Hirdetés

2024. július 5., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#4001) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3998) üzenetére

Úbazd gratula, ez mondjuk úgy elég diszkréten néz ki :D

Dobi 562: 3 kulcs és meglett Yeti Havoc meg a csoda csibi skin..

Teszteltem a Destroyeres decket, hát lehet én vagyok a béna, de nekem nagyon nem adta..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#4002) Dr.NX


Dr.NX
addikt

A Nuverse webshopban Domino's Draw, az első húzás ingyenes, utána egyre drágább.
Van gold, credit, Miss Minutes emoji és persze variánsok.

Elfogadom a sütiket.

(#4003) Dr.NX válasza Dr.NX (#4002) üzenetére


Dr.NX
addikt

Kíváncsi vagyok ki mit húz, nekem az első 100 credit volt. :W
Vettem még kettőt (99 és 149 PHP), 300 és 200 gold...
kicsit sem scriptelt...

Elfogadom a sütiket.

(#4004) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Köszi mindenkinek! Ez a kedvenc deckem amihez mindig visszatérek, ennyit megérdemelt. :D

Bonus boosters segített sokat, felgyorsítani a dolgokat.

Iron Man 17. split-re volt hajlandó arannyá válni, míg a legutolsó hiányzó lap, a The Living Tribunal 6. próbára megadta magát.

(#4005) Dr.NX válasza Dr.NX (#4003) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ja, hogy fix nyerési esélyek vannak...
100 Credits 61.27%
200 Gold 18.38%
300 Gold 6.13%
Miles Morales Avatar 6.13%
Premium Mystery Variant 2.30%
Jubilee Variant 1.53%
Shang-Chi Variant 1.53%
Spider-Man Variant 1.53%
Miss Minutes Emote 0.84%
Miles Morales Variant 0.37%

Elfogadom a sütiket.

(#4006) Dobi 562 válasza Dr.NX (#4005) üzenetére


Dobi 562
addikt

Régiózáras cucc lehet mert nálam nincs ilyen a webshopban (Egyesült Királysàg).

(#4007) Tyler Durden válasza Dr.NX (#4003) üzenetére

Free 100 credit volt nekem és itt el is engedtem..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#4008) Dr.NX válasza Dobi 562 (#4006) üzenetére


Dr.NX
addikt

Note: This offer is being tested in select regions and is currently not available in certain North American and European regions (presumably due to gambling law regulations). You can change your country settings (top right corner) to see the event.

Elfogadom a sütiket.

(#4009) Dr.NX válasza Tyler Durden (#4007) üzenetére


Dr.NX
addikt

1500 Ft-ért 500 gold végülis nem túl rossz, ha akarsz költeni.
Ha kimentek az olcsó rewardok, nőnek az esélyek a jobb cuccokra, mert minden csak egyszer szerepel, lásd fenti táblázat.

Elfogadom a sütiket.

(#4010) winery válasza Dobi 562 (#4006) üzenetére


winery
aktív tag

Miért nem változtatsz régiót ? Online shop engedi :)
Gratulálok a paklikhoz :R

Én Fülöp-szigeteki pezoban 500p - így mentem
Így lett 100 credit , 200gold , Miles avatar és Miss Minutes :C

[ Szerkesztve ]

(#4011) Tyler Durden válasza winery (#4010) üzenetére

Amiatt az emote miatt irigykedem.. Gratula hozzá!

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#4012) Dr.NX válasza winery (#4010) üzenetére


Dr.NX
addikt

Aaaaargh!!
Mázlista! Gratula!
Én is irigy vagyok. :)

Más:
Samsquanch egyébként egész jó, nem meta breaker, de használható.
Ez a Regis deck pl. egész jópofa, bár nyilván verhető, mert semmi tech nincs benne.
T1 4 power Squirrel Girl, T2 4 power Mysterio, T3 10 power Sasquatch, T4/T5 10 power Cull és Crossbones, T6 ingyen Mockingbird és Skaar (20 power) + Blue Marvel (+11 power)
Morph néha zseni, főleg ha T5 környékén játszod, simán lesz belőle Death, Knull, Red Hulk.

