Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#3251) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Ki repül rá a héten Grand Masterre?
Cozy Snap teljesen rá van pörögve, valószínűleg baromira OP lesz pár hétig, amíg nem nerfelik. :)
Mondjuk jövő héten Beta Ray Bill is tetszetős, de az nem tűnik ennyire brokennek.

Elfogadom a sütiket.

(#3252) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kikaptam utolsó körben Destroy Alioth-ol, Thanos Blob Alioth-ol, Clog Alioth-ol, Galactus Alioth-ol, Move Alioth-ol. Röpke 1 óra leforgása alatt.

Nagyon fun. Van értelme tervezni hogy mit játszok melyik körben (bounce deck esetén) hogy ha nem számít az utolsó köröm. Semmi fun, semmi skill.

Top 3k tryhard kretén még azért spammelt egy kis Ms Marvelt is hogy teljes legyen az élvezete.

(#3253) alite válasza Dobi 562 (#3245) üzenetére


alite
aktív tag

A hot location event nekem tegnap kimaradt, viszont KMBest rakott ki hétvégén negativ nélküli klasszikus Tribunal deck-et:

Ha az alap curve-ot játsza az ember (Iron Man->Onslaught), akkor mindenki tudja mi jön, viszont ha cost reduction lapok + Onslaught, akkor nagyon kevesen vágják le mi lesz a végjáték és simán ki tudsz pakolni a végén szinte annyi lapot mintha negativ pakli lenne.

(#3254) Dobi 562 válasza alite (#3253) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ezt kipróbálom, köszi!

Azon csodálkozom alig játszanak az emberek Mobiust ebben a metában ahol szinte minden meta deck energiát akar csalni.

(#3255) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3251) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nagy reményeket fűztem a kártyához mert szeretem az On-reveal kombó deck-eket de most hogy mindenki újra Alioth-ot játszik maradok csak a napi küldetéseknél.

(#3256) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3251) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ezt akarom majd kipróbálni miután Beta Ray Bill is játékba kerül:

(#3257) Dobi 562 válasza alite (#3253) üzenetére


Dobi 562
addikt

Határozottabban jobb a Kmbest féle deck mint a mr Negative-os de találtam egy másikat ami jobban müködik nekem:


Howard + Iron Lad erős kombó.

Wasp? Az Onslaught+Mystique+Marvel kombó (középső lane) miatt: 30-30 power két szélső lane-en. Wasp segít összehozni a két eltérő költségű kártyát.

(#3258) alite válasza Dobi 562 (#3257) üzenetére


alite
aktív tag

Mentem pár meccset és tényleg jobbnak érződik. :R Howard-nak kifejezetten örülök, mert nemrég húztam be a Noir variant-tal, de még nem használtam.

Fun pakli több lehetőséggel. Tribunal nem is szükséges a végjátékhoz és top 3000-ben sem igazán gondolnak bele sokat a cost reduction+onslaught combo-ba. T7-em összesen 3 lappal indult a középső lane-en.. :)


Két kezem összerakom, hogy mostanában Enchantress, Mobius és Rogue nem menő tech lap.

(#3259) Tyler Durden

Kezdek kiégni a nyitásaimon. 3 hónapja 3-4 nyitás kell az aktuális lap megszerzéséhez ami iszonyatosa égeti a resource-okat. Ezzel szemben haverom akivel együtt kezdtük a játékot pont inverzben van, most is GM-et elsőre nyitotta. Most ott tartok, hogy köv heti lapot kikapom tokenből /van vmi 18k belőle/ és utána azt hiszem egy ideig nem nyitok. Ráadásul ugye az olyan lapok amikre rácuppanunk, mondván, hogy mennyire erős, az utána nyílván csak idő kérdése és nerfet kap, mi meg beleöltük a nem kevés erőforrást /kivétel akinek malaca van és elsőre nyitogatja azt ami kell :D/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3260) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3259) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem is 3. nyitásra lett meg GM, sosem sikerült meg elsőre vagy másodikra nyitnom.

Engem az mérgel fel, hogy megint szar variánsokat pakoltak be a ládákba. Ennél a Loki variánsnál csak jobbak vannak, chibi Hit Monkeyt meg hagyjuk is. Nevetséges hogy ilyen szarokkal töltik fel őket.

(#3261) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#3260) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ja és a Twitch drop premium mistery variant-om Dan Hipp Ka-zaar lett. Annyi pozitív van benne, hogy ez kell a Dan Hipp albumba, használni sosem fogom.

(#3262) alite válasza Dobi 562 (#3261) üzenetére


alite
aktív tag

Max Grecke Sera itt, csak remélni tudom, hogy kell majd egy albumba.. :))

(#3263) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Most nekem sem ment jól, negyedikre nyitottam GM-t, a prémium variánsom meg egy kutya Uatu... Vauatu? :O

Elfogadom a sütiket.

