Hirdetés

2024. július 5., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#3951) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3950) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem mentem még vele de egyébként igen.

Bounce-al tudja tartani a lépést pontokban. Prof X lane-t megnyeri Thor vagy Bill. Loki ellen van Mobius.

(#3952) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Frissült az untapped.gg trackere az új patch-el.

Min 200 battles, cl 6k+, infinite top 10%

High infinite legjobb cube rate deck Hela, majd a lista következő 4 helyén 4 különböző Prof X/Cannonball deck.

Egyenlőre a többi deck-el még nem játszottak annyit a játékosok, hogy legyen értékelhető adat.

Nagyon remélem nem térünk vissza a Lockdown/Hela/Loki szentháromsághoz mert kezd marha unalmas lenni.

(#3953) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ez vicces volt, sejtettem hogy Cannonballt fog jatszani, hagytam helyet hogy tudja lokdosni Torchot, csinalt nekem egy 112 power Torchot a kollega. :D

(#3954) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#3953) üzenetére


Dobi 562
addikt

Cannonball plejerek az uj kedvenceim, mindig segitenek Torchot felhizlalni. :DDD

(#3955) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Erre a szezonra megint sikerult kiegnem a jatekbol, gyakorlatilag csak junk/lockdown ellen jatszok, semmi kedvem ehhez. A napikat megcsinalom meg kiprobalok egy-ket otletet es ennyi.

(#3956) BigBlue69 válasza Dobi 562 (#3953) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nem tudom hol játszol ezzel a paklival meg milyen botok ellen... De egy kalap :W az egész.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#3957) Dr.NX válasza BigBlue69 (#3956) üzenetére


Dr.NX
addikt

Phoenix Force, Bounce, Move a legnehezebb deckek, egyik sem auto win.
Retreatelni kell velük is, mint minden paklival.

Lehet éppen tiltben vagy, olyankor le kell tenni a játékot.
Játszottam Thanos decket, egyik este halálra vertem mindenkit, mentem vagy 5000 ranket, másik nap a 'nyerj két meccset' küldetést tíz meccs alatt bírtam megcsinálni.
Valami turpisság tuti van a matchmakinggel.

Elfogadom a sütiket.

(#3958) pachito


pachito
őstag

Egész későn kezdtem most climbolni de a nyögvenyelős kezdés után végül csak befutottam én is:



Egész jó kis decket sikerült összehoznom a végére sztem:

(#3959) Dobi 562 válasza BigBlue69 (#3956) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ladder top 2000-3000 magassagaban nincsenek botok. ;)

Teny, hogy nem egyszeru Move deck-et jatszani Prof X metaban.

------------------------------------------------------------------------
#3958pachito: Gratulalok! :R

[ Szerkesztve ]

(#3960) Dobi 562 válasza BigBlue69 (#3956) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jo amugy ez a kalap szar deck. Itt Cannoball-ra szamitottam jobb oldali lane-en de Enchantress ellen is mukodott Cosmo. :DDD

Ha nem tudsz jatszani Phoenix Force-al akkor ne ezzel a deck-el kezdj, a Shuri Nimrod-os konnyebben jatszhato (de konnyebben counterelheto).

Amit en jatszok az az Ongoing Living Tribunal es Phoenix Force hybrid-je, ismerni kell mind a ketto decktipust hozza ha boldogulni akarsz vele.

Ez egy off-meta kombo deck, azt kell megerteni. Tobbszor fogsz retreatelni mint nyerni, ezert kell minimalizalni a kockaveszteseget es maximalizalni a nyereseget kulonben nem fogsz vele elerni semmit.

Ha csak maszni akarsz a letran, akkor menjel valamelyik tier 1 meta deck-el, azzal egyszerubb.

Ma reggeli stat vele:

0.42 pozitiv cube rate 42.9% gyozelmi arannyal.

