Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#901) Liquid Snake válasza .LnB (#898) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Ez jó!! :C

A Hideo Kojima Game

(#902) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Premium csomag... Kell...

Live-Die-Respawn

(#903) Gebriel válasza oriic (#902) üzenetére


Gebriel
veterán

Kircsi csomag.

(#904) Cifu válasza oriic (#902) üzenetére


Cifu
nagyúr

A kommenteken behaltam... :DDD :DDD :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#905) oriic válasza Cifu (#904) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Basszus most olvastam őket épp. :D

Live-Die-Respawn

(#906) Liquid Snake válasza oriic (#902) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Hmmm nem rossz. :)

A Hideo Kojima Game

(#907) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valakinek nagyon elborult az agya. :DDD

Ettől függetlenül a Venom Snake=Solidus teória elgondolkoztatott...

Live-Die-Respawn

(#908) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Alternatív E3-as gameplay

Live-Die-Respawn

(#909) Gebriel


Gebriel
veterán

Lassan itt a szep. 1. bezsákoltam a Konzolvilágnál a játékot, dobnak mellé egy pólót+posztert meg valami zseblámpát. :D

[ Szerkesztve ]

(#910) iTzTiGeR válasza Gebriel (#909) üzenetére


iTzTiGeR
tag

Ne már.. Nem értem PC-re mért nem képesek ezt megcsinálni. Most komolyan elgondolkozom, hogy megveszem valamelyik konzolosat, aztán eladom a játékot.

(#911) .LnB


.LnB
titán

Még egy ok, hogy ne szeressem a konzol-t. :(((

;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#912) oriic válasza .LnB (#911) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Cöh, örülj hogy kapsz PC-s Metal Geart! :DDD

Live-Die-Respawn

(#913) iTzTiGeR


iTzTiGeR
tag

Elvileg ezek az ajándékok. Viszont itt (konzolokszervize) PC-re is mehet előrendelés. CD Galaxis-ban szintén van előrendelés PC kiadásra (mondjuk ott előrendelői ajándékról nincs infó). Most akkor lesz PC-s dobozos kiadás vagy nem? Nem arról volt szó, hogy Steam only? Szerintem utánaérdeklődöm a boltban.

(#914) .LnB válasza iTzTiGeR (#913) üzenetére


.LnB
titán

Majd küldenek egy cd kulcsot postán. Az ajándékok mell.

Jogos oric! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#915) iTzTiGeR válasza .LnB (#914) üzenetére


iTzTiGeR
tag

Utána érdeklődtem, annyit mondtak, hogy ugye Steam aktiválós lesz. Elő is rendeltem nyomban :))

(#916) .LnB válasza iTzTiGeR (#915) üzenetére


.LnB
titán

Nem tudom előrendeljem e. A zseblámpa nem érdekel, a póló meg fehérben... annyira nem jön be. Keresgéltem de máshol nem is láttam ajándék tárgyakat előrendelés elé.

Ilyenkor hogy van mennyit fizettél?

Batman Arkham Knight után kicsit fsok az előrendeléstől. Bár Kojimában vakon bízom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#917) iTzTiGeR válasza .LnB (#916) üzenetére


iTzTiGeR
tag

Én bízom benne, hogy jó lesz az a zseblámpa, mert tetszetős így képen. A pólóhoz azt írják a szín még változhat megjelenésig, de szerintem valószínű a fehér. Annyira sok oldalt nem néztem meg, de 2-nél láttam csak ajándékokat. CD Galxis is szokott pedig ilyeneket, lehet majd ők is frissítik, de egyenlőre náluk pl. nincs. Külföldi boltokban meg sehol nem láttam ezt a lámás dolgot.

Semennyit nem fizettem, személyes átvéttel kértem, így majd boltba fizetem ki. Ha futárral kértem volna akkor is futárnak kellett volna fizetni mikor hozza. Árra még kíváncsi leszek, 13-14-ért van más oldalakon (persze odaírva, hogy ez még változhat), remélem itt marad ez az intervallum.

Én szerencsére nem futottam még bele ilyen problémás játékba, és ebbe kb. én is vakon bízom.

Szerk: Ahol rendeltem (konzolokszervize) live chat-eltem egy sráccal, úgy kérdeztem meg, hogy tényleg valós dolog-e ugye a PC-s kiadás. Ő vitte be nekem a rendszerbe a rendelést, mondta, hogy volt már gond pl. mobilon leadott rendelésekkel, hogy valamiért nem jutott el a rendszerig. Szóval ha valaki onnan tervez akkor lehet érdemesebb telefonon, emailbe vagy chat-en leadni egyből egy ügyfélszolgálatosnak.

[ Szerkesztve ]

(#918) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#919) Liquid Snake válasza oriic (#918) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

:(

A Hideo Kojima Game

(#920) .LnB válasza oriic (#918) üzenetére


.LnB
titán

Várható volt. :/

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#921) oriic válasza .LnB (#920) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sajnos igen. :( Remélem hamar kapunk valami hírt arról, hogy Kojima hol folytatja majd.

