Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19851) netpeti98 válasza Qasam (#19847) üzenetére


netpeti98
addikt

Én úgy veszem észre, hogy a VT link ellenőrzője semmit sem ér. Se az ESET se az AVG, nem ugrik ott rá, holott a valóságban mind a kettő észleli a fenyegetést.

Üdv netpeti98

(#19852) Mosanke válasza netpeti98 (#19851) üzenetére


Mosanke
senior tag

ESS letiltotta!

KÉP

[ Szerkesztve ]

(#19853) netpeti98 válasza Mosanke (#19852) üzenetére


netpeti98
addikt

Én a Virustotal-ról beszélek, hogy a valóságban ugrik rá az ESET, de a Virustotal-on azt írja, hogy tiszta. Más káros weboldalaknál is látni azt, hogy a VT szerint tiszta.

Üdv netpeti98

(#19854) Mosanke válasza netpeti98 (#19853) üzenetére


Mosanke
senior tag

Bocsika. Elértettelek.

(#19855) BigManus


BigManus
addikt

Páran már írtuk itt, hogy a VT nem mérvadó, az csak egy "megközelítő" állapotot ad.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#19856) riki válasza BigManus (#19849) üzenetére


riki
senior tag

Furcsa,de sem a Webroot, sem az Online Armor web védelme nem ugrik rá . :F

(#19857) ƵøŁĭ válasza CsumiRudi (#19845) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#19858) Black Plague


Black Plague
tag

Olvasgattam a Firefox oldalát igaz régebben is láttam de most érdekelne a dolog hogy tudna -e valaki érdemi infót a köv dologról ???

Integrált vírusvédelem

A Firefox elegáns integrációt biztosít a vírusvédelmi termékekkel. Egy fájl letöltésekor, a vírusvédelmi program automatikusan ellenőrzi, és megvédi számítógépét az esetleges vírusoktól és rosszindulatú programoktól.

Esetleg tudja valaki hogy ez hogyan müködik vagy esetleg csak arról van szó hogy ha van telepítve vírusvédelmi szoftver akkor ha van FF beépülöje akkor az együtmöködik a Firefoxal ???

(#19859) HZoli87 válasza CsumiRudi (#19845) üzenetére


HZoli87
veterán

Norton is jelez.

(#19860) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Szerintetek Júniusban várható lesz egy AVG 2014 beta ?
2013 Beta tavaly : [link]
Norton is valamikor ilyenkor szokta kiadni . ;)

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#19861) TFSi válasza BigManus (#19849) üzenetére


TFSi
őstag

A BD W8 Security szerint is tiszta. Abból mikor várható az új verzió, ha már a fórumtárs előttem érdeklődik...? :)

LiLxWaYnEx: Köszönöm szépen. :K Lesz valami újdonság is a csomagban?

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#19862) ƵøŁĭ válasza TFSi (#19861) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Bitdefender 2014 termékek Júniusban jelennek meg az ,hogy a WIN8-ra írt termék is egy időben jelenik meg-e velük nem tudom .
(#19861) TFSi
What's new ?
Adaptive Scanning Technology
The New Bitdefender now exclusively integrates an innovative technology that visibly improves speed and performance in a matter of hours by gradually molding to your PC.

Wallet
Bitdefender now introduces a fully-fledged Wallet, which allows you to quickly access your sensitive credentials, and even automatically fills them to you save time.

Safepay
This year, our secure online banking environment also keeps your sensitive data (required to complete online transactions), closely within reach, in a secure manner, via Bitdefender’s new Wallet feature.

Weekly Security Report
The new Security Report presents your overall security status for the past week, including scans and disinfections, pending issues if any and ways to fix them, as well as feature recommendations and notifications of unused modules.

Full Cloud Antispam
Bitdefender has turned its antispam technology full Cloud, resulting in no impact on performance, even better detection rates, and a very small footprint on disk.

