Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#3451) pachito válasza alite (#3449) üzenetére


pachito
őstag

Innen csak Swan és Cull hiányzik, amúgy jók vagyunk :DDD

(#3452) lm83


lm83
őstag

Jöhet is a destro pakli akkor hétvégére, utolsó körös killmoggerrel...

(#3453) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3396) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nekem ennek egy módosulata jött szembe többször is, ha jól látom, Dekkster műve.
T5-ben Swan és Zero, amivel kirakja Destroyert és a 0 cost egyeseket T6-ban, Dracula pedig discardolja Infinautot.
https://snap.fan/decks/288803/

Elfogadom a sütiket.

(#3454) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3453) üzenetére


Dobi 562
addikt

Aha, láttam én is. Jók ezek a Dracula dump deck-ek, régen elég sokat szórakoztam velük. Black Swan kiadása jót tett az archetype-nak.

(#3455) Dobi 562 válasza lm83 (#3452) üzenetére


Dobi 562
addikt

Sok sikert hozzá! :)

Aki érti kicsit is a Zoo deck-eket az utolsó körben fogja lerakni az 1 dropokat, prioritás is nálad lesz.

(#3456) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Hétvégi küldetéseket letudtam két menet Proving Grounds-al bounce deck-el.

Ladder meta meg nálam 90%ban destroy és Thanos lockjaw ellenfelek, maradék 10% meg Hela, Sera Control, Bounce.

Most épp 4 Thanos zsinórban, eléggé unalmas, hagyom is a francba.

(#3457) lm83 válasza Dobi 562 (#3455) üzenetére


lm83
őstag

Jaja, csak most nem azok játszanak szerencsére :)

(#3458) Dobi 562 válasza lm83 (#3457) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én előbb belenéztem a legmélyebb kútba, az ellenfél Hela Lockjaw-t játszott Leech-el.

És nyertem volna de 3 lapból Lockjaw Helát dobta ki neki utolsó körben. Bármi mást ránt neki elő a kutya, enyém a győzelem. És ő erre a 33% esélyére snappelt és vitte a 4 kockát...

Leechet eddig is gyűlöltem de kezdem Helát is, annak a decknek nem lenne semmi keresnivalója tier 1 közelében.

(#3459) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#3431) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem ez a verzió nem működik többet, nem tudja tartani a lépést tempo deck-ekkel. Viszont itt ez a régi klasszikus:


Rank 6000-ről 3500-ra másztam vele. 6. körös Galactusra SENKI nem számít miután csináltál Limbót.

Bocs a képért, rossz pillanatban lőttem a screenshotot:

Ez az egyik legjobb setup a turn 6 Galaktóz play-hez:

Turn 6:

Ha nincs hely Galaktóznak akkor lehet eszegetni Nimrodot, Wolverinet.

Ha van Limbo és 12 power Nimrod de nincs hely Galaktóznak akkor lehet letenni 6. körben Destroyert majd 7. körben jöhet Zola vagy Knull.

Amikor Shang-chi-ra számítasz akkor lehet letenni csali Venomot amit megsemmisítenek és lesz egy nagy Knullod.

Úgyhogy vannak opciók.

(#3460) winery válasza Dobi 562 (#3459) üzenetére


winery
aktív tag

Wave sokszor van játékban ? Mert helyére egy Grand Master jól mutatna .

(#3461) Dobi 562 válasza winery (#3460) üzenetére


Dobi 562
addikt

Láttam egy olyan verziót is de az ha jól emlékszem nem játszott Galactus-t, Magik-et és Wave-t, helyettük Electro, Deathlok, GM volt.

Szokott játékban lenni Wave egyébként, van hogy el is dönti a meccset a Wave + Galactus kombó mert mindenki Alioth-ra számít utána és feladják.

[ Szerkesztve ]

(#3462) pachito


pachito
őstag

Nem tudom ti hogy látjátok, szerintem most nagyon leült a játék. Minden 'izgalmas' új release arról szól, hogy a már meglévő Thanos, Loki, Hela, Darkhawk, Bounce, Junk, bármi más packaget optimalizáljuk. Semmi új keyword, semmi új archetype.
Részemről már hónapok óta aról szól a játék, hogy min 90et elérem hogy kiszedjem a goldot meg a conquest rewardokat aztán marad a kötelező questelés és kövi hónappal kezdődik minden elölről. Ha ez fog menni egész évben, azzal együtt hogy korántsem temetem a játékot de nem jósolok neki különösebben nagy jövőt ahhoz a potenciálhoz képest, ami benne van.

