Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#551) CocooN-z válasza oriic (#550) üzenetére


CocooN-z
őstag

Lehet tudni miért? Ez kicsit fura

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#552) Liquid Snake válasza oriic (#550) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

:( :((

A Hideo Kojima Game

(#553) oriic válasza CocooN-z (#551) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valamit elnéztek megint.

Live-Die-Respawn

(#554) .LnB válasza Gebriel (#548) üzenetére


.LnB
titán

Nem. Arról már tudnánk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#555) .LnB


.LnB
titán

"Mennyire jó lesz az a játék aminek már a zenéje is ennyire zseniális?!"
Sins of the Father
Mindig ez jut eszembe ha ezt meghallgatom :)

Itt a hosszabb változat: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#556) .LnB


.LnB
titán

Senki nem nyomja a GZ-t mostanság pc-n? Most játszottam vele megint egy kicsit. Unlockoltam a két extra küldetést.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#557) oriic válasza .LnB (#556) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel perpill nincs semmilyen gépem, így nem: :D Hajrá hajrá, szedjél ki minden titkot. :)

Live-Die-Respawn

(#558) CocooN-z válasza .LnB (#556) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nálam úgy néz ki hogy a Gépem megtalálható A ponton, a Monitora B ponton, én meg C ponton...ergó nem :D
És addig valszeg nincs is "kedvem" amíg az invert mouse issue nem solved.

Vagy DS3 via MotionJoy

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#559) .LnB


.LnB
titán

:D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#560) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Nem tudja valaki hogy a Metal Gear Solid Grund Zeros ( pc) milyen joysticot támogat a játék? Bármilyen joystickal lehet játszani vagy csak xbox 360, ps3 gamepadokat támogatja? A válaszokat előre is köszönöm!!! :) :D

A Hideo Kojima Game

(#561) .LnB válasza Liquid Snake (#560) üzenetére


.LnB
titán

Nem tudok listát, hogy pontosan miket, de nem csak konzol kontrollereket. Haverom csak ezért vett egyet és azzal játszik, valami olcsót. Szerintem mindennel megy.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#562) Liquid Snake válasza .LnB (#561) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Ok köszi a gyors választ! :D :D Ma ki is próbálom majd az új gépemen! :D

A Hideo Kojima Game

(#563) Gebriel


Gebriel
veterán


:D

[ Szerkesztve ]

(#564) oriic válasza Gebriel (#563) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt már láttam korábban is, de akkor is. Jajj. :DDD

Live-Die-Respawn

(#565) Liquid Snake válasza Gebriel (#563) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Ez nagyon jó! :)

A Hideo Kojima Game

(#566) Cifu


Cifu
félisten

Csak hogy valami értelme is legyen (nincs) a beköszönő posztnak: RM Extractor az MGS: Ground Zero-hoz. Egy kattintással lehet FPS limitet lelőni, FOV-ot változtatni, illetve a három egyszerűbb skin-t cserélni (Skullface, Paz, Kojima) és napos időjárást kérni.

Egy előnye azért van a jelek szerint a FOX Engine-nek PC-n: könnyű lesz MOD-olni. ;)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#567) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Remélem 201V.V.V. lesz a megjelenési dátum, adná magát. Addigis ki kéne tolni a Ground Zeroest már, mindjárt visszaállítom a masinát japánra.

Bár mindegy mikor jön, első napos lesz. És melegen ajánlom nekik, hogy benne legyen a japán szinkron.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#568) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Skacok nem tudjátok hogy a Taipei Game Show-t hol lehet nézni? (stream) Mert holnap Phantom Painről lesz egy kis bemutató! :DDD :D

[ Szerkesztve ]

A Hideo Kojima Game

(#569) Mister_X válasza Liquid Snake (#568) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Google alapján nincs live stream.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#570) Liquid Snake válasza Mister_X (#569) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

:O :o :( :O

A Hideo Kojima Game

(#571) Liquid Snake válasza Mister_X (#569) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Amúgy most találtam twichen Taipei Video Game Show

A helyi időzóna szerint náluk hajnali kettő van

[ Szerkesztve ]

A Hideo Kojima Game

(#572) Mister_X válasza Liquid Snake (#571) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor azért nincs veszve minden, bár a legtöbb hivatkozáson azt olvastam, hogy nem lesz live stream - bár lehet akkor pont a Metal Gearről nem lesz :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#574) oriic válasza oriic (#573) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#575) Liquid Snake válasza oriic (#573) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

:O :O

Kínaiak is játszhatnak MGS Phantom Paint.

