Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#3051) pachito


pachito
őstag

Van Selene quest, 300 token nem rossz érte, eddig nem is próbáltam pedig behúztam első nap.
Egész fun (nem az opponentnek ;] ), asszem ezzel megyek majd kövi szezon elején is.

(#3052) Dobi 562 válasza winery (#3050) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tech kártyák miatt, nagyon jó Shang és Enchantress a jelenlegi metában.

Van még egy BK deck, global rank 6 játékos deck-je:

(#3053) NyalokAA válasza Dr.NX (#3040) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Engem most nagyon zavar , de főleg azért mert nincs :DDD
Mindenki is Ms Marvelt játszik az összes meta deckben benne van . Én pedig nem találom az ellenszerét . Rámentem most pár gold conquestre , de se Inshenautal se Lokival se Black knight féle tempo vagy control deckekkel nem jutottam 1 győzelemnél tovább 5 conquestből egyikben se. Pedig általában farmolni szoktam az infinity ticketteket . Most az se tiszta egyáltalán mivel fogok nekiesni a köv szezonnak. Ms Marvel miatt most hiába lett meg Ironlad annak se tudok örülni mert mind2 4 cost kártya , de power lvl-ben marvel nagyon sokkal lad felett van. Nézegetem 6k-ért is a boltba , de megvenném jövő héten itt lenne a nerf :U

(#3054) Dobi 562 válasza NyalokAA (#3053) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ms Marvel ellen:

Echo középső locationre, Enchantress, Rogue, Super Skrull, Magneto

(#3055) pachito válasza NyalokAA (#3053) üzenetére


pachito
őstag

Szerintem nem érdemes countert nézegetni, gusztustalanul fölé lőtték minden hasonló lapnak. Érdemes összehasonlítani Mr Fantastic-kal, Omega Red-del vagy Klaw-val (5 cost!) és hogy mennyivel jobb náluk. A condition-t aránytalanul könnyü teljesíteni és nevetségesen nehéz megszakítani. Elég egy Cosmo ugyanarra a lanere és be van védve örökre.
Nem tudom hogy gondolnak ilyen season pass lapokat kiadni mint ez vagy pre-nerf Zabu, pre-nerf Elsa, Loki, stb.
Ez a része jobban idegesít a játéknak, mint bármi más mert ezeket a lapokat 1 hónapig sehogy máshogy nem lehet megszerezni csak $$-val és utána 6k mögé vannak zárva amíg hónapokkal később be nem kerülnek spotlightba.

(#3056) Dobi 562 válasza pachito (#3055) üzenetére


Dobi 562
addikt

Echo középső lane-re, Skull másolja, Magneto áthelyezi és már nem is érdekes Cosmo.

Szerintem érdemes techelni ellene, főleg ha a kollegának nincs meg és úgy érzi hátrányban van a meta deck-ekkel szemben.

Season pass meg amúgy is legjobb ár/érték arányú csomag, annyit érdemes rááldozni mindenkinek a hobbijára havi szinten és akkor lehet tolni a broken kártyát orrvérzésig. :D

(#3057) pachito válasza Dobi 562 (#3056) üzenetére


pachito
őstag

Azt leshetik hogy mikor költök újra erre a játékra..a pay2win xarságot kenjék a fejükre. ;] Casual szinten elszórakozok vele, de azért ne legyenek már ilyen nevetséges outlier lapok csak azért mert paywall mögé rakják.
Egyébként egyetértek, Echo kb. az egyetlen értelmes counter ami nem rakja az egész curve-öd nettó hátrányba mint pl egy Enchantress. De maga a lap akkor is kb. a 'hülye lennék nem berakni minden deckbe' kategória jelenleg.

(#3058) NyalokAA válasza pachito (#3057) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Echom nincs :( Enchantress pedig pont ahogy mondod curveon hatalmas tempo vesztést okoz.
A movelock t1 deck rengetek pontot lerak az asztalra +alioth +storm a lanekről is kizár.

(#3059) Chuzzlee803 válasza pachito (#3057) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Én most a kiadós szitu miatt nem nagyon akaródzom költeni (meg amúgy se, de most extrán), nyilván azonnal bemondta a PR-os emberke anno, hogy "nyugalom emberek semmi gond" (mert hát ezt kell neki mondani), de ez egy hónapja volt, és azóta se kép se hang a dologgal kapcsolatban.

(#3060) pachito válasza Chuzzlee803 (#3059) üzenetére


pachito
őstag

Na igen, ez a része is kicsit ködös.