(#3463) winery válasza Dobi 562 (#3461) üzenetére


winery
aktív tag

Jobb oldalon Dracula volt , utolsó lapnak játszotta Morphot :DDD :C

(#3464) Dobi 562 válasza pachito (#3462) üzenetére


Dobi 562
addikt

Lokihoz nem mernek nyúlni valamiért, amióta kiadták vagy 4 hónapja az a jolly joker, amivel a legjobb játékosok agyon tudják verni a többieket. Időről időre az összes menő visszatér az "egyébként már nagyon unalmas Lokihoz".

Ugyanez a helyzet egyébként Thanos Lockjaw-val is, orrvérzésig játszott deck, már az is unalmas ha ellenem van, nem hogy még játszak is vele. Helához ugyanígy nincs gusztusom mióta meta lett, nagy bajok vannak ha az a deck tier 1...

Ez a legújabb lap Cull Obsidián a legunalmasabb új lap Skaar óta, nevetségesen gyenge hátránnyal 4 cost/10power, (3 mert Zabu kell mindenbe)...

Azért nyúltam Galaktózhoz mert már ott tartunk minden deck off meta amiben nincs Zabu, Ms-Marvel, 4 cost tech kártyák Lockjaw, Alioth.

És bármilyen off-meta deck nagyobb élvezetet nyújt mint ezek az agyon pörgetett túltolt meta szörnyek. Számomra legalábbis.

(#3465) Dobi 562 válasza winery (#3463) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép! Wave helyére ment GM? :R

(#3466) pachito válasza Dobi 562 (#3464) üzenetére


pachito
őstag

'És bármilyen off-meta deck nagyobb élvezetet nyújt mint ezek az agyon pörgetett túltolt meta szörnyek. Számomra legalábbis.' Dettó...

Emlékszem még mikor bevezették a serieseket és egyszerre nyomtak ki vagy 15 lapot. She-Hulk, Shuri, Bast, stb. Na AZ izgalmas volt. 2 ugyanolyan decket nem láttál hetekig. Azóta se volt olyan és gyanítom hogy nem is lesz a közeljövőben.

(#3467) winery válasza Dobi 562 (#3465) üzenetére


winery
aktív tag

Próbáltam , de nekem annyira nem működött Galactus ritkán bír játékba kerülni .

Szinte GM megjelenése óta játszok ezzel a paklival , szerintem nagyon jó :)

Illetve jól működnek ezek a paklik is .

(#3468) Dobi 562 válasza winery (#3467) üzenetére


Dobi 562
addikt

A GM Nimrodot majd kipróbálom!

A Loki deckben mi a célja Supergiant-nak? Csak anti Leech/Sera vagy van valami szerepe?

A Phoenix deck-et láttam mikor Jeeeet játszott vele, de végül arra a következtetésre jutott (sajnos), hogy Alioth jobb tech kártya ebben mint Loki. Azért az ellenfelek belassultak kicsit stream-en mikor kirakta Lokit move/destroy kártyák után. :D

(#3469) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Leechnek akkor van értelme ha Lockjaw dobja fel, egyébként ku**va gyenge játék 5. körben 3 powert kitenni.

Régen volt az Alioth brain kifejezés, amikor a Fing player snappelt 5. körben minden áron ha megvolt a prio, most kicsit ugyanezt érzem Leech-el kapcsolatban. Azt hiszik auto-win, azt sem tudja mi ellen játszik.

Ez már sokadik ilyen meccs ma (reggel zsinórban 7 Thanos-Jaw ellenfél).

[ Szerkesztve ]

(#3470) winery válasza Dobi 562 (#3468) üzenetére


winery
aktív tag

Meglepően jól működik néha Supergiant. Jó elrejteni DD , vagy úgy tölteni a kezet, hogy a következő körben ne legyen zavaró NickFury vagy Agent Colson , vagy elvágni Helicarriert + ellenfelét is zavarhatod vele .

Phoenix pakliban nekem rossz kézz után Loki mentette a seggem már.Aloith ritkán kerül nálam játékba+ destroy pakli ellen nagyon hatásos .

[ Szerkesztve ]

(#3471) ClydeBeka2 válasza pachito (#3462) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Egyetértek, pont ezen gondolkodtam én is. Nem nagyon van content az új kártyákon kivűl, amikből szintén legalább 5/2 kuka havonta.
Én is elpötyögök Inf-ig minden hónapban, utána kicsit conquestelek, de rájöttem, hogy az nem nekem való, mert abba brutál időt kell fektetni utolsó szinten + elég tryhard. 1x talán majd ráveszem magam, hogy egy bordert kivegyek, de annyira nem mozgat meg a dolog. :(

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#3472) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Miközben lassan meglesz az Inf (99.1en vagyok, innen már bekocogok talán :DDD ) , 1-1 nagyobb mérföldkőhöz is elértem. 10000 CL:

+ az első arany kártya , nem a legszebb, de ez is megvan:

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#3473) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Egyik probléma még szerintem a jelenlegi metában az, hogy eléggé kiszámítható lett hogy ki mikor snappel. Főleg mert ugyanazok a deck-ek pörögnek hónapok óta a nerfektől/buffoktól függően (meg új kártyáktól) tier 1-3 között.

