Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#3401) Dobi 562 válasza BigBlue69 (#3400) üzenetére


Dobi 562
addikt

De látod másnak meg megy vele a játék, Dr.NX is ezzel csinálta a hétvégi küldit, írta előtted. A játékos akitől másoltam, ezzel mászott Infinite-ba.

Én legtöbbször off-meta deck-eket osztok meg, azokkal sokkal jobban élvezem a játékot de nagyon ismerni kell a metát, hogy ha ezekkel akarsz boldogulni.

Hol mentél vele amúgy? Ranked vagy Conquest?

(#3402) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Black Knight kicsit eltűnt a metából, ez a verzió Lamby discord-járól van:


Elég részletes leírás is van egyébként hozzá, a lapválasztásról, körönként mit érdemes játszani, stb.

Ms Marvel helyett mehet Omega Red. Quake helyett lehet Jeff vagy Medusa de Quake az nagyon jó lap szerintem.

Juggernaut 6. körös meglepi, senki sem játszik rá számítva.

Supergiant miatt most nem a legjobb választás hétvégére de utána érdemes lesz kipróbálni.

(#3403) BigBlue69 válasza Dobi 562 (#3401) üzenetére


BigBlue69
őstag

Conquesten TG-ben.. Mármint ezzel az utolsóval.. A többivel rankeden is cq-n is.. De én ilyen vagyok semmi szerencsém nincs.. Több mint egy éve játszom kb. minden lapom megvan.. és múlt honapban voltam elöször 90 felett.. Most is csak 85-ben stagnálok. Nekem nincs szerencsém, Ennyi.

Egyébként végül meglettek a hétvégi missziók. Hela Pakliba beraktam 2 kártya helyére.

Egyébként én ezt szeressem, bár elég sok Counter van rá az tény.

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#3404) Dr.NX válasza BigBlue69 (#3403) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem szerencse kérdése, hidd el.
Egy-egy meccsnél van, hogy a random generátor dönt (nem hiszem el, hogy Arnim Zola pont a Panthert nem találja el :), Wolverine, Hela, stb.)
Cube management, sokat kell nyomogatni a retreat gombot is, ami nehéz.
Ha buksz 1-2 ranket, le kell tenni, pihenni kell. Ez is nehéz.

Elfogadom a sütiket.

(#3405) Dobi 562 válasza BigBlue69 (#3403) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mivel mászol? Hela Lockjaw-val? Ennél amiről küldtél képet vannak erősebb verziók.

Nézz meg egy meta tier listet vagy youtube-on nézd meg ismertebb tartalomgyártó tier list videóját. Válassz ki egy neked tetsző deck-et. Menj vele csak Conquest-en amíg úgy nem érzed megtanultad (főleg a saját snap/retreat kondicióid) . Majd kezdj el mászni a létrán.

Ha nem akarsz rágörcsölni, adj időt magadnak. Season vége felé mindenki conquestet fog tolni, teli lesz a létra botokkal, lefarmolod őket és meg is vagy.

(#3406) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Végre egy jó split!

Ez meg amolyan Bill + Tech próbálkozás. Nico helyett lehet Sunspot jobb lenne, a játék végi prioritás miatt.

Eddig kicsi a minta, nem sok időm volt játszani de ígéretesnek tűnik.

Lila fingra senki sem számít ennél a deck-nél.

(#3407) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3406) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ez a Nico alapból is nagyon menő, kár hogy csak spotlightból volt szerezhető.

Megvan az Infinity, Anni junkkal fejeztem be.

Elfogadom a sütiket.

(#3408) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3407) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratulálok!

Annihilus junk-ot megosztod? Előző season végén próbálgattam egy Debrii+Hazmat+Grandmaster verziót, az nem volt rossz.