[ Szerkesztve ]

(#3961) pachito


pachito
őstag

Milyen lett az új Mordo? Ez a rework teljesen a látókörömön kívül esett most és ladderen sem láttam egyszer sem.

(#3962) Dobi 562 válasza pachito (#3961) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az, hogy a ladderen nem láttad egyszer sem, megválaszolta a kérdést. :DDD

Top 10% játékosokra szűrtem rá, ez a legnagyobb minta:

(#3963) BigBlue69 válasza Dobi 562 (#3960) üzenetére


BigBlue69
őstag

Szia rendben szia.

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#3964) Dobi 562 válasza pachito (#3961) üzenetére


Dobi 562
addikt

Lamby versenyén 4. helyen végeztek ezzel a deck-el:

(#3965) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

A heti spotlight egy jó nagy skip..
Sasquatch-t mindenhol egy erős közepes kártyának ítélik (s5)
Ravonna alap kártya , de aki teheti inkább 3000-ért vegye meg (s4)
Havok meg egy jó nagy meme :DDD (s4)

és mindenhol azt tanácsoljak ezen a héten érdemes nyitni mégha megvan Ravonna vagy Havok akkor is. Nem értem hol a value
Nincs kulcsom szóval szerencsére még a csábítás se áll fent a 25% os Sasquatch tryra :U

(#3966) Dobi 562 válasza NyalokAA (#3965) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ki itelte kozepes kartyanak?

Jo par nagyon jo jatekos, tartalomgyarto szerint a season legerosebb lapja (KmBest, Lamby, Cozy, Ika).

Energy cheating az mindig is az egyik legerosebb kepesseg volt es Sasquatch szepen illeszkedik egy jo par amugy is eros deckbe.

A Ravonna varians az katasztrofa, nem kene chibi-t rakniuk spotlightba szerintem.

(#3967) Chuzzlee803 válasza NyalokAA (#3965) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Én most így az utolsó 10 órában Namorával vagyok bajban... Van 5 kulcsom, és egészen derűs kilátásaim vannak, nincs meg Skaar sem.
Alapvetően az az ökölszabályom, hogy ami új kárta és egyértelműen archetype defining (PF, Pixie, TLT stb.), arra rá kell menni, viszont Namoráról nem tudom eldönteni, hogy tényleg egy önálló dolog, vagy egy ilyen premium support/gimmick a sima on revealbe.
Oké, valamennyire tud tápolni egy Armort/Cosmot/Stormot, de egyébként ennyiben kimerül.
Hozzátartozik az is, hogy láttam körülbelül kétszer a héten, 60 és 80 között ingázva (mentségemre szóljon, botrank meg minden, de az untapped PC-s trackerére rá-rá pillantgatva nagyjából egy minden negyedik-ötödik meccs volt bot).

(#3968) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3966) üzenetére


Dr.NX
addikt

Én rámegyek Sasquatchra, elég sok archetípusba el fog férni.
Bounce, Thanos, zoo, talán még Black Swannak is adhat egy kis lendületet.

Elfogadom a sütiket.

(#3969) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3968) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igy van, egyebkent Thanos kezd visszaterni, legalabbis versenyekre. A hetvegi Lamby openen top 4 jatekosok egyik deck-je Thanos volt. Elozo hetvegen meg ugyanezzel a deck-el nyertek versenyt.

Mentem vele parat Conquesten. Ami vicces interakcio mikor az ellenfel kijatsza Spider Ham-et az mindig Thanost fogja eltalalni es ha leraktad MMM-et akkor van a kezedben egy 0 energiaba kerulo 10 power diszno. :D

Ez a deck egyebkent:

(#3970) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3969) üzenetére


Dr.NX
addikt

Power disznó :DDD
Thanos Lokit sosem játszottam még, érdekes megközelítés!

Elfogadom a sütiket.