@NyalokAA: Nem emlékszem hogy Echo milyen series de ha 1k-ba kerül annyit talán megér, drágábban nem venném. Szerintem januári balance patchben hozzányúlnak Marvelhez valamilyen szinten.

Más: mai nap termései -





Scarlethez 10, Magnetohoz 9 split kellett.

(#3061) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Teljesen indokolatlan a kiadóváltás miatt aggódni, a játék csiliárd dollárt termel, több millióan játsszák, nem fogják egy-két éven belül bezárni.
Nyilván nem én vagyok a Second Dinner könyvelője, de kis guglizással képet lehet kapni a profitabilitásáról.

Elfogadom a sütiket.

(#3062) NyalokAA válasza pachito (#3060) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Echo series5 6k . Max ha lenne 30k-m , de 10k van csak és nem is emlékszek mikor vettem bármit is utoljára tokenből :F

(#3063) ClydeBeka2 válasza NyalokAA (#3062) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Januárig nem is éri meg költeni, de utána talán már érdemes felütni a tokenpénztárcát. Echo is "csak" 3k lesz, én S4-ből Dakent huzom be, utána meglátom, S3-nak meg remélem kinyitom a nagy részét Cache-ből, Master Mold talán még 1k-t is megér, mert vicces szivatni vele az embereket. :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#3064) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nem, Shang-chi nem öli meg az Ebony Blade-et... még akkor sem ha boomer snappeltél előtte.

(avagy: érdemes elolvasni a patch notes-t) :D

(#3065) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Van valami extra titkos küldetés a boomer snap-re vagy csak a szokásos szezon-végi orrvérzésig tryhardolás megy?

5-ből 4 ellenfél tolja de még akkor is ha nincs értelmes lap a kezében... :DD

(#3066) zoltannemes


zoltannemes
újonc

Sziasztok, ez a cikk alapján elkezdtem a Marvel filmeket és sorozatokat sorrendben megnézni — szükséges egyéb forrásokat (pl.: képregényeket) is fogyasztani ahhoz, hogy teljesen megértsem a kártyajátékot, vagy a játék majd megtanítja folyamatában?

(#3067) CsiguszMaxim válasza zoltannemes (#3066) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Szia! Egyáltalán nem szükséges semmit tudni a marvel univerzumból . Ha valaki életében nem látott marvel filmet, az is tud vele játszani, mert ez csak a témája a játéknak. Amugy van egy saját szabályrendszere, amit a játék szépen meg is tanít az elején.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#3068) itldj válasza zoltannemes (#3066) üzenetére


itldj
aktív tag

A szereplők nevén kívül semmi köze nincs a marvel univerzumhoz, akár hupikék törpikék vagy 101 kiskutya is lehetne a téma. :D
A saját szabályrendszerét az elején 99%ban jól megtanítja, utána minimális angol tudás szükséges a helyszínek és a kártyák képességeinek értelmezéséhez.

(#3069) Dr.NX válasza itldj (#3068) üzenetére


Dr.NX
addikt

Kneel before Gargamel!
:DDD

Hát azért nincs 99% az, sok összefüggést, interakciót csak máshonnan lehet összeszedni.
Érdemes olvasgatni a marvelsnapzone.com oldalt.
Bemásolom ide a Marvel Snap FB csoport FAQ-ját kezdésnek:

Q: How does matchmaking work?
A: There are 3 factors that go into matchmaking. MMR, Collection Level, and rank.
Q: Who reveals first?
A: The first turn of the game is randomly selected. Each other turn is determined by who is winning. There is also a visual glowing effect around the name of the person revealing first.
Q: How are ties determined?
A: Ties are given to the player who has the most total power.
Q: How did my opponent play cards worth more than the energy available?
A: There are many ways for cards to be discounted. If you click on the card it will tell you how it was generated and any buffs or debuffs applied to the card. Ex - The Raft will give a player a 6 cost card and reduce its cost to 0. If you click on the card it will tell you it was generated by The Raft. Morph is an exception to this since he becomes an exact copy of the card. There is a visual effect when morph changes into the new card.
Q: What are pools?
A: This is a collection of cards you randomly pull from when getting new cards. The pool of cards is determined by collection level. Pool 1 (18-214) Pool 2 (222-474) Pool 3 ( 486+)
Q: Are there bots?
A: Yes. Bots do exist at all levels. The system will pair you with a bot if it doesnt find a player with similar collection level and rating.
Q: How did my opponent get more than one card on Space Throne?
A: Location effects dont take place until they are revealed. If multiple cards was played to Space Throne before it was revealed they will all stay there even after it reveals.
Q: How do I play against friends?
A: This feature is in developement and will be coming in the near future.
Q: What does snapping do?
A: It doubles the amount of cubes at stake. Every game is worth at least 1 cube. If you snap its doubled to 2. If your opponent also snaps its doubled to 4. If both players stay till the end of the final turn it will be doubled yet again to 8. Cubes are used to climb ranks.
Q: How much XP do I earn each game?
A: 1 XP for each turn played and 10 XP for each location won.
Q: How do I check on my game stats?
A: There is currently no in game function to see any stats. There is an app through the snap.fan website that you can utilize to see game stats and match history.
Q: How long do Featured and Hot locations last?
A: Featured locations will last for 48hrs and appear 40% more frequently. These are also always new locations. Hot locations last for 24 hrs and appear 60% more frequently.
Q: What is the blue text below a players name?
A: This is a title. Titles were added to game in patch 8.7.1 You have a 7.5% of gaining Titles from Collectors Reserves. You can change your title by clicking on your avatar and then the Title button on the button right.
Q: Is this game free to play or pay to win?
A: All cards can eventually be gained with out spending any money at all. Each month a Season Pass adds a new card to the game that can immediately be gained by paying to unlock the Season pass. This will also unlock many other rewards. The new card will then be added to pool 3 8 weeks after they were first introduced.
Q: Why didnt my Captain Marvel move?
A: End of game triggers happen in order they were played or revealed in game. If Captain Marvel is played before Dracula she will check her condition first before Dracula gets his power altered.

Elfogadom a sütiket.

(#3070) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Ez egy egész jó deck a mostani Shaw hétvégi missionhöz:
Forge
Echo
America Chavez
Ironheart
Brood
Silver Surfer
Sebastian Shaw
Wong
Iron Lad
White Tiger
Black Panther
Odin
eyJOYW1lIjoiU2hhdyBNaXNzaW9uIDIiLCJDYXJkcyI6W3siQ2FyZERlZklkIjoiRm9yZ2UifSx7IkNhcmREZWZJZCI6IkVjaG8ifSx7IkNhcmREZWZJZCI6IkFtZXJpY2FDaGF2ZXoifSx7IkNhcmREZWZJZCI6Iklyb25oZWFydCJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiQnJvb2QifSx7IkNhcmREZWZJZCI6IlNpbHZlclN1cmZlciJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiU2ViYXN0aWFuU2hhdyJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiV29uZyJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiSXJvbkxhZCJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiV2hpdGVUaWdlciJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiQmxhY2tQYW50aGVyIn0seyJDYXJkRGVmSWQiOiJPZGluIn1dfQ==

Elfogadom a sütiket.

(#3071) CsiguszMaxim válasza Dr.NX (#3069) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Q: How did my opponent get more than one card on Space Throne?
A: Jeff

;]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#3072) winery válasza Dr.NX (#3070) üzenetére


winery
aktív tag

Én ezzel oldottam meg a Shaw wint:

Selenehez pedig ezt játszottam :

(#3073) Dobi 562 válasza winery (#3072) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jó látni, hogy Legion lassan visszatér a metába, jó kis lap. :K

A jelenlegi top deck Sera control is használja.

(#3074) winery válasza Dobi 562 (#3073) üzenetére


winery
aktív tag

Legion a kedvenc tech lapom , véleményem szerint Legional elegánsan lehet nyerni , míg egy Aliothal.......

Infinityben és egészségben gazdag boldog új évet kívánok mindenkinek ! :)

(#3075) Tyler Durden

BÚÉK minden topiklakónak!

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3076) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#3052) üzenetére


Dobi 562
addikt

Boldog új évet mindenkinek!

Aki követi a Marvel Snap tartalomgyártókat már értesült róla, hogy a lenti listával a deck kiagyalója global top 1 helyezést ért el. Azóta már több streamer/youtuber is csinált róla videót. Conquesten is jól teljesít, több ember is posztolt róla hogy végigvitte infinite conquest-en.

Ahogy egyre népszerűbb a deck és a Sera/Zabu control deck-ek, érdemes kicserélni Jeffet Mobius-ra.

