Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#3201) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3195) üzenetére


Dr.NX
addikt

Vannak kérdéseim így hirtelen, pl. mit csinálsz a negatívjaiddal, ha nem húzol Annihilust?
Továbbá:
bounce deckbe nem kéne legalább egy Beast vagy Falcon? :DDD
Amúgy nem rossz ötlet a 0-ás on revealekkel ugráltatni Werewolfot.

Elfogadom a sütiket.

(#3202) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3201) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ezt érdemes megnézni, a deck alkotójával interjú:

https://youtu.be/W_IHl8ZB9Yc?si=3huql9jmxYeGIKMf

Ha Sentry-t lerakod, általában elkezdi az ellenfél feltölteni a jobb szélső locationt mert Annihilusra számít, te meg csak simán rakod a pontokat a másik két location-re. Hood-nak is mehet ez esetben a jobb szélre. Pont így sikerült az egyik 8 kockás győzelem.

A deck alapja a bounce deck ami annyira erős volt az előző season-ben, de Falcon és Beast helyett a Thor package-t használja a szinergia miatt meg mert konzisztensebben rak le több pontot mint a tradicionális Falcon/Beast. A meta meg most ugye arról szól hogy ki rak le több nagyfiút.

[ Szerkesztve ]

(#3203) winery válasza Dobi 562 (#3202) üzenetére


winery
aktív tag

Ennél a Galactus paklinál is pont ez a trükk, annyira Annihilusra figyelnek, hogy Galactust könnyedén letudod helyezni . ;]

(#3204) Dobi 562 válasza winery (#3203) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tegnap meg ma mentem párat Galaktózzal, hasonló a deck a tiédhez:


Ha a tiéd jönne szembe, biztos nem jutna eszembe, hogy Galactust fogsz lerakni a bounce package miatt.

Nekem ez egyébként nagyon kívül esik a komfortzónámon de most ebben a szezonban próbálgatok új dolgokat, tanulok. Tryhardolásnak nem látom értelmét Thanos Blob meg Shenaut Leech ellen. :)

(#3205) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3204) üzenetére

Ez jónak tűnik, így is most Galactussal tolom, mik a tapasztalatok a dekkel?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3206) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3205) üzenetére


Dobi 562
addikt

Párat mentem csak, top 5k játékosokat nehéz megetetni, ott hagyják inkább 1 kockával a meccset ha nem snap-elsz agresszívan meg számítanak Galactus-ra.

Amúgy erősnek tűnik, Thanos Blob nem szereti ha nincs hely a köveknek, countert meg senki sem játszik.

(#3207) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3206) üzenetére

Nahh akkor kövi spotlighból ki kell varázsolnom Ánusz főtörzset..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3208) alite


alite
aktív tag

Jó hír, a legutóbbi patch-el picit átárazták pár hó végén érkező PANDART variant-ot, pl. Deathlok, Onslaught, Zero már csak 700G. Már egy ideje ezekre gyűjtök, így még marad is. :)

Rossz hír, SD kezdi befoltozni a játékot és a márciustól érkező bundle infókat már nem tudják előre kinyerni a kliensből.

(#3209) Dobi 562 válasza alite (#3208) üzenetére


Dobi 562
addikt

Pandart leárazás jó hír, főleg mert így lesz esély őket nyitni mistery variant-ból.

A bundle infók elvesztése érzékenyen érint, mert szerettem előre tervezni. Példaul ha tudtam, hogy jön egy jó gold bundle akkor nem vettem variánsokat hanem gyűjtöttem. :(

Tetszik ez a két új Shang variáns. A Demonized jobban tetszik de semmi infó nincs róla milyen csomagban érkezik. Ha tudnám hogy megérős akkor kihagynám a Knullified-ot...

(#3210) Chuzzlee803 válasza alite (#3208) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Nem vagyok nagy a bundle vásárlásokban, egyszer aranyért megvettem a Merc with a Mouth bundlet Deadpoolra, azóta konzisztensen a token keddet veszem, amikor elérhető és van rá aranyam.
Mindazonáltal patkány húzásnak tartom, a karácsonyi Sentry-Destroyer bundle utolsó 3 másodpercben történő kibelezése után kapott backlashre szerintem nem ez a legjobb válasz. Ettől most a gyűjtögető, hoardoló, tervezgető F2P közösségből megint kiválik egy rész, aki a FOMO-nak majd beadja a derekát itt-ott, mert "kihagyhatatlan ajánlat" (aztán egy hónap múlva 1200 aranyért ugyanúgy bezsákolható lesz a variáns :DDD ), és generál még egy kis bevételt (nem sajnálom tőlük, tudom, hogy pénzzel megy a szerver meg a fejlesztés is, csak egy ideje minden is a FOMO-generátorra van kihegyezve, de ez lehet csak a platform átka).
Természetesen elképzelhető, hogy pont most értek oda a fejlesztésben, hogy ki tudták javítani, az időzítés érdekes mindenképp. Látni azért ennél sürgetőbb bugokat is, újkeletűt és régit egyaránt. :B
Kíváncsi leszek, hogy a spotlight rendszer jelenlegi kiszámíthatósága megéri-e az első születésnapját. :DD

(#3211) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#3195) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gold conquest C3r3bro ellen, most először éreztem, hogy Enchantress kéne Shang helyett. Nagyon necces volt hogy büntetés nélkül pakolhatta ki Cerebrot, Mistyque-et, Iron Mant.

