Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26451) sznorbi2 válasza zed01 (#26449) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Azt tudtam, hogy a Kaspersky motorját használták de áttértek a Bitdefenderére csak nem gondoltam, hogy már 13 évvel ezelőtt kezdődött a haverkodás.
Igen sokan használták a Kaspersky cuccosát(azt hiszem ez már itt 1X leírta valaki) és szinte mindenki áttért valamilyen másik motorra mert eléggé lassú volt a Kaspersky-é. :F

To protect and serve!

(#26452) sznorbi2 válasza zed01 (#26450) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Szerintem itt wwhy esküszik a McAfee-ra és nem is akarom megsérteni, mivel én még nem használtam soha, de a Kaspersky Internet Security után az F-Secure Internet Security igazán kellemes csalódást szerzett nekem! :R
Tapasztalatom szerint lényegesen gyorsabb tőle a gép, sokkal több káros oldalt blokkolt eddig az FSIS nekem mint a KIS.
Igaz jóval több memo-t használ az FSIS mégis gyorsabb a gép.
Ha beküldök vírusmintákat nekik kb. 3 órán belül válaszolnak akár éjszaka is.
Sőt még el is csevegtem velük valamelyik nap e-mailen!
Igaz a vírustalálata nincs olyan jó mint a KIS-nek, de kb. 1-2 frissítés után már felismeri a KIS által felismert kártevőket.
Én a Malwarebytes real time védelmével használom és teljesen megnyerte a tetszésemet.
Amíg a Kaspersky cuccát használták az Aquarius-ban addig szinte mindig TOP3-ben benne volt felismerésügyileg, csak most a Bitdefender mocijával kicsit gyengébben teljesít a felismerésben.

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#26453) csaba1203 válasza sznorbi2 (#26452) üzenetére


csaba1203
addikt

Nagyon jó vírusirtó mindkettő. A 2010-es F-Secure tényleg jól sikerült. Az egyik gépemen nekem is ez van fenn csak a Client Security változata. Lényegében megegyezik az IS-el. Használtam sokáig a 2009-es verziót is de ez az új hasonló, mint az Avira nem fogja a gépet.Felismerésben tényleg nem a legjobb és az eltávolítással is néha gondok vannak de ha ésszel netezel nem ad rossz védelmet.

(#26454) sznorbi2 válasza csaba1203 (#26453) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Nekem talán 2X-3X kért újraindítást(2 vagy 3 vírus miatt) a víruscsomagokból összejött kártevőknél.
Ez legalább 700-800 kártékony fájlt jelentett. Eddig nem problémázott az eltávolításoknál,talán a Malware fájloknál gondolkodott többet, de eddig mindet kilőtte.
Viszont nekem a Malware felismerése jobb az FSIS-nek mint a KIS-nek mivel ezt a kettőt használtam(KIS kb.3 évig) és használom(FSIS).
Ha jól emlékszem akkor a McAfee a Rootkit azonosításban szinte verhetetlen. :C
Az ész nélküli netezésre meg úgy sincs ellenszer! :P

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#26455) csaba1203 válasza sznorbi2 (#26454) üzenetére


csaba1203
addikt

A másik gépemen nekem is KIS 2010 van és a Kaspersky-t a 6-os verzió óta használom folyamatosan. Persze közbe kiváncsiságból mindig kipróbáltam a konkurenciát is de valahogy a szívem és a valóság mindig visszahúzott hozzá. Sokszor segített ismerőseim gépéről is eltávolítani olyan kártevőket, amivel a többi termék nem tudott mit kezdeni. Szóval nekem bevált de nem vagyok fanatikus hisz mást is használok mellette.

(#26456) sznorbi2 válasza csaba1203 (#26455) üzenetére


sznorbi2
senior tag

A KIS2009-ig nekem is teljesen jó volt, de a KIS2010-ben elég sok BUG-ot fedeztem fel és emiatt kicsit zavart a dolog.
De lehet, hogy kipróbálom a KAV-ot az Outpost Firewall Pro-val Vagy Comodo-val.
Az OFP-t régebben is használtam és kitűnően szolgált! Mivel IS mellé nincs semmi értelme így nem is használtam már régóta.
Na majd meglátjuk, addig még van időm az FSIS-t használni(kora őszig) és figyelni a hibáit.

