Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#3501) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kár, hogy nem maradt bent a kollega. Electro+Sandman-re snappelt.

Nekem kezemben volt Shuri, Nimrod, Venom, ment a visszasnap gondolkodás nélkül. :D

(#3502) BigBlue69 válasza Dobi 562 (#3500) üzenetére


BigBlue69
őstag

Emote Enjoyer ;]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#3503) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3500) üzenetére


Dr.NX
addikt

Muted enjoyer :)

Elfogadom a sütiket.

(#3504) M3oH


M3oH
addikt

7végi kveszthez valami deck ajánlat? Köszi

(#3505) Dr.NX válasza M3oH (#3504) üzenetére


Dr.NX
addikt

Swanhoz:
#3453

Corvushoz ramp:
https://marvelsnapzone.com/decks/ramp-ujd3k/

Elfogadom a sütiket.

(#3506) Dobi 562 válasza M3oH (#3504) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én ezekkel csináltam:



(#3507) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nem tudom ki ez a játékos de ma másodjára farmolt le, először Galactus->Alioth->Odinnal 7 körös meccsen, ahol 6. körben számítottam Alioth-ra, de arra nem hogy 7. körben aktiválja újra.

Most meg Wong->Hazmat->Odin->Abs man

Legközelebb meglátom a nevét már lépek is le. :DDD

(#3508) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ha fáradtan, kikapcsolt aggyal szeretnéd farmolni a hétvégi küldetésezőket:


Galaktóz Nimroddal visszaestem 5500-ra, ezzel visszamásztam 3800-ra, semmi tryhard csak a napi küldetéseket csináltam.

Tegnap este nagyon durva volt, zsinórban volt 5 meccs ahol 4 kockát hoztam mindegyikben, úgy hogy az ellenfél boomersnappelt utolsó körben... :C

Nagyon egyszerű deck, csak pakolod ki a statokat, Skaar-t meghagyod utolsó körre ahol legtöbbször 2 energiába fog kerülni vagy 0-ba ha sikerült kitenni előtte 3×10 powert (locationok segíthetnek).

Szóval utolsó kör Skaar meg ami még van a kezedben.

Armor megvédi a nagy buta fiúkat, Attumát. Zero segít kirakni Attumát, Maximust, Gladiatort (ha nem akarsz kockáztatni), Sentry-t (ha nem húztad fel Annihilust).

Cosmo nagyon jó, legtöbbször tiéd a prio 3. körre és egy jól elhelyezett Cosmo meccsnyerő is lehet. Vagy lehet tartogatni Helára, lesznájpolni utolsó körben.

Hela ellen egyébként 2 locationt kell megtolni, hiába dobott el sok lapot, ha Hela rossz helyre pakolja neki a kártyákat.

Tracker nem működik 3 napja, nem tudok statot mutatni de kb egy-másfél óra alatt 5500--->3800.

Nem tudom hány menet volt, 4-szer veszítettem (feladtam), többit nyertem.

(#3509) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Na! Jeff Hoogland Lokit játszott vagy Lamby posztolt Twitteren, hogy Loki a fasza deck, hogy minden boomer snapper Lokit játszik hirtelen? :DDD

(#3510) winery válasza Dobi 562 (#3509) üzenetére


winery
aktív tag

Jeff játszott tegnap Lokit :DDD

(#3511) Dobi 562 válasza winery (#3510) üzenetére


Dobi 562
addikt

Láttam közben KMbest is csinált youtube videót róla. Akkorár értem a dolgot. :D

(#3512) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Glenn Jones (2nd Dinner fejlesztő, ő találta ki anno a Thor-Monkey miracle deck-et) posztolta ezt Twitteren:


Fun deck, próbáljátok ki!

(#3513) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Hela player boomernsappel utolso korben, Loki player boomernsappel utolso korben ezeknek mi ertelme van?

Es meg utana dobalja a kreten a kacsintos Ms Marvelt mikor ott hagyok neki 1 kockat es elkoszonok. :C

Ha kezedben a wincon akkor nyilvan nem nyero allasbol kene snappelni utolso korben mert nincs az a marha aki bent marad adakozni 4 kockat, nem?

Loki plejerekkel amugy is van most valami. Minden sikeres interakciojuk utan toljak az emojikat... Nehez lehet feldolgozni hogy az uncsi kis meta deckjukkel szoros kuzdelemben gyoznek egy off-meta fun deck ellen? :N

(#3514) alite


alite
aktív tag

Hogy álltok amúgy ladder-en?

A hónapban gondoltam ráfekszem a Global Top 1000-re, de sajnos nálam az ilyen elhatározások pár napig tartanak. Most már 1-2 hete megint ott vagyok, hogy a napi küldiket csinálom csak. :DDD Naponta kb. 30-40 pontot gyűjt a top 1000, ami nem vészes, de nem tudok konzisztensen elég időt beletenni. Szerintem hó elején nagyon elszúrtam, mert kb 200-300 pontot eldobtam deck próbálgatásokkal.

