Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:47:56

LOGOUT.hu

Ebben az összefoglalóban megtaláljátok a leírást arról, hogy hogyan állítsátok össze magatoknak egy saját sorozat illetve filmes jukeboxot. Az eredmény ehhez hasonló lesz:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) spider80 válasza Eliot99 (#1800) üzenetére


spider80
őstag

Ha a kábeles összeköttetés megoldható,akkor teljesen felesleges a wifi. Kábelen gyorsabb minden.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#1802) z123456789 válasza Eliot99 (#1800) üzenetére


z123456789
addikt

Nem kell wifis. Èn egysszer sem használtam még. :D
Kábellel van összekötve nálam is.

(#1803) Möhe válasza Eliot99 (#1800) üzenetére


Möhe
addikt

Wifinél bukod a HD-s tartalmat. ( akadni fog)

(#1804) Eliot99 válasza spider80 (#1801) üzenetére


Eliot99
csendes tag

spider80, z123456789, Möhe :

Köszi a válaszokat srácok! Egyedül az okostelefon távírányítási lehetősége miatt gondolkodtam wifi-sben, de aztán rájöttem, hogy ha a router úgy is wifis, és az össze lesz kábelezve a médialejátszóval, akkor azon keresztül is működni fog a dolog. Így tényleg felesleges a wifi a MED-be.

Még egy kérdés. Most nézem, hogy a MED1000X3D -ra van valami akció, és így a MED800X3D-hez képest csak 2500 forint a különbség árban.

1000-es: 60.000.- Ft
[link]

800-as: 57.500.- Ft
[link]

A szolidabb külső miatt nekem a 800-as tetszik jobban, de érdekelne, hogy ha most nem nézzük a külsőt, akkor ti melyiket javasolnátok inkább megvételre a kettő közül?

[ Szerkesztve ]

(#1805) spider80 válasza Eliot99 (#1804) üzenetére


spider80
őstag

Nekem Med 600-as van külső vinyóval,úgyhogy ebbe nem tudok beleszólni. De akár a 600-as is tökéletesen elég mindenre,így ha a 800-as tetszik,és nem kell a beépíthető winchester hely,akkor tökéletes választás az is.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#1806) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Nem rég vettem egy routert. Most cserélném, de akkor már több szempontot is figyelembe véve. (Többek között hogy tudjak hálózaton lejátszani)
Szerintetek ez megfelel BD50 iso-k lejátszására MED800-on keresztül?

(#1807) Eliot99 válasza spider80 (#1805) üzenetére


Eliot99
csendes tag

Mivel nem akarok külső winyót, és beépíthetőben gondolkodom, éppen ezért van a kalapban a 800-as és az 1000-es. Ahogyan nézem leginkább csak designe különbség van a kettő között, illetve ha jól látom, akkor egyedül a vinyó beszerelésében van különbség (ez mellékes nálam, mert nem akarom ki-be venni), illetve a hűtésben (1000-es passzív, 800-as ventis), de azt olvastam, hogy a 800-as esetében sincs ezzel baj, mert teljesen hangtalan a cucc. Mivel a külsőben a 800-as jobban tetszik így erre hajlok. Jól gondolom, hogy tényleg nincs más lényegi különbség a kettő között?

(#1808) sinick válasza Eliot99 (#1807) üzenetére


sinick
senior tag

A venti előbb-utóbb úgyis elkezd kalapálni. Nekem az 100-esnek is van vinyóhangja (emiatt nem is használom torrentezésre, mert éjszaka, mert éjjel a hálóban van és zavaró, hogy hallani lehet).

(#1809) coreska


coreska
aktív tag

Egyszer valaki írta, hogy a Yadis vízjelét tesz a poszter képre. Jelzem, hogy sikerült kiküszöbölnöm, legalábbis azoknál ami eredetileg nem vízjeles.

