Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Veron


Veron
őstag

Milyen fitneszkarkötőt ajánlotok, ami kicsi, mutatja az időt, vízálló, van benne stopper és lehetőleg 10000 Ft alatt beszerezhető - akár külföldről is? Nokia GO-m van, de az nem mutatja az időt by default, ami nagyon idegesítő és stopper sincs benne. Ezeken kívül használható darab.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#302) alcapone386 válasza Veron (#301) üzenetére


alcapone386
őstag

Mi band 3?

(#303) energomatt válasza blt.62 (#300) üzenetére


energomatt
senior tag

Ez valóban kimaradt a használati utasításból, tehát nemhiába nem ott kerested: kézbe veszel egy újságot, reklámújság pl. mindig található lakott településeken a bejáratoknál, postaládák környékén. Ebből keskeny, üreges hengert formálsz, az egyik végét a karkötőre rányomod és belenézel a másik végén.

(#304) Veron válasza alcapone386 (#302) üzenetére


Veron
őstag

igen, egyelőre ez áll nyerésre.
elmennék talán 20ezerig is, ha lenne benne GPS. az Amazfit Bip jó lenne, de az meg nem vízálló. :(

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#305) blt.62 válasza energomatt (#303) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi! :R
Építő jellegű de végül is igazad van. :C

MegtorloXp

(#306) blt.62


blt.62
őstag

Az mitől van hogy a Samsung A3-am és az F1-es karkötő 1m-re vannak egymástól de olyan sűrűn szétkapcsolódnak??? Ennyire gyenge lenne a bluetooth kapcsolat?

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#307) kbyte1024 válasza blt.62 (#306) üzenetére


kbyte1024
addikt

sajnos vannak ilyen kütyük elég sok. Próbáld más kékfoggal ha azokon nem kapcsol szét,akkor a karkötő a ludas.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#308) alcapone386 válasza Veron (#304) üzenetére


alcapone386
őstag

Én is agyaltam rajta, de még várok. Mi band 3 fórumban sajna írnak pontatlanságokat. Global verzio remelem javitva lesz.

Jelenleg huawei watch 2-t használok. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

(#309) energomatt válasza blt.62 (#305) üzenetére


energomatt
senior tag

A hosszú akku működés érdekében ilyen a fényerő.

(#310) blt.62 válasza energomatt (#309) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi.

MegtorloXp

(#311) Hitch


Hitch
aktív tag

Sziasztok!

Anyósom részére nézegetünk karkötőt. Néztem a Samsung gear fit 2-t eddig talán a legjobb.
Van-e egyéb javaslatotok vagy bármilyen érdemi tapasztalat a gear fit 2-ről?
Az alábbi szempontok fontosak: kényelmes legyen, könnyű kezelhetőség, ha viber stb. üzenet jön azt lássa, valamint, hogy a bejövő hívásnál a hívó felet. Amit még nem bánnánk az a vízállóság, valamint 1/2 napot meghaladó üzemidő.

Előre is köszönöm szépen.

(#312) Hitch válasza Hitch (#311) üzenetére


Hitch
aktív tag

Lejárt a szerkesztés. Az ár szempontjából nagyon szívesen fogadnánk, ha a samsung gear-nél olcsóbb lenne.

(#313) kbyte1024 válasza Hitch (#312) üzenetére


kbyte1024
addikt

ha nem akarsz drágát vam millió amiből válogatni lehet. nagon sok kínai kütyyü van és nem gagyik.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#314) blt.62


blt.62
őstag

Egyébként az F1 okos karkötőről mi a vélemény? Nekem kicsit kicsi a kijelzője. A Huawei Band 2 Pro kijelzője nagyobb? Létezik ez magyar menüvel? Vagy létezik magyar app vagy program a marketon olyan mint a "Weafit"?

MegtorloXp

(#315) Veron válasza alcapone386 (#308) üzenetére


Veron
őstag

lehet én is megvárom a global verzió

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#316) Hitch válasza kbyte1024 (#313) üzenetére


Hitch
aktív tag

Pont a millió miatt - :( - nem tudom melyik amit használnak itt többen és elégedettek vele.
Egy 30-35ezer forintos lélektani határt húztunk.

[ Szerkesztve ]

(#317) alcapone386 válasza Hitch (#311) üzenetére


alcapone386
őstag

Nekem van no.1 f4 okoskarkötőm. Vízállóságra nincs panasz. Ha nincs folyamatosan bluetooth al összekapcsolva akkor 20 napot bír. Persze viber és egyéb jelzések miatt kell a bluetooth. 0-24 bluetooth al olyan 6-7 napot biztosan kibír. Vérnyomás mérés, légnyomás és magasság kijelzés az kamu benne. Pulzust jól mutatja, amrnnyiben nem fut az illető.

Okos karkötőknél nem fogod tudni sajnos elolvasni a telejes bejövő üzenetet, csak az elejét.

Hívószám kijelzés szépen át megy benne.

Ami nekem még nem jön be az okos karkötőknél, hogy zuhany közben folyamatosan úgy érzélel mint ha nyomkodnám.

Összességében tetszik a no.1 f4, de annyit biztosan nem tud mint amennyit a gyártó megadott. Árban viszont kedvező.

Ha mindenképp okoskarkötő, akkor megvárnám a global mi band 3-at.

[ Szerkesztve ]

(#318) energomatt válasza alcapone386 (#317) üzenetére


energomatt
senior tag

Ami nekem még nem jön be az okos karkötőknél, hogy zuhany közben folyamatosan úgy érzélel mint ha nyomkodnám.
Viszont ha magadon hagyod, megszámoltathatod, hányat lépsz zuhanyozás közben. Tehát kár is volna levenni.
Van olyan ismerősöm, aki kifejezetten zuhanyozáshoz vett okos karkötőt. A tusfürdő mellett tarja egy dobozban. Egyszer elfelejtette felvenni és emiatt újra le kellett zuhanyoznia.

(#319) blt.62


blt.62
őstag

Az androidos telefonon vhogy be kell állítani, hogy állandó legyen a Bluetooth kapcsolat? Mert kb 5 percenké leválik aztán vissza kicsit később úgy hogy 20cm-re vannak egymástól. A Bluetooth beállítasnál az gond ha a telefon lathatósaga bevan kapcsolva hogy mindenki láthassa? Mert eddig ez kivolt kapcsolva.

MegtorloXp

(#320) alcapone386 válasza energomatt (#318) üzenetére


alcapone386
őstag

Ezért tart ott az ország ahol tart.....mekkora troll vagy..:) Na akkor, hogy értse mindenki az is aki szereti ferdíteni még a teret is. Ha víz éri az érintő (kapacitív) gombot, akkor rezeg és érintesnek veszi. Tehát uszás közben is így tesz, kivéve, ha az úszás programot elindítod.

Valóban levehetem zuhany előtt a karkötőt, sőtt úszás előtt is vagy kézmosás előtt is. Viszont akkor értelmetlen az ip68.
De, hogy tovább dobáljam a labdát....ha karba teszem a kezem (tudom nem szép dolog elzárkózni a világ elől) akkor is rögtön rezeg. Na ezért tetszik az a kivitel, ahol kicsit mélyitett a kapacitív gomb.
Száz szónak is egy a vége. Nem egy ember van, aki a fitnesz kiegészítőket csak akkor veszi le, ha tölteni kell. Nem dísznek, nem menőzni, és nem dédelgetni vettem. Használom és ennyi. Ő van értem és nem én érte. Ha csípi a szemét a szappan, majd megtörlöm:)

(#321) energomatt válasza alcapone386 (#320) üzenetére


energomatt
senior tag

Az én órám is IP68-as. Ha víz éri, nem megy tönkre. Erre jó a védelem. A békatalp és a fürdőnadrág is vízálló, de nem szeretek ezekkel zuhanyozni. Valószínűleg a te megoldásod a jobb, hogy karkötővel zuhanyozol, majd elpanaszolod, hogy az miért zavar.

(#322) alcapone386 válasza energomatt (#321) üzenetére


alcapone386
őstag

Panasz? Én észrevételeztem. Számomra zavaró, hogy ha víz éri akkor rezeg. Zavaró, de elfogadtam..ennyi..Nekem jobban bejönne egy mikrokapcsolós megoldás. Ezért van a fórum, hogy megosszuk a tapasztalatainkat. Van akit nem zavar pl, hogy gyárilag az ip68 as készülékházban (ami pormentes ugyebár) a kijelző közepén porszemek vannak belülről, én pedig olyan vagyok, ha egyszer észreveszem akkor mindig figyelni fogom és zavar. (Pont kifogtam..bele kell törődni, hozzá kell szokni és ennyi. Nem fogom ezért szétszedni, de akkor is szívás.)

