Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-17 20:43:18

LOGOUT.hu

Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13043) betyarr


betyarr
veterán

no,végre sikerült a vpn kérdést megoldani: [link] ez alapján állítottam be az openvpn-t és működik távoli pc-ről és telefonról (mobilnetről) egyaránt.köszönöm szépen mindenkinek a segítő hozzászólást :R

más.

szeretném a hozzáértő ph!órumozók segítségét kérni: a miki kid control-ja elég "kezdetleges" és csak tól-ig időpontot tudok beállítani.nekem azonban egy olyan beállítás kellene,amivel időkvótát tudok beállítani.a legjobb az lenne (már ha egyáltalán megoldható),hogy a router mondjuk egy script segítségével figyelné az adott wifin (ssid 1) lévő klienseket és a netre/lanra való felcsatlakozást követően X idő elteltével blokkolná az internetelérést, illetve a hálózaton lévő médiaszerverként üzemelő pc-hez való csatlakozást (a képen ez a 192.168.1.111-es ip-jű pc).itt egy séma,hogy hogyan épül fel az otthoni háló:

szerintetek ez megoldható?ha igen,akkor kérhetek ehhez segítséget?sajnos én hiába túrom a netet,eddig még nem sikerült megfelelő megoldást találnom.
köszi előre is a segítséget! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.