(#3264) winery válasza Tyler Durden (#3259) üzenetére


winery
aktív tag

Én inkább megvettem tokenbol,nem akartam magam idegesíteni ezekkel a variantokkal :DDD

(#3265) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Milyen lelkivilaga van ezeknek a ranked top 1k tryhardoknak mikor Alioth-al nyer, egesz vegig kussban vagyunk mindketten majd miutan Alioth-ot kirakja spammeli a Hello-t, meg Snap-et?

Lockjaw Thor ellen nyertel a fasza kis meta deck-eddel (epphogy) a szaros kis lila fingoddal de az nem eleg ugy latszik... Hat gratulalok a top 1k-hoz haver! :C

Mostanaban mindeg ezekkel a jatekosokkal van gond, ezek spammelik az emojikat, Conquesten meg huzzak direkt az idot, akik ezeket a toxikus lapokat jatszak. Biztos veletlen.

(#3266) winery válasza Dobi 562 (#3265) üzenetére


winery
aktív tag

Első körben gratulálok a ranghoz, másodjára meg hagyd a fenébe, mert ezek tuti sérültek :U

Tegnap este gondoltam megcsinálom a összegyűlt napikat , én is egy Alioth hard arccal kerültem össze conquesten . Jól elvertem első körben,aztán töltöttem meg egy pohár whiskyt és kiléptem :DDD Nincsen kedvem a pihenést hülyékre pazarolni :)

Grandmasterhez van jó paklitok , én csak bedobtam shuri Nimród destroy pakliban , ott jól működött szerintem .

[ Szerkesztve ]

(#3267) Dobi 562 válasza winery (#3266) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem vagyok 1k kozeleben sem mar, par napja meg top3k-ban voltam de jelenleg 10k kozeleben. :D

A jatek ennek ellenere eleg gyakran osszerak top 3k jatekossal. Kell a kihivas, na!

Megmondom oszinten meg egyet nem mentem Grandmasterrel, nagyon megoszloak a velemenyek rola de abban mindenki egyet ert, hogy nem OP, mint ahogy azt hittek.

[ Szerkesztve ]

(#3268) Dobi 562 válasza winery (#3266) üzenetére


Dobi 562
addikt

4 legjobb deck (untapped.gg), Infinite rank, cl3000+, 200+ csata:

[ Szerkesztve ]

(#3269) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3268) üzenetére

GM mindenhol, kiv leszek mikor jön majd ide is a nerf, lásd Blob.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3270) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3269) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem annyira nem teljesít jól, most csak azért találkozhatsz vele többet mert új kártya és próbálgatják.

Én alig látom egyébként.

Ja! A képemen az nem a 4 legjobban teljesítő deck hanem a 4 legjobban teljesítő Grand Master deck. :)

[ Szerkesztve ]

(#3271) ClydeBeka2 válasza Dobi 562 (#3270) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Én is ezt olvasom twitteren, hogy nem annyira erős, el is gondolkodtam, hogy kivegyem-e. Mondjuk 12 kulcsból kijön, de ezek a variánsok is nagyon gyengék, ahogy irtátok is. Na még várok 1-2 napot, nem maradok ki semmiből :DDD

Közben megvettem a Kazar bundlet, ez jött ki belőle:

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#3272) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Ma megáldott Brode. :DDD

(#3273) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Gratulálok a variánsokhoz!

‐----------------------------------

Ti snappeltek 1. körben ha kezetekben a tuti kombó?

Akármikor tolok első körös snap-et a 2. vagy 3. location azt mondja: "Nem haver, rába**ztál!" :DDD

Ki mivel tolja a laddert? Lassan kezdek visszamászni, 11k-ról 7k-ra jöttem vissza most.

(#3274) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3273) üzenetére


Dr.NX
addikt

Á, én sem snappelek T3 előtt, a perfect kézre is szokott jönni Weirdworld meg Ego meg ilyen hülyeségek. :)
Nekem most a Duck Tribunal deck nagyon tetszik, rank 3000 körül vagyok, előtte pedig egy on reveal deckkel mentem (Surfer/Odin hibrid).

Elfogadom a sütiket.

