Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#301) oriic válasza .LnB (#300) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Otherworldöt én sem szeretem, de ez a retro MGS cucc ez nagyon jó.

Live-Die-Respawn

(#302) Bad Pritt válasza .LnB (#300) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pedig vannak jók. A GameTeve kritikái szerintem nagyon korrektek, nem elfogultak, plusz a híreket is videóba gyűjtik, ami hasznos, az Otherworld "egyéb" videói (mint pl. ez is) és filmkritikái érdemelnek figyelmet, a PC Gurunál meg tengernyi anyag van. Mást én sem szoktam nézni magyarok közül. :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#303) .LnB


.LnB
titán

Megnéztem mind a két MG-es videót. Jó volt. Viszont az első videóban mikor felhozza a nehézséget az fura. Régen minden nehéz volt, úgy látom el vannak tőle szokva már :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#304) .LnB válasza Bad Pritt (#302) üzenetére


.LnB
titán

Á, csak felidegesítenek. Alapból se sokszor tűröm az enyémtől különböző véleményt. Rohadt akaratos vagyok :) Ráadásul sok csatorna amibe belefutottam, rendszerint, ilyen debil gyerekeré. Már a hangján hallatszik, hogy ráférne pár év kisegítő. De mivel ő végignyomta az összes COD-ot akkor már saját csatornát indít.

Legnagyobbat a Gameday Irodában csalódtam, egy ideig bírtam Szirmai filmes kritikáit (ez mára elmúlt), és akkor indította a csatornát. Próbál mindenféle baromságot beleeröltetni a videókba "filozofíkus" gondolatmenet címszóval, na az nagyon izzadtságszagú főleg sokadjára. Eröltetett nekem az egész ember már.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#306) oriic válasza oriic (#305) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerk: Most látom hogy megy a spekuláció, hogy ELI maga Liquid?

Még a végén akkor találkozunk majd a többi testvérrel is??

Live-Die-Respawn

(#307) .LnB válasza oriic (#306) üzenetére


.LnB
titán

Hallod 1éve írtam majdnem :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#308) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Otherworld 3. rész (Sons of Liberty)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#309) .LnB válasza Bad Pritt (#308) üzenetére


.LnB
titán

Köszi, pacsi! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#310) Bad Pritt válasza .LnB (#309) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Csak a Te kedvedért. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#311) .LnB válasza Bad Pritt (#310) üzenetére


.LnB
titán

:R Na ez nagyon rendben volt! :DD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#312) oriic válasza Bad Pritt (#308) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C :Y Imádom.

Live-Die-Respawn

(#313) .LnB válasza Bad Pritt (#308) üzenetére


.LnB
titán

Na, most fejeztem be. Szenzációs. Le a kalappal. Ennyire jól én sose bírnám összegoflalni. Ezt a videót megnézetném sok emberrel (na itt volt egy kis öncenzúra, hogy pontosan kikkel is ).

Rettentő nagyot nőtt a szemembe ez a csatorna most. Semmi hibát nem találtam az eddigi 3 epizódban. Lehet tudni mikor lesz a következő rész.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#314) Bad Pritt válasza .LnB (#313) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem, az első kettő között rohadt sok idő telt el, ez most gyorsan kész lett.
Amúgy nekem azért is jó, mert a nagyon régiekkel nem játszottam, a hand-heldekkel sem, olvasni meg nem ovlastam róla, úgyhogy kicsit talán jobban összeáll így a kép. Final Fantasy-ről tudnék még elképzelni ilyet, de az lehet overkill lenne bárkinek is. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#315) oriic válasza .LnB (#313) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, most ez a videójuk is nagyon jó lett, alig várom, mit hoznak össze a 3. részről, meg a 4. részről. BÁr utóbbit sejtem hogy lehúzzák majd, főleg hogy a játék több mint fele átvezetőkből áll. AMi engem nem zavar monjduk.

Live-Die-Respawn

(#316) .LnB válasza Bad Pritt (#314) üzenetére


.LnB
titán

Az első két (1987-es) Metal Gear-el én sem.
Handledek közül csak a PW-vel. Kojima megmondta, hogy csak az számít bele a kánonba.
A többi nem, nem is vett részt a fejlesztésükben. Legszívesebben kitörölné mindet annyira utálja azokat a részeket.

Basszus én annyira imádom ezt a játéksorozatot, hogy elmondani nem tudom. Soha semmi nem tetszett ennyire.

(#315) orichalcos: Attól függ, mai szemmel már nem akkora nagy szám a 4., játékemet szempontjából. De amikor megjelent igen is az volt. És a legszebb PS3-as játék is.
Az átvezetők engem sem zavartak, ott volt a fordítás a kezemben, és olvastam ha valami nem volt tiszta. :)
Mondjuk menyasszonyom nehezen viselte a hosszú átvezetőket :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#317) Bad Pritt válasza .LnB (#316) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én csak a számozott MGS részekkel játszottam, azok jók voltak nagyon. Mondjuk most nincs PS-em, PC-n meg nemtom hogy lehet-e emulálni az összeset.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#318) CocooN-z válasza Bad Pritt (#317) üzenetére


CocooN-z
őstag

Hát a 4. en nem nagyon :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#319) .LnB válasza Bad Pritt (#317) üzenetére


.LnB
titán

PS-em az nekem sincs, nem is volt :) Cseréltem egyik ismerősömmel konzolt míg végigtoltam a MGS4-et :D
A többit pedig Xboxon nyomtam végig, a HD Collection-t. MGS1-et pedig PC-n.
A PW részt hajlamosak az emberek kihagyni (ugye orichalcos? :) ), pedig nem rossz, idegrendszeremet rendesen próbára tette. 100%-ra sose volt lelki erőm végigjátszani. Az betegeknek való.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#320) oriic válasza .LnB (#319) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"A PW részt hajlamosak az emberek kihagyni (ugye orichalcos? :)"

Jaj hagyjámán. :DDD Nem is fogom letolni szerintem, de röviden pm-ben azért leirhatnád a történetet. :) :P

Live-Die-Respawn

(#321) CocooN-z válasza oriic (#320) üzenetére


CocooN-z
őstag

Leírom én mi történik benne, mész a dzsungelben és jönnek a nagy robotok, amiket miután megölsz kihullik a hajad, és dadogni kezdesz, az elméleti főboss után meg már a nyálad is folyni fog....ennyi spoiler remélem elég :D

DE amúgy élvezetes :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#322) .LnB válasza oriic (#320) üzenetére


.LnB
titán

Nincsen hagyjámán!, bezzeg a Halo-ból tuti nem hagytál ki egyet sem! ;) Szerintem benne lesz az egyik TOWOnline videóban.

(#321) CocooN-z: Te se fejezted be azóta teljesen? Mert én nem :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#323) CocooN-z válasza .LnB (#322) üzenetére


CocooN-z
őstag

Neverever...Max ha más ül mellettem és ő szenved vele...de én tuti nem fogom, nem kergültem meg :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#324) Bad Pritt válasza .LnB (#322) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na de a Halo-k mind ugyanolyanok és nem szopatnak. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#325) oriic válasza Bad Pritt (#324) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nonono, nem egészen. :D

Live-Die-Respawn

(#326) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Phantom Pain gameplay

Ugyanaz mint amit korábban láttunk, csak ennek a végén van egy pár perces gameplay a Mother Base-ről. :C

Live-Die-Respawn

(#327) .LnB válasza oriic (#326) üzenetére


.LnB
titán

Abban a Livestreamben ez benne volt, pontosan ugyan ez. A vége is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#328) oriic válasza .LnB (#327) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, ez kimaradt nekem akkor....