Érdekesség azoknak, akik nem ismerik a lore-t:
Sasquatch női karakter (Heather)

Elfogadom a sütiket.

(#4013) winery válasza Dr.NX (#4012) üzenetére


winery
aktív tag

Köszönöm , szerencsém volt :B

Én Sasquatch-t ezzel a paklival játszom, szerintem nagyon szórakoztató.

(#4014) Dobi 562 válasza winery (#4010) üzenetére


Dobi 562
addikt

Telefonon nem engedett regiot valtani, hiaba raktam at a pipat barmelyik masik orszagba, ujratoltotte az oldalt es maradt UK.

TOR browseren kellett vacakolnom vele szamitogepen.

(#4015) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Meglett az osszes hetvegi kuldetes egy meneten gold conquesten, iszonyatosan fajdalmas volt.

Husky fele Hela vs Corvus Hela...

RNG fiesta, kb semmi skill nem kell hozza, az RNG eldonti helyetted hogy hova dobja a lapokat.

Le is tudtam a season elso es utolso Hela meccset, toroltem egybol a decket, nem nekem valo. :DDD

(#4016) Dobi 562 válasza winery (#4010) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nalam semmi random nincsen egyebkent abban amit kapok. Ahogy a kepeden van, forditott sorrendben adta be az "ajandekokat"

200 gold, 300 gold, avatar, premium varians, miss minute emote

(#4017) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ez egy jó meccs volt Phoenix vs Phoenix csak az ellenfél a Multiple Man kombòt játszotta ki, èn pedig a Shuri Nimrod kombót.

Két emoji volt egész meccsen, ökölpacsi egymásnak a végén. :R

Ha nincs Elysium, veszítettem volna, így viszont Nimrod háromszor pukkant utolsó körben.

(#4018) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ti is jártatok már úgy, hogy egy variáns annyira megtetszett hogy miatta elkezdtek játszani egy új deck-et, az sem számìt ha az nem olyan jó abban a metában?

És élveztiket a játékot ennek ellenére.

Azt hiszem ezt hívják Copium-nak a fiatalok. :DDD

(#4019) Dr.NX válasza Dobi 562 (#4018) üzenetére


Dr.NX
addikt

Hát, nem. :)

Melyik ez a fire variáns?

Elfogadom a sütiket.

(#4020) Dobi 562 válasza Dr.NX (#4019) üzenetére


Dobi 562
addikt

Honna tudtad, hogy fire? :DDD

De egyébként lényegtelen, hogy melyik mert többször is előfordult már.

(#4021) Dr.NX válasza Dobi 562 (#4020) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ja, hát ez elég menő. :)

Gondoltam, hogy nem pixel Leader. ;]

Elfogadom a sütiket.

(#4022) winery


winery
aktív tag

Nekem ma ez sikesikerült :B

(#4023) Dobi 562 válasza winery (#4022) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jól néz ki! :K

(#4024) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Vessetek a mókusok elé, de szerintem a két Twitch drop variáns nagyon állat!
Angela és Sera Pride

Elfogadom a sütiket.

(#4025) alite


alite
aktív tag

Prepare for upgrades! :)

Included in our next patch on June 4th (today) will be performance upgrades that will improve boot-up and download times. However, in order to implement these game-wide changes, it will require a full re-download.

While the asset re-download is happening you will see temporary performance issues that will be solved once download is complete.

(#4026) Dr.NX válasza alite (#4025) üzenetére


Dr.NX
addikt

Vagyis prepare for bugs! ;]

Elfogadom a sütiket.

(#4027) alite válasza Dr.NX (#4026) üzenetére


alite
aktív tag

Abszolút, egy dolgot megjavítanak kettő elromlik. :DDD

(#4028) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Azt nyilatkoztak a fejlesztok, hogy "nagy dolgokon dolgoznak", ehhez kepest kaptunk egy Thanos reworkot meg egy kis rejtett Phoenix Force nerfet (tobbet nem lehet elkerulni az ellenfel tech kartyait). :C

[ Szerkesztve ]

(#4029) winery


winery
aktív tag

(#4030) Dr.NX válasza winery (#4029) üzenetére


Dr.NX
addikt

:DDD

Elfogadom a sütiket.