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#26457) csaba1203 válasza sznorbi2 (#26456) üzenetére


csaba1203
addikt

Ha win 7-en használod a KAV-ot sztem felesleges mellé bármilyen tűzfal. XP mellé viszont erősen ajánlott. Erre a bugosságra visszatérve sztem tökéletes írtó nincs hisz láthatod folyamatosan hegesztik mindegyiket. Sőt van olyan pl AVG amiből szinte hetente jelenik meg új verzió ami azért röhejes picit :D

(#26458) sznorbi2 válasza csaba1203 (#26457) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Teljesen igazad van csak nálam az a bibi, hogy a KIS2010-nél elég durva hibákat tapasztaltam, a 2009-ig nem tapasztaltam egetverő hibát, de mivel nincs monopol helyzet ezért az ember mást is kipróbálhat és használhat.
Mivel a W7-et jelenleg egy még kiforratlan szemétnek gondolom ezért még mindig az öreg Xp-t próbálom használni.
Viszont ugye a Win sem lesz sose tökéletes mint az antivírusok! :D

To protect and serve!

(#26459) blattida válasza sznorbi2 (#26458) üzenetére


blattida
nagyúr

Azért ez a kiforratlan szemét jelző meglehetős túlzás, mondhatni abszolút nem igaz... :((( :N

Ilyet leírni pedig egy av fórumban, finoman fogalmazva is, butaság... :K ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#26460) csaba1203 válasza sznorbi2 (#26458) üzenetére


csaba1203
addikt

Ezt a kiforratlan szemetet használom már az RC-je megjelenése óta mindkét gépemen.Előtte a jó öreg XP-t használtam,amit 2-3 havonta kellett újra telepítenem mert hát tesztekre is használtam és sokszor megfáradt szegény :D Ezt a win 7-ről nem tudom elmondani lassan 1 év használat után sem. De hát kinek pap kinek a papné és bocs,hogy kicsit elkanyarodtunk a fórum valódi témájától.

(#26461) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Okés emberek!
Lehet, hogy durva voltam, sorry.
Mivel ti biztosan használjátok ezért jobban tudjátok.
Inkább a programok kompatibilitási gondjaira gondoltam pl: avira legújabban mégsem lesz proaktív a 64 bit verzión, Avast 5 sincs a helyzet magaslatán a W7-el. :F
A Kaspersky is elég sok használónak puffog a W7-en olyanért amiért egyáltalán nem szabadna neki. :F
Furcsa, hogy régebben nem volt ennyi kompat. probléma, akkor most miért van?
Ez főleg a védelmi programoknál van, nem?

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#26462) zed01


zed01
őstag

Megjelent az AV Comparatives legújabb tesztje. Jó olvasgatást!

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#26463) zed01 válasza zed01 (#26462) üzenetére


zed01
őstag

Nagyon szépen teljesít a két új versenyző, a PC Tools és a Panda is.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#26464) Möbiusz válasza sznorbi2 (#26456) üzenetére


Möbiusz
tag

Szia!

Itt nem is olyan régen olvastam (csak most lusta vagyok visszakeresni rá), hogy a KIS2010-et tűzfal nékül tették fel és mellé volt telpítve az Outpost tűzfal. Így remekül kiegészítették egymást és gond mentek egymás mellett. Megszűnt minden addigi KIS bugosság. Több vélemény szerint is nagyon is elképzelhető, hogy a KIS tűzfala a felelős ezekért.
Csak azért írtam ezt az összeállítást mert írtad, hogy ki szeretnél próbálni hsonló konfigurációt. Majd írd ide be - ha kipróbálodí - a tapasztalatodat.

(#26465) frisco válasza sznorbi2 (#26461) üzenetére


frisco
aktív tag

Én is az első RC óta használom a W7-t, atomstabil volt már az is.
Az, hogy bizonyos cégek közel 1,5 év alatt nem tudtak még mindig megfelelő kompatibilitást biztosítani a termékeik és az op. rendszer között, ebben az esetben nem a MS bűne.
Egyébként javaslom mindenkinek az áttérést, biztonságosabb, többet tud és a felhasználói élmény is más.
Az Oupost + Kaspersky (antivirus) kombó szerintem nagyon jó lehet.
Ha nem lennék megelégedve az ESS-szel akkor biztos kipróbálnám.

(#26466) N0RB3RT válasza zed01 (#26463) üzenetére


N0RB3RT
tag

ESET 97,7% :C

- Gran Turismo 5 -

(#26467) N0RB3RT


N0RB3RT
tag

hoppá! rosszra válaszoltam, (#26462) zed01 üzenetére akartam. Korán van még.