Előző két ellenfél silver conquest-en, Thanos Blobjaw és Shenaut volt, semmi problémát nem jelentettek (Blobjaw játékos nagyon rosszul is játszott).

(#3212) winery


winery
aktív tag

Van pár free cucc az online shopban, meg pár fizetős varinat.

(#3213) Tyler Durden válasza winery (#3212) üzenetére

Köszi, be is rántottam :R

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3214) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3195) üzenetére


Dr.NX
addikt

Meglett Anni az első nyitásból! :K

Ez a Wolf Thor deck nagyon fun, Mobius helyett Enchantresst tettem be, rengeteg a Tribunal meg C3r3bro deck.
Óriási móka utolsó körben négyszer ugratni a farkast, átdobni a negatívokat, adni +6-ot Thornak, kilőni az ellenfél nagy lapját és ongoingját. :)

Elfogadom a sütiket.

(#3215) Dr.NX válasza Dr.NX (#3214) üzenetére


Dr.NX
addikt

(Jó, ez nem mind egyszerre; vagy Annihilus vagy Shang-Chi és Enchantress.)

Elfogadom a sütiket.

(#3216) Tyler Durden válasza Dr.NX (#3214) üzenetére

Én behúztam másodikra /elsőre Phoenix skint nyitottam/. Hát őőőő nyílván még tapasztalni kell, de egyelőre 93-->87 irányt vettem vele, így elengedtem :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3217) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3214) üzenetére


Dobi 562
addikt

Örülök, hogy tetszik, én sem bírom lerakni! :C

Mobius nálam is addig marad amíg kapom a Shenaut hordákat ellenfélnek. Bár most Lamby és KmBest újra Lokit tolják, miattuk ha újra népszerű lesz Loki akkor marad Mobius.

Nagyon fun a deck és egyszerűbb mint a "rendes" bounce mert legalább hand-size management-re nem kell figyelni.

(#3218) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3216) üzenetére


Dobi 562
addikt

Próbáld ezt:

(Lad helyett Enchantress-t vagy Rogue-ot raknám ha sok az Ongoing ellenfél)

[ Szerkesztve ]

(#3219) winery válasza Dobi 562 (#3218) üzenetére


winery
aktív tag

Ez a pakli ránézésre is aljas :DDD storm jobb oldalra kettő lapot,ha lehet előre oda középre mondjuk Sentry majd Annnihilus és MsMarvel kb már meg is van a win . ;]

(#3220) Dobi 562 válasza winery (#3219) üzenetére


Dobi 562
addikt

Iron Lad copyzza Alioth-ot 4. körben és törli a teljes körömet, ez a legundorítóbb interakció a játékban, Leech-nél meg a goblinoknál is jobban felmérgel. :DDD

(#3221) winery válasza Dobi 562 (#3220) üzenetére


winery
aktív tag

Reggel gondoltam kipróbálom Mieket,conquesten játszottam az ellenfél csak Leechet rakott ennyi volt az összes képessége. Baromira idegesítő volt :W

(#3222) Dobi 562 válasza winery (#3221) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tetszik Miek?

Ezzel a listával csináltam tegnap este a discard-os küldetést. Vicces mikor kijön utolsó körre a Wong+Mystique+Gambit kombó és letörlöd az ellenfél lapjait. :D

Hagyományos discard-ba szerintem gyenge Miek.

(#3223) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Vannak akik nem adták még fel a Phoenix deck-eket! :C

Rank 28-ra mászott ezzel a verzióval a deck alkotója (Fin snap a neve twitteren):

Nico a flex, lehet Crystal, Magik vagy Zola.

(#3224) winery válasza Dobi 562 (#3222) üzenetére


winery
aktív tag

3k tokent megért , de semmi extra szerintem, illetve jönnek még discardhoz lapok , kitudja merre repül a sorsa :)

(#3225) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3223) üzenetére


Dr.NX
addikt

Azt a Shuri variánst meg kellett vegyem 200 fülöp-szigeteki pezóért... :K

Elfogadom a sütiket.