Azért egy megjelenési dátumot mondhatott volna! :(

[ Szerkesztve ]

A Hideo Kojima Game

(#576) Cifu


Cifu
félisten

Hát ez így... vérszegény... :U

A kínai lokalizáció bejelentése érthető, lévén ugye Tajvan is kínai nyelvterület, de hogy ezen túl semmi jelentős. Oké, Revegeance 2, hurrá, na az pont az az MG játék, ami cseppet sem fogott meg (elnézést a Raiden-rajongóktól)...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#577) Mister_X válasza oriic (#574) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jöjjön, jöjjön, 1080p @ 60FPS Xbox ONE-ra és megvettek kilóra. Az eredeti Rising alatti FOX Engine verzió is tetszetős volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#578) .LnB válasza Cifu (#576) üzenetére


.LnB
titán

Raiden rajongó is vagyok, de az a játék... Gyűlöltem a végére. Nagyon nehéz volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#579) Mister_X válasza .LnB (#578) üzenetére


Mister_X
nagyúr

:F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#580) Liquid Snake válasza Cifu (#576) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

+1 :N Nekem is ez volt az első reakcióim amikor megláttam a bejelentést!

A Hideo Kojima Game

(#581) .LnB válasza Liquid Snake (#580) üzenetére


.LnB
titán

Ha csinálnának egy értelmes játékot Raidennel a főszerepben ami méltó a MG névhez, akkor nem lenne gond. Mondjuk a küldetéséről amikor Olga lányáért megy. De az előző részt látván erre nincs sok esély.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#582) Mister_X válasza .LnB (#581) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez a Metal Gear Rising - annyiban támogatom az ötletet, hogy több lopakodást is belevihetnének, de ezen felül semmi gond nem volt az MGR-rel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#583) .LnB válasza Mister_X (#582) üzenetére


.LnB
titán

Nekem alapból az a játékstílus nem jön be. Ha nem MG lett volna neki se állok. Nagyon nehezen vittem végig, baromi nehéz játék volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#584) Mister_X válasza .LnB (#583) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pedig még hack'n'slashek között is könnyűnek minősül (a játék 2/3-ánál alkalmaztam blokkolást? lol). És ha neked nem jön be a stílus, még ne vond kétségbe az értékét, még akkor se, ha letérdelnél Kojima elé, mert akkora fan vagy ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#585) oriic válasza .LnB (#583) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért annyira nem volt nehéz. :D

Live-Die-Respawn

(#586) Cifu


Cifu
félisten

Látom előre, hogy itt én leszek az, aki negatív hullámokkal bombázok mindenkit... :DDD

Én nem vagyok nagy Hack&Slash rajongó, és még valamennyire el tudom fogadni az MGS őrültségeit ( a sok közül a nagy kedvencem a 'Shagohod', aminek az a specialitása, hogy kell neki csaknem 4km, hogy 480km/h-ra gyorsítson egy közepes hatótávolságú (SzSz-20-as, alias RSzD-10) ballisztikus rakétát az indításkor, így adva nagyobb hatótávolságot neki... Na azt az idiótát, aki ezt kitalálta, az sem sokat tud a fizikáról és a ballisztikus rakétákról (480km/h indítási sebesség növekedés adhat kb. 150km-nyi plusz hatótávot az amúgy 5500km-re képes rakétának, és ehhez kell egy 152 tonnás szörnyeteg...)), de a Raiden-féle "karddal lenyomok három hadsereget" egy picit azért sok már nekem. Pláne amikor kezei sincsenek, csak a lábai meg az állkapcsa, és így sincs igazán ellenfele...

Most az MGS:TPP-ben Quiet láthatattlansága veri egy kicsit ki nálam a biztosítékot, bár biztos lesz valami szép magyarázatuk erre is... :U

Na segond, mondjuk félni nem nagyon kell, mert állítólag a pletykát debunked-elték, aztat írták Twitteren, hogy az ott nem a Metal Gear Rising 2 teasere volt...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#587) Mister_X válasza Cifu (#586) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Pláne amikor kezei sincsenek, csak a lábai meg az állkapcsa, és így sincs igazán ellenfele..." - he? :F

Amúgy Raiden szerepét fel lehet fogni úgy is, mint a II. vh. idején a repülőkét: senki sem gondolta, hogy ekkora hátrányban lesznek a hagyományos hajók - így Raiden idején is ott mennek levesbe a hagyományos katonaság és fegyverzet (Metal Gear) és a cyborgoké a jövő.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#588) oriic válasza Cifu (#586) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem igazán értem, hogy miért keresel ezekre magyarázatot, amikor olyan világról van szó, ahol hatalmas mechák rohangálnak meg nanorobotokkal feltuningolt emberek és robotok vagdalkoznak össze vissza, mesterséges intelligenciák kezében van a világ sorsa stb...