(#4031) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Valaki próbálta Thanost? Tudtok jó Thanos deck-et?

Zoo-t próbálgatom, de valahogy nem akar működni.

(Prof X-es lockdown build nem érdekel, PTSD-t kaptam az elmúlt két hétben. Gyakorlatilag az ellenfelek nagy része Prof X deck-et játszott).

(#4032) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nehany Thena es Gilgamesh deck maszashoz:




(#4033) Dr.NX válasza Dr.NX (#4026) üzenetére


Dr.NX
addikt

Debrii-nél crashel pl.

Thena egész jó amúgy, kár hogy a cache-ben gyenge lapok vannak mellette.

Thanos rework tetszik.

Elfogadom a sütiket.

(#4034) Dobi 562 válasza Dr.NX (#4033) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ami érdekes Debrii-nél akkor van crash ha az ellenfél rakja le, ha én rakom le nincs gond.

Twitteren olvastam a series drop is volt akinél bugos.

(#4035) ClydeBeka2 válasza Dobi 562 (#4032) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nem tudom mi van, de az elmúlt 3 alkalommal, amikor nyitottam elsőre kijött, amit szerettem volna, sőt múlt héten 2/2 :DDD

Most is Thena 1/1, de még gondolkodom Grandmasteren. Jobb lett, érdemes akár 3 dobozt eltolni rá? :F

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#4036) Dr.NX válasza ClydeBeka2 (#4035) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem érdemes Grandmasterre pazarolni, nem egy jó kártya.

Nekem is elsőre meglett Thena, zsinórban a második első kulcsos nyitás. Maradjon is így.

Elfogadom a sütiket.

(#4037) itldj


itldj
aktív tag

Egy ideje nincs túl sok időm játszani, de még nem akarom elengedi a játékot, így a napikat letolom, meg kiszedem amit sikerül.
Láttam, hogy most többeknek szerencséje volt a nyitással, gondoltam ellövöm én is a hétvégén kigyűlt kulcsot (tokenem még kevesebb van :DDD )
Thenat szerettem volna, de GM se lett volna katasztrófa. Hát lett egy kurva randa Modok variánsom. :U :C :W :W :W :W

(#4038) NyalokAA válasza itldj (#4037) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Nekem is 1 kulcsom van , de el se lövöm inkább :) Sasquatchra dobtam egy kulcsot és kaptam 1000-tokent múlt héten maximálisan kiégetett. Most Phastosig meg Arishemig érdemes raktározni

(#4039) Dobi 562 válasza itldj (#4037) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem ha nincs 4 kulcsod akkor nem erdemes nyitni mert csak csalodas lesz a vege.

(#4040) Dr.NX válasza winery (#4029) üzenetére


Dr.NX
addikt

Akinek lecserélték a Gambit, az 8000 goldot kap kompenzációnak.
Azért az elég bőkezű.
Nem mintha engem érintene, nem veszek 100 dolcsis bundle-ket.

Elfogadom a sütiket.

(#4041) Dobi 562 válasza Dr.NX (#4040) üzenetére


Dobi 562
addikt

Inkabb a balance-al foglalkoznanak. Mar masodik season, hogy gyakorlatilag csak Prof X, Cannonball, Whitewidow meg haverjaik ellen kell jatszani folyamatosan.

Szep gesztus az a 8k gold, de szerintem aki kiadott 100 dollart arra a bundle-re annak telik goldra is.

(#4042) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Kicsit több mint másfél év, 12.6k CL után megszereztem az első gold variánsom. :C
Az első utódom gimnáziumi ballagására talán kész is lesz egy teljes TLT deck. :B

(#4043) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Beértem avagy F**K Thena

70-80 Zoo, Thanos Zoo
80-96 Galactus Ultron meme
96-100 Phoenix Tribunal

90 fölött gyakorlatilag mindenki Thena Prof X deck-et játszik. :C

Gratulálok a fejlesztőknek hogy megint sikerült egy broken szart kiadniuk amitől egy amúgy is jól teljesítő deck még erősebb lett. Majd pár hét és Thenán is reszelnek ahogy Red Hulk is megkapta a kezelést.