- Gran Turismo 5 -

(#26468) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Jól van, Avira megint ott van a szeren :)

Romani ite domum.

(#26469) wwhy válasza zed01 (#26450) üzenetére


wwhy
veterán

ja, esküszik:) de ez erős ) szóval nekem nagyon bevált, a Kasp. nálam is nagyon bugosnak minősült, az Eset IS mellett bekaptam egy olyan vírust, amit - habár felismerték - sem az Avira, sem FS rescue discje nem tudott irtani (valahol visszamenőleg leírtam). A McA pedig elintézte. Aztán próbálgattam 30 napig a trialt utána meg megvettem ;) A netes gépi elemzésük kb. 2 perc múlva küldi az elemzést a mintára, illetve kb. 4-5 nap múlva jön a human elemzés eredménye is, ami itt a csomagok esetében sajnos megerősíti azt, hogy a vírusos fájlokat a gépi elemzésük sem ismeri mindig fel. Gyors a keresője, talán a legszebb GUI-ja van, a tesztekben ott az elsők között, szóval nekem egyelőre marad.
ebben az új tesztben a script malware-en csúszik el, nem is értem mi a gubanc ott; de a többi mutatót összehasonlítva, pl. minden tekinettben jobb a Kasp.-nél (is). Ha azon nem csúszik el akkor nr.1. ÉS a mintának csupán 0,4%-a volt script

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#26470) Fire/SOUL/CD válasza sznorbi2 (#26461) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

"Inkább a programok kompatibilitási gondjaira gondoltam pl: avira legújabban mégsem lesz proaktív a 64 bit verzión, Avast 5 sincs a helyzet magaslatán a W7-el. :F
A Kaspersky is elég sok használónak puffog a W7-en olyanért amiért egyáltalán nem szabadna neki. :F"

1. Nem a W7 kompatibilitási problémája, hogy az Avira-ba nem teszik bele (64 biten) a proaktív modult. (Az Avira Free meg megint nem frissült 2 napig ezen a héten(tavaly is többször előfordult, volt amikor hetekig), ha ezt sem tudják megoldani, akkor még reménykedjünk, hogy képesek írni x64 alá?) :DDD

2. Avast 5 -el mi a gond?

3. KIS-t használok W7 x64 alatt, kifejtenéd, hogy mire gondolsz "puffogás" alatt? Mire "puffog"? :DDD

Fire.

UI: A W7 meg valóban nem "kiforratlan szemét"... ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26471) wwhy


wwhy
veterán

illetve gondolkodok egy Gdata 1 éves licencen, ápr. 30-án jár le a mekkávé

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#26472) Narxis


Narxis
nagyúr

Thanos was right.

(#26473) polonic válasza sznorbi2 (#26461) üzenetére


polonic
félisten

Ezért nem a windowst kell szidni, hanem azokat a programkészítőket, akik képtelenek windows 7-re és 64 bitre fejleszteni, pedig nem egy új platfrom, régóta van már. Inkább az xp egy ősrégi szemét már. ;] 9 éves oprendszer. . .

(#26462) zed01

Azt hiszem az első két helyen a megszokott versenyzők vannak. A panda harmadik helye igazán jó.

(#26472) Narxis

Mi az a geosecurity? A webvédelmet takarná?

[ Szerkesztve ]

(#26474) polonic válasza zed01 (#26462) üzenetére


polonic
félisten

Avira, kaspersky, symantec, trustport kérte, hogy a heurisztika magas szintre legyen állítva.
F-secure, sophos pedig, hogy alapbeállításokat használjanak. Valószínűk jobban is végeztek volna, ha magas heurisztikus beállításokat használnak. Igaz, lehet több FP is lett volna.
Plusz az AVG és avira azt is kérte, hogy ne engedélyezzék a csomagolókra a figyelmeztetést, így ezeket nem is számolták bele. Ők is érhettek volna el magasabb eredményt.

(#26475) BlackSeven


BlackSeven
aktív tag

Sziasztok!