(#3971) Tyler Durden válasza Dr.NX (#3968) üzenetére

Én is, utóbbi időben semmit nem vettem ki, van 14 kulcs elraktározva, erre most rárepülök. Lehet aztán úgy járok vele mint Warmachine-al, igaz az legalább 1 kulcsból megvolt :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3972) NyalokAA válasza Dobi 562 (#3966) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Látom , hogy a tartalomgyártók iszonyat jó kártyát látnak benne :) A fórumokon \ redditen a playerek nincsenek elájulva tőle. ( én egy új Shang-chi tölteléknek látom egyenlőre , bár bounceba biztos fog kellemetlen meglepetéseket okozni , ha nálam van a priorítás )
Viszont , ha a streamerekre hallgatok nem lenne WW-m meg Cannonballom se mert mind2-t elég csúnyán benézték releasekor ( nekem meg kb a 2 legtöbbet játszott kártya a szezonban Cannonball kb az infinitem gerince volt most ).. A júniusi kártyak sokkal izgalmasabbnak tűnek. Azokra fogok spórolni , de ha tényleg iszonyat lesz Sasquatch max megveszem tokenből. Jelenleg egy jó Usagentet eltudnék viselni , de 6k-t nem ér. Blink is lesz majd egyszer. f2p-ként sajnos nem jutottam hozzá , de Zemoból kiindulva lehet nem is baj. Zemo is jött season passban ment egy nagyot aztán kb el is tűnt laderről hetek óta :F

(#3973) NyalokAA válasza Dobi 562 (#3969) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Kipróbáltam ezt a decket.Ránézésre amúgy elég fun , de béna vagyok vele vagy nem tudom :D még majd adok neki egy esélyt
Conquest: 3db Namora Ramp , 1db Shenaut , 1 db Corvus Hela amik bucira vertek
1db Corvus Helat meg nyakon csíptem
Nincs igazi power outputja a decknek és az infinity stoneok azon kívűl , hogy mockingot ki hozzák olcsóba inkább csak a helyet foglalják és akadályoznak.Reality stoneal meg nem szabad számolni , ha meglátják , hogy Thanost játszol tudják nem lesz 7. kör

(#3974) pachito válasza Dobi 562 (#3964) üzenetére


pachito
őstag

Köszi! Ezek nagyon vérszegény statok :DDD Szeretem az underdog lapokat de ez még nekem is kicsit meredek.

(#3975) pachito


pachito
őstag

Rigged matchmaking. Összerakom 2024 első Darkhawk deckjét és mi a legelső deck gold conquestben? Naná hogy Blob. A lap, amit január óta kb nem láttál.
Ki is léptem a francba.

(#3976) Dr.NX válasza pachito (#3975) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nyeh. :)
Arishemet várom (bár még messze van), egyrészt mert fun kártyának tűnik játszani, másrészt meg ellene Korg, Rockslide, Black Widow, T5 Darkhawk, T6 Taskmaster. :)

Elfogadom a sütiket.

(#3977) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Böngészgettem Infinity Conquest legjobb deck-eket és ezt a torzszülöttet találtam (konkrétan 4. legjobb win rate deck, bár a minta elég kicsi még).

(#3978) Dobi 562 válasza pachito (#3975) üzenetére


Dobi 562
addikt

Hasonlóan járok én is elég sűrűn, ilyenkor általában elmegy a kedvem az új decktől, kisérletezgetéstől és törlöm a francba.

(#3979) Dobi 562 válasza pachito (#3974) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ne add fel, lehet csak idő kell mire felfedezik, Pixie-nek is kellett majdnem 2 hónap mire meta lett.

Ezt most posztoltàk

(#3980) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3977) üzenetére


Dr.NX
addikt


:DDD
Már ahogy nézem szédülök.
Rampeled T4-ben mondjuk Ultront, utána Killmongerrel vagy Destroyerrel kinyírod az összes drónt és lesz egy ingyen Death és egy szép Knull...
imádom! :)

[ Szerkesztve ]

Elfogadom a sütiket.

