Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#151) CocooN-z


CocooN-z
őstag

kész vagyok....még mindig tátva van a szám...Épp nyitnám a Dreher-em....Solid tiszteletére....ERREEEE ERRRREEEEEEEEEEE MI TÖRTÉNIIIIIIIIIIIIIIIIK.......

i was like: fdsjkogdnsfké fldsbmklsdbmlv,cbmsdfléfhmklsdbmáfd

Még mindig alig hiszem el, nem is tudom volt e játéksorozat ennyire hatással rám :D

Természetesen a Dreher zárva maradt....Fel se fogtam a külvilágot :D

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#152) CocooN-z válasza CocooN-z (#151) üzenetére


CocooN-z
őstag

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#153) .LnB válasza CocooN-z (#151) üzenetére


.LnB
titán

No igen :C És orichalcos majdnem elspoilerezte neked a BigBoss csavart :D
Szenzációs, én is így éreztem ezzel a játékkal kapcsolatban. De azért olvasd el a szövegkönyvet, mert nem tudom, hogy vagy vele de nekem a patriótákról szóló rész 2-3szori olvasásra lett csak világos :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#154) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Most úgyis sok a meló, nem is baj h nem tudok azonnal játszani a Peace Walkerrel meg a Revengeance-el, addig leülepszik ez a rész :)

ui: A Mikróhullámú sütős résznél elsőre átmentem.....de....de nagyon szidtam az akárkiket :DDD

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#155) oriic válasza CocooN-z (#151) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Welcome to the club!: :)

Live-Die-Respawn

(#156) CocooN-z válasza oriic (#155) üzenetére


CocooN-z
őstag

A Liquid-es boss fight ot régebben láttam nem túl józanul, és csak a terepre meg az egymásnak ínjekciózásra emlékeztem, másra nem úgyhogy nem votl spoiler :DD

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#157) .LnB


.LnB
titán

Mai hír:

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
A megjelenés 2014 tavaszán.
PS3-ra és Xbox 360-ra 20 dollár /letöltve/ Bolti ár 30 dollár /

Pc-rő hír nincs :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#158) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#159) CocooN-z válasza .LnB (#157) üzenetére


CocooN-z
őstag

Ez a baj.... :(

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#160) oriic válasza CocooN-z (#159) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak nem jött össze az Ocelot-os avatar?

Pedig lett volna itt alapanyag:

[link]

[link]

[link]

Főleg az első, csak tükrözni kellett volna.
No mindegy, te döntésed volt, ha Cell tetszik. :)

Live-Die-Respawn

(#161) .LnB válasza oriic (#160) üzenetére


.LnB
titán

Ezek nagyon rendben vannak. Nekem is az első tetszik nagyon. De így ahogy van. Csak én elég távol vagyok még az egyedi avatartól sajnos :(

Filóztam rajta, hogy mi ez az avatar, és Cell ugrott be nekem is. De nem voltam benne biztos :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#162) CocooN-z válasza oriic (#160) üzenetére


CocooN-z
őstag

Hja, ennyi bénázás után má m1 :)

Első gondolatom volt, és gondoltam visszatérek ehhez :)

.LnB :D

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#163) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Eddig ez a PW nem hatott meg :(
Lehet azért mert még csak 1-1,5 órákat tudtam tolni vele...remélem hétvégén lesz időm

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#164) .LnB válasza CocooN-z (#163) üzenetére


.LnB
titán

Igen, a PW más mint a korábbiak. Nem is kicsit. Nekem sem a kedvenc részem. De van egy-két érdekes dolog benne. Pl. a bázis menedzselés tetszett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#165) CocooN-z válasza .LnB (#164) üzenetére


CocooN-z
őstag

Talán még az köt le a legjobban :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#166) oriic válasza CocooN-z (#165) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem meg nincs időm játszani, de történet érdekelne, már csak MGS 5 miatt is. Kellene egy magyar szövegkönyv ebből is. :(

Amúgy hallottátok? Ground Zero sikerétől függ, hogy mikor jön Phantom Pain. :(

Live-Die-Respawn

(#167) .LnB válasza oriic (#166) üzenetére


.LnB
titán

A szövegkönyv nekem is hiányzott. Viszont a játékmenet elég "fura" mármint a missziók kiválasztása és ilyenek, nincs egybefűzve folyamatosra a sztori. Az átvezetők is érdekesek, mert képregényszerűek, viszont azok nagyon tetszettek mert nagyon művésziek. De mégsem az igazi átvezetők. És a boss-ok..., de erről nem írok mert spoileres lehet.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#168) CocooN-z válasza oriic (#166) üzenetére


CocooN-z
őstag

Sikerétől? Az nem tuti h egészséges lenne, mert ha olyan lesz mint a GT5-Prologue - GT5 akkor akár évek is eltelhetnek :((

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#169) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Nézitek a blizzcont?

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#170) oriic válasza CocooN-z (#169) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, hol lehet nézni?

