Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#3151) Dr.NX válasza alite (#3147) üzenetére


Dr.NX
addikt

De mivel elég hamar forced update lesz, ezért ha online maradok, akkor elvileg meg lehet úszni és nem rak össze élő játékossal. Na majd kiderül.
Az a bajom még a botok farmolásával, hogy sokféle bot van, némelyik egészen jó, "látja" a kezemet. Amelyik meg easy bot, azt sem ismerem fel, csak T5-T6 körül...és snappelni sem merek, mert félek, hogy valami trükk lesz a dologban.

Elfogadom a sütiket.

(#3152) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3151) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem a Hela botok a mumusaim. Annyiszor húztak le 8 kockával. Eldobálja a kezét ész nélkül, 6. körben topdeckeli Helát és nyer.. :C

(#3153) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Aki nem unja meta deck-eket és mászni akar a létrán, ezt próbálja ki:

Lamby féle BK deck, brutálisan erősnek érződik néhány menet után, összes ellenfél rank 5000 alatti játékos volt, főleg Loki és Blobjaw játékosok.

2 működő agysejtnél több nem kell hozzá.

Gladiator-tól nem kell félni, ha nagy lapot szed ki az ellenfél paklijából akkor csak simán elköszönsz és ott hagysz 1 kockát.

Juggernaut-ra senki sem számít, ahogy Legionra sem egy BK deck esetén.

(#3154) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3153) üzenetére

Nagyon keveset volt időm tolni eddig ebben a seasonben, de pont ezzel a dekkel megyek. 92-n vagyok jelenleg vele, különösebb erőfeszítés nélkül, tényleg nagyon effektív.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3155) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#3149) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ennek van értelme, 3 lappan veri a nagy ritkán összehozható Phoenix kombót.

Leech, Blob, Taskmaster, csak nehogy megfájduljon a kollega feje a sok gondolkodásban! :C

2 kört nyertem, összes többiben veszítettem Leech miatt, ez aztán a játékélmény!

6 körből 4-ben kirakta Leechet, pure skill.

Remélem tovább egyszerűsítik a játékot, lassan megmutatom a 3 éves kislányomnak, szerintem ilyen egybites deck-ekkel már lassan elboldogulna. ;]

Ez meg mikor nekem összejön a kombó:


(#3156) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3154) üzenetére


Dobi 562
addikt

Juggernaut utolsó körben ha tiéd a prioritás, a játék egyik legerősebb befejezése szerintem. Azt furcsállom, hogy senki nem használja azt a lapot.

(#3157) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3156) üzenetére

Pontosan, nagyon durván meg lehet “etetni” az embereket vele, kedvencem mikor utolsó kör Shang /Zabu miatt olcsósítva/ és Jugger. Lekapsz vmi nagy lapot + mozgatsz egyet, teljes agyf@sz az ellenfélnek.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3158) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Infinite meta, Thanos a toppon majd kétszer akkora cube rate-el, mint az utána következő deck:

(#3159) Dr.NX válasza Dr.NX (#3151) üzenetére


Dr.NX
addikt

Na, ma reggel már mintha csak botok jöttek volna, mondjuk nagy farmolást nem rendeztem, örültem hogy visszakapaszkodok 93/0-ra... :U

Elfogadom a sütiket.

(#3160) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3159) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mivel tolod?

Itt vannak a legjobb cube rate deck-ek, (rank 90-99, cl3000+, min 200 game, untapped.gg):

(#3161) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3160) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ja, játszottam mindegyiket, egy ideig jók, aztán tudni kell abbahagyni, ha jön a pechszéria.
Most inkább a múlt szezonos Marvel lockdownnal megyek (még pre-nerf Ms Marvel), most 96/0. Nagyon nyögvenyelős. :O

Elfogadom a sütiket.

(#3162) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Én is haladgatok, Black Knight egész megbizható. 95/1-en vagyok, lassan de biztosan beérek majd. :DDD

Viszont nagyon vártam már a jan 9-i patchet, 100+ ládám volt, mondom végre kinyitogatom belőlük a hiányzó gyengébb S3-as lapokat. Erre most nézem, hogy ingyenesből kivettem Stegront, 1000 tokenért Moldot és már csak 1 db S3 lapom hiányzik, Spiderman2099, őt megkapom következő szezonban ingyen. Szóval folytatódik a gyűjtögetés, semmi értelme a cacheknek... :(

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#3163) lm83 válasza ClydeBeka2 (#3162) üzenetére


lm83
őstag

Itt 250 várja már a nyitást :)
E: Ugyanúgy 2 lap megvan már az 5-ből...