(#3226) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Tryhard marvel snap tartalomgyártók arról posztolnak napok óta, hogy mennyire kell a Blob nerf mert nagyon beállt a meta és mindenki ugyanazt az egy decket tolja.

Akármikor felnézek Twitch-re, ugyanezek az emberek Thanos Blobjaw-val létráznak...

Emlékeztet a felhördülésre mikor kiadták azt a Darkhawk skin-t nagyon drágán 3x Value néven. Akkor is nagy volt a felháborodásuk de azért mindegyik megvette.

:DD

(#3227) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3226) üzenetére


Dr.NX
addikt

Na mi lesz ma az OTA-ban?
Hogyan lehet Blobot nerfelni egyáltalán?
Vagy a jó öreg SD módi lesz, hogy körültáncolják és mondjuk Thanost nerfelik? (Csak két követ ad a paklihoz, lol :DDD )
Evo Leech is kaphatna valamit. Az Elsa-Angela-Kitty kombót meg kicsit felhúzhatnák pl.

Elfogadom a sütiket.

(#3228) Chuzzlee803 válasza Dr.NX (#3227) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

A "minden elnyelt kártyáért +3" és esetleg egy kicsit magasabb base power (5 vagy 6, nem tudom) igazságos lenne. Maradna Thanos support, Darkhawk counter és kiszámíthatóbb lenne játszani ellene, Crystal és Maximus jobban büntetné (szvsz nem kéne win connak lennie egyáltalán). Mondjuk ehhez valószínűleg nem elég az OTA.

Megintcsak nem OTA kategória, de Luke felmehetne 3 energyre és lehetne megint globális, az fájna a háj evőnek.

Leech ügyileg egyetértek az Angela-Kitty reverttel, nagyon elhúzott most a játék a hatalmas T6 playek irányába. Nem is nagyon tudok azonosulni az olyan kommentekkel redditen, hogy "csak pakolj ki hamarabb sok powert tesó". Gyakorlatilag nincs most olyan pakli, amelyiknek ne lenne legalább 1 kulcs lapja vagy kombója a hatodik körben, és/vagy szemmel látható powert tudna lerakni T6 előtt több lanen. Régen a Destroyer ongoing ilyesmi volt, annak tényleg nem fáj a Leech, de minden más megeszi reggelire mostanra.
Esetleg leejthetnék 4 energyre, és az ötödik körben már nem lehetne kijátszani, így fel lehet rá készülni.

Más: mi lesz szerintetek az OTA haszontalan része? A múltkor a Punisher +1 power volt. Mire számítotok, kihez nyúlnak hozzá, akihez egyáltalán nem kellene/akin egyáltalán nem fog segíteni? :DDD

(#3229) pachito válasza Dr.NX (#3227) üzenetére


pachito
őstag

Szerintem a Thanos shell is jócskán benne van a dologban, nem csak Blob. Már megint jön az undorító Lockjaw cheat meg minden ilyen szembe. Pont az lenne a deck lényege hogy inkonzisztens a sok lap miatt, ehelyett a legkiszámíthatóbb deck és magasan a többi fölött jár (újra).

[ Szerkesztve ]

(#3230) Tyler Durden válasza Chuzzlee803 (#3228) üzenetére

Hát lenne pár lap amihez hozzá lehetne nyúlni mert sose látom őket. Ami így hirtelen eszembe jut: Angel, Namor, Cpt America. Utóbbi a legnagyobb szégyen, top Marvel karakter és egy kalap sz@r, nemtudom miért nem kezdenek vele vmit..

Dr.NX: szerintem ott a probléma amit pachito ír, Blobnos dekkben eléggé op..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3231) Dr.NX válasza Tyler Durden (#3230) üzenetére


Dr.NX
addikt

Angel pont a múlt héten változott, már a kézből is kirepül.
Sőt, hagyományosan gyenge kártyák is egészen fel lettek húzva, Kingpin és Quake pl.

Igen, Steve Rogers az egyik ilyen kártya, CL elején még oké, de aztán magasabb szinteken nem kerül elő.
Aztán jön a SD ilyen gyengusz szöveggel, hogy beginner player experience meg mittomén. Mondjuk Punisherre és Angelre is ezt mondták.

A másik ilyen wish, hogy cseréljék meg Wong és Dr Strange képességét a lore miatt. :)

Elfogadom a sütiket.

(#3232) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Blob
[Old] 6/4 – On Reveal: Merge your deck into this. (and gain its total Power) Ongoing: Can’t be moved.
[New] 6/0 – On Reveal: Merge cards from your deck into this until it gains 15 or more Power. Ongoing: Can’t be moved.