(#1810) 206 cc válasza coreska (#1809) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Amennyiben megoldottad akkor ha segíteni is akarsz írd le hogyan?Ez lenne a hasznos infó itt.... :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1811) coreska válasza 206 cc (#1810) üzenetére


coreska
aktív tag

A Yadis /templates könyvtáron belül a használt templaténél ki kell cserélni a cover_frame.png fájlt
erre, amit feltettem ide: http://data.hu/get/7452331/cover_frame.png
Ez megoldja a vízjel problémát.

(#1812) gabrielarky


gabrielarky
tag

Sziasztok!

Megvettem a Mede8er 1000-t (fekete ufó, nekem nincs bajom a kinézetével, nappaliban jól mutat :) ) benne figyel egy 4 terrás Segate.

Rájöttem hogy nem kell szívni hálózattal, mivel fölös ethernet kábelem nincs, USB-mal másolom gyönyörűen a gépről a videókat. Na annyit tudok, hogy lehetőleg minden filmet könyvtáranként és legyen dátum a könyvtár nevében a film címén kívül (mikor készült :) )

De itt ki is merült a tudásom :(

Mit kell tennem hozzá, hogy a filmek olyan faszagányos borítóval jelenjenek meg? Valami olyasmit láttam még pár hete valahol, hogy egy txt(?) vagy xml fájlt kell minden könyvtárba tennem, az IMDB linkkel?

Esetleg valami leírás akad róla?

--------

Illetve mivel egyelőre még másolgatok, tv-re még nem tudtam rá, nem látom mennyire "gáz" (állítólag) a default skin. Tudnátok adni egy útmutatót vagy valami linket ahol leírják hogyan kell skineket letölteni a kütyüre? esetleg valami helyet ahol a legjobb skineket gyűjti valaki :)

Köszi előre is.

-----------

Egyébként regisztráltam a terméket csak még nem aktív az accom, nyilván a belső fórumban vannak okosságok, csak még nem tudok belépni.

SEO & Content Strategist - https://www.linkedin.com/in/imregabri/

(#1813) Loboda válasza gabrielarky (#1812) üzenetére


Loboda
senior tag

"1792 " Nézd meg!

(#1814) gabrielarky válasza Loboda (#1813) üzenetére


gabrielarky
tag

#1794 de köszi azért! :)

Akkor már csak a másik kérdésemre várok majd választ és köszönöm előre is :)

SEO & Content Strategist - https://www.linkedin.com/in/imregabri/

(#1815) 206 cc válasza coreska (#1811) üzenetére


206 cc
senior tag

:R :R :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1816) sinick válasza gabrielarky (#1814) üzenetére


sinick
senior tag

Másik kérdésedre válaszolva. Ahhoz a MED-nek net kéne. Bár kézzel is mecsinálható egy kis képszerkesztési és egy kis xml jegyzettömbözési ismert kell hozzá. Töltsd le legalább egy filmhez faszagányos borítót (jukebox nézetet), abból látni fogod, hogy miket szed le és az xml hogy néz ki.

Nem emlékszem pontosan, de
- Van egy pár soros xml könnyen feltérképezhető adatokkal.
- Van három jpg [cover, fanart, folder].
- És van egy negyedik [about] jpg ami nálam vagy a fanart-ból és xml-ből generálta a MED vagy így van eleve letöltve. Viszont a MED megjelenítésben sehol sem így látom, biztos másfajta skinnel jelenik meg.

Szerk.: Feltoltam egy mintát:
http://data.hu/get/7456175/007SkyfallMED1000Jukebox.zip

[ Szerkesztve ]

(#1817) sinick válasza sinick (#1816) üzenetére


sinick
senior tag

Ja, és xml neve megegyzik a mappa nevével.

A mappanevekben az évekkel sem kell már bohóckodni, az régen lehetett. elég ügyesen felismeri már a filmet (nekem pl. a release néven hagyott gravációt elsőre felismerte). Ha egy mappanév több filmhez is rendelhető, akkor letöltéskor (nem xml kereséskor, hanem xml szerkesztéskor) lehet választani, hogy melyiket tegye be. Ha kereséskor nem ismer fel semmit sem, akkor lehet pl. imdb azonosítót is megadni.

