Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#101) CocooN-z válasza .LnB (#100) üzenetére


CocooN-z
őstag

jatekaim.hu -n én speciel olcsóbban szoktam találni használt PS / X gameket, de persze mikor hol :)

Nha meló után majd meglesem :) THX

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#102) .LnB válasza CocooN-z (#101) üzenetére


.LnB
titán

Én jó áron keresnék (4ezerért) MGR:Revengeance-t. De nem nagyon találok :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#103) CocooN-z válasza .LnB (#102) üzenetére


CocooN-z
őstag

Milyen gépre? Mert X-360 ra van egy de lehet kamu mert fémdobozos 3,9K ért a jatekaim.hu-n :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#104) .LnB válasza CocooN-z (#103) üzenetére


.LnB
titán

Na ez a "lehet, hogy kamu" elég cink :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#105) CocooN-z válasza .LnB (#104) üzenetére


CocooN-z
őstag

"Aug. 08 - last update, 3,9K Bontatlan steel book-os"....egyetértek :D

de ilyenek sajnos mindenhol vannak, és a hardverapro.hu -n is felütik a fejüket a csalók :W

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#106) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hát nem tudom, nekem a Boss fight valami epic volt. És gyönyörű. AZok a virágok... :Y

Live-Die-Respawn

(#107) CocooN-z válasza oriic (#106) üzenetére


CocooN-z
őstag

Kicsit realista hozzáállással feküdtem neki a sorozatnak, és nehezen áll rá az ilyenekre az agyam h kijöj belőle a kígyó meg ilyenek :D

Zavart az is h lockolta a nézetet...

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#108) oriic válasza CocooN-z (#107) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ő izé, Metal Gear játékok és a realizmus?? :DDD

Live-Die-Respawn

(#109) .LnB válasza CocooN-z (#107) üzenetére


.LnB
titán

Az szimólikus jelenet volt :) A 4. rész rohadt epic lesz. Ha lenne PS3-am akár most nekiállnék végignyomni. De nagyon várom, hogy eljuss PW-ben addig a bizonyos pontig :D De tényleg nem spoilerezek :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#110) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Már az első rész alatt megváltozott ez a nézet, és rájöttem h ez nem real...nyugi nyugi és persze átvitt értelem meg minden :DD

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#111) CocooN-z válasza .LnB (#109) üzenetére


CocooN-z
őstag

Az ilyen háeszekkel lehet felspanolni :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#112) .LnB válasza CocooN-z (#111) üzenetére


.LnB
titán

Tényleg CocooN-z, mivel végeztél a 3. résszel mostmár belinkelhetem neked EZT!
Szerintem zseniális, remélem tetszeni fog neked is :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#113) oriic válasza .LnB (#112) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:Y :R

Live-Die-Respawn

(#114) .LnB válasza oriic (#113) üzenetére


.LnB
titán

SneakingFox Youtube csatornáján érdemes nézelődni. A Legacy Collection-os trailerük is jobb mint az eredeti :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#115) oriic válasza .LnB (#114) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szeritnem annál nincs jobb. Azt amint meghallottam borsódzott a hátam... :Y

Live-Die-Respawn

(#116) CocooN-z válasza .LnB (#114) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nem szar :D

ui: most h várok a 4. részre, már most azt érzem h az 5. résszel akarok játszani túl a Peace Walkeren, hogy ÚJRA el tudjam kezdeni a sorozatot....Ilyet csak a HALO sorozatnál éreztem :)

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#117) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Tudom még csak a 3. rész erejéig játszottam Naked Snake-el, aka. Big Boss-al, és persze ő is BADASS...de nekem Solid Snake karaktere is bejön nagyon, és kár h a 4. után megint Big Boss volt a PW -vel, és most MEGINT az 5. résszel... Jó persze biztos többet tudok meg ha kitolom a 4. részt de na....Csak mélázom amíg nincs meg a 4. :DD

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#118) oriic válasza CocooN-z (#117) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát Solid története a 4. résszel lezárult, nem hiszem hogy lehetne újabb epizódot kiadni az ő főszereplésével.

Live-Die-Respawn

(#119) .LnB válasza oriic (#118) üzenetére


.LnB
titán

De lehet mert a 2. és a 4. rész között azthiszem 5 év van. Abba simán belefér egy rész.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#120) oriic válasza .LnB (#119) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen 5 év van ott, de nem tudom hogy mit lehetne oda még betenni.

Live-Die-Respawn

(#121) .LnB válasza oriic (#120) üzenetére


.LnB
titán

Például Olga lányához köthető akciót én szívesen megnézném. Mondjuk ott valószínűleg Raiden egyedül tevékenykedett, szóval ez nem igazán Solid sztori. Igazából, most így átgondolva igazad van nincs mód egy plusz sztorira a 2. és 4. rész közé Solid Snake-el, mert a 4. ben mindent lezárnak, és nincs semmi ismeretlenről említés.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#122) oriic válasza .LnB (#121) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezért mondtam, a 4. résszel szépen lezárták a Snake érát. Ezek után nehéz lenne egy folytatást csinálni. Bár azért egy Rising 2-beli Snake cameonak tudnék örülni. Mondjuk Rising 1-ben is vártam, mégse jött el. :(

(#123) .LnB

:C :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#123) .LnB válasza oriic (#122) üzenetére


.LnB
titán

Jólvan na nem gondoltam rendesen át, megszokhattad már tőlem :C :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#124) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Azt hiszem nem olvasom el a kommentjeiteket, csak hirtelen láttam pár szavacskát :D :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#125) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Megvan....Beszereztem....Holnap kezdem ;]

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#126) oriic válasza CocooN-z (#125) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Király. Játssz!. Élvezd...

