Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#201) .LnB válasza CocooN-z (#200) üzenetére


.LnB
titán

Ezt már beszéltük korábban is, akkor is írtam, hogy én nem vettem semmit észre a 4.rész végigjátszása alatt. Lehet annyira elvarázsolt a játék :D
Next gent nem is tudnék venni. És egyébként sem érdekel a grafika. Nekem már az X360-as grafikai szint is szép, és elég. De még a 3. rész grafikája is tetszett a HD Collection-ban.
Biztos lesznek összehasonlító videók ha megjelenik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202) CocooN-z válasza .LnB (#201) üzenetére


CocooN-z
őstag

Csak miattad újratolom, GOPRO (még nincs, emiatt veszek, kamerásmodil nátináf), összevágom (veszek szoftvert hozzá), és feltöltöm a jútúbra,mindezt csak miattad....:D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#203) .LnB válasza CocooN-z (#202) üzenetére


.LnB
titán

Nézd, ha csak miattam megcsinálod. Akkor légyszíves ne égessél holmi GoPro-val. Tessék szerezni IMAX kamerát ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204) CocooN-z válasza .LnB (#203) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nemhogy bérelni, de kivitelezni is kdrága, akkor már jó a RED :)

Tényleg felveszem azokat az fps dropokat :D ... Viccen kívül, volt ahol 10-15 FPS volt, néztem gameplayeket, azok szinte folynak....biztos hamisítványt adtak az 576 ban... ;]

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#205) james001


james001
veterán

Rising fan art. WOW :Y

https://psnprofiles.com/kazama001

(#206) .LnB


.LnB
titán

Sajnos az oldalon a kva sok Titanfall hír közé már úgy látom semmi igazán érdemleges hír sem fér be, azért ide leírom :W :

10dollárral csökkentették a GroundZero árát. Szóval olcsóbb lesz minden konzolra a játék!! :C

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#207) Gebriel válasza .LnB (#206) üzenetére


Gebriel
veterán

Azért a 2-3 óra játék időért..hmmm.. igazán nagylelkűek.. :D

(#208) .LnB válasza Gebriel (#207) üzenetére


.LnB
titán

Baromi drága, most néztem magyar shoppokban 10ezer körül van. :S Tuti nem veszem meg, majd csak olcsósítva később.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#210) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Top 5 zene.

Nektek melyik volt a kedvencetek?

Live-Die-Respawn

(#211) .LnB válasza oriic (#210) üzenetére


.LnB
titán

Too easy question. :P

Mióta elkezdtem vele játszani azóta a második rész zenéje a csengőhangom. Már a munkahelyemen az irodatársaim is fütyülik :) Szóval nekem az. Utána következik a PW-ből ez a zene.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212) oriic válasza .LnB (#211) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam ez:

Here's to you

Live-Die-Respawn

(#213) .LnB


.LnB
titán

Kojima szeretne PC-s verziót! De ez nem hivatalos bejelentés még.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#214) oriic válasza .LnB (#213) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel Rising-ból is lett, szerintem ebből is lesz tuti.

Live-Die-Respawn

(#215) .LnB válasza oriic (#214) üzenetére


.LnB
titán

Igen, csak lehetne minél hamarabb :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#216) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

CVG review

Live-Die-Respawn

(#217) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kiszivárgott PS3ra a Ground Zeroes. :)

Live-Die-Respawn

(#218) .LnB válasza oriic (#217) üzenetére


.LnB
titán

Oda meg hogy? ott nincs warez nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219) oriic válasza .LnB (#218) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dede van. Kíváncsi vagyok az első végigjátszásokra mit mondanak róla.

Live-Die-Respawn

(#220) .LnB válasza oriic (#219) üzenetére


.LnB
titán

Megvenném, de 10rongy 2óráért? :F Imádom a MGS-ot, enném én Kojima *****-t is, de valamiből élni kell :DDD Ha teljes értékű game lenne nem vacilálnék.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ne vedd meg. Most nézem a végigjátszást. Másfél óra az egész. Egyébként meg kurta jó.

Live-Die-Respawn

(#222) Gebriel válasza oriic (#221) üzenetére


Gebriel
veterán

A MGS 4-hez ha jól emlékszem 4 óra kell a foxhound-hoz.. de aki bénázik mint ahogy én szoktam annak jóval több.. :DDD
A két óra vagy másfél így akár lehet 4 is? :D

(#223) oriic válasza Gebriel (#222) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon max 2, de ahhoz már brutál bénának kell lenni. :)

Live-Die-Respawn

(#224) Gebriel válasza oriic (#217) üzenetére


Gebriel
veterán

Xbox360-ra is.