Live-Die-Respawn

(#922) Cifu válasza oriic (#918) üzenetére


Cifu
nagyúr

Végül is ez miben új információ? Eféle híreket eddig is kaptunk. Az sem új info, hogy a fejlesztők már szerződéses, és nem alkalmazotti státuszban vannak, ahogy az is ismert volt, hogy Kojima decemberig marad, majd távozik.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#923) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hoppá.

Gamescomon bárki kipróbálhatja a The Phantom Pain-t

Ejj de várom már. :C

Live-Die-Respawn

(#924) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Íme a Metal Gear Solid V: The Phantom Pain végső borítója

Se Kojima, se Kojima Production logó... Konami, konami, mit csinálsz? :(

Live-Die-Respawn

(#925) Liquid Snake válasza oriic (#923) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Az nagyon jó! :D

A Hideo Kojima Game

(#926) .LnB válasza oriic (#924) üzenetére


.LnB
titán

Megalázó és undorító húzás.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#927) .LnB


.LnB
titán

MGS V-ÖT KAPHATNAK AZ NVIDA ÚJ KÁRTYÁINAK TULAJDONOSAI

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#928) oriic válasza .LnB (#927) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jön a Batman fiaskó? Bár nem hiszem, ahogy láttam a Ground Zeroes-nál nem volt gond a PC-s kiadással.

Live-Die-Respawn

(#929) .LnB válasza oriic (#928) üzenetére


.LnB
titán

Igazából pont a Batman kárpótlása lesz. Remélem semmi köze az NV-nek a játékhoz, mert akkor meg se veszem megjelenéskor. Annyi jó lehet ebben, hogy lehet lesznek olcsó kulcsok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#930) oriic válasza .LnB (#929) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak nem lesz ilyen gond. :) De hja, legalább olcsón beszerezhetitek a kuponok miatt.

Live-Die-Respawn

(#931) oriic válasza .LnB (#929) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na várj, most olvasom, hogy akik Batmant kapták a VGA-hoz, azok megkapják ingyen az MGSV-t??

(#932) .LnB

Lehet most be kellene szerezned egy Batman kupont olcsón. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#932) .LnB válasza oriic (#930) üzenetére


.LnB
titán

És mivel Pc-re úgy sincs semmilyen külön kiadás, így nem is gáz. Bár nézelődök azért valami kis előrendelői extra után. De a zseblámpa nekem nem kell.

(#931) orichalcos Igen azok kapják.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#933) .LnB válasza oriic (#931) üzenetére


.LnB
titán

Ez eszembe sem jutott :D
Nem tudom, hogy fog ez zajlani...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#934) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#935) Liquid Snake válasza oriic (#934) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Arra leszek kívánci hogy fizetős lesz-e az online móka?

[ Szerkesztve ]

A Hideo Kojima Game

(#936) Gebriel válasza Liquid Snake (#935) üzenetére


Gebriel
veterán

Biztos lesz fizetős tartalom, de mint a tobbi online game ez sem lesz kulon fizetos.

(#937) Liquid Snake válasza Gebriel (#936) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Köszi! :)

A Hideo Kojima Game

(#938) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#939) .LnB válasza oriic (#938) üzenetére


.LnB
titán

Abszolút nem belemagyarázás szerintem..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#940) Liquid Snake válasza oriic (#938) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Érdekes videó!!

[ Szerkesztve ]

A Hideo Kojima Game

(#941) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakit esetleg érdekel. A Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ezek mellé a kártyák mellé lesz majd csomagolva kupon formájában:

"GeForce GTX 960, 970, 980 and 980 Ti, GeForce GTX 970M or 980M"

Valszeg apró teli lesz majd olcsó kuponokkal. :D

Live-Die-Respawn

(#942) Cifu válasza oriic (#941) üzenetére


Cifu
nagyúr

Aztán ugyanaz lesz, mint a HL2 kuponok idejében volt, hogy minden harmadik aprón eladótt kód már aktiválva lett? ;]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#943) Liquid Snake válasza oriic (#941) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

A pc verzióhoz mikor fogják kiadni a gépigényét?

[ Szerkesztve ]

A Hideo Kojima Game

(#944) .LnB válasza Liquid Snake (#943) üzenetére


.LnB
titán

Ground Zeroes-nak nevezik amit keresel ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#945) Liquid Snake válasza .LnB (#944) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Oké! :D

A Hideo Kojima Game

(#946) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

KELL!

Nem néztem még utána ennek a Metal Gearnek, de jól gondolom hogy ez lesz a Rex prototípusa? Kicsit olyan REX és Gender Zeke keveréknek tűnik.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#947) Gebriel válasza oriic (#946) üzenetére


Gebriel
veterán

:Y

(#948) oriic válasza Gebriel (#947) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fórumban vannak még képek.

Live-Die-Respawn

(#949) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Innen meg minden kell...

Live-Die-Respawn

(#950) Liquid Snake válasza oriic (#949) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

A metal gearek és szobrok nagyon jól néz ki! :)

A Hideo Kojima Game

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.