(#3077) winery válasza Dobi 562 (#3076) üzenetére


winery
aktív tag

Vagy esetleg Roguet , mert Mobiust is megtudja lopni ;]

Nekem a mai Hot lociationél nehéz a döntés Electro vagy Havokot helyezem le ;]

(#3078) Dobi 562 válasza winery (#3077) üzenetére


Dobi 562
addikt

Hát jah, gondolkoztam rajta de Rouge-al az a bajom hogy csak egy brick a kézben ha nincs mit ellopni. Bár amilyen népszerű Ms Marvel, ez ritkán van így. Majd kipróbálom vele is.

Ha sok Lokit látok akkor meg Shadow King mehet Jeff helyére.

(#3079) Jacktor


Jacktor
tag

Ha kéne egy kártya (pl. annihilus), akkor ahhoz hogy juthatok hozzá? 1:5689 eséllyel adja cache-ből? Vagy ugyanekkora eséllyel adja majd tokenért amiből épp akkor vagy lesz elég vagy nem? Vagy hogy?

[ Szerkesztve ]

www.wotinfo.hu

(#3080) Dobi 562 válasza Jacktor (#3079) üzenetére


Dobi 562
addikt

Token shopban meg tudod venni tokenert. Ha epp nincs akkor eleg tokened, akkor be tudod pinnelni, hogy ne rotalodjon ki es meg tudod venni mikor osszegyulik ra eleg.

(#3081) Dr.NX válasza Jacktor (#3079) üzenetére


Dr.NX
addikt

Series 4 és 5 lapok nincsenek cache-ben.
Itt megnézed, hogy mikor lesz Spotlight Cache-ben:
https://marvelsnapzone.com/marvel-snap-new-card-schedule/
Annihilus pont lesz két hét múlva.
Gyűjtesz minimum 4 kulcsot, mert random, hogy a négyből milyen sorrendben nyit.
A három lap adott, a negyedik egy random S4-5 kártya, de ha olyat ad, ami megvan, akkor helyette 1000 tokent kapsz.

Elfogadom a sütiket.

(#3082) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Caiera meglett második nyitásra, ami szerencse, mert Annihilus hétre fog kelleni 4 és így éppen meglesz.

Elfogadom a sütiket.

(#3083) Tyler Durden válasza Dr.NX (#3082) üzenetére

Nekem csak 3-ra esett be, és a Nebula skint se bánnám, elég ultrán néz ki..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3084) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3083) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szintén 3.-ra de nyitottam a High Evo és Nebula skint is.

(#3085) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Kiszivárgott nerfek/buffok:
https://www.reddit.com/r/MarvelSnap/comments/18wxs6z/patch_note_for_next_week/

Loki
[Old] 4/5 - On Reveal: Replace your hand with cards from your opponent's starting deck. Give them -1 cost.
[New] 4/6 - On Reveal: Transform your hand into cards from your opponent's starting deck and give them -1 Cost.

Ms. Marvel
[Old] 4/5 - Ongoing: Adjacent locations where your cards have unique Costs have +5 Power.
[New] 4/5 - Ongoing: Your adjacent locations with 2+ cards and no repeated Costs have +5 Power.

Annihilus
[Old] 5/7 - On Reveal: Your cards with 0 or less Power switch sides. Destroy those that can't.
[New] 5/5 - On Reveal: Your cards with Power below 0 switch sides. Destroy those that can't.

Dracula
[Old] 4/0 - At the end of the game, discard a card from your hand. This has its Power.
[New] 4/1 - At the end of the game, discard a card from your hand to gain its Power.

Angel
[Old] 1/2 - When one of your cards is destroyed, this flies out of your deck to replace it.
[New] 1/2 - When one of your cards is destroyed, this flies out of your hand or deck to replace it.

Quake
[Old] 2/3 - On Reveal: If this is at the middle location, swap the positions of each location.
[New] 2/3 - On Reveal: Swap the positions of the other two locations.

Kingpin
[Old] 3/4 - When a card moves here on turn 6, destroy it.
[New] 2/3 - When an enemy card moves here, afflict it with -2 Power.

LOCATION UPDATES
Fisk Tower
[Old] When a card moves here, destroy it.
[New] When a card moves here, afflict it with -4 Power.

[ Szerkesztve ]

Elfogadom a sütiket.

(#3086) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3085) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szomorú vagyok, hogy Leech nem kapja meg a Leader kezelést meg Alioth-ot sem törlik a picsába a játékból. :(

Micsoda meglepetés, hogy Lokihoz hozzá mernek nyúlni, most hogy már két hónapja agyon veri a játékosokat a saját olcsósított lapjaikkal.

Ánusz megérdemli a nerfet, az összes goblinos, hobgoblinos faszagyereknek azt kívánom hogy 2 hétig csak a saját deckjük ellen játszanak. :P

Ms Marvel nerf várható volt.