Lockdown player snappel 5. körben, övé a prio? Alioth a kezében.

Player kezéből elrepül Black Cat, bármit discardol ami nem Hela és snappel?
Hela a kezében.

Thanos player snappel első körben? Kezében Lockjaw + Sárga kő.

Thanos player snappel 5. körben? Leech

High Evo player snappel 5. körben? Leech

Player lerakja Collectort majd snappel? Kezében Loki

Junk/Bounce player lerakja Sentry-t és snappel? Annihilus a kezében.

Leraksz 10+ power akármit, ellenfél snappel? Shang-chi a kezében.

Ráférne egy frissítés a játékra...

(#3474) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A matek nem volt erősségem de az azért sikerült kiszámolnom, hogy nem fog tudni megverni 2× 46 power Knullt. Azért tolt egy snapet utolsó körben a kollega.

Black Cat, Skaar, Death, Infinaut volt neki eldobva. Utolsó körben blokkolta magának New Yorkot, odarakta Helát és Black Knight-ot...

(#3475) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Következő boomer snapper Hela pléjer, mondjuk nem kellett volna maradnom a meccsben miután snappel de látni akartam ahogy a Carnage/Iron Lad szétpukkasztja a Wolverine-eket, Nimrodokat. :DDD

3 Hela player zsinórban rank 5000->4000. Köszi fiúk, Hela a kézben, mehet a boomer snap, auto-win, nem kell számolgatni! :C

[ Szerkesztve ]

(#3476) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ezt valaki meg tudja fejteni?

Lerakta Zabut 2. körben majd 5.-ben Skaart. Más lapott nem játszott.

Mit nem veszek észre? Hogy tudta kirakni 5 energiáért Skaart?

(#3477) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3476) üzenetére


Dr.NX
addikt

Hát ez érdekes.
Rá kellett volna nyomnod Skaarra, hogy többet tudjunk.
Semelyik location nem változott meg menet közben?

Elfogadom a sütiket.

(#3478) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3477) üzenetére


Dobi 562
addikt

Úgy emlékszem nem (de lehet rosszul), legközelebb rányomok a kártyára, nem is értem hogy nem jutott eszembe... :W

(#3479) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A sötét oldal mindig megjutalmazza hűséges követőit. :DDD

(#3480) M3oH válasza Dobi 562 (#3479) üzenetére


M3oH
addikt

Gratula, gyönyörű lapok. Galactus már láttam, de másik 2 lappal nem is találkoztam még.

[ Szerkesztve ]

(#3481) Dobi 562 válasza M3oH (#3480) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi! :R

Ez a Knull variáns az egyik nagyon korán kiadott Knull, azóta már bekerült rengeteg újabb (főleg Spotlight-ok) és azokat használják inkább.

Sentry-nek Void Merged és Kim Jacinto variánsait használják többen de nekem ez tetszik nagyon. :)

(#3482) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Na ki vette ki Corvust? Nekem sajnos ismét 4 Spotlight kellett, de meglett sorban az X23 variáns (ez mondjuk tetszik) -> Martyr - > Gladiator -> Corvus.

Van valami jó deck rá?

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#3483) Dobi 562 válasza ClydeBeka2 (#3482) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én kivettem, hogy teljes maradjon a gyűjtemény de nem szándékozok játszani vele. 3 kulcs kellett hozzá egyébként.

Sandman ramp-ot tol vele mindenki.

(#3484) Tyler Durden válasza ClydeBeka2 (#3482) üzenetére

Részemről elengedtem, most nem is néztem mik jönnek, majd szóljatok ha vmi annyira táp, hogy ki kellene venni, egyelőre nem terveztem nyitogatást ;]

Dobi: bitangul néznek ki, bár nekem ugyanez a Galaktóz verzió van és annyira f@szán néz ki az ég, hogy nem terveztem se ink se goldot belőle. Szerintem amúgy a legjobb Galactus variáns ez..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3485) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3484) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi! Nekem is ez a Galactus tetszik legjobban, meg a legelső spotlight variánsa de azt nem húztam be.

Más: igazán belerakhatnák a funkciót, hogy lehessen unlockolni miután rányomsz az END TURN-re de maradt még idő mielőtt lejár a kör.

