Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) _ak_ válasza Cyborg (#596) üzenetére


_ak_
addikt

Köszi. :R

Let's begin, de gozaimasu!

(#602) dilettánsbp válasza Cyborg (#600) üzenetére


dilettánsbp
csendes tag

Hb4-el kapcs felhivtam a gyartot. Mondtak ez van, 3-4 meter. De massal megis mukodott. Legalabb 6-8metert. Annyit tud a bt. Lehet az en telommal nem volt kompatibilis.

(#603) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok.
Szeretnék vásárolni egy fitnesz karkötőt, 20 ezer Ft-ig (+/- 2 ezer).
Az alapvető funkciókon kívül az lenne fontos, hogy a telefonról jövő szöveges értesítéseket jól kezelje.

Nem vagyok képben ezekkel a termékekkel, így rátok bízom a döntést.
Előre is köszi.

(#604) Imy válasza LeventeV (#603) üzenetére


Imy
veterán

Xiaomi Miband 4 (Global)

(#605) Stylerr


Stylerr
addikt

Sziasztok!

Fitness tracker vásárlásán gondolkozom. Iphone 8-am van, nyilván a legjobb az az Apple Watch lenne, de nem szeretnék annyit kiadni érte.

Az alábbi igényeknek kellene megfelelni a terméknek:
-GPS
-Színes kijelző
-Minimum 5 napos üzemidő
-Maxiumum 50 ezer Ft-ot szánnék rá.
-Pulzusmérés
-(Futáshoz használnám)

Néztem a Band 3 prot, de eléggé negatív véleményeket olvastam róla itt a fórumon (nem jönnek át az üzenetek, értesítések) Ha valakinek ez mégis bevált, szívesen fogadom a tapasztalatait.

Előre is köszönöm az ajánlásokat! :R

[ Szerkesztve ]

(#606) interstate76 válasza Imy (#604) üzenetére


interstate76
addikt

A MiBand 4 már tudja az anti-lostot? A 3-ast azért adtam el, mert nem rezgett lecsatlakozáskor. Most egy Bip-em van, ami minden igényemet kielégíti, de a karkötők jobban bejönnek, szóval váltanék, ha a 4-es Band tudná a fent említett funkciót.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#607) anrb válasza Stylerr (#605) üzenetére


anrb
aktív tag

Picit drágább, de nem bánod meg:
Garmin Vivoactive 3 ~69e
Garmin Forerunner 45 ~64.5e

Biciklizéshez is jók :)

[ Szerkesztve ]

(#608) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

Sziasztok!

A barátnőm új fitness karkötőt/okosórát/valamit szeretne venni, ennek kiválasztásában kérem a segítségeteket.
A probléma, amiért a mostani Mi Band 2-t cserélni akarja: zsebre tett kézzel, kézben tartott táskával sokszor nem számolta a lépéseket, illetve nem jelzi ki a napi aktívan töltött perceket.

A lényeg tehát az lenne, hogy a lehető legpontosabban kövesse a napi mozgásokat (főként séta, bicikli) és a kijelzőn vagy a telefonos appban legyen egy emlékeztető, ami zaklatja, ha túl passzív. (A Mi Band rezgése nem elég motiváló :D ). Zenelejátszás mint extra még szóba jöhet, de egyéb okosóra funkciókra nem vágyik.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#609) anrb válasza Johnny_vT (#608) üzenetére


anrb
aktív tag

Szia, tapasztalatom szerint a Xiaomi/Huami féle tracker-ek - amelyek a MiFit-hez kapcsolódnak, még a jobbak közé tartoznak. Ennek ellenére mindig lesznek olyan tevékenységek, melyeket nem fog felismerni/lekezelni az eszköz algoritmusa (pl. bevásárlókocsi tolása), mivel lépésszámlálást lábon kell végezni.
Van számtalan egyszerű lépésszámláló, amit csíptetni kell (pl. Withings/Nokia Go), vagy zsebre is lehet vágni a trackert (a Mi band 2 például zsebben simán elfér).
Dedikáltan lábon kell mérni pl. a Honor Band 4 Running Edition-nel (10e alatt) vagy sport szenzorokkal. Futáshoz footpod-ot/wattmérőt, biciklizéshez sebesség/pedálfordulat/wattmérőt lehet venni.