(#3409) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3408) üzenetére


Dr.NX
addikt

Untappeden is fent van:

eyJOYW1lIjoiSnVuayIsIkNhcmRzIjpbeyJDYXJkRGVmSWQiOiJBbGlvdGgifSx7IkNhcmREZWZJZCI6IkFubmloaWx1cyJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiR2FsYWN0dXMifSx7IkNhcmREZWZJZCI6IkdyZWVuR29ibGluIn0seyJDYXJkRGVmSWQiOiJIb2Jnb2JsaW4ifSx7IkNhcmREZWZJZCI6Ikhvb2QifSx7IkNhcmREZWZJZCI6IkplZmZUaGVCYWJ5TGFuZFNoYXJrIn0seyJDYXJkRGVmSWQiOiJSYXZvbm5hUmVuc2xheWVyIn0seyJDYXJkRGVmSWQiOiJTZWxlbmUifSx7IkNhcmREZWZJZCI6IlNlbnRyeSJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiU2hhbmdDaGkifSx7IkNhcmREZWZJZCI6IlZpcGVyIn1dfQ==

Elfogadom a sütiket.

(#3410) BigBlue69 válasza Dr.NX (#3409) üzenetére


BigBlue69
őstag

Kiprobáltam :) Az összes valkyre-t használó szembe jött velem..

Ugyanitt szivesen oda adom az accom bárkinek, hogy megnézze mekkora szerencsétlenség az egész.

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#3411) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3409) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ja, köszi ez megvan! Közben rájöttem én clog-ra gondoltam nem junk-ra. :DDD

‐----------------------------------------

Hot location event most nagyon tetszett, sok időm nem volt játszani de Phoenix Force-al nagyon adta a 2 extea laphúzás, elég sokszor öszzejött a Multiple Man kombó. Kicsit olyan pre-nerf Chavez feelingje volt.

(#3412) pachito


pachito
őstag

Az ilyen kaotikus időkben marad a jó öreg Sera. Félelmetes hogy mindenki csak arra megy hogy minél több pont legyen az asztalon, se egy cosmo vagy armor vagy valami védelem.

(#3413) Dr.NX válasza pachito (#3412) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ja, senki nem véd semmit, bár Evoban, Thanosban szokott menni Caiera, azt azért macerásabb lebontani.
She-Hulk arra kell, ha nem tudsz T5-ben Serát játszani?

Elfogadom a sütiket.

(#3414) Snoop27


Snoop27
őstag

Sziasztok. Most próbálom ki, eddig nem is hallottam róla, de valóban nem rossz.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#3415) alite válasza Snoop27 (#3414) üzenetére


alite
aktív tag

Csak óvatosan, könnyen rá lehet szokni.. :U

(#3416) Snoop27 válasza alite (#3415) üzenetére


Snoop27
őstag

Eddig kicsit vontatottnak tűnik, lassan mennek a harcok. Nagyon p2w jellegű?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#3417) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Mi ez az új trend, hogy minden második játékos nevében benne van, hogy "enjoyer"?

Van valami meme ezzel kapcsolatban? :F

(#3418) Dobi 562 válasza Snoop27 (#3416) üzenetére


Dobi 562
addikt

Lassú a Marvel Snap? Mihez képest?

Magicet játszottam előtte tcg-t, annál biztos hogy ezerszer gyorsabb a Snap.

Nem igazán pay-to-win, ha veszel csomagokat azzal a fejlődést gyorsítod fel, hamarabb össze gyűjtöd a kártyákat.

Ha nem akarsz sokat költeni akkor elég megvenni a havi battle pass-okat, ár/érték arányban az a legjobb cucc. Meg kapod a battle pass kártyát, variánsokat, boostereket, goldot, kreditet, hétvégi küldiket.

(#3419) Dobi 562 válasza pachito (#3412) üzenetére


Dobi 562
addikt

Előbb futottam bele ebbe a deck-be csak Mirage helyett Medusa-t futtatott meg Ghostot valami helyett.

Tudtam, hogy Shangot fog játszani középen mert ott volt Venom, így Ghost Spiderrel át húztam jobbra. Csak azért nem snappeltem mert nem voltam benne biztos hogy nem-e Gladiatort játszik bal location-on, mert azzal verné Legiont.

DeraJN Sera controllal lett top1 pár napja de ő Gladiátort és Maximust is játszik (meg MsMarvelt ha jól emlékszem) és így tud elég pontot lerakni.

A te listáddal kapcsolatban azt nem értem hogy akarsz vele megverni egy Lockjaw deck-et például mikor lerak 10 pontot egy locationon 20-at a másik kettőn.

