Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#61) .LnB válasza CocooN-z (#60) üzenetére


.LnB
titán

Nállam ez elég bonyolult volt, sajnos nekem nincs PS3-am. Megvettem a 4. részt, és azt vittem végig az első rész után. Mert egy végigjátszáűs idejére kértem kölcsön csak a Ps3-at :D Aztán Xbox-on a HD Collection-t. Végül nem volt zavaró. Semmit nem vont le az élvezetből, imádom így is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#62) oriic válasza .LnB (#61) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát pedig úgy kellett volna hogy a 2 .rész után tolod le a 4-et, mert úgy van értelme.

Live-Die-Respawn

(#63) CocooN-z válasza oriic (#62) üzenetére


CocooN-z
őstag

Gondoltam énis PC-n tolom még a 2. részt, de mivel sem a 3. sem a 4. sem a PW nincs, elkezdtem kontroller miatt Konzolon. Jobb így mint az elsőt PC-n :D. Bár ha van egér a 2. FirstPerson-jához akkor úgy könnyebb lenne nekem :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#64) .LnB válasza oriic (#62) üzenetére


.LnB
titán

Választásom nem volt. Persze egyértelműen megjelenés szerint nyomtam volna őket ha van rá lehetőségem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#65) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Van valami infómorzsa h mikorra várható az MGSV? Akármi?

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#66) .LnB válasza CocooN-z (#65) üzenetére


.LnB
titán

Jövőre, én ennyit tudok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67) .LnB


.LnB
titán

TGS-es gameplay videók jó minőségben:

Éjszakai on PS4

Nappali on XboxOne

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#68) CocooN-z válasza .LnB (#67) üzenetére


CocooN-z
őstag

Köszönjük, ez használhatóbb, de akkor se nézem végig :D

MGS3 - intrója a Virtua.... (:D mekkora cameo volt , meg a jack alárc is :DD )Virtuous Mission Tisztára olyan mint egy James Bond- intró, legalább olyan minőségi volt!!!

ui: Jha és h nincs a megszokott radar knehéz a játék, sokszor arra támaszkodtam ;]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#69) .LnB válasza CocooN-z (#68) üzenetére


.LnB
titán

Lesz még ilyen kikacsintós jelenet a 3. részben, mikor elgondolkodsz, hogy ismerős filmekből :)
Hol tartasz most?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#70) oriic válasza CocooN-z (#68) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az egész MGS3 egy nagy kémes sztori. Rohadt jó.

Ahhh, ha majd megtalálod Raikov-ot. :DDD

Live-Die-Respawn

(#71) CocooN-z válasza .LnB (#69) üzenetére


CocooN-z
őstag

Igazából csak a VMission-t tudtam még csak végig vinni mert nem volt többre időm, rohannom kellett, erre Sokolov Találka után kb még 1 órát dumáltak, és csak nem akarták abba hagyni... ami nem volt baj, csak épp siettem :DDD

ori: Nha majd meglesem

ui: Amúgy az MGS2 vel egyetlen egy bajom volt csak, -persze nagyon tetszett, és über volt- hogy vártam mikor váltunk át Snake-re...egyszerűen annyira über-badass a karakter, h nagyon hiányzott...én pont fordítva képzeltem el ahogy jött Raiden: Tanker mission hossz vele, Big Shell hossz Snake-el...de persze nagyon jó volt, és mindez szubjektív :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#72) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Az miért van h csak akkor van zene, ha Alert/Evasion/Caution van? :D Az 1. be mindig volt, ha nem akkor épp gáz volt, a 2. ban már elvétve nem volt, itt meg semmi? Arról volt szó h Harry G. Williams vagymi :D

elsőblikkre az MGS3:

-Nehéz, "omggggg hol a radaarr" :D

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#73) .LnB válasza CocooN-z (#72) üzenetére


.LnB
titán

Őszintén megmondom, én nem vettem észre. És nehéznek sem tűnt kimondottan. Kivéve mikor már bent vagy a Spoiler lehet: Volgin bázisán.

Hol tartasz?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#74) oriic válasza CocooN-z (#72) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Raikov megvolt már? :DDD

Live-Die-Respawn

(#75) CocooN-z válasza .LnB (#73) üzenetére


CocooN-z
őstag

Azóta beletoltam vagy majdnem 10 órát, és valóban csak át kellett állnom MGS3 üzemmódba :) Jelenleg ott tartok, h kifosztottam keleten egy Warehouse-t, egy kis viskót, vissza és boss fight: The End, elég beteg :D...Ami feltűnt h egyik ilyen kis "Lesser Boss"-ok nem mesélnek semmit, miért lettek rosszak, v miért vannak ebben a nagyon gonosz csapatban, semmi, csak elmondják a "nevüket" párszor és meghalnak :D Persze a kis pöcs Ocelot badass, elmondhatja magáról h eddig minden részben benne volt :DDD. Ez a survival view és azon belül minden....nagyon tetszik, figyelj oda nehogy piócák csámcsogjanak, ha eltört valamid gyógyítsd meg mert esik a stamina, ha kevés a stamina, akkor egyél....etc :D

Bejön, csak még nem indult be úgy a storyyy, gondolom rávezetés :)

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#76) oriic válasza CocooN-z (#75) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Haladj csak szépen. Kerek lesz majd minden. :) Rex utalást remélem megtalálod majd.

Live-Die-Respawn

(#77) Konczi06


Konczi06
tag

Sziasztok! Most tervezem az MGS4 beszerzését PS3-ra. Viszont előtte érdekelne a véleménye olyan embernek aki játszott vele. Megéri megvásárolni? Hozza a szokásos MGS szinvonalat? Előre is köszönőm :))

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#78) .LnB válasza Konczi06 (#77) üzenetére


.LnB
titán

A világtörténelem talán legjobb játéka a 4.rész. Szeritnem, szóval a válasz igen :D
Ha Komárom-Esztergom megyébe laksz én kölcsön is adom, úgy sincs PS3-am :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#79) Konczi06 válasza .LnB (#78) üzenetére


Konczi06
tag

Meggyőztél, akkor csütörtökön meg is veszem :)) Köszönőm, rendes vagy, de Budapesti vagyok és 3500 kinálja a srác, annyit meg nevetve kifizetek egy ilyen játékért :))

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#80) CocooN-z válasza Konczi06 (#79) üzenetére


CocooN-z
őstag

Aztán nehogy spoilerezz (2008-as tudom :DD) még csak a 3. nál tartok, The End bekaphatja amúgy :DD

ui még nem volt időm legyűrni :F

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.