(#610) Stylerr válasza anrb (#607) üzenetére


Stylerr
addikt

Köszönöm szépen! A 2 között milyen lényegi különbségek vannak?

(#611) anrb válasza Stylerr (#610) üzenetére


anrb
aktív tag

Az előbbi egy fitneszcentrikus általános, touchscreen + 1 gombos óra, az utóbbi pedig egy belépőszintű futóóra (5 gombos). Ha nincs spéci igény, én az előbbit venném, annak ellenére, hogy másfél évvel régebbi modell.
Mindkettő többféle színben, modellben létezik.

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#612) Stylerr válasza anrb (#611) üzenetére


Stylerr
addikt

Köszönöm szépen a segítséget és a linkeket! Fontolóra veszem a vásárlást! :)

(#613) gtesteban


gtesteban
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Két okosóra között agyalok. Honor Band 4, vagy Huawei Band 3 Pro. Melyiket ajánlanátok? P20 Pro-m van, ahhoz vásárolnám. Köszönöm a segítséget előre is!

(#614) interstate76 válasza gtesteban (#613) üzenetére


interstate76
addikt

Attól függ, fontos-e számodra a GPS. Én szeretem, hogy nem kell magammal vinnem a telefont futáshoz, szóval ha lecserélném az Amazfit Bip-et, akkor jó eséllyel egy Band 3 Pro-ra váltanék.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#615) gtesteban válasza interstate76 (#614) üzenetére


gtesteban
tag

Köszönöm szépen a segítséget. :)

(#616) interstate76 válasza gtesteban (#615) üzenetére


interstate76
addikt

:R

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#617) Bargab


Bargab
tag

Üdvözlet!

Eddig egy Mi Band 2-t nyúztam, de sajnos utódot kell keressek helyette.
A Xiaomi Mi Band 4 és a Huawei Honor Band 4 között vacillálok. Most hasonló árban tudnám megvenni őket és a tesztek alapján is kb. hasonló tudással rendelkeznek. Heti 1-2 alkalommal eljárok úszni, jó lenne ha pontosan mérné azt is (a Mi band 2 nem tudta).

Melyik ajánlott a kettő közül? Akkumulátoridőben melyik jobb? Melyik mérései tűnnek pontosabbnak?

Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#618) kvojnovics


kvojnovics
tag

Tiszteletem!

Őszinte leszek; nem tudom, hogy jó helyen járok-e? Ha nem, akkor előre is elnézést, illetve kérlek irányítsatok át a megfelelő helyre!

Magas intenzitású intervall edzés követéshez keresek okos karkötőt/órát!?

A legfontosabb természetesen az, hogy kövesse le az edzést és kapjak róla adatokat; de nagyon tudnék annak örülni, ha mondjuk a karakötőre/órára át is lehetne küldeni az edzést (ami egy időzítő formájában le is vezetné (20sec mozgás - 10sec pihenő...))! Remélem érthetően írtam le!

A karkötők, illetve órák amiket eddig nézegettem:

Xiaomi Mi Band 4 Global (nem tudom tudja-e követni, azt meg annyira sem, hogy le tudja-e vezényelni, akár külső programmal)

Xiaomi Amazfit Stratos/Xiaomi Amazfit GTR (nem tudom tudja-e követni, azt meg annyira sem, hogy le tudja-e vezényelni, akár külső programmal)

Samsung Galaxy Watch 46mm eSIM (azt hiszem van benne autómatikus mozgáskövetés, ami nem tudom mire elég, illetve talán egy időzítőt ha találtam hozzá (TIZEN rendszerre eléggé elhanyagolt programok tekintetében))

Garmin Forerunner 245 Music/Garmin Forerunner 945 (azt hiszem, a Garmin szoftverével készíthető rá saját edzésterv, ami átküldhető az órára (viszont félek a kijelzőtől és a kezeléstől, ahogy egyébként a Xiaomi Stratos kijelzőjétől is, ami ugyanúgy transzflektív))

Apple Watch 4 (van saját beépítet magas intenzitás edzés nyomkövetése és egy rakat plusz olyan funkció ami tetszik; valamint egy rakat program rá, ami folyamtosan bővül (cserébe nagyon drága és jó esetben ha 2 napot kibír az akku))

Egyelőre ennyi let volna!

Előre is elnézést és köszönök mindent!