Lehet, hogy van benn valami miszerint a KIS fogja a gépet.
Eddig azt használtam (KIS 2010 9.0.0.463 ) XP-n és laptopon, de néhány napja leszedtem. ESS van most helyette. Drasztikusan javult a helyzet sok szempontból, és ami a bebootolást illeti ott csak igazán. Bekapcsolás után 40 sec. múlva már ott az Asztal a háttérképpel és a Tálcán a gyorsindító ikonok is mind. (el sem akartam hinni az eddigi több éves KIS használat mellett megszokva amikor erre másfél percet kellett várnom)
Ugyan ekkorra ott van már az ESS bejelentkező képernyője is, ami alig 10-15 sec.-ig látszik. Az egy perc még le sem telt és már van internet kapcsolat és a Firefox 6-8 sec alatt betölti a kezdőlapomat is! (KIS esetében ez a folyamat, hogy eljussak a FF kezdőlapig még egy plusz percet igényelt)
De a böngészőm is megtáltosodott, mert azóta gyorsabban töltődnek be az oldalak (érezhetően gyorsabban mint KIS alatt)
Ezzel nem a Kaspersky-t teszem le csak egyszerűen elmondtam a tapasztalatomat. Ha nem teszem fel az ESS-t akkor továbbra is abban a hitben élek, hogy minden úgy van jól és úgy működik jól ahogy azt a KIS mellett tapasztaltam. :DDD

(#26476) HZoli87 válasza zed01 (#26462) üzenetére


HZoli87
veterán

Semmi meglepő eredmény, talán a Panda jó felismerése lepett meg egy kicsit. (PC Tools is szépen mutatkozott be) Öröm nézni, hogy az elmúlt 2 évben milyen drasztikusan sikerült csökkenteni az FP-ék számát Aviránál.

[ Szerkesztve ]

(#26477) Möbiusz válasza polonic (#26474) üzenetére


Möbiusz
tag

Ha jól tudom akkor ESET is alapheurisztikán volt vizsgálva most is mint eddig mindig.

(#26478) polonic válasza Möbiusz (#26477) üzenetére


polonic
félisten

Nem így van. Azt írják, hogy minden terméket a legmagasabb beállítási szinttel tesztelnek, hacsak mást nem kérnek a szereplők.

(#26479) Fire/SOUL/CD válasza BlackSeven (#26475) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Amit leírtál, az egy teljesen korrekt tapasztalat, azonban arról ne feledkezz meg, hogy a KIS a különböző védelmi mechanizmusok számában nem összehasonlítható az ESS-el. Lényegesen több/teljeskörűbb védelmet biztosít, mint az ESS. Természetesen, ha valakinek nincs szüksége a KIS által nyújtott számos plusz szolgáltatásra, annak az ESS is teljesen korrekt védelmet bíztosít, jó magam is használom, több gépes liszenszem van ESS-ből.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26480) sunny84


sunny84
senior tag

Hello.. mi a vélemény az avast 4.8 prof.. a spyware terminator 2.6.6. 196 és a windows defender párosításról.. ??
válaszokat köszi
:R :R :R

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#26481) Fire/SOUL/CD válasza sunny84 (#26480) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Az Avast 4.8 Prof kulcsa nem jó az Avast5 pro-hoz? Ha igen, akkor cseréld le. A spyware terminátor az utóbbi teszteken gyengén muzsikált(enyhe kifejezéssel), ezért ezt is cserélném, akár egy A-Squared Free-re. A windows Defender-t meg jó magam ki szoktam lőni(letiltom). :DDD (De ha úgy nagyobb biztonságban érzed "magad", akkor maradhat)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26482) Narxis válasza polonic (#26473) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem tudom, lehet. Még nem találtam listát, hogy milyen újítások lesznek.

Thanos was right.

(#26483) Szellem. válasza Narxis (#26472) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez honnan van? A Kaspersky hivatalos fórumán nem találtam. Vagy elkerülte a figyelmemet? És milyen?

(#26484) N0RB3RT


N0RB3RT
tag

Hotfile:

[link]

Addat:

[link]

Jelszó: infected

ESET eredmény: 87%

SD: 4959

Vizsgálat:

Kép

Megmaradt:

Kép

Megmaradt fájlok elemzése:

4.exe:

VT

030.exe:

Anubis
VT

brwsys.exe:

Anubis
VT

crim.exe:

Anubis
VT

ibiCard 18-03-2010.exe:

VT

load (3).exe:
Anubis
VT

load (4).exe:

VT

load (6).exe:

VT

load1.exe:

Anubis
VT

nv.exe:

Anubis
VT

setup (2).exe:

VT

xzz.exe:

Anubis
VT

Kellemes hétvégét.