Live-Die-Respawn

(#171) .LnB válasza CocooN-z (#169) üzenetére


.LnB
titán

Néztem, Blizzcon-t. De leginkább a WoW-os részt, mert imádom, bár már nem játszom vele. Érdekes az új kieg, de már nincs meg az az igazi feeling. A mai napig állítom, hogy a WoW a világ legjobb játéka, sose élveztem semmit annyira mint azt. (Persze SP játékok közt a MGS sorozat az etalon :D)A Blizz féle moba számomra pedig nagyon közömbös, manapság csak dota2-vel játszom, arra még van némi időm. Szóval szerintem nem nagy szám, azt leszámítva, hogy epic hősök lesznek benne. Viszont a művészi megvalósítás már kicsit kopottas, az a grafikai stílus ami a WoW-nál működik, itt már számomra zavaró. A többi játékról nem tudok nyilatkozni.

orichalcos Kétlem, hogy a GZ sikerétől függene, Kojima azért nagyobb név a szakmában. Nem tudom mennyire hiteles információ ez. Talán a PC, Xbox téma lehet kérdéses, viszont a Sony szerintem fényesre nyalja Kojima hátsóját ha kell :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172) oriic válasza .LnB (#171) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig valahol ezt írták, délután utánanézek.

MÁs:

[link]

Live-Die-Respawn

(#173) CocooN-z válasza .LnB (#171) üzenetére


CocooN-z
őstag

Engem pont a HotS fogott meg :)

Nincsenek itemek, nem kell 500 ezer percen keresztül farmolni a creepeket, nem kell hogy perfekt pro legyél ez casual gamereknek készül, megmondta a blizz, max 20 perces meccsek, mert az élvezeti faktor itt bír a legnagyobb hatásfokkal, pálya editor!!!, alvilág mint a HoMM3 ban (ez nagyon jónak hangzik), spinoff questek melyek befolyásolják a játék kimenetelét, epic hősök, skilltree!! FtP!!!

engem ezek győztek meg, és a grafika sem szempont, illetve amit láttunk a játékból, az csoda...csoda h elkészültek egy működő - bemutatható verzióval belőle, amit a 30-40 éves pocakos fejlesztők mutattak be a nem túl skilled játékukkal :DDD

blizzcon best (idézet: diákzsűrikülöndíjnyertese):

ORIGIN LINK
EPICCNESS LINK

M :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#174) .LnB válasza CocooN-z (#173) üzenetére


.LnB
titán

Én jelenleg nagyon rá vagyok kockulva a Dota2-re. Szóval nem nagyon látok olyat amiben a HotS számomra érdekes lenne. Ha ingyenes lesz akkor kipróbálom. De a 20perces meccsek kevésnek tűnnek. Úgy gondolom jelenleg, hogy a Dota2 mechanikája tökéjre van fejlesztve, és ezek a dolgok itemek, farm, lasthit, deny, runák stb stb. Ezek adnak igazi mélységet a játéknak. Ezért ennyira jó competitive játék. Mondjuk az tény, hogy manapság nincs sok időm játszani és a 58perces meccsek elég hosszúak. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175) oriic válasza .LnB (#174) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én várom nagyon, Diablóval meg Nova-val akarok ölni. :) :DDD

off:

Doctor Who új előzetese epic... :Y

Live-Die-Respawn

(#176) .LnB válasza oriic (#175) üzenetére


.LnB
titán

Jó epic hősök, ennyi. Én Lich King-el nyomnám :D

Nem, nem nézek DW trailert mert Spoileres. És DW-nél nagyot ront az ha tudom előrre a dolgokat. Bár tegnap már majdnem megnéztem, de tudtam tartani magam :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Csak úgy.

Live-Die-Respawn

(#178) james001


james001
veterán

Sziasztok,gondoltam kérdeznék egyet a Rising-al kapcsolatban,elvégre az is Metal Gear :)
Lesz (vagy már van,pontos infót nem találtam róla...) belőle egy "komplett" kiadás amiben az összes dlc benne lesz,ez kapható lesz lemezes változatban is? Csak mert a legtöbb helyen PSN-t írnak csak. A játék amúgy a PS+ által meg van ingyenesen,nagyon jó lett,ezért is gondoltam hogy akkor már beszerzem a dlckkel együtt :)

Meg még valami: vannak benne utalások a régi részekre? Mert van egy-két dolog benne ami nem világos,de megmondom őszintén valahogy nekem soha nem tetszett az MGS. Mármint egyedül a gameplay nem tetszik benne,a sztori meg a többi jól meg van csinálva :D

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#179) oriic válasza james001 (#178) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

GOTY kiadásról én nem tudok, de amúgy is ingyenes minden DLC hozzá.

"Mert van egy-két dolog benne ami nem világos,de megmondom őszintén valahogy nekem soha nem tetszett az MGS."

Csak egy két utalás van, az is cameo szinten inkább. De kérdezz válaszolok bármire. Tesztemet olvastad?

szerk:

Japánban van egy spéci kiadás, nem tudom EU-ba jön-e ez.