(#3420) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3418) üzenetére


Dr.NX
addikt

Én sem értem, hogy mi számít lassúnak, kivéve ha belefutsz conquesten valami idióta időhúzóba.
Lehet hogy a Mortal Kombathoz képest értette, hogy lassú. :)

Elfogadom a sütiket.

(#3421) Snoop27 válasza Dobi 562 (#3418) üzenetére


Snoop27
őstag

Köszi, akkor valószinű arra befizetek én is.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#3422) pachito válasza Dobi 562 (#3419) üzenetére


pachito
őstag

Sehogy :DD Nem feltétlen cél hogy mindig, minden decket fogjak. Én azzal is beérem ha a meta nagy részét lefedem és hozom a 4 cubeos ms marvel meg destroy meccseket. Ha néha vissza kell vonulnom 1-2 cubeért azt elviselem.

#3413 : pontosan azért van she hulk :K Mirage meg annyira állat, lemásolod a 0 cost Deathet és mellérakod MMM-t, full slap in the face :DDD

(#3423) alite


alite
aktív tag

Na ez egész új, érdekes lesz ez a hét. :)

(#3424) alite válasza Dobi 562 (#3417) üzenetére


alite
aktív tag

Az eredetét pontosan én sem tudom. Pár hónapja kezdték kevésbé játszott lapokkal, de mostanra már tényleg meme lett..

(#3425) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Keresek egy variánst.

Nem tudom már melyik karakterre, de a háttérben helikopterek voltak és Animálva forogtak a rotorjaik is .

Hátha valakinek megvan. :)

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#3426) alite válasza BigBlue69 (#3425) üzenetére


alite
aktív tag

Lehet, hogy erről a Stature-ről van szó?

(#3427) Dobi 562 válasza pachito (#3422) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ja, akkor értem! Azért kérdeztem mert én meg állandóan Thanos Lockjaw meg Hela Lockjaw ellenfelek ellen játszok.

(#3428) pachito válasza Dobi 562 (#3427) üzenetére


pachito
őstag

Inf-ben vagy? Én még csak most értem be 93-ra, lehet hogy ezért de én thanost meg helat nem látok. Leech High Evo viszont van dögivel.

(#3429) BigBlue69 válasza alite (#3426) üzenetére


BigBlue69
őstag

99% H ez lesz az. Köszönöm. Anno belefutottam egybe és baromi menő. :)

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#3430) Dobi 562 válasza pachito (#3428) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen. :K

(#3431) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nincs kedvem egy hétig ezekkel a buffolt szerelmespárokkal játszani. Egyébként ha kiderülne nincsenek túltolva tőlem maradhatnának is a buffok.

De addig is hagyom beszippantson a sötét oldal.

Lamby discordjáról top 50-be mászott vele Scarface nevű játékos. (Martyr és Adam Warlock!!!).

Martyr és Warlock ha kijön a curve biztosítják az extra laphúzást. Prof X-el tudod lockolni Martyrt ne szökjön el utolsó körben. Még egy lane-t nyersz goblinokkal vagy dino-val majd utolsó körben mehet Galaktóz vagy a fing.

Meg persze a nagyon kifinomult Wave+Galaktóz+Lila Fing is működhet bár ez nagyon átlátszó és counterelhető.

(#3432) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Annak mi értelme van, hogy valaki snappel, megnyeri majd spammali a 'Snap?' meg Thanos emojit?

Meg lerakja Leechet, én feladom és erre spammeli a "What just happened?"-t meg "Snap?"-et?

Ha lenne csepp agya a játékhoz akkor felfogná neki kellett volna snappelnie mielőtt lerakja Leechet és akkor 2 kockával nyer, nem 1-el... :C

(#3433) pachito válasza Dobi 562 (#3432) üzenetére


pachito
őstag

Marvel Snap in a nutshell. :DDD Nekem már alap mozdulat a Thanos check, utána azonnal mute.

(#3434) ClydeBeka2 válasza Dobi 562 (#3432) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Én nagyon ritkán találkozok ilyenekkel, kb annyiszor se, mint ahányszor te beirod ide. Persze lehet ez magasabb szinten "menő", valamint valószinuleg többször annyi gamet tolsz le mint én, de fura, hogy engem nem találnak meg. :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#3435) Dr.NX válasza pachito (#3433) üzenetére


Dr.NX
addikt

Detto.