Kellemes napot!

(#619) anrb válasza kvojnovics (#618) üzenetére


anrb
aktív tag

Üdv!

Egyértelműen Garmin, szerintem elég az FR245M. Elsődlegesen sportóra, korlátozott program futtatási lehetőséggel (ConnectIQ) és néhány okosfunkcióval. A kijelzője pedig szerintem OK.

Ha viszont okosórát keresel, és iphone-od van, akkor az Apple Watch is jó lehet. Viszont sport célra kevésbé használható.

A másik három felejtős.

(#620) kvojnovics válasza anrb (#619) üzenetére


kvojnovics
tag

Tiszteletem!

Köszönöm a gyors választ! Ennek tudatában szűkül a kör, de még átgondolom...

Szép napot!

(#621) Mentolka


Mentolka
senior tag

Sziasztok,
Abban kérem a segítségetek, hogy találjak egy eszközt, ami segít az epileptikus rohamok előrejelzésében/monitorozásában.
Alapvetően, a cél valami okosóra/fitneszcucc szerű dolog, amiben EGYSZERRE van giroszkóp, EDA méréshez érzékelő (bőr elektromosság), illetve PPA érzékelő (optikai vérnyomásmérő, vagy mi?).
Köszönöm!

(#622) tomio


tomio
tag

Sziasztok!

Alfawise I7e okoskarkötő a maga ~10eFt-os árához képest igencsak jónak tűnik. Viszont itt a PH!-n nincs találat...
Olvasni róla pedig magyar oldalakon is [1] [2] [3].
EKG és vérnyomás mérés.
Cikkek jónak hozzák. Ráadásul úgy tűnik elfogulatlanul! De azért ott van kupon/ajánló/szponzori szál.
Nem OS fut rajta, hanem FW -> DE! "Bizonyos funkciók használhatók mindenféle extra eszköz nélkül is, mint például a lépésszámláló, alvás minőség megfigyelése, ébresztés, pulzus, stopper."
Van aki ismeri, használja? Vagy ismer olyat aki használja? Vélemények?

Linux, BSD, ReactOS, MenuetOS, Haiku-OS, Syllable... Van még több is! distrowatch.com/

(#623) Cyborg válasza tomio (#622) üzenetére


Cyborg
őstag

A 3 linkből 2 reklám csak, nem valódi teszt, de a 3-ban sem vagyok biztos, hogy valós élményeken alapul.
Én ennyiért nem kockáztatnék. Pont ennyibe kerül a mi band 4, honor band 4-5, vagy a huawei band 3 pro, amibe van gps. Ezek ráadásul tuti jól működnek, és rendes applikáció van hozzájuk.

...amennyiben mégis alfawiset veszel, gyere vissza légyszi, és számolj be a tapasztalataidról.

(#624) tomio válasza Cyborg (#623) üzenetére


tomio
tag

Kettő is reklám?!?? Akkor újra kell olvasnom. És figyelmesen.
Pont az a gondom, hogy nincs infóm, ezért nem valószínű hogy mernék belevágni.
Pedig az h nem OS fut rajta még valahol tetszik is.

Linux, BSD, ReactOS, MenuetOS, Haiku-OS, Syllable... Van még több is! distrowatch.com/

(#625) Cyborg válasza tomio (#624) üzenetére


Cyborg
őstag

Igen, a techlabor, meg a rendeljkinait, az az. Azok csak hírek, infók, felsorolják a gyári specifikációt, sajtó fotók vannak kirakva, és ennyi.
A tesztarénás az valódi tesztnek látszik, saját képekkel.
ott rögtön az első képen látszik, hogy mekkora a különség a valóság és a reklám képek közt, a második képen látszik, hogy valójában milyen pici a kijelzője. Az is látszik, hogy ips, nem oled, ergo napon nem fogod látni, amit a 4. kép kitűnően illusztrál. A applikácó is gagyi hozzá.

Ezért írtam, hogy ÉN nem kockáztatnék egy ilyennel, annyiba kerül, mint a tuti vételek, amikben jobb kijelző van, és jobb app van hozzá, jönnek frissítések, és van közössége.

Ebben a hsz-ben van 3 link, azokra vess egy pillantást, hátha tetszik valamelyik, ezek bevált termékek.