[ Szerkesztve ]

(#3164) alite válasza ClydeBeka2 (#3162) üzenetére


alite
aktív tag

Ha bármi módosítás történne a jövőben a jelenlegi rendszerrel, akkor előtte automatikusan kinyitnák mindenkinél a felhalmozott ládákat.

(#3165) winery válasza Dobi 562 (#3160) üzenetére


winery
aktív tag

Én bevezetném, hogy proving groundson meta paklival nem lehet indulni.

Próbálni szerettem volna pár paklit, de csak Thanos Leech ellenfelek jöttek és persze distric x :(((

Ez legalább sikerült :)

(#3166) lm83 válasza alite (#3164) üzenetére


lm83
őstag

Nem kell módosítani a láda rendszeren, nem erre várunk most mint Spotlight esetében.
Hanem a seriesdropra :)
És jó régóta várunk és már jó sok új kártya került szerintem be, bár a többsége meg is lett az embereknek a spotligtból.

(#3167) Tyler Durden válasza lm83 (#3163) üzenetére

Én elkezdtem nyitni, 270+ voltam, most 110 van. Jött kazal variáns pénz stb, én nem várok tovább, szerintem számottevő változás nem lesz, illetve amit alite is ír, ha olyan módosítás lesz, semmit nem ér a spórolás, mert előtte nyitva lesz az összes..

winery: ez a variáns atom, sajna ki kellett hagyjam, mert olyan szarul nyitottam az elmúlt hetekben, hogy 2 kulcsom maradt..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3168) Dr.NX válasza lm83 (#3166) üzenetére


Dr.NX
addikt

De, erre várunk, mert a gold ticket ládából egy rossz vicc.

Elfogadom a sütiket.

(#3169) Dobi 562 válasza winery (#3165) üzenetére


Dobi 562
addikt

Kiégető tud lenni, főleg az ilyen toxikus szarok miatt mint Leech.

Jó az a variáns! Egyébként pár hónapja volt egy fejlesztői nyilatkozat, hogy a black krackle láthatóságán javítani fognak mert legtöbbször alig látható. De azóta sincs erről semmi.

(#3170) Dr.NX válasza ClydeBeka2 (#3162) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ezt most nem teljesen értem, nyitottál ládákat, de 9 ládából nem nyitottad a garantált két S3 kártyát?

Elfogadom a sütiket.

(#3171) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Életem egyik legfájdalmasabb marvel snap élménye volt összehozni 4 győzelmet Herkulessel 200 tokenért. Gyakorlatilag több mint egy órán át Thanos Blob ellen kellett játszani Conquesten.

Szerintem a játék most egy olyan pontra jutott, hogy a top deck (Thanos Blob Jaw) annyira erős és népszerű, hogy nincs értelme semmilyen off-meta próbálkozásnak. Már ha mászni és nyerni is szeretne valaki.

(#3172) ClydeBeka2 válasza Dr.NX (#3170) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nem tudom ez nekem jött-e, milyen 9 láda? :F

Amúgy azóta pár Cache-t kinyitottam (~30 db), mert azt hittem Gold is jöhet belőle, de utána leesett, hogy azt már régóta kivették. :O De legalább megkaptam az utolsó hiányzó S3 kártyát.

Viszont még mindig nem értem mi értelme a sima ládáknak, számomra ami ér is valamit bennük az a variánsok, ami átlagosan minden 10. (?)-ben van kb. :((( Legalább goldot adna tényleg, most is 1700 hiányzik, hogy kivehessem a 4200 és a 7500-as bundle-t is, de ezt max. pénzköltéssel tehetném meg, szóval majd választani kell. :(

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#3173) Dr.NX válasza ClydeBeka2 (#3172) üzenetére


Dr.NX
addikt

9 ládából garantált 2 darab S3 kártya, ha nem vagy S3 complete.
https://marvelsnapzone.com/cache-drop-rates-and-contents/

Elfogadom a sütiket.

(#3174) ClydeBeka2 válasza Dr.NX (#3173) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Na ezt nem tudtam, pedig jó lett volna, mielőtt elbaszom azt az 1000 tokent :O

Továbbra is várom akkor a dropot, mást nem tudok tenni, szezononként kinyitok 30-40 cache-t, hogy fogyjon a Gold ticket, mert ha egyszerre megkapjuk pár hónap múlva mondjuk az szép baleset lenne 100+ gold tickettel :DD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#3175) winery válasza Dobi 562 (#3171) üzenetére


winery
aktív tag

Én ezzel a 2 paklival megszoktam fogni őket , viszont tényleg nagyon erős a Thanos Blon Jaw .


(#3176) Dobi 562 válasza winery (#3175) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi!

