Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:47:56

LOGOUT.hu

Ebben az összefoglalóban megtaláljátok a leírást arról, hogy hogyan állítsátok össze magatoknak egy saját sorozat illetve filmes jukeboxot. Az eredmény ehhez hasonló lesz:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#806) freddirty válasza Szaszabond (#802) üzenetére


freddirty
senior tag

Egy ideig androidos xbmc-t használtam, de aztán egy nagyobb tv-vel együtt vettem egy meder600-at. A scraper funkciója a medernek nem hasonlítható az xbmchez. A korrekt lejátszás, képminőség, könnyű kezelhetőség ahol egy lejátszó ma domborítani tud. Az extra funkciók limitáltak. Ha végre lesznek olyan (android) hardverek amik gond nélkül lekezelik a komolyabb bitrátát is, plusz az xbmc is fejlődik még akkor az ilyen-olyan lejátszóknak reszeltek. De ez még szerintem minimum 2 év.
Szóval a kérdésedre, hogy nem, out of the box nem megy. Limitációk: nem lesz automatikus scan háttérben, sorozatok mappád "TV Series" néven kell legyen alatta elég fix struktúrával, MINDEN film külön könyvtárban kell legyen mert nincs adatbázis és a filmek mellé szemeteli a letöltött xml és kép állományokat. Szóval az xbmc full automata megoldásához képest ez elég sok melóval jár. Megkockáztatom, hogy nem éri meg a befektetett energiát a sorozatok/fileok átnevezgettetése, filmek könyvtárba rakosgatása a scraper funkcióért cserébe. Torrentezéskor ha jön létre könyvtár akkor szerencséd van. Pl. egy file-os letöltésekre (mondjuk .iso) nem szoktak könyvtárat használni a feltöltéskor. mkv-s film release-ekkel nem szokott gond lenni.
Magyar tartalom általában nem gond. Az xbmc-t nem tudom rég nem indítottam, nem tudom van-e interferencia a meder letöltött cuccai és az xbmc között.

fred

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.