- Gran Turismo 5 -

(#26485) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#26483) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nem rég rajzolták Photoshop-al... :DDD
De komolyan, engem is érdekelne, honnan lehet leszedni :K
(Kivéve ha a fakeav.com-ról :DDD ) Nem "hivatalos oldalakról" le lehet, de hivatalos érdekelne.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26486) WonderCSabo válasza N0RB3RT (#26484) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A NOD azért jó sokat kihagyott. Vagy a többi fals pozitív lenne? :F

(#26487) sunny84 válasza Fire/SOUL/CD (#26481) üzenetére


sunny84
senior tag

Köszi :R :R spyware terminátort le is töröltem és az A-Squared Free fent is van...
avastot most nem bántom... majd ránézek arra is ,,,, defender háát nem sok vizet zavart eddig se elfér. ha csak nem akad össze valamivel :B ...de majd ránézek kösz mindent
:R :R :R üdv

sunny

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#26488) Fire/SOUL/CD válasza sunny84 (#26487) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Arra ügyelj azért, hogy az A-Squared Free-nek NINCS realtime védelme. :N

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26489) Robyka válasza N0RB3RT (#26484) üzenetére


Robyka
aktív tag

Avast 5 vizsgálat
[link]

Maradék
[link]

A maradékra ráengedtem a-squared free-t.
[link]

(#26490) polonic válasza Robyka (#26489) üzenetére


polonic
félisten

Jó sok maradt meg.
-----------------
Mindjárt jön az avira eredménye is.

(#26491) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#26485) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ide figyeljt Tűz/Lélek/Cédé :) :) Ne kötözködj! :)

Viccet félre téve, várom a 2011-es termékeket!
Az elműlt pár hónapban az ismert keresők 80%-a megfordult a gépemen! Egyik mellett sem éreztem magam és a gépem biztonságban, főleg minek után a 3 gépemből egyiket sem használom egyedül. A család női tagjai nem éppen guruk a géphasználatban. Így, számomra elsődleges szempont lett a védelem, főleg a banki utalások miatt is. Így, maradtam a jó öreg és általam szeretett, de kissé bugos Kaspersky mellett! Tudod, ez olyan érzés, mint amikor az ember mellett ott egy kemény testőr. Elviselem a lassú bootidőt, meg megoldottam néhány bugot is, a többi hanyagolható. A Webet nem lassítja, kivéve a speedtest.net-be szól bele.
Viszont, biztonságan érzem magam, és ez a legfontosabb. Kaspersky mellett sosem szívtam be semmit, míg mással már igen, és itt nem mondok nevet, mert káderozzák a fórumot. Ja, és amit esetleg mással beszoptam, azt a Kaspersky eltudta távolítani! Persze, ezzel nem akarok más lefikázni, és nem lettem Kaspersky fanatikus sem. Én ezt szeretem, ahogy más meg mást!

(#26492) Gorneck válasza N0RB3RT (#26484) üzenetére


Gorneck
titán

MSE - 31.

Maradékot tovább csökkenti az asquared és a mbam 2re.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#26493) N0RB3RT válasza Gorneck (#26492) üzenetére


N0RB3RT
tag

jó a wp-d, elkérhetem ?:D

- Gran Turismo 5 -

(#26494) Szellem. válasza N0RB3RT (#26484) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Kaspersky PURE:
Eltávolított: 87 elem
Meghagyott: 14 elem

(#26495) N0RB3RT


N0RB3RT
tag

Érdekes, hogy az emese többet ismert fel mint az avast 5.

- Gran Turismo 5 -

(#26496) Gorneck válasza N0RB3RT (#26493) üzenetére


Gorneck
titán

30 percenként más...most épp bing téma van...[link], de általában Magyarországét használom...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#26497) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#26491) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Valahogy érztem, hogy visszatérsz a KIS-hez. ;]
Én is sok AV- kipróbáltam(és fogok is), de jelen pillanatban nincs a KIS-nél megfelelőbb a számomra, érdeklődéssel várom a 2011-est.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26498) N0RB3RT


N0RB3RT
tag

Kaspersky NOD32 fej fej mellett.

- Gran Turismo 5 -

(#26499) N0RB3RT válasza Gorneck (#26496) üzenetére


N0RB3RT
tag

Köszi :R

- Gran Turismo 5 -

(#26500) Möbiusz válasza Gorneck (#26492) üzenetére


Möbiusz
tag

Egy kis rossz indulattal azt is lehetne mondani, hogy ha az MSE annyit találna amennyit nem, akkor a legjobbk között lenne felismerésben. :D

# 26498
Ez most dícséret az NOD32-nek vagy blama a Kaspersky részére? :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.