Parental Control
Our advanced Parental Control have undergone major enhancements such as coverage on all Windows environments, even Windows 8 and Windows RT, full http / https protection, a different Facebook user experience and many new options.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#19863) mrszitya válasza CsumiRudi (#19845) üzenetére


mrszitya
senior tag

avast! is jelez (már?) rá, Sucuri-nál is blacklisten van (Opera szűrőjének jelzése alapján, amely az AVG adatbázisát (is) használja). :)

[ Szerkesztve ]

(#19864) olivera88 válasza HZoli87 (#19859) üzenetére


olivera88
veterán

És akinek nincs webvédelme az elkapja?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#19865) AmigaFan válasza olivera88 (#19864) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

És akinek van és nem blokkol, az is?

Amiga Forever...

(#19866) AtHoS válasza mrszitya (#19863) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No most akkor van alapja vagy nincs a jelzésnek? IE10 pl. nem ugrott rá.
Érdekelne a valós veszély a nemrég linkelt böngésző biztonsági teszt fényében

read-only mode on the forum

(#19867) Cs1csó válasza motacilo (#19810) üzenetére


Cs1csó
félisten

ÜDv, a facebookon - ha fent vagy - akkor keress rá a security - facebook és azon belül a themarketpace és ott ingyen lehet webrooot vírusölőt fél évre vagy macaffe is -t vagy egyéb egyébként fizetőst fél évre . nem tudom pontosan hogy megy de ha kiválasztottál egyet az accountoddal akkor mártöbbet nem választhatsz

(#19868) blattida válasza olivera88 (#19864) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha csak fölmész az oldalra, akkor természetesen nem kaphatod el, ez egy kicsit túl van lihegve ám.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#19869) Gaberking


Gaberking
senior tag

az "ismert" oldalon, ismét lehet vásárolni a kasperskyt!

(#19870) mrszitya válasza AtHoS (#19866) üzenetére


mrszitya
senior tag

A jelzésnek bizony van alapja, laca026 kollega ki is fényképezte a kódból azt a bizonyos "csúnya" részt, de ez nem jelenti - ahogy blattida írja, hogy aki felmegy erre az oldalra, az automatikusan "világ-végez" a masinájával. :)

Ha mindig frissen tartjuk a Windowst (oder másik OS-t), a böngészőt, a Flash-t, a PDF-olvasót, a Java-t (ez utóbbi még jobb, ha a böngészőkben deaktiválva van, ha csak pl. az adóbevalláshoz használja az ember), akkor már jelentősen csökkentettük a veszélyt. Ha meg az általunk használt AV/IS-nek van webvédelme is, az
fokozza a biztonságunkat. A webvédelmi adatbázisok azonban rendszerint lassan változnak - túl lihegik a dolgot, ha úgy tetszik. (De ez nem is baj.) Ha egy oldal oda bekerül, sokáig akkor is ott maradhat, pedig lehet, már rég nem is működik a hivatkozott kártékony kód.
Nem néztem jobban utána jómagam, konkrét esetben mi a helyzet, él-e még a dolog, de mindenesetre a balatoniak rendszergazdájának jár egy dádá. :)

(#19871) motacilo válasza Cs1csó (#19867) üzenetére


motacilo
aktív tag

Igen, ezt ismerem, köszönöm. Anno már leszedtem egy webroot-ot egy másik gépre próbaképpen.

(#19872) BigManus válasza mrszitya (#19870) üzenetére


BigManus
addikt

Írtam a webmesterüknek.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#19873) yuri90


yuri90
tag

Azt szeretném megkérdezni,hogy a Bitdefender total vagy internet security-t próbáljam ki?Miben különböznek?

(#19874) janes1976


janes1976
őstag

Valaki segíthetne nekem abban, hogy a SecureAnywhere™ AntiVirus 2013-ban van tűzfal? Angol oldalon azt írja, hogy van [link], a magyaron meg azt, hogy nincs [link]. Most akkor mi az igazság?

A másik, ebből lesz valamikor magyar? Tervezik?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#19875) szaki26a válasza janes1976 (#19874) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Van benne. A 2012 ben még nem volt az AV-ban és nem irták át a magyar oldalon. Nem tervezik magyart, majd ha valami csoda folytán tömegesen megveszik talán.