Most Global 1400, EU 600 körül vagyok. Ha köv szezont jó helyen nyitom, akkor nem szórakozom el és megpróbálok majd ugyanennyi energia befektetés mellett bent maradni.

(#3515) Tyler Durden válasza alite (#3514) üzenetére

Részemről most nagyon fékezett habzással játszom, szerintem mióta megy a game nem mentem még ilyen keveset. Jelenleg 91-en tanyázom, infet azért be akarom húzni természetesen.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3516) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3512) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ez tényleg fun. :)
Egy golden ticketet behúztam vele.
Mondjuk szerencsém is volt, T3-ban mindig ki tudtam tenni Mr. Negative-ot.

Elfogadom a sütiket.

(#3517) Dr.NX válasza alite (#3514) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nekem is gyengébb a hónap, global 4000 körül vagyok.
Viszont nagyon közel vagyok a CL 10000-hez.

Elfogadom a sütiket.

(#3518) Dobi 562 válasza alite (#3514) üzenetére


Dobi 562
addikt

Global top 1000 az nagyon szep! :C

En altalaban rank 3500-5000 kozott csuszkalok attol fuggoen hogy mennyire faradtan ulok le jatszani. Semmi tryhard egyebkent, hetvegi kuldeteseken kivul csak off-meta deck-eket tolok.

Top 5k-ban ha bent maradok season vegeig boldog leszek, de ha nem az sem erdekel kulonosebben.

Conquestet meg alig jatszottam, nincs tul sok motivaciom, honapok ota ugyanaz ellen a par deck ellen kell jatszani, unalmas mar egy kicsit.

(#3519) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3516) üzenetére


Dobi 562
addikt

Probald ki ezt, konzisztensebbnek tunik:

Bast-al vigyazni kell, a buffolt kartyak nem kapjak a Ravonna diszkontot!

(#3520) Dobi 562


Dobi 562
addikt

3 ticketbol az 1. egybol osszejott. Elso 4 menetben Nico helyett Sunspot volt de utana csereltem, mert ritkan maradt felhasznalatlan energia, viszont a Nico spellek sokszor jol jottek volna. :DD

Ellenfelek: Wong-Panther-Zola combo, 2x destroy, Sera control, Hela

Hela volt a legnehezebb mert nem az ellenfel tudasa donti el, hanem az RNG. Raadasul snappelt mindig elso korben, azt hittem skill-es jatekos es kezeben a kombo, utana Corvus-al dobalta el Helat... Es azert snappelt mert 4. korben kirakta mindig Sandmant.

[ Szerkesztve ]

(#3521) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Ahh megint 4 Spotlightot égettem el, már 2x. Mondjuk Daken is kellett, de Proxima jött utoljára természetesen, előtte meg 1000 token... El is fogynak lassan a kulcsaim, vissza kell fognom magam, Second Dinner okosan csinálja, hogy gyakorlatilag bundle-be jött az utolsó 2 kártya :((( :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#3522) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3520) üzenetére


Dr.NX
addikt

Gratula! Mestere vagy a decknek! :R

Elfogadom a sütiket.

(#3523) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Büntetés ez a rengeteg discard. Megpróbáltam széllel szemben pisilni, Goose-os Storm-os C2, Surfer, lockdownt leporoltam, grandmasteres abs.manes shanges ghostos sera control, semmi nem vezetett sikerre.
Átváltottam ongoing TLT-re mondván, majd akkor én több pontot kirakok, az első meccsen szembejött egy destroy élvező akinél valamilyen istentelen okból enchantress volt..
De valószínűleg csak én vagyok béna.

(#3524) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Ne felejtsétek el, hogy van Twitch drop!

Elfogadom a sütiket.

(#3525) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3522) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi! :R

Ideje lenne megtanulnom valami mást is de még nem találtam rá a pótszerre. :DDD

(#3526) Dobi 562 válasza Chuzzlee803 (#3523) üzenetére


Dobi 562
addikt

Discard-ot vagy ponttal vered meg vagy junk-al ami elveszi a helyet tőlük. Szerintem TLT-vel jó lehetsz amíg sokan rá nem kattannak és emiatt népszerű lesz újra Enchantress.