A Metal Gear játékok bár a mi világunkról koppintanak dolgokat, vannak közös pontos, de teljesen különálló világ. (plusz ugye japán címről van szó, ott meg mint tudjuk hamar elszalad a játékkészítők képzelete :D )

Ha nem jön be, nem jön be, nincs ezzel gond, csak nem kell mindenen kiakadni. Quiet is valami spéci cuccnak köszönhetően tud láthatatlanná válni. Aminek nálunk valszeg semmi értelme, de a MGS világában simán létezhet.

Live-Die-Respawn

(#589) Cifu válasza Mister_X (#587) üzenetére


Cifu
félisten

Az első 'he?'-t nem értem, MGS4 // Old Sun epizód, Outer Haven fedélzetén.

Én sok mindent el tudok fogadni, de itt (is) egy picit megfutott a készítők keze, nyilván Raiden egy emberfeletti lény, de ez egy picit sok volt nekem.

A II.Vh-s hasonlat egy kicsit félrevezető, a katonai fejlesztéseknél mindig működik a kard és pajzs versenye, ha X eszköz hirtelen túl nagy hatást gyakorol a harcászatra (legyen szó tengerészeti repülőgép, sugárhajtású vadászgép, páncéltörő nyillövedék vagy irányított rakéta) mindig jön egy Y eszköz, ami legalábbis leredukálja az X eszköz hatékonyságát, vagy adott esetben elveheti az előnyét (légvédelmi hajók megjelenése, légvédelmi rakéták megjelenése, kompozit páncélzat, vagy aktív/passzív védelem például).

Itt egyszerűen arról van szó, hogy egy Cyborg, a szájában tartott karjával kvázi végigrambózik úgy, hogy az ellenfelei esélytelenk ellene. :U

orichalcos: Nyilván minden nézőpont és egyéni ingerencia kérdése. Az adott esetben az MGR: Revengeance-t megnéztem, és köszöntem, nem kértem belőle. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#590) .LnB válasza Cifu (#589) üzenetére


.LnB
titán

Neked mik a kedvenc játékaid?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#591) Cifu válasza .LnB (#590) üzenetére


Cifu
félisten

Nehéz ezt így fejből... :D

Kerbal Space Program, Homeworld-széria, Operation Flashpoint / Armed Assault-széria, StarCraft I. és II. (-ből a Wings of Liberty), Command & Conquer-széria korai részei, WarThunder, MechCommander 2, Mechwarrior 2, 3 és 4, Half-Life-széria, és itt befejezem a felsorolást. :)

Most a Metal Gear Solid: Ground Zeroes nagyon megfogott, a kisebb hibáitól (keybind-korlátozások, durván szkriptelt történések (pl.: sehonnan megjelenő lövészpáncélosok, ha kiszabadítod Paz-t)) eltekintve nagyon jó és igényes játéknak tartom. A Metal Gear szériából az 1-2-őt végigjátszottam PC-n, a Rising-ot megnéztem, kihagytam, az MGS III.-at Youtube-on követtem végig, a IV.-est több részletben 'néztem végig' (az elejét pár haverral leülve 'néztük végig' (mindig másnál volt az irányító), a második felé kölcsön PS3-al játszottam).

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#592) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#593) Cifu válasza oriic (#592) üzenetére


Cifu
félisten

Nem úgy volt, hogy TPP mostmár tényleg a legutolsó MGS játék, aminek elkészítésében részt vesz? :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#594) oriic válasza Cifu (#593) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kojimáról beszélünk, hányszor is mondta már hogy nem akar a Metal Gear emberke lenni? :D

Live-Die-Respawn

(#595) Mister_X válasza oriic (#594) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem a Sons of Liberty óta? :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#596) Gebriel


Gebriel
veterán

(#597) .LnB válasza Gebriel (#596) üzenetére


.LnB
titán

Az nekem nagyon nem jó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#598) Mister_X válasza Gebriel (#596) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Q3 messze van még...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#599) oriic válasza Gebriel (#596) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na magyar IGN. Az üzleti évben a 3. negyedév az októbertől decemberig tart, vagyis ez hülyeség. Tippre július környékén lesz megjelenés.

(off: ahogy látom magyar IGN-nek nem nagyon jött be eddig az új oldal.)

Live-Die-Respawn

(#600) Mister_X válasza oriic (#599) üzenetére


Mister_X
nagyúr

hogy érted, hogy nem jött be?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.