(#3275) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3273) üzenetére

Én igen, de hasonlóan szívom a fogamat, mikor utána kib@szik velem a location rng :D

Jelenleg Lamby Bounce-t próbálgatom, de ez a hónap nekem nem lett vmi acélos pár napja értem csak be infre..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3276) lm83 válasza Dr.NX (#3274) üzenetére


lm83
őstag

Pedig pont ilyen location-re kell nyomni a snappet, tuti feladják egyből :)

(#3277) winery válasza Dobi 562 (#3273) üzenetére


winery
aktív tag

Én 7500pontot összeszedtem és vasárnap óta csak napi küldetések mennek a proving groundson.Üdülés közben nincsen idő , így is furcsán néz rám a feleségem mikor játszom , mondjuk én leginkább munkában szoktam, otthon csak amikor nincsenek otthon :B


SNAP-et én akkor szoktam nyomni,ha kedvező helyszín és valami kulcs lap is van kézben .
Pár variant összejött a héten .

(#3278) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3275) üzenetére


Dobi 562
addikt

Annihilus bounce-t próbáld ki, a Lamby bounce csak Lamby kezében jó. Nem próbáltam egyébként de a Lamby bounce negatív win rate/cube rate deck untapped.gg-n, úgyhogy valószínűleg nagyon komplex deck.

Annihilue bounce-al most mentem végig gold conquesten 2 Shenaut, 1 Lockjaw ellen.

Egyébként Shenaut-ot nem érdemes játszani szerintem magasabb szinteken mert nagyon kiszámítható.

[ Szerkesztve ]

(#3279) Dobi 562 válasza winery (#3277) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jók a variánsok! Inket gyűjtesz, arany nem érdekel? Az az Iron Man tuti ütős lenne arany háttérrel.

(#3280) winery válasza Dobi 562 (#3279) üzenetére


winery
aktív tag

Köszi , jó lenne a gold , de boosterek híján sajnos eddig jutottam .

[ Szerkesztve ]

(#3281) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Lamby 700$ Open versenyen Jeeeeet nevű játékos 4. lett Phoenix Force-al. Ő az a játékos aki általában top 10 helyen fejezi be a season-okat PF-ot játszva.

Lamby Twitch vod-ján végre láttam játszani a mestert. :C

(#3282) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kamar-taj-on mindig is szerettem Black Boltot játszani de mióta Silver Samurai bekerült, most először van alkalmam ezt kipróbálni.

Kamar-taj-on Daken->Samurai->Black Bolt. Neked 16 power Daken, ellenfélnek -4 lap. Elég erős kombó legtöbbször Shang-Chi is repül az ellenfél kezéből.

Killmonger 2x üti X-23-at, +2 energia következő körre.

Doomot gondolom nem kell részletezni.

Nico meg Nico.

(#3283) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3278) üzenetére

Nem jött be összességében. Illetve most megyek conquesteket de goldig eljutok és ott leszivat a rendszer. Kikapok még pár dolgot a shopból és over..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3284) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3283) üzenetére


Dobi 562
addikt

Próbáld ki ezt:

Grand Master helyett játszhatod Galaktózt is, de szerintem elég ritkán jön összea bolygópusztítás. Kamar-taj + Grand Master ütős nagyon.

Elkezdtem játszani az összes deck-et amit utálok, kezdem megérteni miért szeretnek az emberek játszani ezekkel.

Még nem szippantott be teljesen a sötét oldal, továbbra is gusztustalannak találom mikor valaki 6. körben Alioth-al nyer és tolja a Ms Marvel emojit. :DDD

(#3285) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3284) üzenetére

Teszteltem tegnap, nekem egy másik verzió jött be, Galactussal illetve -Hazmat Ravonna Selene Debri, + Widow Jeff Shang. 2 gold ticketre volt vele időm, nem rossz.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3286) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Most kezdtem el a játékot 8 év hs hagytam abba😊 tudtok küldeni kezdő és budget deckeket😊

[ Szerkesztve ]

(#3287) Dr.NX válasza Bazsi1987 (#3286) üzenetére


Dr.NX
addikt

marvelsnapzone.com
Itt nézelődj. :)

Elfogadom a sütiket.

(#3288) Bazsi1987 válasza Dr.NX (#3287) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Köszi :)

(#3289) Tyler Durden válasza Bazsi1987 (#3286) üzenetére

Kicsit késve, én nekem cirka 6 éve lett elegem pedig a legelején indultam :D Üdv a klubban!

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3290) Chuzzlee803 válasza Bazsi1987 (#3286) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Untapped.gg lényegében a hsreplay snapes megfelelője, tudsz rajta alap szűrőket állítani (Pool1, Pool2, Pool3, csak számomra elérhető paklik stb.) az ingyenes változatban.
Van trackere mobilra és gépre is, bár a mobilos az csak számolja, hogy adott paklival mennyit nyertél/vesztettél, illetve a collectionödet figyeli, míg a gépesen van rendes meccs közbeni overlay, ami mutatja pl. hogy milyen kártyák lettek eddig destroyolva vagy eldobva, ha véletlen pont nem oda néznél az animáció közben (egy olyan feature ami így a másfeledik születésnap közeledtével, egy év mobiljátéka díjjal a hátunk mögött talán lassan bekerülhetne az alapjátékba is :DDD ).

A marvelsnapzone-t már említették előttem, ott a weekly meta report alján mindig van 4-5 "budget" pakli felsorolva, ezek olyan paklik, amik legfeljebb CL486 elérésével teljes mértékben megépíthetőek (ergo Pool 1 és 2-ből épülnek).

Régebbi snapzone cikk , egy kis elővigyázatossággal kezelendő, tartalmaz elavult elemeket, mert bizonyos lapokat azóta változtattak, illetve lett még több Pool3 lap azóta, amikről már nem írtak, de összességében egy jó iránymutató lehet, amikor még csak néhány Pool3-as lapod van. Bár talán ebben a szituációban az auto deck builder lehet jobban fog tudni segíteni. :B

(#3291) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Az a durva, hogy 3 honap elteltevel meg mindig loki ver szarra Infinite Conquest-en, de nagyon durvan, a sajat lapjaimmal...

2 ticketet probaltam Sera Controllal, eleg siman ment amig Lokival nem talalkoztam. :N

[ Szerkesztve ]

(#3292) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3291) üzenetére

5 goldom van jelenleg, vmelyik nap én is rá akarok nézni, hogy lesz e belőle vmi, vagy sem. Mondjuk Lokit azt hittem a Collector nerffel jelentősen gyengítik de ezek szerint mégsem. Én amúgy még mindig a Wolfon pislogok, nerf után is elb@szott durva, az más kérdés, hogy még mindig nincs meg :D

Bill-el kapcsolatban vannak már tapasztalatok? Gondolkozom rajta, hogy nem spotlightból, hanem tokenből megveszem. Illetve kibajók a ma bejött Pandart variantok, 3200 goldom van, szerintem eltapsikolom mind..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3293) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3292) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ahogy nezem Loki nem igenyli Collector segitseget:

Kis minta es valoszinu honapok ota jatszak ezt a jatekosok, kitanultak rendesen a deck-et.


Most teli van minden Bill-el, wombo-comco, lockjaw, bounce, sera control (!), darkhawk, mindenki jatsza a Thor-Bill-Jane (+Odin) package-et

[ Szerkesztve ]

(#3294) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3293) üzenetére

Hja, ráadásul Quake-el is szépeket lehet szivatni, hát így elsőre elég gusztustalannak tűnik a dekk :D

Várok pár napot, hogy mi lesz a konklúzió vele kapcsolatban, egy fix spotlightot nem nyitok.

BTW ki melyik Pandart variánsra/variánsokra repül rá? Részemről Green Goblin illetve Onslaught ami tutti még egy 1200as verzión gondolkozom..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3295) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3294) üzenetére


Dobi 562
addikt

Prof X, Storm, Deathlok az biztos vetel nalam de egyebkent szinte az osszes tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#3296) NyalokAA válasza Tyler Durden (#3294) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

3 spotlightom volt raktáron :D Szerettem volna egy Beta Reyt , de nem jött össze :(
Mind1 legalább már van Elsam igaz mostanság használhatatlan + 1000 token meg a 6. Galactus variant ^^
Így már 15000 felett vagyok Marvelsnap.com-on nagyon ajánlgatják , ha csak 1 kártya kell inkább vegye az ember tokenből, de pl egy Betaért sose adnék 6000et. A spotlight valahogy kevésbé fáj

[ Szerkesztve ]

(#3297) alite válasza Tyler Durden (#3294) üzenetére


alite
aktív tag

Pandart-ok kapcsán én nagybevásárlást tartok, hónapok óta erre gyűjtöttem. Ma este shop refresh-nél folytatom, ők jönnek. :)
- Zero
- Deathlok
- Shuri
- Shang-Chi (sajnos a februári Knullified-al is szemezek)
- Sunspot
- Onslaught (ez a variant picit csalodás split után, de vlszeg ink/gold-al jó lesz)
- Taskmaster
- Mister Negative (rajta még agyalok, lehet nem húzom be)

Shang-nál össze is jött két split:

(#3298) Dobi 562 válasza alite (#3297) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az az arany Shang nagyon utos! :C

(#3299) Dr.NX válasza NyalokAA (#3296) üzenetére


Dr.NX
addikt

Még egy spotlightod simán összejöhet ezen a héten.
BRB elég jó

Elfogadom a sütiket.

(#3300) Dr.NX válasza alite (#3297) üzenetére


Dr.NX
addikt

Az a Shang-Chi nagyon jó, szerintem az egyetlen normális variáns.

Elfogadom a sütiket.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.