Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#501) he7edik. válasza Gebriel (#499) üzenetére


he7edik.
addikt

Milyen dolog lenne? Hát BANNtasztikus :D

Égő szöveg a flém vázon

(#502) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Uraim, a téma itt is tiltott ám.

Live-Die-Respawn

(#503) .LnB válasza oriic (#502) üzenetére


.LnB
titán

Basszus ki is ment a fejemből :S Áhh
Mármint én nem úgy értettem ám. Sose tennék ilyet. Vicceltem.

:(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#504) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gépigény

Live-Die-Respawn

(#505) Bad Pritt válasza oriic (#504) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Ez már kinn van egy ideje, azt hittem valami újat (reálisabbat) adnak meg. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#506) CocooN-z válasza oriic (#504) üzenetére


CocooN-z
őstag

4GB HDD? Persze

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#507) Bad Pritt válasza CocooN-z (#506) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Minden játékóra egy gigányi anyag. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#508) .LnB válasza Bad Pritt (#507) üzenetére


.LnB
titán

EzNemvoltszép! :(

(de igaz ;] )

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#509) CocooN-z válasza Bad Pritt (#507) üzenetére


CocooN-z
őstag

Mondjuk renderelt videó nincs benne, és csak 1 map vagy mi, szóval akár....de én egy 20 ra legalább tippelném v kicsivel alatta

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#510) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#511) .LnB válasza oriic (#510) üzenetére


.LnB
titán

Meg is vettem most töltöm.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#512) Liquid Snake válasza oriic (#510) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Ennyiért nem is sok! Egészen korrekt áron van. :C

A Hideo Kojima Game

(#513) Gebriel válasza Liquid Snake (#512) üzenetére


Gebriel
veterán

Többet nem is ér..

(#514) CocooN-z válasza .LnB (#511) üzenetére


CocooN-z
őstag

Én mind a kettőt mint a huzat... :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#515) .LnB válasza CocooN-z (#514) üzenetére


.LnB
titán

Mármint a Rising-ot is?

Nem tudom, hogy vagytok vele, de azért fura érzés volt játszani vele még most is. Hiába játszottam már végig konzolon. Azért volt egy kellemes "bizsergés" :) Lehet túlzottan fan vagyok?! :P

Volt egy érdekes dolog. Mikor cqc-vel elkapod az ellenfelet, ott ki lehet hallgatni, el lehet kábítani, és meg lehet ölni ugye. Na én az istenért nem jöttem rá, hogy ha csak elkábítom akkor mivel teszem le a testét, mármint melyik billentyűvel. De azt hiszem rájöttem :) Az én gépemen Very high-on "eldöcög". Inkább High-on játszom, úgy nincs probléma. Ennek örülök mert akkor a Phantom Pain is futni fok. Már csak abban reménykedem, hogy nem fog egy évet késni annak is a PC-s megjelenése.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#516) CocooN-z válasza .LnB (#515) üzenetére


CocooN-z
őstag

Aztis, ennyiért ajándék, még az GZ is, annyira énis vagyok fan :) Végig még nem tudtam vinni (mármint a Rising-ot) , ám billentyűzet+egérrel nagyon nem az igazi, fel is csesztem magam rajta úgyhogy marad a PS3 kontroller a gépen :) Nagyobb TV vel meghát konzol emulation úgymond :)

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#517) .LnB válasza CocooN-z (#516) üzenetére


.LnB
titán

Én azt PC-n vittem végig. Kemény volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#518) CocooN-z válasza .LnB (#517) üzenetére


CocooN-z
őstag

Azért az kitartás....bár te a PW-t is végig vitted úúúgy ahogy kell valójában szemben velem. Én bevallom férfiasan az első-második boss fight-nál mondtam hogy köszönöm ebből majd DS3 controller lesz, ahol a robi kutya megtámad minket.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#519) .LnB válasza CocooN-z (#518) üzenetére


.LnB
titán

Igen annál a fight-nál meglepődik az ember. Az nekem is marha nehezen ment elsőre. De ott ha az sikerül akkor már a többi se nehéz :) Vagyis az ott szerzett tapasztalat sokat segít később is. Viszont a Rising vége brutális.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#520) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Hirtelen status report álá MGS:GZ

Q9550 @ 3,4 + HD5870 + 8GB ram: Minden High és 1680x1050 kiválóan játszható. ULTRA HIGH on sajnos nagyon sokat kell várni, kb 5-10 sec mire betölt 5-10 sec erejéig. Itt már az 1GB Vram nagyon kevés, viszont amikor betölt, akkor játszható = 30fps +

És természetesen nagyon jól néz ki :)

Egy dologra mondjuk még nem jöttem rá, hogy Inverse mouse -t hogy tudom bekapcsolni, mert a Reverse Camera Y angle az nem csinál semmit :)

Hirtelen :U

Üdv
Z

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#521) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Ahogy utána néztem az Invert mouse valóban csak a Controller-re hat, ergó ez egy issue amit meg kell oldaniuk elég hamar :\

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#522) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#523) .LnB válasza oriic (#522) üzenetére


.LnB
titán

Legyen úgy. De milyen platformra?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#524) oriic válasza .LnB (#523) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

NIncs megadva ha jól látom. Viszont a boltok amik ezt a dátumot tették ki, a konzolos verziókról beszélnek.