(#225) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Prológushoz DLC??

Live-Die-Respawn

(#226) Gebriel


Gebriel
veterán

Nehézsége egy MGS szériától szerintem nagyon messze van GZ-nek.. ami pénzt meg elkérnek érte egy pályáért hát az külön vicc.
Grafika szerintem Xbox360-an nem egy eget verő, bár nem tudom PS3-an, hogy néz ki, de MGS 4-hez viszonyítva ég és föld a 4. javára.
Hangulat az adja magát és hát igazából ezért szeretjük a MGS sorozatot.. :)

(#227) .LnB válasza Gebriel (#226) üzenetére


.LnB
titán

Én tök rosszul érzem magam, hogy nem veszem meg. De egyszerűen egy pályát nem engedhetek meg magamnak 10ezerért. Bosszant a dolog nagyon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#229) Gebriel


Gebriel
veterán

Na ma be is fejeztem a játékot 62 perc alatt sikerült egy kis bénázással. :D Videókkal együtt kb 90perc. Normál fokozaton. Kazetták keresgéléssel még meglehet hosszabbítani a játékidőt.
Történet adja magát nagyon. :K :K

[ Szerkesztve ]

(#230) Gebriel


Gebriel
veterán

Lejárt a szerk idő.
Most, hogy végeztem, két másik küldetés aktív lett.. hogy ezek lejátszása mennyi időt vesz majd igénybe azt még nem tudom, de ha egy-egy órával számolok akkor az mindjárt 3 óra játék idő azért az meg mindjárt jobban mutat mint az 1. :D

(#231) Gebriel válasza Gebriel (#230) üzenetére


Gebriel
veterán

Na ezt is egy kicsit módosítanám. Mert így lehet helyes.. :D

"Most, hogy végeztem, 3+1 küldetés aktív lett.. hogy ezek lejátszása mennyi időt vesz majd igénybe azt még nem tudom, de ha egy-egy órával számolok akkor az mindjárt 5 óra játék idő összesen azért az meg mindjárt jobban mutat mint az 1. :D "

(#232) .LnB válasza Gebriel (#231) üzenetére


.LnB
titán

Mire vetted meg? Ha nem kell átveszem (féláron :DDD )

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#233) Gebriel válasza .LnB (#232) üzenetére


Gebriel
veterán

Jobb ha nem tudod mire szereztem be. :D

(#234) oriic válasza .LnB (#232) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fentebb volt egy hozzászólása, abból leszűrhető szerintem. :) :DDD

Live-Die-Respawn

(#235) Gebriel


Gebriel
veterán

Kíváncsiak vagytok a küldetésekre, hogy milyen fajták vannak?
Egyébként azt látom, hogy a Xbox360 már kevés a játéknak.. vagy rosszul optimalizálták. Textúra betöltése, hagy némi kívánni valót maga után a nappali pályákon.
Egyébként MGS szériához méltán, hatalmas különbség van az AI-k nappali és egy éjszakai pályán való viselkedésükben. Mind látás mind hallásuk tekintetében.. :)
Az alap story tiszta megható egyébként.. :B Zene is adja magát nagyon..
Tegnap kicsit elhamarkodott voltam a játék véleményezésével kapcsolatba azt hiszem. Összességében jó játék :B
Bár több küldetés ide vagy oda, azért csak egy pályán játszódik mondjuk.
Ha a nextgen konzolokon hibátlan a textúra betöltés akkor ott szerintem megéri a 10k-t, 360/PS3 7-8k az ideális ár érte a véleményem szerint.

[ Szerkesztve ]

(#236) .LnB válasza Gebriel (#235) üzenetére


.LnB
titán

Mi lenne más mint jó játék? (Igazából biztos tökéletes, de ezt az elvakultságom mondatja velem)

Good News! Úgy néz ki én is végig tudom játszani. Szereztem egy konzolt amin. <sajnos ezt nem írhatom ide le> :D
Még megbeszélés alatt áll a dolog, de jó úton folynak a tárgyalások :) :C

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#237) Gebriel válasza .LnB (#236) üzenetére


Gebriel
veterán

Na arra a "konzolt amin. <sajnos ezt nem írhatom ide le>" oda tudom "adni" az én MGS-omat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#238) .LnB válasza Gebriel (#237) üzenetére


.LnB
titán

Azon a konzolon "amin. <sajnos ezt nem írhatom ide le>" azon már rajta lesz ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239) Gebriel válasza .LnB (#238) üzenetére


Gebriel
veterán

Gondoltam. :D

(#240) .LnB


.LnB
titán

!!Spoiler!!