(#1818) Ispy válasza sinick (#1817) üzenetére


Ispy
veterán

Ezt az imdb azonosított hogyan kell beírni? Vagy hova? A megosztott könyvtárba kell bemenni, vagy jó a jukeboxba is?

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#1819) Loboda válasza gabrielarky (#1814) üzenetére


Loboda
senior tag

Én a yaDIS-t használom hozzá, leírás a használatához!
4. pontig kell a leírás, a többi nem!

Pc-n keresztül elkészítem a szükséges könyvtárat, benne a filmmel (pl. Filmek mappa, benne a filmek mappái), yaDIS leszedi az adatokat, Med-be a film könyvtárát tartalmazó mappát beteszem a kedvencek közé, nyomok egy menüt, itt a mappa szkennelését, és már készen is van!

Med természetesen csatlakoztatva van az internethez!

[ Szerkesztve ]

(#1820) dgabro válasza Loboda (#1819) üzenetére


dgabro
tag

De ha MED csatlakoztatva van a netre, akkor miért kell a yaDIS? Nem hasznalom, és tényleg érdekelne.
Jobb infókat szed össze, vagy miért?

Én simán ráeresztettem a mappa szkennelést a filmek mappámra, és a kedvencek közé tett Transmission/downloads mappára, és szépen megtalált mindent. Vagy csak szerencsém volt (mondjuk vagy kettőt szerkeszteni kellett, de ezt meg a Med-en megtettem a távirányítóval)?
Azon kifejezetten meglepődtem, hogy még a torrentezős mappában is szépen leszedte a megfelelő borítókat és leírásokat, pedig ott van egyéb info is a mappa nevében a film cím után.

(#1821) Loboda válasza dgabro (#1820) üzenetére


Loboda
senior tag

Próbáltam csak a Meddel, de nálam nem szedte le az infókat!
Nem tudom mi lehet az oka!
Azóta a yaDIS-t használom, nem is kísérleteztem a Meddel, de este letesztelem, hátha működik!
Örülnék ha nem kellene a yaDIS, bár nem tart vele sokáig a művelet!

[ Szerkesztve ]

(#1822) sinick válasza Ispy (#1818) üzenetére


sinick
senior tag

XML keresés majd lentebb Szerkesztés (alulról 2. vagy 3.). Vagy valami ilyesmi...

(#1823) sinick válasza Loboda (#1821) üzenetére


sinick
senior tag

Wifis MED1000, 3.0.1, 3.0.2 verziók alatt nálam a mappaszerkezet pl. így néz ki. Gyökérmappában: Akciófilmek\007 - Skyfall.

Ha a gyökérben az "Akciófilmek" mappán állok, akkor "Mappa szkennelése" művelet minden mappát végignéz és letölt hozzá minden anyagot. Alul kiírja és számolja, hogy hol tart. Csak azokban a mappákban keres, ahol nincs xml. Ha hálózati hiba vagy tmdb.org-on nem szereplő film miatt nincs találat, akkor egy "üres" xml jön létre (újraszkenneléskor törölni kell az xml-t vagy ld. köv. módszer). Több találat esetén az első találatot teszi be (ld. köv. módszer).

Ha az Akciófilmek mappában a "007 - Skyfall" mappában állok, akkor nem mappa szkennelés van, hanem "XML keresése". Ezt behívva a menü alján lévő "Szerkesztés" gombra kell állni és a mappa újraszkennelhető, keresési név adható meg (angol cím, imdb azonosító, stb) illetve több filmtalálat esetén jobbra/balra gombbal a találatok közül lehet választani. Előzőleg írt hibás szkennelés is "javítható" vele, azaz nem kell xml-eket törölni.