Live-Die-Respawn

(#329) .LnB válasza oriic (#328) üzenetére


.LnB
titán

Pont ez is egy jó újjítás, hogy bejárható a bázis, mert a PW-ben csak menüből lehetett igazgatni a dolgokat. Jó cucc lesz. Mondjuk az, hogy egy másik játékos multiplayer mókaként betámadhatja a bázisunkat az annyira nem biztos, hogy jó poén. Remélem ezt ki lehet kapcsolni. Mert lehet kitépem a hajam, hogy ha a jól kiépített bázisomat, lerombolja, vagy kirabolja valaki.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#330) oriic válasza .LnB (#329) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig mekkora flash lenne már. :D

Amúgy úgy előjöttek a MGS 2-es emlékek. MIntha csak ott játszódott volna a Big Shellen. :)

Live-Die-Respawn

(#331) .LnB válasza oriic (#330) üzenetére


.LnB
titán

Figyeld meg, hogy ennek lesz még magyarázata. És én megmondtam előre :)
Egyszerűen túl feltünő a hasonlóság. Mondom mind azt azoknak az információknak a tudatában is, hogy ez valóban hasonlít a 2.VH-s bázisokra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#332) CocooN-z válasza .LnB (#313) üzenetére


CocooN-z
őstag

Ezen felbuzdulva megnéztem pár vidit tőlük...egy kettő jól esett, pl a Starcraftosok, meg a God of War-osok, de hogy a Halo3-nál lekapcsoltam azonnal az hétszentség, eddig bírtam, merthát alapból énis úgy vagyok, a singe-gaminggel hogy van véleményem, és ha vmi tetszik akkor még védem is mintha sajátom lenne. Éshát ha más meg fikáz azt rögtön nem bírom, főleg ha alaptalan... jajnekem :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#333) .LnB


.LnB
titán

HáGé kolléga találta, szerintem marha jó! :

[link]

(#332) CocooN-z Én ezzel pont fordítva vagyok, ha valami nekem tetszik azt felőlem bárki fikázhatja. Egyszerűen nem hat meg, mert tudom, hogy jó.
De ha valaki olyan játékot istenít ami szerintem foscsi, na akkor szoktam én közbelépni :) De ezt tudjátok ti nagyon jól ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#334) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Tudom volt már ilyen, de bázzz: 4 Percen belül? ERRE TESSÉK

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#335) oriic válasza CocooN-z (#334) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Arra azért kiváncsi lennék hogy előtte mennyit gyakorolt.

Live-Die-Respawn

(#336) CocooN-z válasza oriic (#335) üzenetére


CocooN-z
őstag

Szerintem nagyon sokat, látszik a mozdulatokon.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#337) oriic válasza CocooN-z (#336) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan, ettől függetlenül a hőbörgők csak annyit látnak hogy jaj de szar mert 4 perc alatt végigtolható. :(

Live-Die-Respawn

(#338) CocooN-z válasza oriic (#337) üzenetére


CocooN-z
őstag

Én amúgy meg pont azt látom benne, hogy ennyira jóra sikeredett ez a sand-boxosítás. Le tudja futni? Le. Pont :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#339) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na most hogy van újra boxom letoltam a játékot. Mocskos jó, és elsőre sikerült hogy senkit nem öltem meg. :) (Ground Zeroes)

Live-Die-Respawn

(#340) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

WTF?

Live-Die-Respawn

(#341) .LnB válasza oriic (#340) üzenetére


.LnB
titán

lol! :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#342) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#343) .LnB válasza oriic (#342) üzenetére


.LnB
titán

Azt nem értem, hogy miért titok ha ők már tudják?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#344) CocooN-z válasza oriic (#342) üzenetére


CocooN-z
őstag

Tyű de messze van az még... :O a felhasznált kép meg NoComment

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#345) .LnB


.LnB
titán

The Otherworld MGS: IV. rész - Metal Gear Solid 3: Snake Eater
(thx HáGé)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#346) oriic válasza .LnB (#345) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nu, megvan az ebéd közbeni videózás. :) KÖszi.

Live-Die-Respawn

(#347) oriic válasza oriic (#346) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még aznap megnézem. Nagyon jó volt... :O

Live-Die-Respawn

(#348) .LnB válasza oriic (#347) üzenetére


.LnB
titán

Te most, hogy lettél házigazda? Mi történik ott a háttérben? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#349) oriic válasza .LnB (#348) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Háttőőő. Az titok: :DDD

Live-Die-Respawn

(#350) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gamescom videó

:DDD

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.