Nos, mivel ugye csak kölcsön volt nálam a GZ, nem tudtam annyit játszani vele mint szerettem volna. Ezért nem tudtam a teljes sztorit megismerni.
És sajnos értelmes áron még nem tudtam beszerezni a játékot.

Na arrol akartam itt most beszélni, hogy akkor Skullface tényleg magyar? :Y
Ebben a videóban van egy magyar mondat ugye.
De számomra ez volt az érdekesebb . Ráadásul szégyen de mindezt egy index-es cikkben kell olvasnom ? :D
Nos ki mit tud erről? Mert így elég poén. Én például 40percre lakom Almásfüzítőtöl :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241) Gebriel válasza .LnB (#240) üzenetére


Gebriel
veterán

Na ez érdekes.. :)

(#242) oriic válasza .LnB (#240) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen magyar.

Live-Die-Respawn

(#243) .LnB válasza oriic (#242) üzenetére


.LnB
titán

Kurva jó! :Y

Más.: Montanába annyi negatívat olvastam mindenhol a MGS-ról. És most nem a GZ rövidségére értem. Csak jön a sok okos, hasonlítgatja mindenféle biszem-baszom játékokhoz. Legtöbb persze úgy, hogy egy részt se vitt végig. Jönnek, hogy nem értik a sztorit, meg ilyenek. Úgyfelkúr ... :D Mármint legtöbször megállom szó nélkül (tudom-tudom ezt nehéz rólam elképzelni.) , de mit képzelnek ezek ilyen Titanfail, Cod, Bf féle szarok "mögül" oltják a világmindenség legjobb játékát :D :F Ez nem ízlés, ez józan ész kérdése :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#244) oriic válasza .LnB (#243) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

KOrábban sokszor felkaptam a vizet az ilyen emberekre. Vagy úgy összeségében azokra akik lehordtak valamit amit én szeretek. (lásd Xbox ONE bemutató alatti balhé)

De aztán rájöttem, hogy nem foglalkozok az ilyen emberekkel. Ground Zeroes szerintem rohad jó lett, hogy a többiek mit mondanak meg nem nagyon érdekel. Meg szerintem Kojima-t sem, ő kiadja Phantom Pain-t is, rohadt sok zsét bezsebel majd és jöhet a következő Metal Gear játék.

BTW nem értem miért jó élből szidni valamit. Itt ph-n is vannak jópáran akik ezt teszik, most neveket inkább nem mondok. De itt vagy TE mint példa Titanfall témájában. Nem értünk egyet mégis viccesre veszem a figurát veled. Mások miért nem tudnak így viselkedni? No mindegy, ez most csak úgy kijött.

Live-Die-Respawn

(#245) Gebriel válasza .LnB (#243) üzenetére


Gebriel
veterán

Szívesen beszélgetnék egy ilyen emberrel aki szidja a MGS-t. :DDD ;]

(#246) .LnB


.LnB
titán

SneakingFox ismét elkészült egy jó kis videóval

Only One

Jó lett, picit lehetne rövidebb de színvonalas ismét.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247) Gebriel


Gebriel
veterán

Nem is tudtam, hogy Raiden benne van az GZ-be.. :F [link] Ő itt már tényleg így nézet ki? Vagy csak azért rakták bele így, hogy látványos legyen?
Nincs már meg a boxom.. sajnos ez a rész nekem kimaradt. :(

(#248) .LnB válasza Gebriel (#247) üzenetére


.LnB
titán

Xbox-os extra (bónusz) küldetésként van benne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#249) Gebriel válasza .LnB (#248) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen tudom.. de időrendben Raiden már így nézet ki?

(#250) .LnB válasza Gebriel (#249) üzenetére


.LnB
titán

Neeem, nem is él elméletileg a GZ idejében még. Mert elvileg 1980 körül születik, de pontos adat nincs.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.