Dracula +1, nem oszt, nem szoroz. Egyébként a Chavez nerffel indokolták a részletes patch notes-ban a buffot.

Angel... pool 1-2 játékosok destroy deckjébe talán belefér.

Quake és Kingpin már érdekesebbek, hátha születik valami érdekes, új deck.

(#3087) NyalokAA válasza Dr.NX (#3085) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Fisk Tower pedig okozott pár kellemes pillanatot Polarissal és Magnetoval :B
Loki akkor nem fogja buffolni collectort jól értem ?
Draculat lehet végre -powerelni rendesen
Ms.Marvel nem erőltették meg magukat :( simán lehetne 4 base power és +4 továbbiakra

Tegnap kinyitottam szerencsére Caierat az 1. spotlightból. Próbálgattam itt-ott , de még nem érzem az igazi erejét. Mondjuk kevés is a minta este 5 meccset játszottam kb ,de az mind skaar ramp vagy skaar shuri deck volt ők pont csak a saját lapjaikkal foglalkoznak

(#3088) Dobi 562 válasza NyalokAA (#3087) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen, Loki nem fogja Collectort buffolni.

(#3089) CsiguszMaxim válasza Dobi 562 (#3052) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Beteg ez a deck

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#3090) Dobi 562 válasza CsiguszMaxim (#3089) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen, majd megyek vele én is mert kellenek a boosterek BK-ra. Kár, hogy meta lett belőle. :P

(#3091) Dr.NX válasza CsiguszMaxim (#3089) üzenetére


Dr.NX
addikt

Így is, hogy most mindenki Caiera-t játszik?
Shang-Chi egy ideig nem lesz annyira használható.

Én ennek a variánsát játszottam, Caierával és Skaarral.

Elfogadom a sütiket.

(#3092) CsiguszMaxim válasza Dr.NX (#3091) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Egy caeirat nem láttam 73 tol 85 ig. A never seen before ablak se jelent meg :N

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#3093) Dr.NX válasza CsiguszMaxim (#3092) üzenetére


Dr.NX
addikt

Biztos mindenki inkább a bevált dekkel megy és nem akar új lapokkal variálni. :)

Elfogadom a sütiket.

(#3094) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3091) üzenetére


Dobi 562
addikt

Legunalmasabb meta, rank 90+ csak High Evo, Black Knight és Thanos ellenfelek.

Onnan tudom hogy az ellenfél bot, hogy nem a 3 deck egyikét játsza...

Ja, meg néha Loki mert van akiben nincs igény hogy bármi újat kipróbáljon. :C

[ Szerkesztve ]

(#3095) Dobi 562


Dobi 562
addikt

1 óraja szenvedek 99,4 környékén, zsinórban 4-szer lettem Leech-elve mikor végre kaptam egy botot és 8 kockával átlendített.

A deck egyébként elég jól countereli a metát, mindenre van válasza. Az Ebony Blade trükkös mert Valkyrie nem csökkenti az életét, arra figyelni kell.

(#3096) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#3095) üzenetére


Dobi 562
addikt

Rank 93-ig kipróbáltam vagy 10 féle decket de természetesen Phoenix Force-al másztam.

90 felett be kellett látnom, hogy a hot location event annyira a meta deck-eknek kedvez, hogy szopatom magam ha a Phoenix-el szenvedek.

Twitteren találtam a lenti listát ami jól működött a legtöbb ellenfél ellen, Valkyrie annyira off-meta hogy senki nem számít rá, még akkor sem ha Ghost ki van rakva.

(#3097) alite válasza Dobi 562 (#3095) üzenetére


alite
aktív tag

Az igen, grat! :R

Ezt a deck-et viszem is, ebben a szezonban nagyon lemaradtam. :)

(#3098) winery válasza Dobi 562 (#3095) üzenetére


winery
aktív tag

Gratulálok :R

(#3099) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3095) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ez gyors volt, grat!
Az 1278 rank az elég jól néz ki!

Elfogadom a sütiket.

(#3100) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Köszi mindenkinek! :R

Tegnap és ma pihenős voltam, volt időm tolni. Túl akartam lenni minél gyorsabban a ladderen mert nagyon nem élvezem ezt a mostani metát. Utolsó órában szinte már csak High Evo/Leech ellenfelek jöttek...

Nem tudom nálatok mi a helyzet de botokkal alig találkoztam ma, talán 10 ellenfélből 1 volt az.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.