Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#264) Vistaboy válasza nanorambo (#242) üzenetére


Vistaboy
veterán

Na bumm. Bár valahogy sejteni lehetett, hogy végül ez lesz, de titkon reménykedtem benne, hogy esetleg lehetünk majd krogannal, aszárival, turiánnal, szalariánnal, kvariánnal, vagy batáriaival... de akkor ennek már lőttek. :O

Pedig mekkora flash lehetett volna, ha az adott faj anyabolygóján játszódna az első küldetéssorozat, hasonlóan, mint a Dragon Age: Origins esetében az eredettörténetek. Nem kellett volna túlbonyolítani, szimplán csak egy bevezetővel is megelégedtünk volna - egy tutoriallal, ahol megismerhetjük az adott faj képességeit és kultúráját.

Kövezzetek meg, de én unom már ezt a nagy emberközpontúságot. Miért kell mindenhol az embereket erőltetni? Ja, tudom már! Valószínűleg a galaxisban mi vagyunk az egyetlenek, ahol a homoszexualitás ennyire elfogadott. ;] Lehet, hogy a BioWare annyira szereti ezt a témát (Lásd a Dragon Age és Mass Effect esetében is a meleg románc lehetőségét), hogy már az aszárik szaporodása sem volt elég a kellő "szabadságérzet" biztosítására a játékosok számára? :U

Pedig attól még lehetnének emberrel azok, akik mindenáron homokozni szeretnének, úgyhogy ezt sem hiszem. Nincs ötletem, miért nem lehetünk más fajjal is? Adott egy részletesen kidolgozott univerzum, kellő mennyiségű háttéranyaggal és idegen kultúrákkal, miért nem lehet jobban megismerni őket egy erre épülő játékban? Vagy már annyira leegyszerűsítik, hogy csak lövöldözni kelljen benne? Nem értem... :F

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.