- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- moongoose: Jelszóvédett IBM Thinkpad R50e működőképessé tétele.
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- sziku69: Szólánc.
- GoodSpeed: Megint 3 hónap Disney+ akciósan :)
- sellerbuyer: Milyen laptopot vegyek? Segítek: semmilyet!
- skoda12: Webshopos átverések
- GoodSpeed: Aquaphor Modern víztisztító
- btz: Internet fejlesztés országosan!
-
LOGOUT
Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Alteran-IT
őstag
Legszívesebben én is IP szerint szűrném a távelérést bizonyos esetekben, csak ugye ahhoz fix IP kell, ezért maradt nálam a VPN és beépített DDNS használata és akkor végül is belső hálóról menedzselek, munkahelyen is így volt, azért nem kértem havi x ezerért fix IP-t otthonra, hogy menjen kívülről, csak ugye ha gépen csatlakoztam fel VPN-el, akkor addig arra ment az egyéb forgalom is, ami több okból sem tetszik, ezért használtam egy ideig RDP-t egy nyitott porton keresztül és akkor egy belső gépre csatlakozva ment a menedzsment, de azon meg állandóan próbálkoztak és itthon is ezt tapasztalom, mihelyst kinyitok egy portot, rövid időn belül a Kaspersky tűzfala már riaszt a próbálkozások miatt és bár nincs semmi olyan titkolnivalóm, de nem szeretem ha b@szakodnak a saját, vagy általam menedzselt eszközökkel.
(#9291) jerry311: Ha az itt keletkezett hozzászólásokra gondolsz, akkor igen, de egy eléggé nagy félreértés keletkezett, majd közbe egy kis személyeskedés is, így viszonylag hosszan, de végre lezártam, legalább is részemről, holott nem is kellett volna, mert nem azt mondtam, hogy mindenki így oldja meg, ahogy én, csak hogy én hogy oldom meg általában és miért, az meg saját megoldás, saját felelősség, aki akarja megfontolja, aki nem az nem, nem erőltettem rá senkire, de már mindegy, tényleg hanyagoljuk a témát.
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 12 128 GB Fehér 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- REFURBISHED és ÚJ - HP Thunderbolt Dock G2 230W docking station (3TR87AA)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 64GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3302
- Samsung Galaxy S24 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- REFURBISHED és ÚJ - HP USB-C Dock G5 docking station (5TW10AA) - 3x4K felbontás, 144Hz képfrissítés
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest