Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#51) .LnB


.LnB
titán

Most olvastam el a PC Guru-ban, a MGS V bemutatót, negatívumnak említik benne a gyerekes buta sztorit.. Azért ez kemény. Hova süllyed a színvonal?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#52) .LnB


.LnB
titán

Egy kis fejlesztői napló a készülő játékról.

Videó

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#53) oriic válasza .LnB (#51) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gyerekes sztori. Lolwtf? :DDD

Live-Die-Respawn

(#54) .LnB válasza oriic (#53) üzenetére


.LnB
titán

Munkatársam veszi minden hónapba, én pénzt nem adok ilyenért.
Ennél a pontnál becsuktam szépen az újságot <nevettem egyet>, visszaadtam neki, és mondtam, hogy kitörölheted vele a p......-dat :D mert annyit ér :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#55) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Hát ez tényleg nem tisztult ki........ .LnB...és Ori tudja :DD

MGS2 ;]

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#56) oriic válasza CocooN-z (#55) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Live-Die-Respawn

(#57) .LnB válasza CocooN-z (#55) üzenetére


.LnB
titán

Végeztél?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#58) CocooN-z válasza .LnB (#57) üzenetére


CocooN-z
őstag

Igen, a 2. vel, a 3. ba meg belelestem, de ki is léptem, most sajnos akad dolgom, és nem merem elkezdeni :)

vicces lesz vissza olvasni az ilyen hszt: Nem értek viszont valamit, bár gondolom a 4. ben lesz esedékes, h mikor is lesz Raiden oly megtépázott és h Snake mitől lesz GrandPa...de majd a 4. ben gondolom :))

Az első is tetszett bár PC-n az irányíthatóság nagyon durva volt....überhendikepp :DD
Természetesen mikor utolsó fightnál voltam -mint kiderült- jöttem rá h Remakelték ezt Gamecube-ra TWIN SNAKE's néven...Természetesen VAN szinte perfect Gamecube emu PC -re :)

Egyszó mint 10000001 igen végeztem vele, de a végén már idegesített Rose, h a "f@szé pofáz bele mindig" de végül csak kibökte h cickánykodott velünk :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#59) .LnB válasza CocooN-z (#58) üzenetére


.LnB
titán

Raiden háttértörténete, majd egy dialógusból fog kiderülni. Szerintem az is simán megérne egy külön játékot. Annyit elárulok, hogy Olga lányával kapcsolatos.
Mást nem árulok el. A 4. részben majd összeállnak a dolgok.
De nagyon fontos a 3. rész ismerete!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#60) CocooN-z válasza .LnB (#59) üzenetére


CocooN-z
őstag

Én úgy szoktam a már megjelent sorozatokat, film és játék részeket megtekinteni / végig vinni, ahogyan megjelentek anno sorban, tehát hiába van meg a HD collection, és a Peace Walker benne, a 4. rész mivel 2008-as azután jön majd, mivel az 2010 es :) . H megmaradjon az izgalom, de ismerek olyanokat akik rögtön a vég kifejlettre vágynak és meglesik azt a részt, azt a jelenetet...

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#61) .LnB válasza CocooN-z (#60) üzenetére


.LnB
titán

Nállam ez elég bonyolult volt, sajnos nekem nincs PS3-am. Megvettem a 4. részt, és azt vittem végig az első rész után. Mert egy végigjátszáűs idejére kértem kölcsön csak a Ps3-at :D Aztán Xbox-on a HD Collection-t. Végül nem volt zavaró. Semmit nem vont le az élvezetből, imádom így is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#62) oriic válasza .LnB (#61) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát pedig úgy kellett volna hogy a 2 .rész után tolod le a 4-et, mert úgy van értelme.

Live-Die-Respawn

(#63) CocooN-z válasza oriic (#62) üzenetére


CocooN-z
őstag

Gondoltam énis PC-n tolom még a 2. részt, de mivel sem a 3. sem a 4. sem a PW nincs, elkezdtem kontroller miatt Konzolon. Jobb így mint az elsőt PC-n :D. Bár ha van egér a 2. FirstPerson-jához akkor úgy könnyebb lenne nekem :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#64) .LnB válasza oriic (#62) üzenetére


.LnB
titán

Választásom nem volt. Persze egyértelműen megjelenés szerint nyomtam volna őket ha van rá lehetőségem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#65) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Van valami infómorzsa h mikorra várható az MGSV? Akármi?

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#66) .LnB válasza CocooN-z (#65) üzenetére


.LnB
titán

Jövőre, én ennyit tudok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67) .LnB


.LnB
titán

TGS-es gameplay videók jó minőségben:

Éjszakai on PS4

Nappali on XboxOne

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#68) CocooN-z válasza .LnB (#67) üzenetére


CocooN-z
őstag

Köszönjük, ez használhatóbb, de akkor se nézem végig :D

MGS3 - intrója a Virtua.... (:D mekkora cameo volt , meg a jack alárc is :DD )Virtuous Mission Tisztára olyan mint egy James Bond- intró, legalább olyan minőségi volt!!!

ui: Jha és h nincs a megszokott radar knehéz a játék, sokszor arra támaszkodtam ;]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#69) .LnB válasza CocooN-z (#68) üzenetére


.LnB
titán

Lesz még ilyen kikacsintós jelenet a 3. részben, mikor elgondolkodsz, hogy ismerős filmekből :)
Hol tartasz most?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#70) oriic válasza CocooN-z (#68) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az egész MGS3 egy nagy kémes sztori. Rohadt jó.

Ahhh, ha majd megtalálod Raikov-ot. :DDD

Live-Die-Respawn

(#71) CocooN-z válasza .LnB (#69) üzenetére


CocooN-z
őstag

Igazából csak a VMission-t tudtam még csak végig vinni mert nem volt többre időm, rohannom kellett, erre Sokolov Találka után kb még 1 órát dumáltak, és csak nem akarták abba hagyni... ami nem volt baj, csak épp siettem :DDD

ori: Nha majd meglesem

ui: Amúgy az MGS2 vel egyetlen egy bajom volt csak, -persze nagyon tetszett, és über volt- hogy vártam mikor váltunk át Snake-re...egyszerűen annyira über-badass a karakter, h nagyon hiányzott...én pont fordítva képzeltem el ahogy jött Raiden: Tanker mission hossz vele, Big Shell hossz Snake-el...de persze nagyon jó volt, és mindez szubjektív :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#72) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Az miért van h csak akkor van zene, ha Alert/Evasion/Caution van? :D Az 1. be mindig volt, ha nem akkor épp gáz volt, a 2. ban már elvétve nem volt, itt meg semmi? Arról volt szó h Harry G. Williams vagymi :D

elsőblikkre az MGS3:

-Nehéz, "omggggg hol a radaarr" :D

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#73) .LnB válasza CocooN-z (#72) üzenetére


.LnB
titán

Őszintén megmondom, én nem vettem észre. És nehéznek sem tűnt kimondottan. Kivéve mikor már bent vagy a Spoiler lehet: Volgin bázisán.

Hol tartasz?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#74) oriic válasza CocooN-z (#72) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Raikov megvolt már? :DDD

Live-Die-Respawn

(#75) CocooN-z válasza .LnB (#73) üzenetére


CocooN-z
őstag

Azóta beletoltam vagy majdnem 10 órát, és valóban csak át kellett állnom MGS3 üzemmódba :) Jelenleg ott tartok, h kifosztottam keleten egy Warehouse-t, egy kis viskót, vissza és boss fight: The End, elég beteg :D...Ami feltűnt h egyik ilyen kis "Lesser Boss"-ok nem mesélnek semmit, miért lettek rosszak, v miért vannak ebben a nagyon gonosz csapatban, semmi, csak elmondják a "nevüket" párszor és meghalnak :D Persze a kis pöcs Ocelot badass, elmondhatja magáról h eddig minden részben benne volt :DDD. Ez a survival view és azon belül minden....nagyon tetszik, figyelj oda nehogy piócák csámcsogjanak, ha eltört valamid gyógyítsd meg mert esik a stamina, ha kevés a stamina, akkor egyél....etc :D

Bejön, csak még nem indult be úgy a storyyy, gondolom rávezetés :)

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#76) oriic válasza CocooN-z (#75) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Haladj csak szépen. Kerek lesz majd minden. :) Rex utalást remélem megtalálod majd.

Live-Die-Respawn

(#77) Konczi06


Konczi06
tag

Sziasztok! Most tervezem az MGS4 beszerzését PS3-ra. Viszont előtte érdekelne a véleménye olyan embernek aki játszott vele. Megéri megvásárolni? Hozza a szokásos MGS szinvonalat? Előre is köszönőm :))

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#78) .LnB válasza Konczi06 (#77) üzenetére


.LnB
titán

A világtörténelem talán legjobb játéka a 4.rész. Szeritnem, szóval a válasz igen :D
Ha Komárom-Esztergom megyébe laksz én kölcsön is adom, úgy sincs PS3-am :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#79) Konczi06 válasza .LnB (#78) üzenetére


Konczi06
tag

Meggyőztél, akkor csütörtökön meg is veszem :)) Köszönőm, rendes vagy, de Budapesti vagyok és 3500 kinálja a srác, annyit meg nevetve kifizetek egy ilyen játékért :))

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#80) CocooN-z válasza Konczi06 (#79) üzenetére


CocooN-z
őstag

Aztán nehogy spoilerezz (2008-as tudom :DD) még csak a 3. nál tartok, The End bekaphatja amúgy :DD

ui még nem volt időm legyűrni :F

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#81) CocooN-z válasza oriic (#76) üzenetére


CocooN-z
őstag

Amiket eddig megtaláltam: 3x láttam vmi békát :D, Metal Gear Ray-t láttam a daginál :), meg még volt valami.....hm :D

emmerich-t is említették jaja!

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#82) oriic válasza CocooN-z (#81) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ray-t??

Live-Die-Respawn

(#83) .LnB válasza CocooN-z (#81) üzenetére


.LnB
titán

Engem kimondottan zavartak azok a békák. Kicsit illúzió rombolóak voltak, nem illettek a környezetbe.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84) Konczi06 válasza CocooN-z (#80) üzenetére


Konczi06
tag

Eszembe sem volt ilyen brutális cselekedetet elkövetni :D

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#85) CocooN-z válasza oriic (#82) üzenetére


CocooN-z
őstag

"Also models of both Metal Gear REX and Metal Gear RAY can be seen on the shelf behind Granin" :))

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#86) oriic válasza CocooN-z (#85) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én csak Rex-et láttam a tervrajzokon.

Live-Die-Respawn

(#87) CocooN-z válasza oriic (#86) üzenetére


CocooN-z
őstag

http://www.youtube.com/watch?v=fVkR_MmU5hI

@6:45 - RAY ;]
@6:49 - NEM TOM :P

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#88) oriic válasza CocooN-z (#87) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja én nem erre értettem, hanem a 7:24-nél lévő Rex tervrajzot. Ez később még szerepelni fog. A Ray csak easter egg. A Rex meg ugye Shagohod konkurenciája lett volna.

Live-Die-Respawn

(#89) CocooN-z válasza oriic (#88) üzenetére


CocooN-z
őstag

Ottvan vagy nem? :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#90) .LnB válasza CocooN-z (#87) üzenetére


.LnB
titán

Én direkt nem foglaltam állást a témában eddig, mert rémlett, hogy valahol benne volt de nem tudtam hol.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#91) oriic válasza CocooN-z (#89) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Teeeeee. :DDD

Live-Die-Respawn

(#92) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Már Shagohod-mellett lévő tartályokat fogom felrobbantgatni. Szegény Raiden forog a nemlétező sírjában, így lebuzizni :D ... Rákészültem erre a Raikovra de elég könnyű volt :)

ui: a Kutyák elöli menekülés a csatornában izgisebb volt az valahogy beparáztatott :D

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#93) oriic válasza CocooN-z (#92) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem a nehézség miatt jegyeztem meg, csak rohadt nagy fun volt. :DDD

Live-Die-Respawn

(#94) CocooN-z válasza oriic (#93) üzenetére


CocooN-z
őstag

ÉÉÉÉRtem!!! Jah az volt :)

Egész gameplay alatt nagyon lassan finoman haladtam, és bepöccentem h kikanalazták a szép szemem és az M63-as + AK + Sniper kombóval egészen a gyárig meneteltem mint egy Rambo full alarm-ban...

így is lehet -gondoltam- ;]

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#95) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Végig vittem, a "Boss" fight nem tetszett...bosszantó volt... Ellenben a Volgin-os nagyon bejött, korán kellett kelnem, de nem érdekelt asszem éjjel 1-ig nyomadtam...cickány Ocelot már megint :D

ui: Who the fack is Mr. Director? Who is the son of the Boss? WTF!!!

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#96) .LnB válasza CocooN-z (#95) üzenetére


.LnB
titán

Szerintem a Shagohod fight volt bosszantó. Túl el volt nyújtva.
Felteszem neked is a kérdést, hogy az a beszélgetés megvolt, amiben kiderül, hogy Ocelot a Boss fia? Én ott lesokkoltam :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#97) CocooN-z válasza .LnB (#96) üzenetére


CocooN-z
őstag

Ez most akkor spoiler volt mert nem tudom hol kellett volna ezt hallanom, de nem para :) :S

Egy Ajtót kinyitottam, amikor felhívtam azt a számot amit a Sorrow mutogatott mikor kibökték a szemünket...Bár sejteni lehetett, én arra gondoltam h mi vagyunk azok...vagy Oce...ez a két tippem lett volna... :)

Mások vagyunk, engem speciel zavart h rámront Boss, bármit csinálok, csak "megsimogat" eltörik két bordám, meg rotál a Patriot-al és őt meg alig lehet elkapni....

Nyomtam egy Rampage-t és addig üldöztem az M63-assal amíg ki nem nyúvadt....sneak meg...attack her from side v behind...persze :DD

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#98) .LnB válasza CocooN-z (#97) üzenetére


.LnB
titán

Ha jól emlékszem én Stun+M63-as kombóval nyírtam ki. De kb 5hp-n múlt :) Izgi volt.
De majd a PW! :D Az kicsit más lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#99) CocooN-z válasza .LnB (#98) üzenetére


CocooN-z
őstag

Én mindig kiugrasztottam a karját és a földbe daráltam az M63-assal.....igazából jól esett tehet egy szívességet :D

Hol hangzik el az a bizonyos beszélgetés? az outro-t megvártam! nem az? Éjjel volt már lankadt a figyelmem :)

PW majd csak a 4. rész után, amit még be kell szereznem PS-mre mert ezek X-re vannak meg nekem :)
De kíváncsi vagyok arra is, úgy hallottam az is jó :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#100) .LnB válasza CocooN-z (#99) üzenetére


.LnB
titán

Ez az a beszélgetés
Hardveraprón szerintem találsz MGS4-et, én is onnan szereztem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.