[ Szerkesztve ]

(#626) Oldman2 válasza tomio (#622) üzenetére


Oldman2
veterán

Mit értesz azon, hogy "nem OS fut rajta"?

Ezt nem tudom értelmezni.

(#627) zmilaner


zmilaner
tag

Sziasztok!

Huawei Band 2 Pro és Honor Band 4 között vacillálok. Nincsenek nagy elvárásaim, első okos/fitnesskarkötő lesz, az alvásmonitor része érdekel leginkább, plusz a néha-néha futkározás trackelése de leginkább a kíváncsiság (a mindenféle IT és okos gadgetek felé) vezérel. Telekom előfizetéshez 80 forint eltéréssel tudok választani a kettő közül, így gondoltam rákérdezek melyik jobb/ajánlottabb. Köszi!

(#628) Cyborg válasza zmilaner (#627) üzenetére


Cyborg
őstag

Attól függ. Te döntesz.
A Band2 pro-ban van GPS, a HB4-ben nincs, de színes oled kijelzője van, és az olvasható napon is.
Mennyibe kerülnek? Alin 11ezer a Huawei Band 3 pro.

2 hsz-szel korábban linkeltem egy linket, amiben linkeltem őket :))

(#629) zmilaner válasza Cyborg (#628) üzenetére


zmilaner
tag

9k lenne nekem mindkettő :)
Megnézem a linkeket köszi!

(#630) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! A nejemnek vettem régebben egy MGCOOL Band 2-t.
Nagyon elégedett volt vele,a mai napig megvan neki. A gond az,hogy nem találom a manualt,amit küldtek vele azelőtt. Természetesen másik telefonnal szeretné most használni,és kellene az App hozzá. Sajnos nem találok olyat,amivel ismét működő képes lenne. Mivel másik email címe van,a Play-ből nem tudom előcsalni a könyvtárból a régi megfelelő appot. Narancssárga hátterű volt a kezelő felülete az appnak. Tudnátok segíteni?
Köszi előre is!!

Üdv: Attila

(#631) tomio válasza Oldman2 (#626) üzenetére


tomio
tag

Írják, hogy nem android Wear OS operációs rendszer fut rajta, hanem firmware (fw).

Linux, BSD, ReactOS, MenuetOS, Haiku-OS, Syllable... Van még több is! distrowatch.com/

(#632) tomio válasza Cyborg (#625) üzenetére


tomio
tag

Köszi :)
Amúgy nagyjából #627 esete áll fent nálam is: "Nincsenek nagy elvárásaim, első okos/fitneszkarkötő lesz, az alvásmonitor része érdekel leginkább"
Amúgy én a Honor Band 4-et néztem ki az alvás-mérés miatt (jónak mondják). Nem külföldi rendeléssel hanem hazai bolti garanciás vásárlással. A Honor Band 4 úgy 14000Ft körüli áron elérhető. A linked jó a 3 készülékkel! Csak band 5 nincs ott ahol 4 van. Nem akarok amúgy nagyhirtelen belevágni. Lehet várok mégtovább és majd lesz HB5 is mire elhatározom magam.
Amúgy kijelző majdhogynem érdektelen: az alvás-mérés a lényeg, meg az egyéb mérések, és majd normális kijelzőn leolvasom. Kültéren nem tervezek semmit. GPS meg még kifejezetten jó is ha nincs egy készülékben Xiaomi Mi Band 4-ben a GPS-es-be kisebb akku fért :/ Ha az tudná a jobb alvásmonitorozást, akkor kifejezetten örülnék h a noGPS verzió kapható itthon és még akksit/üzemidőt is nyerek :K
Amivel készülékkel a fórumban indítottam viszont plusz funkciókat is tud. Amik számomra messze-messze hasznosabbak lennének mint h GPS, meg üzenetolvasás vagy bármi ezeken az egérmozis kijelzőkön. Ilyen 1"-ról meg 120x240 és környéke felbontásról beszélünk...

Szerk.: Huawei Band 3 Pro viszont utánaolvasós, mert eddig nem jött szembe

[ Szerkesztve ]

Linux, BSD, ReactOS, MenuetOS, Haiku-OS, Syllable... Van még több is! distrowatch.com/

(#633) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Hello!