Live-Die-Respawn

(#127) CocooN-z válasza oriic (#126) üzenetére


CocooN-z
őstag

fapfapfap game :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#128) oriic válasza CocooN-z (#127) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na hol tartasz?

SPOILER

Ray Vs Rex résznél majdnem eldobtam az agyam akkora király volt. TÖbbek között, mert az egész játék tele van KIRÁLY részekkel. A final boss csata meg. ÁÁÁÁ, sokan kiröhögik, de én attól még jobban eldobtam az agyam.

SPOLER

Live-Die-Respawn

(#129) CocooN-z válasza oriic (#128) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nem sokat toltam vele, Solid SUN act II. jön, briefing room tehát nem kezdem el olvasni amit írtál :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#130) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Iszonyat epic game, jelenleg "Budapesten" vagyok a noir-hangulatban :D

ui: ami viszont hangulat romboló a játékban, és ezzel szerintem mindenki egyetért -nem, nem az 50% Cutscene :DD- az az hogy megy a jelenet, akár ingame akár cutscene, és HOPPLÁ volt 30-50 FPS nincs...most csak 10-15 VAN!!! ... nah ez a fura

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#131) .LnB válasza CocooN-z (#130) üzenetére


.LnB
titán

Ez egyedi probléma mert nálam ilyen nem fodult elő. Az a legjobb rész szerintem. Ott derülnek ki a dolgok igazán, beszélgettél már BigMama-val?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#132) CocooN-z válasza .LnB (#131) üzenetére


CocooN-z
őstag

Majdnem végig értem és mentés nélkül kiléptem, de nem baj mert bejött nagyon, így legalább megint végig megyek :) Majd este ;]

Egyedi probléma? Beb@....rosszlenne :D. Szinte minden nagyobb (nagy látmező, sok fa, ilyenek...youtube on lecsekkelem) cutscene fps droppol...ingame nem volt még hátrányom, akció közben nem csinálta még.

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#133) CocooN-z válasza CocooN-z (#132) üzenetére


CocooN-z
őstag

Jólvan megnyugodtam, nálam is ilyen >>>LNK<<<

Gondolom az akkori optimalizálatlanság miatt...Kiv. volnék hogyan fog kinézni az 5 a PS3 on és hogyan fog menni rajta, lazán elgondolkodtam rajta h megvenném...csak kérdés h xre v ps re.

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#134) .LnB válasza CocooN-z (#133) üzenetére


.LnB
titán

Na de akkor beszéltél BigMama-val ugye?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#135) CocooN-z válasza .LnB (#134) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nem :D

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#136) CocooN-z válasza CocooN-z (#133) üzenetére


CocooN-z
őstag

Szóval? Sztetek érdemes megvenni old.gen-re? Ha jön PC re akkor arra veszem, sztem azon jobban menne ha van mód.

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#137) .LnB válasza CocooN-z (#136) üzenetére


.LnB
titán

Én X360-on fogom nyomni, mert nem veszek új konzolt, és ennél a játéknál nem a grafika a lényeg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#138) CocooN-z válasza .LnB (#137) üzenetére


CocooN-z
őstag

Persze h nem, de az újra kiadott Ground Zeros trailer amit nextgenen futtattak über. De nekem az MGS4 grafja is bejön.

Beszéltem Big Mama val....über, Shadow Mosesen vagyok. Nagyon hangulatos, hidegrázós...Big Boss ennyi volt? :O Úgy vártam h felkeljen és nekirontson valakinek vagy csak úgy elússzon a "Dunán" :D

Mindegy folytatom ahogy tudom :D

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#139) oriic válasza CocooN-z (#138) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

törölhető...

:D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#140) .LnB válasza oriic (#139) üzenetére


.LnB
titán

Ezt töröld gyors!!! ezt ne! ezt nem szabadott volna!!!! :W ;]

Ahh megúsztuk, nem lépett be addi, néztem :D De így se jó szerintem. Delete all! :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#141) .LnB válasza CocooN-z (#138) üzenetére


.LnB
titán

Hát Big mama kiborította a bilit rendesen. :) Shadow Moses meg nagyon király, tök flash kikacsintások vannak azon a részen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#142) CocooN-z


CocooN-z
őstag

MIMIMI Lemaradtam Mivan ? Mit cickánykodtatok? :D :DD

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#143) .LnB válasza CocooN-z (#142) üzenetére


.LnB
titán

Á csak majdnem elspoilerezte a játék legnagyobb meglepetését. De amúgy "semmi" :D :DD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#144) oriic válasza .LnB (#143) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

;] :B

Live-Die-Respawn

(#145) CocooN-z


CocooN-z
őstag

:DD

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#146) .LnB


.LnB
titán

Big mama mikor elmondja miért lett Raiden olyan kiborg az tök jó. Frankón összefügg a 2. résszel. Abból lehetne külön epizód.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#147) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Nem akarom h végelegyen ennek a játéknak, egyszerűen brutálisan jó... Rex vs Ray-en vagyok túl.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#148) .LnB válasza CocooN-z (#147) üzenetére


.LnB
titán

Akkor szépen haladsz. Az nagyon epic jelenet. Olvasod mellé a magyar szöveget?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#149) oriic válasza CocooN-z (#147) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vááá, egyik legjobb része a játéknak. AKkora flash hogy ihaj. :) :C

Live-Die-Respawn

(#150) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link] :C

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.