Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#687) #58450688 válasza [Prolixus] (#684) üzenetére


#58450688
törölt tag

Na kicsúsztam a szeriből. Az alternatív szál, számomra katasztrófa lenne, már az Enterprise sorozatban is nehezen nyeltem be, úgy éreztem, hogy tök feleslegesen nézem, hiszen ilyen alternatív történetet bárki kitalálhat, mint pl a citadel dlc aminek semmi köze sem volt a fő szálhoz. Szórakoztató, de mellőzhető a történet szempontjából. Építgessék csak tovább a Mass Effect univerzumot, de ne baromságokkal. Ok, nem terveztek folytatást ez nyilvánvaló, különben nem ilyen hülyén ért volna véget a trilógia. Az előzmény nem érdekelne, mert már tudom mi lesz a mese vége, a távolabbi jövőbe helyezés az egyetlen lehetséges előrelépés a történet vezetés szempontjából. Lehet ez a teaser semmit nem mond az egészről, mert semmi nem úgy lesz a véglegesben. Talán úgy kezdődik majd, hogy "Ezer évvel ezelőtt..." és a mesélő aki lapozgatja a térképet elmeséli Shep történetét, úgy mint a 3. rész elején a képregény. És utána ugrás, és tök más lesz az egész, de valamennyire mégis ugyan az, hogy ne veszítsék el a régi fanokat....Ha rajtam múlna, én is a trilógia idejéből inditanék egy felfedező csapatot a M31-be, még a Crucibal megépítése előtti időkből, egy tudós felfedező csoportot, akik elhitték Shepard meséjét, de ismertek egy átjárót a másik galaxisba.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.