Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#251) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Ez a PW nagyon felcsesz.... Kis buzi :D

Gondoltam most h van kis idom potlom az 5. Miatt, hah ugyis fel nap alatt megvan....persze, hogyne ... Ugy huzzak mint a retestesztat...

:)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#252) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Lehet spoiler sry

-Szamomra nem Mgs szinvonalu sztori
-bena kampany
-felesleges mellekkuldik (jha nemis...mert)
-nemis mert muszaj megcsinalj parat a fejlesztesek muatt kul. Nem tudod a fo szalat idegosszeroppanas nelkul vegig tolni
-fekeslegesen elnyujtott boss fightok... Foleg most a raketatos pw2....
-kepregeny fan kent meg a comic book cutscenek is zavarnak...

Csakis az 5 miatt alltam neki de mar rament jopar hajszalam a PW re

Sajnos nekem ez a psp game full csalodas. :/

Maty

Ui: bocs telorol

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#253) .LnB válasza CocooN-z (#252) üzenetére


.LnB
titán

Annál a résznél voltál már mikor sokkolnak árammal? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254) CocooN-z válasza .LnB (#253) üzenetére


CocooN-z
őstag

Az meg laza is volt, ami hasonlo volt az inkabb az MGS4 mikrohullamu folyosoja volt.... Nha attol leizzadtam :D

Vegigtoltam a PW t ma, de ez egy vicc, hogy csak akkor tudok egy kampanyt vegig vinni, ha a melkekkuldeteseket is palyankent 50x (vagy exploit...) ujra jatszom hogy legyen fejlesztes, amik nelkul eselytelen a boss fight (ok)...jha es csak google utan derul ki hogy hoppa masik suit es hirtelen lesz jobb armorod meg +primary slotod.... Jopofak az RnD meg a staff is mert strategia is kell a gameplayhez, de nekem ne mondja meg senki h egy masik casual gamer a szivehez fog ennyi bajlodas utan es azt mondja hogy : huh izzados volt de megerte, koszonom Hideo ismet.... Hat en nem erzem total elvesztegetett idonek inkabb.

Remelem ezek utan lesz koze az 5. Nek barmennyire is ehhez...egyelore nem ertem mikepplehetne

Dejovolt kiadni ... :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#255) CocooN-z válasza CocooN-z (#254) üzenetére


CocooN-z
őstag

Indulhat a GZ

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#256) .LnB válasza CocooN-z (#254) üzenetére


.LnB
titán

Na és akkor el kell, hogy keserítselek. Nem vitted még végig! Mivel nem tudod, mi lesz Paz-al. És a GZ pont úgy kezdődik, hogy túlélte a zühanást a helikopterből. Szóval, nem EZ az utolsó Boss!
Hanem, ki kell fejleszteni a saját Metal Gear Zeke-t, és utána unlockolódik az utolsó bossfight, és ha legyőzted akkor az utolsó cutscene.
Én mikor megtudtam azt hittem szétbsz az ideg :D
Kell nyomni a mellékküldetéseket tovább, míg Zadornov meg nem szökik. Akkor unlockolódik egy Zadornov Search Mission. Ha elfogtad, nyomod tovább a melléküldetéseket, és lesz összesen hat Zadornov Search Mission. Ja és várj, mert a Zadarov-os küldetésekhez az Intel részleg 40-es szintű kell, hogy legyen. Addig meg se szökik! Na szóval miután elfogtad 6szor Zadarovot, utána meg kell szerezni a saját Metal Gear Zeke-hez a Railgun-t. ÉS! Teljesre fejleszteni a Zeke-t. Azt úgy tudod megcsinálni, hogy minden Bossfigh-ot minden nehézségi szinten lenyomsz (nagyon-nagyon sokszor!). És gyüjtögeted ezeket a "kazettákat míg a saját Zekéd 100%-os nem lesz. És ebben az a legszebb, hogy teljesen random dobálja a bossfightok végén ezeket a "kazettákat". Szóval nem elég vagy 1000-szer leölni a bossokat, szerencse is kell, hogy olyat dobjon amire szükséged is van. :D

Annyit fűznék még hozzá, hogy kb 6héten keresztül öltem a bossokat és feladtam. Lehet én csináltam valamit rosszul, de idegileg kikészített. És olyan rég akartam már azt valakinek írni! Ezt: Dehogy vitted még végig! ;] ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257) Gebriel válasza .LnB (#256) üzenetére