Gilgamesh viszont kicsit gyengének érződik (vagy csak én nem éreztem rá).

(#4044) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nem bírtam ki és vettem neki egy keretet, most már csak egy jó decket kell találnom. :DDD

(#4045) Dr.NX válasza Dobi 562 (#4043) üzenetére


Dr.NX
addikt

Gratula, esküszöm mikor láttam, hogy van új poszt, gondoltam, hogy te leszel az infinite poszttal. Elvégre már péntek van! :D
Silverstein - Infinite

Thena-Angela-Kitty-Prof X-Cannonball mindenhol.

Gilgamesh tényleg Gilgameh.
Nagyon alálőtték, még egy Devil Dino vagy Darkhawk is jobb 5 drop.

Elfogadom a sütiket.

(#4046) Dr.NX válasza Dobi 562 (#4044) üzenetére


Dr.NX
addikt

Sajnos elég menők ez a keretek.
Én a csajszi Lokihoz csorgatom a nyálam a green cosmic borderre, de elment a gold az Ultron emote-ra. :DDD

Elfogadom a sütiket.

(#4047) Dobi 562 válasza Dr.NX (#4045) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi! :D

Egyébként kevesebbet játszottam mint szoktam mert úgy éreztem minden más deck le van maradva két lépéssel ezektől a Thena Prof X lockdown deck-ektől, így gyorsan feladtam hogy új deck-eket próbálgassak. 45-60 perc után mindig kiégtem és bezártam a játékot.

Ami meglepett az a Galaktus Ultron meme deck, hogy mennyire jól működött, gondolom mert sokan nem ismerik. Eredetileg azzal akartam befejezni a mászást de rank 90 felett gyakorlatilag csak Thena Lockdown ellen játszottam, az a deck 3. körre már úgy elhúz hogy kb esélytelen az ember egy ilyen inkonzisztens off meta őrülettel.

Alexander Coccia új videójából Thanos deck, ezzel megyek majd párat:

(#4048) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Beszarok komolyan... ugyanazokat a szar lockdown/clog Thena Prof X deck-eket tolják infinite-ban is a tryhardok.. izgalmas és élvezetes season-nak nézünk elébe. :C

(#4049) Dr.NX válasza Dobi 562 (#4048) üzenetére


Dr.NX
addikt

A kérdés az, hogy mit fognak tudni tekerni a decken.
Prof X-t már hova nerfeled (0 power?), Cannonball képessége adott, max. levesznek belőle egy-két powert.
Angela, Kitty, Elsa már volt nerfelve, úgy meg használhatatlanok voltak.
Thena mehet majd +2-re, de az csak később, tekintve hogy három napja jött ki.

Elfogadom a sütiket.

(#4050) Dobi 562 válasza Dr.NX (#4049) üzenetére


Dobi 562
addikt

Thena 2/2-ről indulna és +2-vel nőne, ez így szerintem jobb lenne. Egyébként mostani állapotában sem zavarna ha nem haverodott volna össze a kopasszal. :DDD

Prof X-el kapcsolatban ötletem sincs, teljes rework kéne viszont ehhez Helához is hozzá kell nyúlniuk mert elvileg ez lenne a Prof szerepe a metában hogy verje Helát meg a bounce deck-eket. A valóságban viszont Prof X köré olyan erős deck-eket lehet építeni amik vernek minden mást is.

Helához hozzányúlni azért veszélyes mert az egy erős budget deck amihez két agysejt is elég. Így azok a játékosok is tudnak mászni akik nem szeretnek sokat gondolkozni vagy free to play-ben tolják a játékot.

Valami megoldás biztos lesz egyébként, mostanában azért elég jó munkát végez a fejlesztői csapat csak ugye a patch-ek ès OTA-k mindig a 2-3 héttel azelőtti állapotra reftektálnak.

Jelenleg egyébként rank 90-99 a deck-ek 32%-a használja Prof X-et. Ez nem fun, nem egészséges.

Csak azt remélem hogy nem a Prof X-hez köthető kártyákat fogják szénné nerfelni, hanem tényleg kap egy rework-ot. Konkrétan Cannonball-ra gondolok, szerintem nagyon fun kártya lenne egyébként.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.