Sorozatoknál is jól működik (mappaszerkezet: Gyökérmappában: Sorozatok\Hallo, hallo!\Season 01\Hallo, hallo! S01E01.mkv. ...)

Nekem még csak akkor volt gondom a szkenneléssel, csak akkor ha a sokáig bekapcsolt MED ledobta a wifit (ilyenkor üres xml-et jöttek létre).

Bocsánat, lehet, hogy a megnevezések vagy műveletek nem pontosak, fejből írtam

[ Szerkesztve ]

(#1824) Zsmester89 válasza coreska (#1811) üzenetére


Zsmester89
őstag

Én is érdeklődtem evégett nemrég :) Ezért köszi a feltöltést!!

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#1825) gabrielarky válasza sinick (#1816) üzenetére


gabrielarky
tag

Köszi szépen a segítséget Mindenkinek! Este ha lesz időm, ránézek a dologra.

Köszi mégegyszer!

(egyébként Wifis Mede8er 1000-ret vettem.)

SEO & Content Strategist - https://www.linkedin.com/in/imregabri/

(#1826) Loboda válasza sinick (#1823) üzenetére


Loboda
senior tag

Nem tudom minek köszönhető, de most próbálta a Meddel pár filmet szkennelni, és simán megcsinálta! :C
Köszönöm a leírást!
Van benne pár opció, amiről fogalmam se volt!

(#1827) Dusi46


Dusi46
újonc

Üdv!

Viszonylag friss, MED600X3D (wifi) tulaj vagyok! Köszi az előbb komenteket! Arra Én is rájöttem, hogy a yaDIS PC.s progi.ra nincs szükség, mert a mappa szkeneléssel megtalálja az IMDB.s film infókat, igaz kicsit hiányosan! Azt viszont nem tudtam, hogy hogy lehet szerkeszteni a hibás xml.eket vagy borítókat!
Mégegyszer köszi az infó.kat!

Olyan kérdésem lenne, hogy honnan tudom, hogy a +3 év gari megvan a kütyüre? Regisztráltam a terméket, de semmi vissza igazoló email v vmi infó.t nem kaptam róla!

Forever Mede8er! :R :R :R

(#1828) kene84 válasza Dusi46 (#1827) üzenetére


kene84
senior tag

Ha regisztráltad a terméket és belépsz a usereddel itt:

Mede8er

Akkor ott ki fogja írni hogy meddig szól az 5 éves gari.

Nekem így van:
Current Warranty Warranty valid Until
5 Year Warranty Tue 13, February 2018

[ Szerkesztve ]

(#1829) andrew-msi válasza Dusi46 (#1827) üzenetére


andrew-msi
aktív tag

Regisztráció után előfordulhat, hogy pár nap kell amint beenged.
Nekem így volt, de már látom hogy 2019-ig semmi gondom. :D

(#1830) kaboska


kaboska
aktív tag

Adnak valamilyen kábeleket hozzájuk?Lan,HDMI ilyenekre gondolok vagy ezt külön kell venni?
Dusi46 látom te pont friss MED600X3D tulaj vagy!Mi van a csomagban?
Köszi :)

[ Szerkesztve ]

"Fej vagy gyomor"

(#1831) andrew-msi válasza kaboska (#1830) üzenetére


andrew-msi
aktív tag

Ha jól rémlik egy táp és egy sima RCA kábel.
HDMI és LAN nincs.

(#1832) FeRkE válasza andrew-msi (#1831) üzenetére


FeRkE
őstag

Szerintem én kaptam HDMI-t a 600-ashoz annak idején.

(#1833) kene84


kene84
senior tag

Bizony adtak a 600-ashoz HDMI kábelt.

(#1834) Zsmester89 válasza kaboska (#1830) üzenetére


Zsmester89
őstag

Bizony, HDMI járt hozzá nekém is.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#1835) andrew-msi válasza Zsmester89 (#1834) üzenetére


andrew-msi
aktív tag

Akkor van. :)
Bevallom én nem emlékeztem rá.
Pedig nem olyan régen lett beüzemelve a második gép.