Galactus milyen rank-on működik neked? Tegnap este kaptam zsinórban top 1000 játékosokat, azokat nehéz meglepni. Ultimate Electro variánshoz kellenek a boosterek, nagyon csábító a sötét oldal. ;]

Ezzel mentem pár jót silver conquesten de még nem volt időm rendesen kitapasztalni:

[ Szerkesztve ]

(#3177) winery válasza Dobi 562 (#3176) üzenetére


winery
aktív tag

Én a hónapban nem nagyon erőltetem a leadert , conquesten szépen működött. Még lehetne nyomni ugyan , de már csak 3 munkanapom van a hónapban aztán szabadság üdülés.
Amikor nem dolgozom akkor csak a nagyon szükséges dolgokat csinálom meg.

Legionnal jól ment, 7146 pontom van 17006.

(#3178) winery válasza winery (#3177) üzenetére


winery
aktív tag

Gyors játszottam kicsit Galactus paklival , 40 pontot magamra kaptam.

(#3179) Dr.NX válasza Dr.NX (#3161) üzenetére


Dr.NX
addikt

Na beértem Infinite-be végre, hát ez küszködés volt rendesen, két nap kellett 96-ról 100-ra. Fel két rank, le két rank.
Végül ezzel a Lockjaw Thanossal értem be:
https://marvelsnapzone.com/decks/a-thanos-oosfy/

Elfogadom a sütiket.

(#3180) winery válasza Dr.NX (#3179) üzenetére


winery
aktív tag

Gratulálok :)

(#3181) Dr.NX válasza Dr.NX (#3179) üzenetére


Dr.NX
addikt

Vagyis majdnem ez, Jeff helyett Caeira.

Elfogadom a sütiket.

(#3182) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3179) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratulálok! :R

----‐----------------------------------
Legkielégítőbb győzelem mikor a Leech-es faszagyerek boomersnap-el utolsó körben és odaad 8 kockát. ;]

Annyi esze lehetett volna hogy ha Leech után bent maradok Shenaut ellen akkor van sok pont a kezemben...

Dehát tudjuk, hogy Leech, Fing, Blob a kézben auto-snap minden áron.

(#3183) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Sandman/Leech/Alioth egy deckben= halmozottan hátrányos helyzet.

Fasza gyerek nem tudta feldolgozni hogy vertem miután lerakta Sandmant meg Leechet első körben majd másodikban nem talált be a Lila fingja, ott hagyta a meccset.

Hétvégi küldetéshez deck, annak aki unja Thanost:

Szimpla destroy deck, sok pontot tud lerakni.

(#3184) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Conquesten kaptam elég sok ellenfelet Phoenix Force deck-el és a jelenlegi metában a deck nem tudja tartani a lépést a meta deck-ekkel.

Egyedüli esély a Torch->destroy-> Phoenix->Tribunal kombó ami csinál 45+ pontot 3 location-on. Ez a kombó a Chavez nerf miatt csak nagyon ritkán jön össze és akkor is sérülékeny ha nem rakod le Caeirat.

A jóval gyakrabban lerakható Multiple Man kombó nem elég erős, mikor csináltam a Hercules küldetéseket, képtelen voltam nyerni Thanos Blob ellen

(#3185) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Új kedvenc deck:

Jowoody a deck alkotója Enchantresst játszik Shang helyett. Spider-ham helyettesíthető bármilyen 1-2 droppal.

Kmbest-nek van videója Youtube-on a deckről.

Ő volt a 3. top 1k játékos akit legyőztem vele.

(#3186) ClydeBeka2 válasza Dobi 562 (#3185) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Azt hiszem most fejeztem be 1 hétre megint a játékot, de legalábbis a rankedet. Kiégtem ezen a gamen. Áttértem Blobnos-ra (tudom, szörnyű...) , mert már majd' 1 hete 94-97 között ingázok különböző deckekkel, nem birtam haladni semerre, mondom legalább vigyem már át az Infet. Mentem is szépen 97/1-re újra, erre jön ez a játék 4 kockáért. Csávó utolsó köre a Jubilee középre... :O :O

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#3187) Dobi 562 válasza ClydeBeka2 (#3186) üzenetére


Dobi 562
addikt

-4 kocka nem a világvége, ha 97-ig elmentél meglesz a 100 is! :K rakd le mára, holnap jobban megy majd, több szerencséd lesz!

Csütörtökig toljad a Blobnos-t mert 1000% nerfet kap valamilyen formában az OTA-val.