(#19876) netpeti98 válasza yuri90 (#19873) üzenetére


netpeti98
addikt

A lap alján van a összehasonlító táblázat:[link], a legnagyobb különbség a: Device Anti-Theft, Bitdefender Safebox™, és a Tune-Up modul.

ŰÜDv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#19877) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Dr.Web Security Space 9.0 beta ready for testing
May 24, 2013
Doctor Web is launching beta-testing of the ninth version of Dr.Web Security Space which provides comprehensive anti-virus protection for Windows PCs. We invite all interested parties to test and evaluate the improvements made in malware detection, performance, and usability.
The product incorporates heuristic routines for detecting programs belonging to the Trojan.Encoder and Trojan.Inject malware families. Corresponding options are available in the Preventive Protection section.
You can now use the Parental Control to enable secure searches in Google, Yandex, Yahoo!, Bing and Rambler, and import and export the whitelist of removable media used by the component. In addition, to improve performance, changes have been made to the Dr.Web Cloud service which allows you to check URLs on Doctor Web's servers.
Tweaks in the configuration UI have been introduced to improve the program's usability.
Doctor Web welcomes all users wanting to participate in the beta testing of Dr.Web Security Space 9.0. In keeping with tradition, those testers whose advice and comments prove to be most valuable to the product’s developers will receive gifts from Doctor Web.
[link]

Malwarebytes Anti-Rootkit (MBAR) 1.06.0.1003 Beta
[link]

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#19878) riki válasza HZoli87 (#19859) üzenetére


riki
senior tag

Hát én ezt nem értem. Direkt megnéztem, a másik gépünkön amin Nav van,az bizony halgat mint a sír. A web safe szerint :[link]
:U

(#19879) HZoli87 válasza riki (#19878) üzenetére


HZoli87
veterán

Megnéztem most is, NIS továbbra is jelez. De a találat más, mint tegnap.

Azt most hirtelen nem tudom megmondani, hogy van-e IPS védelem a NAV-ban.

(#19880) bizke


bizke
csendes tag

Üdv!
Melyik ingyenes antivírust ajánlanátok Ace 2-re (android 2.3.6)?

(#19881) ƵøŁĭ válasza bizke (#19880) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Zoner AntiVirus Free , avast! Mobile Security, Lookout Security & Antivirus ...
Lehet válogatni .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#19882) tfalcon96


tfalcon96
aktív tag

Valaki elmagyarázná, hogyan kell felrakni a Bitdefender free-t?

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#19883) ƵøŁĭ válasza tfalcon96 (#19882) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Installert letöltöd aztán a telepítő letölti a szükséges fájlokat és települ . De gondolom neked valami telepítési gondod van . Legegyszerűbb megoldás vagy más terméket választól vagy pedig jól kipucolod a gépet (registry) .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#19884) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Change log for v3.4.1.29680

(2013-05-24) Baidu Antivirus 3.4.1.29680
ADDED
Added new features of USB protection:
Scan USB automatically
Block auto-start of malware
Safely disconnect USB, support operation of locked files
Intelligent reconnection function
IMPROVED
Optimized cloud search
Optimized scan result cache
Optimized the scan procedure
Optimized the context menu
Modify the default heuristic level
FIXED
Fixed BUG of scan procedure

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#19885) Fandango válasza ƵøŁĭ (#19884) üzenetére


Fandango
veterán

Felraktam ezt az uj verziot, de tovabbra sem frissit nekem. Nem ertem mi baja van nalam ennek.
Tobbszor leszedtem felraktam ujra (mindig kipucoltam a registryt is utanna) de mindig a 05.13-ai adatbazist irja ki a program. :(

(#19886) eurolac válasza bizke (#19880) üzenetére


eurolac
senior tag

Két napja vettem egy Ace 2 mobilt. Zoner av free-t tettem fel. Régóta ezt használom, nem tapasztaltam vele semmilyen negatívumot más mobilon sem. Nem "fogja" a telefont, az aksi sem merül jobban vele. Személy szerint csak ajánlani tudom.