A hibát ott követtem el, hogy zuhanyzást írtam és nem kézmosást. (Te kézmosásnál leveszed?) Ha ezen fennakadsz, meg sem merem kérdezni hogyan reagálsz egy híradóra?! - Persze, ha nézel ilyet -

Azzal igazat mondtam vagy hazudtam, hogy víz hatására rezeg? Neked nem zavaró, én meg jobban venném, ha mikro nyomókapcsoló lenne benne.

Reszemről téma lezárva, de azért annak örülök, hogy kis mozgás tapasztalható a fórumon.
Remélem más segítőkész emberek is tudnak tapasztalatokat és észrevételeket írni, mert amikor én akartam okoskarkötőt venni örültem volna pár tippnek.

(#323) Keef_Lee válasza alcapone386 (#322) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Sajnos javaslatok nincsenek ezen a fórumon. Pedig arról szólna elvileg. Na hogy én se csak trollkodjak:
A falvakban körbejárós kereskedőknél 6ezerért magyar menüs androidos okosóra van. Már a kirakodó vásárokba is van. Egyik ismerősöm rendelt ebayről 2800-ért és teljesen elégedett vele.Olyasmi mint a gt08 és a dz09. Egyébként ezek itthon is 3-5 ezerért rendelhetők. Nem kell tőle sokat várni, de a hívásértesítő, stb funkciókat tudja. Ennyi pénzt pedig megér, ahhoz hogy kitapasztalja valaki, hogy tényleg szüksége van ilyesmire vagy sem. 2x nem mész el a mekibe és megvan az ára.

(#324) energomatt válasza Keef_Lee (#323) üzenetére


energomatt
senior tag

Annak aki nem használja a fórum keresőjét, annak esetleg nincsenek. Egyébként meg voltak szép számmal. Az más kérdés, hogy a javaslatokhoz általában alig társul megfelelő elemzés.

(#325) alcapone386 válasza Keef_Lee (#323) üzenetére


alcapone386
őstag

Igen igazad van.
Ezek is kibírnak egy napot. Van akinek csak hívókijelzés kell, meg hogy ki írt üzenetet. Pl szereléskor inkább nézem meg az órát, mint hogy olajos kézzel nyomogassam a telefont. (Csak egy példa volt. Nem szerelő vagyok, de sokat babrálok a garázsban, így sokszor hasznos)

(#326) blt.62


blt.62
őstag

Szio. Miért van az hogy 10cm-re van egymástól az F1 karkötő és az androidos mobilom de pontosan 10 percenként a karkötő búgni kezd és mutatja hogy nincs bluetooth kapcsolat. Amint megnézem a mobilon a Wearfit programot rögtön mutatja hogy újra van kapcsolat. Egy bluetooth jel - jobbra nyíl- egy kis mobil. Ez az ikon jelenik meg pontosan 10 percenként. Ez karkötő hiba?
Azt is kérdezném hogy a Wearfit programban a jelzés beállításoknál mit takar a "kakao talk"????

MegtorloXp

(#327) energomatt válasza blt.62 (#326) üzenetére


energomatt
senior tag

Vagy a karkötő, vagy a telefon miatt.

(#328) alcapone386


alcapone386
őstag

Azért a kik nem viccel. Ma bementünk nezelődni és 8990Ft ért épp akkor pakolták ki az okoskarkötőket. Nem egy nagy szám, de van rá gari, méri a pulzust és ip67 besorolást kapott és a szokásos funkciókat is tudja.
Medion s2000

[ Szerkesztve ]

(#329) blt.62


blt.62
őstag

Az F1 karkötőnél van “Tétlenség figyelmeztetés” ???
Mert ha a karomon van akkor semmi probléma de ha leveszem az F1-et akkor ott van a mobilom mellett 10cm-re és 10 percenként jelez. Bal szélen a bluetooth jelzés- egy nyíl jobbra- és egy kis mobil ikon.