Gebriel
veterán

Na akkor most egy régi vágyad valóra vált. :D
Jó volt le írni mi? :DDD

(#258) .LnB válasza Gebriel (#257) üzenetére


.LnB
titán

Én teljesen kész voltam, szenvedtem vele hetekig. Olvastam utána, próbáltam. Aztán egyszer csak feladtam. Az beteges amit a végén kell csinálni. Főleg azután miután már azt hitted végeztél, fasza gyerek vagy :)
Nem rossz indulatból írtam én. De eddig senkivel nem tudtam ezt megbeszélni :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#259) Gebriel válasza .LnB (#258) üzenetére


Gebriel
veterán

Tudom én azt, hogy nem rossz indulatból írtad. :K
Vannak dolgok amire rég óta vár az ember és diadal itass amikor ez bekövetkezik. :D

(#260) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Hat baszki.....

Komolyan mi ertelme ? Mert ha meg Achievment gyujtes lenne a szempont megertenem, de igy hogy story-telling- rol marad le, gondolom mindenki?

Reszemrol befejezve, tuti ujra elo nem veszem :), marad a tecso...

Komolyan nem talalkoztam meg ilyen game-el, nem latom benne az ertelmet...beteges, nem ezt szoktam meg a sorozattol :/

AMDE! A GZ? Tyu banyek, meg csak 30-40 percet toltam vele de uber durva.

Kielegito valaszadot egy doboz sorrel jutalmazom:

A PW keszutesekor elgurult a gyogyszer? Kiknek keszult?

Ui: zeke-el gondoltam h lesz meg vmi, de erre nem szamitottam, es mar igyis kezdtem kikeszulni tole, hat elismeresem feled.

Koszi
Maty

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#261) CocooN-z válasza CocooN-z (#260) üzenetére


CocooN-z
őstag

GZ done, eleg rovid sajna, de tartalmas az tuti..... No meg a vege, mint vmi blockbuster film jelenet

Rohadt latvanyos az tuti, pedig "csak x360", de nagyon durvan jo.

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#262) .LnB válasza CocooN-z (#261) üzenetére


.LnB
titán

Igen, a szokásos MG színvonal! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#263) CocooN-z válasza .LnB (#262) üzenetére


CocooN-z
őstag

Viszont nalam az elso a sorozatban, amit rogton ujra fogok jatszani a kijatszasa utan -es nem a rovidsege miatt, lehetne 7/8 oras is felolem-

A tobbinel azt ereztem le kell ulepedjen, de ez olyan intenziv h azt erzem againagainagain

:)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#264) .LnB válasza CocooN-z (#263) üzenetére


.LnB
titán

Szerintem pont a rövidsége miatt van ez. A rendes epizódok hosszóak is, akár mennyire is élvezi az ember. Azért belefárad a végigjátszásába. Főleg a bossfightoknál :)
Ez a GZ pedig csak egy kis instant löket! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#265) oriic válasza CocooN-z (#261) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tessek szepen letolni mellekkuldeteseket is.

Live-Die-Respawn

(#266) CocooN-z válasza oriic (#265) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nem! No! Nein! Nyet!

Vagy most a GZ re gondolsz es nem a PW re?

.... :)

Lesz idom csapatom, alap

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#267) oriic válasza CocooN-z (#266) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gz-re persze. Azok szepen kitoljak jatekidot. Es elvezetesek is.

Live-Die-Respawn

(#268) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Ezt láttátok ? iPhohe Tok :)

Mondjuk ahogy nézem a kamerának lőttek ezzel :)

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#269) oriic válasza CocooN-z (#268) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kesobb lesz droidos telokra is.

Live-Die-Respawn

(#270) .LnB válasza CocooN-z (#268) üzenetére


.LnB
titán

Ki lehet nyitni a kamera burkolatnál :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#271) Garada válasza CocooN-z (#268) üzenetére


Garada
őstag

Ez de ötletes :D Nagyon tetszik :)

(#272) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#273) .LnB válasza oriic (#272) üzenetére


.LnB
titán

Ez tutti nem víííletlen! Én megaszondom! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#274) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#275) .LnB válasza oriic (#274) üzenetére


.LnB
titán

Ez hivatalos? (Még nem néztem meg.)

(#276) orichalcos Megnézem amint lesz 25percem :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#276) oriic válasza .LnB (#275) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, összevágott cucc, elmélkedéssel. Érdemes megnézni.