Elfogadom a sütiket.

(#3436) alite válasza Dobi 562 (#3431) üzenetére


alite
aktív tag

Adam Warlock miatt ki fogom próbálni! :R

Valamelyik nap kimaxoltam az öreget. Random conquest boosterek legalább 2-3 alkalommal dobták őt.. Gold Lifebringer-el nehéz lesz lemosni magamról, hogy nem vagyok hardcore G player. :DDD

(#3437) Dr.NX válasza alite (#3436) üzenetére


Dr.NX
addikt

Szééép!
Milyen effekt?
Nekem két ink sikerült egymás után, gold tone és gold crackle, azóta nem nyúltam hozzá...

Elfogadom a sütiket.

(#3438) winery válasza Dobi 562 (#3431) üzenetére


winery
aktív tag

Jött Martyr és győzött , köszi a paklit :R

Villám gyors Gold ticket és egy 4 kockás win , olyan 10-15perc alatt .

(#3439) alite válasza Dr.NX (#3437) üzenetére


alite
aktív tag

Az effekt nem az igazi, black tone flare lett, de legalabb kevesbe latszik.

Nekem bejön az az ink gold krackle-el! :)

(#3440) Dobi 562 válasza ClydeBeka2 (#3434) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én is ritkán egyébként, de általában némítok a második emoji után. :DD

(#3441) Dobi 562 válasza winery (#3438) üzenetére


Dobi 562
addikt

Rászabadítottam a gonoszt a világra. ;]

alite: jól áll neki az arany!

Nekem meg végre bekerült az Artgerm Ghost Spider a shop-ba és pont volt elég booster a töréshez:

(#3442) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Lehet maradok az Inknél inkább :D

Velük meg nem tudom mi legyen. Nekem igy tetszenek.. Asszony viszont Legendre szavazz . :D
Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#3443) Dobi 562 válasza BigBlue69 (#3442) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én szeretem kimaxolni a bordereket de az a lényeg neked tetszenek, te kártyáid!

Amúgy meg, itt a jó kis hot location event. :W

(#3444) alite válasza BigBlue69 (#3442) üzenetére


alite
aktív tag

A gold-okat én mindig felhúzom legendary-ig, viszont annak a Cosmo-nak talán az ink jobban áll.

#3441 Dobi 562 Jó lett! Lassan kész a full gold PF deck? :)

(#3445) Dobi 562 válasza alite (#3444) üzenetére


Dobi 562
addikt

Lassan igen, mert mindig változnak a lapok amiket játszok a deck-ben. Full ink hamarabb meglesz mert ink split már sikerült az összes kulcs laphoz, kivéve Multiple Man-t akihez arany van csak.

(#3446) Dobi 562


Dobi 562
addikt

El sem hiszem, hogy vissza snappelt utolsó körben. :(

Egyébként Odin-t akart lerakni, teljesen biztos vagyok benne, csak elfelejtette, hogy létezik a játékban az a nagyon fair kártya amit csak Lila Fingként szokás emlegetni.

Thor-Bill-Hawk-Odin decket játszott, én is mentem vele párat, azért tudom.

(#3447) pachito válasza Dobi 562 (#3446) üzenetére


pachito
őstag

Nincs is édesebb győzelem az ilyeneknél :D


Más - legújabb cook, most húztam be vele inf ticketet, legnagyobb fun amit utóbbi időben toltam:

(#3448) Dobi 562 válasza pachito (#3447) üzenetére


Dobi 562
addikt

Lehet majd kipróbálom, bár lassan megint azon kell gondolkodni, hogy ha Loki ellopja a lapjaim akkor agyon tud-e verni velük 2 kör alatt.

Most, hogy újra tolják a tartalomgyártók, abban reménykedem mindenki rácuppan Lokira újra és akkor szabadon lehet ereszteni a Főnix madarat. ;]

(#3449) alite


alite
aktív tag

Hetvegi kuldetesekhez ez nem egy rossz deck, le lehet fedni mind a harmat vele.

(#3450) Dobi 562 válasza alite (#3449) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jó kis Zoo, köszi! :R

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.