MegtorloXp

(#330) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Gondoltam én is veszek egy ilyen okos fitnesz és még karkötő-t is. De akkora a választék, h nagyon. Kezdek a színes kijelzős-ők felé hajlani. Fontos ugyanakkor az app stabilitása,ne szakadozzon a kapcsolat,ne merítse a telefon akkuját. Natív GPS se ártana bele. Ne legyen 100 $ több. Találtam ilyen karkötőt de ott meg az app-ot H+ watch ledörmögték (ami sírás ott megy a kommentekbe az hajmeresztő) Még nem adtam fel teljesen. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#331) kbyte1024 válasza pusszycat (#330) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ne akarj ilyen ízét;) csak nezegesd azt kész:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#332) pusszycat válasza kbyte1024 (#331) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pontosan ezt csinálom. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#333) kbyte1024 válasza pusszycat (#332) üzenetére


kbyte1024
addikt

En mar kipróbáltam párat,de ku...a sok van, és minnel többet megszeretnék nézni;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#334) pusszycat válasza kbyte1024 (#333) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor te vagy az én emberem. :D Mi a véleményed az S908 vagy a P5-ről? (érdekes módon többen is gyártják ugyanazt) :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#335) kbyte1024 válasza pusszycat (#334) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ezeket meg nem probaltam..a legnagyobb baj ezeknél a cuccoknál,hogy hamar eldobjak a Bluetooth jelet. És nem csak az olcsó cuccok sajnos.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#336) Luck Dragon válasza pusszycat (#334) üzenetére

Fitness macsek :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#337) pusszycat válasza Luck Dragon (#336) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ebből is inkább a technikai rész érdekel,de mint mondják evés közben jön meg az étvágy... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#338) gyvince


gyvince
senior tag

Sziasztok Huawei Band Pro 2 vagy Honor mi band 3 ugyan az a 2??

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#339) energomatt válasza gyvince (#338) üzenetére


energomatt
senior tag

Az egyik létezik, a másik nem.
Honor band 3, viszont létezik és természetesen nem ugyanaz a kettő. A neten könnyen összehasonlíthatod őket, így nehezen érthető, miért kérdezed egyáltalán meg.

(#340) gyvince válasza energomatt (#339) üzenetére


gyvince
senior tag

Akkor úgy kérdezem melyik a "jobb" ebbe kategóriába??

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#341) Luck Dragon válasza gyvince (#340) üzenetére

Pro 2, bár ezt a topicjában ki lett párszor tárgyalva.
Tessék át nézni és segítünk. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#342) sanyi78


sanyi78
újonc

sziasztok
Feleségemnek szeretnék karköröt venni,ezt a kettöt néztem ki neki
xiaomi mi band 3 global
huawei band 2 pro

Sajnos élöben egyiket se tudom megnézni,mert itt a környéken nem kapható.Kicsi,vékony csuklója van,melyik állna neki jobban?
Neki csak az alvás monitorozás a fontos,másra nem használná.

Köszönöm.

(#343) energomatt válasza sanyi78 (#342) üzenetére


energomatt
senior tag

Nappal alszik?

(#344) sanyi78 válasza energomatt (#343) üzenetére


sanyi78
újonc

Néha igen.De az csak egy kis szieszta :D . Éjjel alszik

(#345) energomatt válasza sanyi78 (#344) üzenetére


energomatt
senior tag

Éjjel, egyformán nem látszik, hogy melyik, hogy áll neki. Amúgy, van róluk kép, sőt video is az önálló döntéshez..

(#346) pusszycat válasza sanyi78 (#342) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem várja meg a Mi Band 3 hey+ -t, a színes kijelző jobban áll a nőknek. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#347) vamosip


vamosip
tag

Sziasztok!

Erről van valami infó?

[link]

(#348) kbyte1024 válasza vamosip (#347) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ezek mind hasonloak, ismerkedésnek jó. Csodát nem kell varni de attol meg lehet jó. Nekem hasonlo van.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#349) Keef_Lee válasza kbyte1024 (#348) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

A család 3 ilyen árkategóriájút vett, abból kettő 2 hét után nem kapcsolódik BT-n a telefonhoz.
Addig elégedettek voltak vele a gazdáik.

(#350) kbyte1024 válasza Keef_Lee (#349) üzenetére


kbyte1024
addikt

A páromnak olyqn van amit hirdetek itt is, és teljesen jó. 3honapja használja.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.