Eurolac

(#19887) micafighter


micafighter
nagyúr

Sziasztok! Mint azt jópáran tudjátok a Comodo védelmében van sandbox és kiosk is (virtuális környezet) viszont más viruskergetönél még nem találkoztam kioskal, még a nevesebb védelmeknél sem mint Kaspersky Norton vagy AVG :\ Tud valaki esetleg jó 3rd party alternatívát? akik otthon virusteszteket futtatnak gondolom virtuális környezetben teszik, milyen programot használtok hozzá? elöre is köszi a válaszokat :R

(#19888) Fandango válasza micafighter (#19887) üzenetére


Fandango
veterán

(#19889) Narxis válasza olivera88 (#19864) üzenetére


Narxis
nagyúr

Simán.

Thanos was right.

(#19890) Qasam


Qasam
aktív tag

Sziasztok! Már pár napja tart ez a "balatonfuzfo.hu" dolog. Én is megnyitottam, a KIS nem jelzett rá alapbeállításon, viszont mindent maxra húztam a webes víruskereső menüben és utána láss csodát ez a kép fogadott:

(#19891) netpeti98 válasza micafighter (#19887) üzenetére


netpeti98
addikt

Sandboxie alatt tetszőleges programot futtathatsz elkülönítve.
Az általad említett vírustesztek általában valamelyik virtuális gépen történnek (VirtualBox, Vmware, stb), de ezek a teljes hardver virtualizálják, így jóval lassabb az eredeti rendszertől, ellenben a Sandbox-al és a Comodo KIOSK-al.

Régebben volt egy Mojopac nevű program, ami az eredeti hardveren és rendszeren futtatott egy környezetet. De már nem fejlesztik. :(

Üdv netpeti98

(#19892) csaba1203 válasza Qasam (#19890) üzenetére


csaba1203
addikt

Nekem alapbeállítás mellett is blokkolta :)

(#19893) Mosanke válasza Qasam (#19890) üzenetére


Mosanke
senior tag

Hali!

Én már megírtam, hogy nálam az ESS blokkolta. Igaz nem alapbeállításokon van, de most - egy próba erejéig - visszaállítottam az ESS-t alapbeállításokra, úgy ahogyan egyébként fel szokott települni.
Így is blokkolta azonnal. :K

(#19894) Black Plague válasza ƵøŁĭ (#19884) üzenetére


Black Plague
tag

Added new features of USB protection:
Scan USB automatically
Block auto-start of malware
Safely disconnect USB, support operation of locked files
Intelligent reconnection function

Ezeket szépen átemelték a kingsoft av2012 böl :) De mondjuk épp ideje volt..Mondjuk jó lenne még ha átkerülne a anti-hacker rész is azt kezdene pofás cucc lenni.

[ Szerkesztve ]

(#19895) ƵøŁĭ válasza Fandango (#19885) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Szia!

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#19896) micafighter


micafighter
nagyúr

(#19891) netpeti98 & (#19888) Fandango :R köszönöm szépen

[ Szerkesztve ]

(#19897) szaki26a válasza micafighter (#19896) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Érdekes lehet még a vmware féle thinapp is. De szerintem nem kell ennyire paranoidnak lenni. Az átirányító scriptet is túlreagáljátok, lehet a másik oldalon már nincsen semmi, ezért veszélytelen, és nem riaszt sok termék. Amíg konkrétan nem történik meg bármiféle payload gépre juttatása, addig a jelzés inkább csak melldöngetés és ingyen reklám. Amolyan most érzed kedves vásárló, hogy megvédtelek, vegyél meg jövőre is.

[ Szerkesztve ]

(#19898) mrszitya válasza szaki26a (#19897) üzenetére


mrszitya
senior tag

A scripttel kapcsolatban valószínű nincs igazad, mert nem csak egy oldalra továbbít, hanem random többre is. Első alkalommal pl. avast! beriasztott, fél nappal később már nem, pedig javat akart betölteni az oldal, ma pedig már se riasztás, se java betöltés, de a kód még ott a forrásban.

(#19899) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Úgy látom Avira Freeből kivették az ASK toolbart , mert telepítő már nem tartalmazza .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#19900) AmigaFan válasza ƵøŁĭ (#19899) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Ez egy örömteli hír! Végre! :C

Amiga Forever...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.