(#1836) kabar válasza kaboska (#1830) üzenetére


kabar
senior tag

Szerintem is RCA-t (3-as) és még kapsz egy HDMI-t is. Ha meg 1000-est veszel, ahhoz meg még USB-t is.

[ Szerkesztve ]

"Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

(#1837) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Itt azt írja, hogy ha még nem volt v3-as fw...
Nekem v3.0.0 van rajta.
Ezzel vettem, de most szeretném frissíteni. Akkor mehet a leírtak alapján...hoppá...hol van a leírtak alapja?
Valaki tudna nekem linkelni leírást hogyan kell frissíteni? Marhára nem találom. :F :R

(#1838) 206 cc válasza z123456789 (#1837) üzenetére


206 cc
senior tag

Amennyiben firmware-t szeretnél frissíteni:
- Töltsd le a legújabbat (azt hiszem 3.0.3)
- csomagold ki a pc-vel egy pendrive-ra a zip file-t...kapsz egy install.img kiterjesztésűt (illetve egy MD5.txt ,de ez nem kell le is törölheted a pendrive-ről)
-Kapcsold ki a MED-et és távolítsd el a hálózati adaptert is a konnektorból.
-dugd be a pendrive-ot a MED-be én spec a 600-nál a belső usb-be szoktam
-tartsd nyomva a készüléken a bekapcsoló gombot és közben helyezd áram alá -tehát dugd be a tápot a konnektorba,Ne engedd el a bekapcsoló gombot kb 8-15 másodpercig
-amikor a tv képernyőn feltűnik a MED logó majd megjelenik egy töltősáv ahol százalékosan írja a frissítés állapotát elengedheted a bekapcsoló gombot.
Azt hiszem ennyi a teendőd...de biztos van aki javít ha kihagytam valamit...

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1839) Ispy válasza z123456789 (#1837) üzenetére


Ispy
veterán

Hát nem kereshetted valami sokat (gugli 1 perc) :U

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#1840) z123456789 válasza Ispy (#1839) üzenetére


z123456789
addikt

(#1838) 206 cc
Köszi, megoldottam "frissítés USB"-ről menüpont alatt. ;)

(#1839) Ispy
Hát ki érti ezt? :U

(#1841) gabrielarky


gabrielarky
tag

Sziasztok!

Nah, nekem végül ezzel a YaDis nevű cuccal (igényes) sikerült a filmes infókat letöltögetni, szépen "bezöldült" minden film. Problémái főleg a nem amerikai filmekkel voltak amelyiknek a címével már készült másik film is (pl. City of God) ebben az esetben kikerestem a brazil eredeti címet és rögtön megtalálta).

Ezt a tutorialt csináltam meg, tényleg nem egy bonyolult a másik programhoz képest, végig képekkel illusztrálva: [link]

-----------------

Probléma 01:

A Mede8eren megcsináltam amit kell, hozzáadtam favoriteshoz a HDD filmes könyvtárát, aztán "XML scanning" vagy mi (tegnap volt már elfelejtettem :) ) A listázás már egész jól nézett ki, de ha megnyitottam egy filmet, akkor az még alap gagyi nézet volt (sima mappák). XML scan után a filmlista 3 soros lett 2 helyett és megjelent a nagyon fainul kinéző film borítós "film aloldal" is minden múvihoz.

A gondom ott van csak, hogy ha kikapcsolom a Mede8ert, újraindítom és bemegyek a favoritesba akkor megint 2 sorban listázza a filmeket, és újra le kell futtatnom az .XML scannelést, utána javul csak meg a filmek adatlapja is arra a profi kinézetre amit a Yadisban választottam.

Miért van ez, illetve hogyan tudom kiküszöbölni, illetve rávenni, hogy jegyezze meg ami egyszer már jó volt?