Live-Die-Respawn

(#525) he7edik. válasza oriic (#522) üzenetére


he7edik.
addikt

Jó is lenne.

Égő szöveg a flém vázon

(#526) gdavid007


gdavid007
tag

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem még mindig ez a kedvenc videóm a játékról. Annyira jók a jelenetek, meg a zene is. :R

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#527) oriic válasza gdavid007 (#526) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C :R

Live-Die-Respawn

(#528) oriic válasza oriic (#527) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk nekem még mindig a bejelentő trailer tetszik a legjobban.

A végén mindenki tudta hogy MGS5 felirat lesz, de mégis libabőrös lettem tőle. :)

Live-Die-Respawn

(#529) he7edik. válasza he7edik. (#525) üzenetére


he7edik.
addikt

Márcsak azért is mert akkor lenne időm játszani a MGO-val a The Division megjelenéséig.

Égő szöveg a flém vázon

(#530) .LnB válasza he7edik. (#529) üzenetére


.LnB
titán

Nehogy koppanjál a Division miatt. Még is csak az Ubi csinálja ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#531) Liquid Snake válasza gdavid007 (#526) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Nálam is favorit! :)

A Hideo Kojima Game

(#532) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kojima Kojima te huncut. :DDD

Live-Die-Respawn

(#533) gdavid007 válasza oriic (#532) üzenetére


gdavid007
tag

Kojima amúgy nem idősödik? Jó hogyha kinéz 30-nak azon a képen :D.

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#534) oriic válasza gdavid007 (#533) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A nanogépek tartják életben. :) ;]

Live-Die-Respawn

(#535) Liquid Snake válasza oriic (#534) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

:DD :DDD

A Hideo Kojima Game

(#536) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sziasztok!
Még .LnB által próbáltam ki a játékot tavasszal konzolon, de akkor csak 1-2 órát volt időm játszani vele, most viszont, hogy kijött PC-re neki estem.
Elakadtam viszont egy ponton, mégpedig a 9. XOF patch előcsalogatásán, PC-n ugyanis nem tudok rájönni, hogy kell oldalra gurulni földön fekvés közben. Lehet hogy ez nincs is benne, mert a két top secret side-op az csak konzol only? A többi küldetést már végigjátszottam (a GZ-t hard-on is már), de még csak 17%-on vagyok a teljesítéssel. Mi a fenét kell csinálni, hogy ki legyen maxolva? :)

(#537) oriic válasza -FreaK- (#536) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#538) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#539) Liquid Snake válasza oriic (#538) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Fú de király! :) Ez a kedvenc csatám a Metal Gear Solidban és nagyon szeretem amikor a memory cardot olvassa. Azt tudtad hogy a japán verzióban más játékokat mond Psycho Mantis. Ezeket mondja ami csak Japánban jelent meg: Snatcher, Policenauts, Tokimeki Memorial. :)

A Hideo Kojima Game

(#540) -FreaK- válasza oriic (#537) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszi!
Sajnos ott elakad a dolog, hogy nem tudok oldalra gurulni fekvés közben, így nem tudom megszerezni az utolsó XOF patch-et, így meg nem tudom kinyitni a két extra küldetést sem :/

(#541) Bad Pritt


Bad Pritt
félisten

Kicsit megkéstek vele, de itt a befejező rész az Otherworld MGS sorozathoz: [link]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#542) .LnB válasza Bad Pritt (#541) üzenetére


.LnB
titán

Kicsit? ;]
Thx a linket!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#543) Liquid Snake válasza .LnB (#542) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Nagyon jó lett! Gratula az Otherworld csapatnak! :C :C

A Hideo Kojima Game

(#545) oriic válasza CocooN-z (#544) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Asszem ezeket összegyűjtöm a logout blogomba is, aztán majd ezeket meg az összeg Metal Gear-es bejegyzésem linkjeit kiteszem egy kiemelt hsz-be ide a topic tetejére. :)

Live-Die-Respawn

(#546) CocooN-z válasza oriic (#545) üzenetére


CocooN-z
őstag

:R

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#547) oriic válasza Bad Pritt (#541) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben megnéztem én is...Hát, nem sajnálom hogy nem játszottam ki a játékot, de a sztorira akkor is kíváncsi lennék.

Live-Die-Respawn

(#548) Gebriel


Gebriel
veterán

Lesz februárban akkor Metal Gear Solid TPP :F

(#549) CocooN-z válasza Gebriel (#548) üzenetére


CocooN-z
őstag

Úgy tudom ez még nem official...bár jó volna :) ... mondjuk elég hidegzuhany lenne, értsd piaci szempontból, elég régóta sem trailer, sem egyéb marketinges megmozdulás nagyon nem volt felőle.... kicsit húzni kellene megint a nép agyát és utána kiadni.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#550) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

A párizsi támadásról szóló híradóban MGS képet tettek be.. :(

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.