Live-Die-Respawn

(#277) .LnB válasza oriic (#274) üzenetére


.LnB
titán

Megnéztem, ebben nem boncolgatják annyira a két Boss teóriát. Pedig szerintem (is) arról lesz szó.
Megjelenési dátumról valmi hír? :F

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#278) CocooN-z


CocooN-z
őstag

(#279) oriic válasza CocooN-z (#278) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj ezt pár éve láttam, nagyon állat. :D Én amúgy simán el tudnék képzelni animét belőle. Sőt, az lenne a legjobb ha mindegyik játékot megcsinálnák. :)

Live-Die-Respawn

(#280) .LnB válasza oriic (#279) üzenetére


.LnB
titán

Én kerestem is, mert van annó láttam ezt, bár nem néztem utánna, hogy hivatalos e vagy fanmade.
De ez hivatalos, csak éppen nem anime.
Ez Digital Graphic Novel. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#281) oriic válasza .LnB (#280) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rossz a link, új hsz-t akar irni.

Live-Die-Respawn

(#282) .LnB válasza oriic (#281) üzenetére


.LnB
titán

Itt a link: [link]

Összekuszálódtak a Ctrl+C-k és a +V-k :DD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#283) Bad Pritt válasza .LnB (#282) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezek végigveszik az adott játék egészét ilyen graphic novel formában? Lol.
Hány részt csináltak meg így? :Y

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#284) oriic válasza .LnB (#282) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi.

Live stream fél órán belül:

[link]

nem teszem ki hirnek mert megint leégek. :(

(#285) .LnB

Ha megint olyan kacat lesz agyam eldobom. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#285) .LnB válasza oriic (#284) üzenetére


.LnB
titán

És én se felejtettem el! :C
Szerintem azt az Afgán pályát fogják demózni csak :S Persze annak is örülni kell, de azért remélem lesz meglepi. És ne olyan mint a legutóbbi streamen. :W

(#283) HáGé Én csak erről tudok. A Legacy Collection részeként jelent meg. (vagy lehet nem)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#286) Bad Pritt válasza .LnB (#285) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ott az első részé is, az csak 2 órás. Ezek jók, megvan az esti mese. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#287) oriic válasza .LnB (#285) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak kitettem, hátha...

Live-Die-Respawn

(#288) .LnB válasza oriic (#284) üzenetére


.LnB
titán

És angolul lesz a stream :C Végre!
Németeknél meg nem elérhető a stream. Gondolom az erőszakos tartalom maitt. Szerencsétlenek ;]

(#287) orichalcos Jól tetted :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#289) CocooN-z


CocooN-z
őstag

MGRR 10EUR

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#290) oriic válasza CocooN-z (#289) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Best buy ennyiért.

Live-Die-Respawn

(#291) CocooN-z válasza oriic (#290) üzenetére


CocooN-z
őstag

Volt alkalmam kipróbálni, fura nekem egérrel, inkább PS3 ra szerzem majd be, lehet :\
vaaaaagy PS3 to PC és problem solved :)

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#292) CocooN-z válasza CocooN-z (#291) üzenetére


CocooN-z
őstag

nemis azt szerkesztettem....Dualshock teccik érteni...

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#293) oriic válasza CocooN-z (#291) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Joy-t rá tudod kötni pc-re. :)

Live-Die-Respawn

(#294) CocooN-z válasza oriic (#293) üzenetére


CocooN-z
őstag

Igen, korrekcióztam magam :)
Kipróbálom ha lesz alkalmam rá.

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#295) .LnB válasza CocooN-z (#291) üzenetére


.LnB
titán

Én végigtoltam egérrel, majdnem a hajamat téptem... De talán nem is az egér miatt. Nem szeretem ezt a típusú játékmenetet, és vagy én voltam balfék, de a végén vért izzadtam. Ha nem lett volna Metal Gear tuti hagyom a francba :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#296) oriic válasza .LnB (#295) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mazochista. :DDD

Live-Die-Respawn

(#297) .LnB válasza oriic (#296) üzenetére


.LnB
titán

Ja, főleg úgy, hogy én azt hittem a Sam fight-nál vége lesz. Na nem lett... :( És ha végigtoltad tudod onnan még mennyi van hátra.. :D Kész voltam teljesen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#298) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Otherworld MGS retro :R

Live-Die-Respawn

(#299) Bad Pritt válasza oriic (#298) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pont akartam linkelni, hogy Zoly most csinál videosorozatot a játékból. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#300) .LnB válasza oriic (#298) üzenetére


.LnB
titán

Holnap reggel megnézem. Nem szeretem ezeket a "gamer csatornákat". De azt hiszem ez a legismertebb ugye? Majd leírom a véleményem. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.