Probléma 02:

Hogyan lehet elérni hálózaton keresztül (win7 64BiT) a Mede8ert "hagyományos" meghajtóként? Tehát pl. amit Total Commanderben is tudok kezelni. Most ha rányomok a hálózati meghajtók között, akkor a media player indul el. WiFi-s a Mede8er 1000-m, és látni is a hálózaton a meghajtót. (A 2 év alatt összegyűlt anyagaimat USB3 kábellel másoltam át, de ezentúl már hálózaton csinálnám és ethernet kábelezésre nincs lehetőség sajnos).

Probléma 3: Beregisztráltam a terméket a Mede8eres külön kártyán levő sorozatszámmal. Az accounttal be tudok lépni, de a garanciánál még nincs végdátum, pedig az accom már él. A gari infóra is várni kell több napot nem csak az account aktiválásra? (hétfő este reggeltem be)

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

SEO & Content Strategist - https://www.linkedin.com/in/imregabri/

(#1842) Zsmester89 válasza gabrielarky (#1841) üzenetére


Zsmester89
őstag

1.
Tedd a kedvencek közé, ott megmarad. :)

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#1843) tl-x válasza gabrielarky (#1841) üzenetére


tl-x
őstag

2. Kapcsold be a Samba-t a beállításokban. Aztán csatlakoztasd fel a windowsban meghajtóként. Remélem jól értelmeztem a kérdésed.

[ Szerkesztve ]

(#1844) forma69


forma69
tag

Sziasztok
Med600 van, de a V2 fw van még rajta. A kérdésem az lenne, láttok estleg képben, hangban valami javulást a frissítések után, vagy csak a szolgáltatások körei bővülnek.

(#1845) gabrielarky válasza forma69 (#1844) üzenetére


gabrielarky
tag

Sziasztok!

Köszönöm ismét a válaszokat.

1. én úgy adtam hozzá a kedvencekhez, hogy bementem a meghajtókhoz nem léptem be a HDDbe, hanem a HDD-t kijelölve adtam a kedvencekhez. Ezek szerint ez így nem jó?

2. A SAMBA-t ha bekapcsolom, utána hogyan tudom csatlakoztatni meghajtóként? mi a folyamata ennek?

Kösz szépen előre is, jó látni, hogy ilyen segítőkész arcok vannak itt!

SEO & Content Strategist - https://www.linkedin.com/in/imregabri/

(#1846) forma69 válasza gabrielarky (#1845) üzenetére


forma69
tag

Ezt biztos nekem akartad címezni? :)

(#1847) gabrielarky válasza forma69 (#1846) üzenetére


gabrielarky
tag

Bocs, véletlenül Neked ment, de a segítőkészséget fenntartom továbbra is :)

SEO & Content Strategist - https://www.linkedin.com/in/imregabri/

(#1848) gógyi válasza gabrielarky (#1847) üzenetére


gógyi
aktív tag

Lehet rosszul emlékszem, de a távirányítón van egy gomb alulról a harmadik sorban a harmadik és azzal tudod váltani a nézeteket. Azt megjegyzi, de csak abban a mappában.

(#1849) andrew-msi válasza gabrielarky (#1841) üzenetére


andrew-msi
aktív tag

Több napot kell várni a garancia "élesítésre" is.

(#1850) Dusi46 válasza kaboska (#1830) üzenetére


Dusi46
újonc

Üdv!

A csomagban (MED600X3D):
- a lejátszó
- táp
- távirányító (fekete -> nekem jobban is tetszik, mint a szürke) + 2 mini elem
- HDMI kábel
- WIFI antenna
- leírás

Köszi az info.kat a garanciáról! Megnéztem, Nálam is él már a 5év (2019ig)!

Olyan kérdésem lenne, hogy xvid.et most lejátszik a lejátszó vagy nem? Vhol azt olvasom, hogy Xvid.et igen, Divx.et nem, vhol meg azt, hogy egyiket sem! Ti mivel konvertáltok a legegyszerűbben?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.