria.

[ Szerkesztve ]

(#380) okezsoke válasza energomatt (#378) üzenetére


okezsoke
tag

Nana, megfeledkezel a mobilomról! :))

(#381) pusszycat válasza okezsoke (#380) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Melyikről,mert tuti kettő van... :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#382) papeti01 válasza Fred23 (#379) üzenetére


papeti01
senior tag

és az app szintjén is van olyan jó?
mert akkor ránézek.

runkeeperrel valamelyik összehangolható?

#proudfather

(#383) zlotty


zlotty
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Maximum 30.000Ft-ig keresek karkötőt. A legfontosabb a telefonra érkező értesítések megjelenítése lenne a szokásos lépésszámláló, pulzusmérés és a többi funkció mellett. Tudom, hogy mindegyik készülék megjeleníti az értesítéseket, de nekem fontos lenne ha van olyan ami wifire csatlakozik és nem csak bluetooth-on keresztűl kapcsolódnak, mert a telefon általában messzebb van mint a karkötő.(Nyugodtan javítsatok ki ha nagyon nagy hülyeséget mondtam). Másik szempont, hogy jó lenne ha nem csak fekete színben lenne elérhető mert hölgynek lenne. :)

(#384) energomatt válasza zlotty (#383) üzenetére


energomatt
senior tag

"mert a telefon általában messzebb van mint a karkötő"
A BT kapcsolat, néhány métereig megbizható az itt korábban ajánlott Huawei és Miband karkötők esetében. Áruk, nem ez a nagyságrend, jóval olcsóbbak.
Ennél jobb kapcsolatot csak az okosórák biztosítanak. (Kb. talán a másfélszerese, esetleg duplája lehet a távolság.) A wifi felejtős, csak akkor működik, ha azonos hálózatban vannak.

(#385) Daneee14


Daneee14
tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy a Xiaomi Mi Band 3, Huawei Band 2 Pro közül melyik ajánlottabb? A Mi Band 3 ahogy látom nagyon friss, a Huawei pedig 1 éves. Várható idén ősszel új változat?
Másik kérdés, hogy kb. 2-szer drágábban megéri-e a Xiaomi Amazfit Bip vagy Cor vagy a Honor Band 3?
Köszi előre is a válaszokat!

(#386) kbyte1024 válasza Daneee14 (#385) üzenetére


kbyte1024
addikt

a Bip jobban megéri.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#387) pusszycat válasza Daneee14 (#385) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én a honor band 4-et várom, ami színes, és már lassan jön errefelé is. :)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#388) Luck Dragon válasza pusszycat (#387) üzenetére

Mostaniak is színesek. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#389) pusszycat válasza Luck Dragon (#388) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem a szíjra gondoltam. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#390) Luck Dragon válasza pusszycat (#389) üzenetére

Jah hogy a kijelző. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#391) hbala válasza pusszycat (#387) üzenetére


hbala
aktív tag

Ezen végre rendes csat van.

(#392) pusszycat válasza hbala (#391) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen,ebbe a fajtába jobban bízom. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#393) L4D1K


L4D1K
őstag

Sziasztok. Két karkötőt keresek. Öcsémnek az alvás figyelés, pulzus mérés lenne a prioritás, ezek mellett pedig megjelenés és telefonos szolgáltatások kezelése, lehetőleg vízálló.

Számomra egy nagyon egyszerű, futáshoz való kéne. GPS, pulzus etc.. Amolyan mindenes amit lehet nyúzni. Ár mindegy, de ahogy látom 10-30e között már lehet jókat találni.

Köszönöm előre is a segítséget.

# ANTAL Tuning #

(#394) tarinitorpe


tarinitorpe
csendes tag

Ha valaki beruházott már egy honor band 4-re ahhoz lenne egy-két kérdésem...

(#395) energomatt válasza L4D1K (#393) üzenetére


energomatt
senior tag

Már minden segítség elhangzott többször is én nem is olyan rég.

(#396) tarinitorpe


tarinitorpe
csendes tag

https://www.alza.hu/honor-band-4-crius-b19-meteorite-black-d5471478.htm?o=3#popis
Lassan itthon is kapható. Ha esetleg valakinek van ilyenje továbbra is lenne 1-2 kérdésem.

[ Szerkesztve ]

(#397) papeti01


papeti01
senior tag

Sziasztok!

Honor Band 4 illetve a Honor Band szeria applikációja mennyire jó?
Lehet a Runkeeperhez csatlakoztatni? Tudja számolni mint a fitbit a lépcsőzést?

Igazából órát nem akarok, a mi band 3 nem tetszik, és most hogy ez is jönni fog ismét dilemmába estem...
Honor Band 4 vagy Fitbit Charge 3

előre is köszi

#proudfather

(#398) hbala válasza tarinitorpe (#396) üzenetére


hbala
aktív tag

Alzáék kicsit túllőtték az árat.

(#399) tarinitorpe válasza hbala (#398) üzenetére


tarinitorpe
csendes tag

Várható volt h idehaza drágább lesz, de ha azt vesszük hogy gearbest-en is 48-49 euro akkor annyira nem vészes sztem.

(#400) energomatt válasza papeti01 (#397) üzenetére


energomatt
senior tag

A karkötők kb. annyira valók férfiaknak, mint a fülbevalók. Az izlés faktoron túllépve ugyanakkor nem is tudnak annyit a tényleg lényeges szolgáltatásokban mint az okosórák megfelelő alternatívái.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.