Szarul indult az estém nekem is a játékban, egymás után két ellenfél nyert úgy, hogy utolsó körben Iron Ladot raktak le aki mindkétszer Aliothot kopizta... 2. után majdnem eldobtam a telefonom, annyira felmérgelt... :DDD

(#3188) pachito válasza ClydeBeka2 (#3186) üzenetére


pachito
őstag

Én 95ön állok már egy hete de az se zavarna ha még innen se lenne meg az inf, ilyen ocsmány metában.

(#3189) Dobi 562 válasza pachito (#3188) üzenetére


Dobi 562
addikt

Infinite-ban sem jobb a helyzet. Minél közelebb vagyok a top-hoz annál inkább megy a tryhardolás. Top 3000 játékost nem látok Thanos Lockjaw-n vagy High Evo-n kívül mással játszani. Néha egy-egy move/lockdown hibrid deck vagy Black Knight és ennyi.

(#3190) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Blob kézben, mehet a boomer snap. :C

Caeira-t kéne még valahogy belerakni, hogy megvédje a Phoenix Torchot/utolsó körös Deadpoolt.

(#3191) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#3189) üzenetére


Dobi 562
addikt

Conquest-en csak Thanos Blobjaw meg High Evo megy, nem értem hogy nem égnek ki tőle az emberek. Nincs igény kipróbálni valami újat?

(#3192) lm83 válasza Dobi 562 (#3190) üzenetére


lm83
őstag

Én itt a Beast helyére raknám be több szempont miatt is.

(#3193) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3191) üzenetére

Én most vagyok 92-n, kb össze vissza esek/kelek, 80%-ban Thanos van.. Én most Galactusozok :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3194) Dobi 562 válasza lm83 (#3192) üzenetére


Dobi 562
addikt

Beast nélkül nem tudod visszaszedni az 1 dropokat hogy még egyszer kijátszd őket. Ez egy move-bounce-Phoenix hybrid deck.

[ Szerkesztve ]

(#3195) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#3185) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ez a deck zseniális, adjatok neki egy esélyt:

Mindezt rank 4k környékén, 4 ellenfél top 1k játékos volt és egyébként sík hülye vagyok bounce-hoz.

(#3196) winery válasza Dobi 562 (#3195) üzenetére


winery
aktív tag

Én délelőtt csak szívtam vele , szerintem túl gondolom , illetve Zabu nélkül nagyon bizonytalan.

Ota frissítés mikor várható, szokásos csütörtök délután ?

Én most délután ezzel szórakozom .

Meg elővettem egy régi destroy paklit, vicces módon jól működik .
Szerintem Grand Masterel ez a pakli érdekes lehet .

Meg poén kedvéért Sera paklit csináltattam az automatával az is egészen jó , csak Alioth ne jöjjön :DDD

(#3197) Dobi 562 válasza winery (#3196) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem kell Zabut felhúzni, anélkül is fasza, jól kijön a curve. :)

Csütörtökön jön az OTA.

(#3198) winery válasza Dobi 562 (#3197) üzenetére


winery
aktív tag

Annyira jónak tartod adok neki újból egy próbát, de már csak holnap tudok játszani,ma én altatom a gyerekeket :)

Amúgy farkast sajnálom, hogy nerfelték, mint ahogy spider-hamet is, ha mindkettő régi formában lenne , lehet Blob se lenne annyira erős . :(((

[ Szerkesztve ]

(#3199) Dobi 562 válasza winery (#3198) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ki kell tapasztalni. Lehet vele meglepő dolgokat csinálni.

Például Yellowjacket nagyon sok mindenre jó. Buffolja a farkast (on reveal). Leszedi az életét Spider-Hamnak és Ánusz át tudja küldeni. Tovább csökkenti az életét a Voidnak vagy Hoodnak mielőtt átküldöd. Sentry-t kiszedi a Shang-chi zónából. Jane 5. körben kiszedi a pakliból és 6. körben ki lehet játszani.

Spider-ham nagyon jó ebben a metában mert a meta deck-k tartogatják a jó (drága) lapokat utolsó körre. Szívás ha Infinautot lősz vele de akkor meg retreat.

Mobius segít Loki, Shenaut, Black Knight, Sera ellen.

Thor az jó stat + on reveal (farkas buff).

Sentry + Ánusz jó statok.

És a pakli úgy lett megépítve, hogy gyönyörűen lehet lepakolni a lapokat, nem nagyon van kör ahol nincs mit játszani.

(#3200) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3199) üzenetére


Dr.NX
addikt

Holnap ilyenkor kipróbálom, miután kinyitottam az első kulcsommal Annihilust. ;)

Remélem Leech is kap egy kis OTA kezelést, mondjuk ésszerű nerf lenne a képességek elvétele csak egyetlen körre.

Elfogadom a sütiket.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.