Létezik olyan tracker, aminek saját GPS-e van és az olyan frissítési sebességgel rendelkezik, hogy intervall-futás edzést is le tud követni?
Jelenleg a Samsung S8+-szal járok futni, de ha minden almenü minden extra prioritását bekapcsolom és még a képernyőt sem engedem kikapcsolni, akkor sem akarja a 0,1s GPS mintavételezését rögzíteni. (aztán lehet, hogy csak az Endomondo a szar).
Szóval olyan kell, aminek atompontos, akkurátus GPS-e van, esetleg mér pulzust is, vagy csatlakoztatható hozzá külső Polar mellkaspánt.
Ár nem számít.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#634) lalakov


lalakov
senior tag

Sziasztok!

Egy hölgy ismerősöm szeretne venni okoskarkötőt. Amit tudnia kéne: alvásminőség-monitorozás, lépés számláló, pulzus mérés. Van használható verzió itthon kapható, 10000-15000 között?

Köszönöm.

(#635) Cyborg válasza lalakov (#634) üzenetére


Cyborg
őstag

Szia,

Mi Band 4, Honor Band 4/5, ezek mind tudják a kivánt dolgokat egész olcsón, itthonról talán beleférnek a keretbe, aliexpressről 10.000 alatt megvannak lazán.

Kapanyél
szerintem egyik fitnesz karperec sem kommunikál külső mellkas pánttal, hacsaknem van a polarnak vmi saját karperece erre. Nem igazán vagyok képben ezekkel a dolgokkal, de Szerintem erre okosóra kell neked, vagy telefonos app, és abból is lehet, hogy csak saját márkás dolgok kommunikálnak így egymással.

(#636) anrb válasza Kapanyél (#633) üzenetére


anrb
aktív tag

Szia,

Létezik 10Hz-es GPS hardver és szoftver, de szerintem a legtöbb konzumer cucc 1Hz-es helymeghatározási frissítést tud, a telefonos appoktól a sportórákig (Garmin, Polar, Suunto, stb.). Profi cuccok (pl. Polar Team Pro) biztos tudnak többet is, de az más árkategória. Az a helyzet, hogy a jelenlegi GNSS publikus pontosság (GPS, Glonass, egy sávos Galileo vevő) miatt nincs különösebb jelentősége a mintavételezési freqvenciának.
Garminnak volt régebben ANT+ támogatású karkötője. Ha már van mellkaspántod, miért nem órát nézel? Elég nagy választék van belőle.

[ Szerkesztve ]

(#637) balpis válasza Kapanyél (#633) üzenetére


balpis
őstag

Szia!
Biztosan kell az a 0,1sec-es GPS tracker?
Futsz 3-4m/s sebességgel, esetle intervallumban 5-tel(6-tal?). Szükséges valóban a 30-40 (esetleg 60cm-es) mintavétel? a 3-4m-es biztosan kevés?
A GPS általában nem istud ilyen pontosságot - max. haleteszed és átlagol hosszú időn át...
Alapvetúen a V800-as polar óra - de bármelyik komolyabb garmin vagy Suunto alkalmas bármilyen futó edzéshez.
Egyébként az Endomondo valóban nem tud ilyen sűrű mintavételt, ráadásul ha exportálod a tracket még ritkítja is rendesen...

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#638) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Köszönöm a válaszokat!
Oda jutottam, hogy a Suunto óráiban a FusedTrack vagy a Fused-akármi pont erre jó: a gyorsulásmérőit használja a pontos mozgáskövetéshez.
Igaz, ezek már órák és nem karkötők, sőt okosak is, de mivel sporteszköz/célgép, inkább itt kerestem a megoldást.

Az Endomondo képernyőjét nézve látszik, hogy 3-5s-ként frissíti a tracket, tehát eleve a szoftver is butít a pontatlan GPS-jelen. Azt viszont nem értem, hogy egy telefon, amiben van G-szenzor, digitális iránytű, dőlésérzékelő, lépésszámláló meg minden ilyen frászkarika, az hogy a bánatban nem képes kombinálni az összes érzékelőjének a jelét és abból megadni a pontos koordinátákat? Vicc, hogy 2019-ben egyedül a Suunto operál ilyesmivel. :(

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#639) topyjo


topyjo
aktív tag

Sziasztok!
Vettem egy NO1 DT58 okoskarkötőt. BT párosítottam a telefonommal, jelzi is, hogy van kapcsolat, de az alkalmazás (HPlus) nem találja az órát.
Több telefonnal is kipróbáltam, mindhez kapcsolódik, de az alkalmazás nem szinkronizál.
Van esetleg más app, vagy kuka az egész?

