Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#449) Piftuka válasza batman. (#447) üzenetére


Piftuka
veterán

- Egy ilyen csomag tabletta hány mérésre elegendő?

- Egyébként múlt héten beszéltem a Medence Diszkont áruház egyik alkalmazottjával.

Szakmailag nagyon értette a dolgát, fejből mondta az egyes termékek típusszámát, és válaszolni tudott minden kérdésemre.

Felemás érzéseim csak azért vannak, mert a kommunikációján nagyon érződött, hogy nem ér rá, és a fenébe kíván engem. Pedig igyekeztem expeditív lenni; előre összeírtam, átgondoltam a kérdéseket, így csak pár perc volt csak a telefonbeszélgetés.

Mivel egész eddigi életemet különféle client facing területen töltöttem, elmondhatom, hogy az ügyfél, a vásárló soha nem érezheti azt, hogy "le akarják rázni".

Mindenesetre az kiderült (ahogyan a honlapjukon is írják), hogy a szűrőüveg a leghatékonyabb, és leggazdaságosabb szűrőközeg. 10 évente kell cserélni.

A "siettetés" miatt viszont elfelejtettem megkérdezni, hogy a gyári vízforgatókhoz jár-e szűrőüveg töltet, vagy külön kell megvenni. :(

- És még mindig nem egyértelmű, hogy az előtét szűrős, vagy anélküli vízforgató jobb-e!?

- No és persze, hogy ha előtét szűrős vízforgatót vásárolok, akkor a csomagban benne van-e annak a papírszűrője, vagy külön kell rendelni, keresgélni hozzá? :F

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.