(#3981) pachito válasza Dobi 562 (#3979) üzenetére


pachito
őstag

Nem tünik rossznak, bár nem én vagyok a világ legnagyobb Anni enjoyere. Egy próbát megér, thx. :R

Más: Van olyan lap, amit nagyon vártok? Nekem egyértelmüen Sersi, imádom az ilyen troll lapokat. :DDD Biztosan megveszem, mindenféle tier list meg előzetes értékeléstől függetlenül.

(#3982) Dobi 562 válasza pachito (#3981) üzenetére


Dobi 562
addikt

En megveszek minden uj kartyat, utobbi talan 2 honapban csak jo kartyat adtak ki egyebkent.

Sersi es Arishem lesz a legerdekesebb az biztos.

A legerosebb pedig:
Phastos 3/3

On Reveal: Give each card in your deck -1 Cost or +2 Power.

Arishem kore kivancsi vagyok milyen deck fog epulni, hiszen kapasbol lecsereli majd az egeszet jatek kezdeten. :D

(#3983) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3982) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem cseréli le, hozzáad 12 lapot.
Ezért írtam a Darkhawkot. :)
Talán egy Loki lesz a legkézenfekvőbb, meg valami destroy hozzá, hogy valami helyed is legyen kipakolni a lapokat.
At the start of the game, +1 Max Energy. Shuffle 12 random cards into your deck.

Elfogadom a sütiket.

(#3984) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3983) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jaaaa! Ezt beneztem. :R

(#3985) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3977) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ezt valaki nagyon felkaphatta, mert ma este rengeteg Ultron-Destroy jött szembe.
Egyébként Sasquatch így az első tapasztalatok alapján valóban nem tűnik annyira übernek, decens 10 power, szerencsére első kulcsból meglett, amire Mockingbird óta nem volt példa...
(Valentina elpazarolt 4 kulcs volt, jobban jártam volna Sage-dzsel. :W )

Elfogadom a sütiket.

(#3986) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

2 nap alatt Ptsd-m lett squirrel girl , mysterio , hood és barátaiktól :D
Ma rátesz egy lapáttal , hogy Central park , Savage land , Cancun location jön folyamat

(#3987) itldj válasza Dobi 562 (#3977) üzenetére


itldj
aktív tag

Ebbe mit érdemes tenni X23 helyett? Egyelőre Wolverine-t dobtam be, de nem tudom jobb lenne-e valami 1 drop, amit megeszik Killmonger.

[ Szerkesztve ]

(#3988) Dr.NX válasza itldj (#3987) üzenetére


Dr.NX
addikt

X23 a rampelés miatt kell főleg, még Psylocke sem igazán jó helyette, mert Blink 3-cost lapot is behozhat helyette, míg Electro helyett csak 6-ost.
Inkább Magik.
A legjobb curve az X23, T3 Wave, T4 Ultron, T5 Killmonger, T6 Death+Knull.
Vagy T3 Electro, T4 Blink aki becseréli Ultront, T5 Destroyer, T6 Death+Knull
Magikkel T3 Magik, T4 Psylocke, T5 Ultron, T6 Destroyer, T7 Death+Knull. Vagy ha van olyan location, akkor Galactussal egy sneaky win.

Elfogadom a sütiket.

(#3989) Dobi 562 válasza NyalokAA (#3986) üzenetére


Dobi 562
addikt

Cancun a hot location, ladder közelébe sem megyek 24 órán át. :D

(#3990) pachito


pachito
őstag

Nagyon beteg decket hoztam össze gyerekek :DDD 5 gold conquestből 4 inf ticket jött be, most utóbbiban próbálgatom magam.



Először is: Grandmaster buff HATALMAS. A különbség 0 és 2 power között ég és föld, ez nem is kérdés. Sok-sok meccset buktam volna ha nincs az a plusz power.

Darkhawk még mindig mocskosul erős.