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#640) anrb válasza Kapanyél (#638) üzenetére


anrb
aktív tag

A pontosítás végett:
FusedTrack - Útvonal pontosítása ritkított GNSS vétel mellett a gyorsulásmérő (+iránytű) felhasználásával. A 120 másodperces mintavétel mellett (Ultra) jön így ki a 120 óra üzemidő.
FusedSpeed - Sebesség korrekció rossz GNSS vétel mellett (pl. alagút esetén), gyorsulásmérő felhasználásával
FusedAlti - Magasság korrekció barometrikus magasságmérő + GPS alapú magasság alapján
Az ismertebb gyártók által ma használt Sony CXD5603GF GNSS chipnek nem erőssége a pontosság, ráadásul az sem biztos, hogy az újabb műholdak (GPS III, Glonass-K2, Beidu 3) által biztosított jobb pontosság a jelenlegi hardverrel működni fog. Most is SBAS, GBAS megoldásokkal segítik a jel pontosságát.
Ha a legpontosabb helymeghatározást szeretnél, akkor újgenerációs telefonnal tudod megtenni (pl. Snapdragon 855, Kirin 980/990 alapon), amiben van többsávos Galileo támogatás, és kellően nagy az antennája.
Órában a csúcs ma is a Suunto Ambit 3 (SiRFstar V), Polar V800 (SiRFstar IV). Mindkettő 2014-es, kifutó modell.

(#642) Garaj


Garaj
friss újonc

Egy nagyikarkörkötőt keresek. Nincs okostelefonja, de szeretném követni, hogy merre jár, és lehessen vele telefonálni is. Ha pulzust is méri, előny. Gyermek okosóra lenne jó, de az nagy, színes, bumszli. Mit javasoltok?

(#643) beni121


beni121
aktív tag

Sziasztok! [Ezzel] a termékkel kapcsolatban van valakinek bármiféle tapasztalata?

Válaszokat előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#644) Imy válasza beni121 (#643) üzenetére


Imy
veterán

Üzemidőt nem írnak, pedig lényeges lenne, amúgy így elsőre nem tűnik rossznak. Rendeld meg weben, ha nem vállik be visszaküldöd. ;)

(#645) beni121 válasza Imy (#644) üzenetére


beni121
aktív tag

Gondolkodtam rajta én is, hiszen van 14 napom rá!

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#646) lipido


lipido
senior tag

Sziasztok. Segitsegeteket szeretnem kerni. Edesanyamnak szeretnek egy okoskarkotot/okosorat venni, kifejezetten a pulzusfigyeles miatt. Okosteloja nincs, viszont laptopja van. A kerdesem az lenne, h melyik az az eszkoz, amelyik pc-vel (is) kommunikal? (Tehat van e olyan eszkoz, ami nem kizarolag telos oprendszerekre van )
valaszaitokat elore is koszonom

[ Szerkesztve ]

(#647) anrb válasza lipido (#646) üzenetére


anrb
aktív tag

Nem írtad meg a kereted, 40e-50e körül már van olyan Garmin, amit ajánlanék (Vivosmart 4, Forerunner 30/35). Lehetséges PC-n androidot futtatni virtuális gépben, és akkor szinte minden karkötőt tudsz használni, de ez sok macerával jár.

(#648) lipido válasza anrb (#647) üzenetére


lipido
senior tag

Szia. Igazabol nem koltenek ra sokat. A maceras megoldasok kiesnek, edesanyam nem egy pc guru, en pedig nem mindig vagyok ott, hogy segitsek.
40-bol mar kijon egy alap tablet es mondjuk egy honor band 4. Tehat vmi olcso(bb) megoldas erdekel(ne), ha letezik egyaltalan :R :R

[ Szerkesztve ]

(#649) geleati válasza lipido (#648) üzenetére


geleati
tag

Szia, sztem ~15k-ért a honor band 4 jó választás, pulzus- és alvás figyelésre.

Soha ne dobj vízbe alkálifémet!

(#650) beni121 válasza geleati (#649) üzenetére


beni121
aktív tag

14K ért vettem a Honor 5-t!

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.