Destroyer
6/15 -> 6/16

Viper
3/4 -> 3/5

Selene
1/-1 -> 1/2

Elektra
1/1 -> 1/2

Dazzler
3/2 -> 2/2

Hercules
4/6 -> 4/7

Dagger
[Old] 2/2 – When this moves to a location, +2 Power for each enemy card there.
[New] 2/0 – When this moves to a location, +3 Power for each enemy card there.

Elég meh.

Elfogadom a sütiket.

(#3233) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3232) üzenetére


Dobi 562
addikt

A junk-ot nagyon tolják, nekem személy szerint nem hiányzik hogy megint meta legyen.

Fura, hogy Leech-hez nem nyúltak. Attól félek visszatér Leech/Hawk a metába és Shenautot is többen fognak játszani.

(#3234) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Thorral megküzdöttünk, 13. splitre adta meg magát. :D

(#3235) winery válasza Dobi 562 (#3234) üzenetére


winery
aktív tag

Gratula , jók lettek ! :)

Nekem tegnap hidegre való tekintettel ez sikerült

Tegnap az egyik játéknál történt, hogy Spider-hamet játszottak ellenem, ami disznóvá változtatta Jane Fostert. Mobiust miután leraktam a diszno 0 költség 8 erőre változott. Szóval Mobius pakli ellen nem érdemes Spider-Hamet játszani .

Nekem ez új infó volt , gondoltam megosztom veletek . :)

[ Szerkesztve ]

(#3236) Dobi 562 válasza winery (#3235) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jó lett az Iceman! :C

Köszi a Spider Ham-es infót, nem tudtam hogy Mobius hat erre is!

(#3237) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Spider-ham eltalálja Death-et, az ellenfél kezében 0/12 volt Death mert 8 kártya el lett pusztítva addig.

A disznó átváltozás utan 8/12 kéne hogy legyen nem?

Vagy ez régen is így volt, hogy Death megtartja a jóárasítását csak rosszul emlékszek? :F

Mobius nem volt a játékban.

(#3238) winery válasza Dobi 562 (#3237) üzenetére


winery
aktív tag

Szerintem abban az állapotban változik ahogy van . Spider-Ham szövege alapján is így kellene működnie, ilyenkor jó amúgy Shadow Kinget rakni , szép 1es lapja lesz ;]

(#3239) Dobi 562 válasza winery (#3238) üzenetére


Dobi 562
addikt

Akkor rosszul emlékeztem. :R

(#3240) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Mr Negative Thanos jól érzi magát ebben a jelenlegi fura metában. Blob még mindig erős, főleg ha Mr Negative átalakította 0/6-ra.


Utolsó köröm: Blob, Taskmaster, Iron Man, Mystique :DDD

(#3241) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#3240) üzenetére


Dobi 562
addikt

Inkább felejtős, hosszú távon az inkonzisztencia megöli ezt is. Mr Negative nélkül csak egy unalmas Thanos Blob deck amiből már szerintem mindenkinek elege van.

(#3242) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Legkielégítőbb győzelem még mindig a toxikus szar clog/junk deck-es ellenfeleket agyonverni. ;]

Jeff Hoogland új deck-je zseniális (amíg Killmongerrel nem találkozol) de nagyon nehezen játszható (jól).

(#3243) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Na 2 napja beértem én is végre Inf-be egy 99-4ről teljesen 96-6ra való visszaesés után. :U Blob nerf után Black knight lett a top választás. Valamint meglett a 2. ink kártya is a kollekciómban, ráadásul a kedvenc kártyám, Devil Dino :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#3244) Dobi 562 válasza ClydeBeka2 (#3243) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratulálok! A Dino is jól néz ki! :K

(#3245) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Marvel Snap mentes 24 órát akartam tartani mert nincs kedvem csak destroy ellen játszani ezen a hot location event-en. Ránézten a trackerre és ez a legjobb cube rate deck (kis minta alapján):


(#3246) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#3245) üzenetére


Dobi 562
addikt

Aki még nincs infinite-ban az szerintem most létrázzon destroy-al vagy mr negative-al. Mindkét deck nagyon jól teljesít a hot location-on.

[ Szerkesztve ]

(#3247) alite válasza Dobi 562 (#2273) üzenetére


alite
aktív tag

Ezt a jelenetet az Amerikai pszichóból most a hivatalos csatorna is felhasználta. :DDD Hab a tortán, hogy Cozy-t és Molt-ot egy ideig én is kevertem..

https://twitter.com/MARVELSNAP/status/1749165578768515559

[ Szerkesztve ]

(#3248) Dobi 562 válasza alite (#3247) üzenetére


Dobi 562
addikt

Wow! Visszakerested? Láttam a videót. :D

(#3249) winery válasza alite (#3247) üzenetére


winery
aktív tag

Ez is jó :DD katt

(#3250) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Már megint mindenki Lila Fingot játszik. :(

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.