Blue Marvel meh lapnak tünhet a deckben, valójában az egyik MVP. Nem sok Shang kering most szerencsére a körforgásban de mikor találkozom eggyel, Blue Marvelnek hála telenyomhatom a Hawk lane-t punish nélkül és az utolsó körös Shangjára válaszként mehet a plusz power és így is lehozom a lane-t. Doom-nak hasonló szerepe van.

Legrosszabb matchup eddig természetesen X + Cannonball. :U

Szerintem egy próbát megérhet, én nagyon élvezem vele a játékot.

(#3991) Dobi 562 válasza pachito (#3990) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jubilee-t megéri futtatni Blink nélkül? 3 drága lapod van csak, nagy eséllyel valami kicsit fog előrántani.

Amùgy gratulálok, jó decknek tűnik, Blue Marvelre biztos nem számítanék ha ez ellen a deck ellen játszanék. :C

(#3992) pachito válasza Dobi 562 (#3991) üzenetére


pachito
őstag

Sajnos Blinkem nincs, szerintem beférne :K Igyekeztem úgy csinálni a dolgokat hogy ha kicsit is ránt elő akkor se fájjon annyira, ezek a lapok életképesek turn 3 után is. Egy sima Iceman pl tudja borítani Helanál a teljes kört, egy okos Snappel ez akár 4 cubeot is jelenthet azonnal.

(#3993) Dobi 562 válasza pachito (#3992) üzenetére


Dobi 562
addikt

Majd kipróbálom a decket. Egyébként 6. körös Blue Marvel vissza tudja hozni a bukott Prof X lane-t, jó kis lap ebben a deckben! :R

(#3994) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Az egyik kedvenc interakciom a Phoenix/Nimrod deck-bol:

Csali Shuri ment 5. korben bal oldali lane-re, mert gondoltam hogy van Shang-chi-je.
6. korben nem raktam lapot bal oldalra, kozepre tettem a Tribunalt. :D

(#3995) Tyler Durden válasza pachito (#3990) üzenetére

Nagyon jónak néz ki, és külön congrats, hogy sokadszor saját dekkel jelentkezel, max respect érte. :R
Kipróbálnám de sajnos se Widow se Nocturne-t nem húztam be, Widow-t utólag nagyon bánom..

Tényleg aki behúzta a yetit, mennyire éri meg? Gondolkozok nyitáson, mert nekem Havoc sincs meg, kulcsom viszont most van elég.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3996) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3995) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem Sasquatch kihagyható, egyedüli deck aminek javított a stat-ján az a death junk. Összes többi deck-ben van nála jobb opció.

Néhány játékot mentem csak vele, számomra egy unalmas lap.

Untapped.gg-t most végigpörgettem, high infinte-ban top 10 legjobb deck-ben nincs Sasquatch.

De ez csak saját véleményem, Twitteren láttam sok embernek tetszik a lap.

(#3997) pachito válasza Tyler Durden (#3995) üzenetére


pachito
őstag

:R

Első inf run 5. körben sajnos csont nélkül kikaptam egy ritka ( :DDD ) intelligens Hela playertől; pont akkor snappelt amikor kellett és kicsivel ugyan de vitte a laneket.

Yetit húznám de a következő spotlightokat figyelembe véve szerintem sok érte a 6k, kulcsból pedig nem szeretnék mert semmi nincs mellette ami érdekel. Most nem látjuk sokat de szerintem gusztustalanul erős lap.

(#3998) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Végigvittem a játékot. :D


(#3999) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3998) üzenetére


Dr.NX
addikt

Szép! :C
Kiérdemleted a Phoenix Enjoyer nevet.

Már csak meg kell venni a neon keretet mindegyikhez és kész is van! ;]

Elfogadom a sütiket.

(#4000) pachito válasza Dobi 562 (#3998) üzenetére


pachito
őstag

GG :C Mindig tetszettek ezek a fullra pimpelt deckek, remélem egyszer nekem is lesz.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.