Live-Die-Respawn

(#180) james001 válasza oriic (#179) üzenetére


james001
veterán

Igen de az USA Store-on ingyenes csak a két főbb sztori DLC. Nekem meg ugye UK van :)
Beleolvastam a tesztbe (kerülve a spoilereket :D ),meg olvasgattam a MGS4 sztoriját is,és nagyjából értem mire célozgatott Raiden néha.
Igen ez az a kiadás amit kérdeztem amúgy. Basszus akkor lehet nem is jön ide :( Na mindegy akkor marad a feltöltőkártya. Vagy egyáltalán megéri a két sztori DLC? Állítólag Jetstream Sam sokkal jobb mint Raiden (kombókban/mozgásokban),meg Blade Wolf is vicces lehet :D

A sztoriban meg egyébként most vagyok Monsoon klónjánál... Egyszer nem volt elég az a pöcs,persze még egyszer szenvedjek vele :W

https://psnprofiles.com/kazama001

(#181) .LnB


.LnB
titán

Új Trailer
Egy kis extrával a Playstation tulajoknak. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182) oriic válasza .LnB (#181) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja néztem, vicces lesz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#183) james001


james001
veterán

Végigtoltam a Rising-ot... Baszki de nehéz volt a vége :W Vagyis inkább idegesítő. Ez a sok parry-zgetés... Már megfájdult az ujjam :D

A Sunny az kicsoda amúgy benne?

https://psnprofiles.com/kazama001

(#184) oriic válasza james001 (#183) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja a vége idegesített engem is, két három nap alatt tudtam csak letolni.

A csaj a Metal Gear Solid 4-ben szerepelt.

Live-Die-Respawn

(#185) james001


james001
veterán

E kép láttán megszerettem az új MGS-t :P [link]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#186) oriic válasza james001 (#185) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja igen, a nem cosplayezhető csaj Kojima szerint.

Aztán mégis:

:C

Live-Die-Respawn

(#187) james001 válasza oriic (#186) üzenetére


james001
veterán

Ennyi :D
De ezt nem übereli ;]

:DDD :DDD

https://psnprofiles.com/kazama001

(#188) oriic válasza james001 (#187) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, nem alszok az éjjel. :DDD

Live-Die-Respawn

(#189) CocooN-z válasza james001 (#187) üzenetére


CocooN-z
őstag

Ezt ne :DDDDD

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#190) Gebriel válasza oriic (#188) üzenetére


Gebriel
veterán

:D

(#191) .LnB


.LnB
titán

Nos, ma kipróbáltam a MGR:R-et, első Ray fight-ig nyomtam csak, de nagyon tetszik. Pedig féltem a H&S játékstílustól mert nem sokáig köt le. De pozitívan csalódtam ebben a játékban, eme kis játszás alatt. :C

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#192) james001


james001
veterán

MGS5 X360/X1 achievementek

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#193) .LnB válasza james001 (#192) üzenetére


.LnB
titán

Azok csak a GZ acsik. Amúgy én úgy emlékszem azt mondták jön Pc-re is nem? Mert dátum az nincs :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194) james001 válasza .LnB (#193) üzenetére


james001
veterán

Én is csak konzolokat látok mindkettőnél (Phantom Pain és Ground Zeroes).

https://psnprofiles.com/kazama001

(#195) .LnB


.LnB
titán

Befejeztem 2 hete Pc-n a Rising-ot. Eleve hátrányból indult nálam ez a játék mert korábban csak a Castlevinia Lords of Shadows kötött le ebből a stílusból (bár azt se vittem végig). A Sam fight-ig teljesen ki voltam borulva a játékra, és úgy gondoltam ha ez nem Metal Gear név alatt jelent volna meg, már rég hagytam volna a fenébe. Aztán a vége érdekesebben alakult. Egyrész iszonyat nehezen szenvedtem tovább magam a végéig. Már majdnem a hajamat téptem, úgy hogy előtte egész odáig egyszer haltam csak meg.
Zavar nagyon, hogy a negyedikben történteket szinte teljes mértékben felrugták. Ugyan úgy vannak magánhadseregek, nincs béke stb. stb.
Viszont összességében nem szórakoztam rosszul. De mondom, ennek a vége a legfőbb oka.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#196) james001


james001
veterán

Metal Gear Solid Ground Zeroes:mindössze két óra játékidő?

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#197) .LnB válasza james001 (#196) üzenetére


.LnB
titán

Ha két óra akkor két óra. Ez MGS, akkor is kötelező.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198) james001 válasza .LnB (#197) üzenetére


james001
veterán

Hát igaz,mondjuk nekem az MGS-ben a sztori tetszik nagyon,maga a játékstílus nem igazán.
Az is lehet ez a 2 óra csak maga a játékmenet,plusz még van vagy 3-4 óra sztorizás is ;] :D

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#199) .LnB válasza james001 (#198) üzenetére


.LnB
titán

Ez a játékmenet már kiforrottabb lesz az előző részeknél. Bár a játékstílus még mindig nem fog jelentősen változni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#200) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Láttam postoltatok infót hogy lesz-e PC-s megjelenés, Wiki-n és az official oldalon sincs erről adat :(
Emiatt next gen-t nem vennék, szerintetek mennyivel lesz "rondább" pl. PS3-on? ill. FPS? MGS4 is milyen droppokat nyomott néhol sajna. (Tudom összjátékélmény etcetcetc...de akkoris ;] )

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.