Rengetegszer járok úgy, hogy az ellenfél azután snappel miután leraktam a kártyákat és rányomtam a gombra. Csakhogy az ellenfél snap-je az sokszor olyan extra infót ad ami alapján teljesen máshogy játszanám a kört mert tudom mi a wincon és miért snappelt...

(#3486) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3485) üzenetére

Ezt én is is élném, illetve nekem van olyan is, hogy nem gondolom át és mást tolnék, olyankor anyázok egy sort..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3487) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ha valami egyszerű deck-et akartok amivel nem kell gondolkodni akkor keressetek egy jó kis Shuri-Nimrod deck-et, lehet Galactus, lehet Destroyer, bármi igazából.

Corvus Glaive játékosok auto-snappelnek 4. kör Sandman előtt de neked elég 1 lapot lerakni ha felhúzod Shurit és Nimrodot. Sokszor elég Nimrod is Shuri nélkül.

Nimrod képessége, hogy pukkan és megjelenik a két másik locationon elég tempót generál, hogy ne kelljen aggódnod a pontok miatt és egyszerre támadsz vele több location-t.

Azért ha eldobja az ellenfél Infinautot, Magnetot, Gigantot nem mondom, hogy maradj a meccsben. De ha Alioth is van a paklidban és a locationok olyanok, hogy lehet tudni hova rakja Helát akkor meg lehet próbálni a prioritást megszerezni és Helát leszedni mielőtt teljesül a képessége.

Egyáltalán nem tisztelik valamiért a Nimrod deck-eket, rengeteg 4 kockás győzelmem van és csak azért nem 8 mert nek snappelek vissza, megijedek hogy kitalálta a következő köröm és azért snappelt rám. A valóság meg az, hogy fogalmuk sincs mit játszok vagy nem jól matekban, nem tudom.

Szóval egyszerű a deck, nem fáradsz le kör végére mint egy bounce decknél és a countereket senki sem játsza (Cosmo, Armor, Shadow King).

(#3488) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3486) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen, ez ismerős. Én egyébként is gyorsan játszok, pörgetem a köröket, sokszor azután veszem észre, hogy lett volna ennél jobb play, miután leraktam... csak 5 mp-et kellett volna gondolkodnom... ezen változtatnom kéne. :)

(#3489) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3487) üzenetére


Dr.NX
addikt

Pont most reggel én is mentem vagy 1000 ranket a Nimroddal, 4-8 kockák helló.
Még nem tudom melyik a legjobb, a core kártyák:
Shuri, Nimrod, Carnage, Venom, Destroyer, Magik, Arnim Zola

ami flex: X23, Wolverine, Knull, Death, Galactus

korábban próbálkoztam Crystallal, Forge-dzsal (ha nem jön Shuri), esetleg valamilyen tech kártya, Iceman, Spider-Ham, Alioth

Elfogadom a sütiket.

(#3490) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3487) üzenetére

Te ezzel menetelsz most?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3491) Dr.NX válasza Dr.NX (#3489) üzenetére


Dr.NX
addikt

Tényleg, Wave is jó Galactushoz, korai Knullhoz.

Iron Lad elég inkonzisztens ebben a deckben szerintem.

Elfogadom a sütiket.

(#3492) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3490) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen, ezzel. Kb 2 hete csak Galactus deck-eket játszok ladderen, Conquesten pedig Phoenix Force (Shuri Nimrod verzió).

(#3493) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3491) üzenetére


Dobi 562
addikt

Iron Lad helyett lehet Grand Master, Deathlok, Nico, Forge akár de én szeretem mert többször segít, mint árt.

(#3494) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Jó a meta, 90% Hela vagy destroy, 10% toxic Darkhawk

Valentin napos bohóckodás helyett kiadhattak volna egy rendes OTA-t szerintem.

(#3495) Tyler Durden

Hátha vki magára ismer a topicból ;]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3496) Dr.NX válasza Tyler Durden (#3495) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem én vagyok. :)

Elfogadom a sütiket.

(#3497) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3495) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem én vagyok, de kifinomult, jó ízlésre vall a névválasztás. :DDD

(#3498) alite válasza Tyler Durden (#3495) üzenetére


alite
aktív tag

Múltkor Zsóti ellen játszottam, lehet azóta átírta a nevét. :DDD

(#3499) BigBlue69 válasza Dobi 562 (#3497) üzenetére


BigBlue69
őstag

Hát még neki mi? :D

Egyébként booster gyűjtő paklitól kapott ki. :D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#3500) Dobi 562 válasza BigBlue69 (#3499) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nevet kell változtatnom! Kezdünk sokan lenni.

Ki kell találnom egy jót, például valami + Enjoyer, mert most az menő. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.