Tegnap fizettem a tanulópénzt. Mr Negative Tribunalt játszott az ellenfél, én meg abban a hitben voltam, a "mezei" mr Negative-ot tolja vagy a Glenn Jones félét. Nekem volt két 60+ Knullom két location-on, neki 350 power mindenhol. -8 kocka. :DDD

(#3527) Chuzzlee803 válasza Dobi 562 (#3526) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Köszönöm a tippet, így már van egy két szorosabb meccsem, mint az alábbi, de már határozottan verhetőek így még a discardok is. :C

Annyit bánok, hogy az agyhalott pasziánsz deckre a kicsit kevésbé agyhalott pasziánsz deck a válasz, pedig papíron lenne tech lap, ami countereli. Hátha valamikor ránézne az SD, hogy ne csak Shang (és néha Enchantress) körül forogjon minden. :B

(#3528) Dobi 562 válasza Chuzzlee803 (#3527) üzenetére


Dobi 562
addikt

Komoly számokat kipakoltál a boardra! :Y

Én egyébként szeretem a Discardot meg az ilyen típusú deck-eket. :B

(#3529) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Adam Warlock 2/0 -> 5/4
Darkhawk 4/0 -> 5/4
Forge 1/1 -> 2/2
Ant-Man +4 Power
America Chavez 2/3 -> 1/2
Lockjaw 3/2 -> 4/5
Sword Master 3/6 -> 3/7
Vulture +6 Power

Elfogadom a sütiket.

(#3530) Chuzzlee803 válasza Dr.NX (#3529) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Warlockot el se tudom képzelni, hogy gondolták. Kombó deckben lehet így sidegrade Ladnek vagy Jubileenek, amikor azt az utolsó lapot keresed, csak sokkal inkonzisztensebb mindkettőnél.

DH kapta a Dínó kezelést, gondolom érkezik a series drop hamarosan.

Lockjaw az good riddance, kíváncsi leszek, az eredményekre. Mondjuk szerintem egyszerűbb lett volna Ongoinggá tenni az effektjét, de ez sem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#3531) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Tudom nem a legtöbb de elhitte :D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#3532) Dr.NX válasza Chuzzlee803 (#3530) üzenetére


Dr.NX
addikt

Warlockkal nyilván csínján kell bánni, mert rohadt erős a laphúzás képessége. Mondjuk jobb nem lett szerintem sem.

Darkhawkot sajnálom, jó lap volt, annyira talán nem is OP.
Most inkább Ronanre emlékeztet.

Lockjaw érdekes lesz, bár egy macskával együtt mehet a T3. :)
Alex Coccia mondott egy érdekes nerf verziót, pl. minden teleportnál kaphatott volna mínusz powert.

Forge-nak örülök, kicsit megnyesi a Deadpool destroyt.

Sword Master mehet Silver Surferhez Maximus helyett Cosmora vagy T6-ra power sticknek.

Elfogadom a sütiket.

(#3533) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3525) üzenetére


Dr.NX
addikt

Most az előbb nagyon lehúzott cube-okra egy másfajta Phoenix.

Tökéletes Mr. Negative kezem volt, left lane-t lezártam Charles Xavierrel, T5 Jane Foster, T6-ra kezemben 0/5 Iron Man, Mystique, 0/2 Havok.
Ő meg szépen felhízlalta a Human Torch Phoenixet, Caeira védelemmel.
Right location ráadásul Fisk Tower volt, -4, amikor odarántja.
Rámentem a right locationre, persze Alioth-tól is féltem, de a befejező lapja Living Tribunal volt, amivel vitte a left locationt is...GG :W

Elfogadom a sütiket.

(#3534) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Az Artgerm variánsok nagyon tetszenek, ezt a female Lokit meg is vettem, szerintem állati jó!

Elfogadom a sütiket.

(#3535) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3533) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az Safetyblade (Marvel Snap Zone-os cikkíró) deck-je lehetett, mentem vele párat én is.

Ladder vagy Conquest volt egyébként?

(#3536) alite válasza Dr.NX (#3529) üzenetére


alite
aktív tag

DH nerf-nek nem orulok.. Ma jott pont egy ink Alioth, ezzel kesz lett volna a full ink/gold deck, mar csak inf-re kellett volna huzni a maradek ink-et.. :(

(#3537) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Lila fing enjoyer... :DDD

(#3538) winery válasza Dobi 562 (#3279) üzenetére


winery
aktív tag

Lassan, de sikerült :)

Gratula a hódításhoz :)

[ Szerkesztve ]

(#3539) Dobi 562 válasza winery (#3538) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi! :R

Az Iron Man jól néz ki, nekem is megvan a skin de még nem sikerült jó splitet összehozni.

(#3540) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Season Pass cache-ből egy jó variáns esett! Nem Dan Hipp, Chibi, Baby, Pixel hanem egy tényleg jó, amit simán berakok kedvencnek! Nem emlékszem rá mikor sikerült utoljára nyitnom értelmeset.

(#3541) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Elmúlt hét gold/ink termése:

(#3542) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A Battle Pass Black Swan szerintem az játék egyik legszebb kártyája, a háttér olyan részletgazdag, hogy bennem van a kényszer forgassam a telefont, hátha elcsípek még egy kis részletet. :D

Foil finish tönreteszia kártyát:

Inkre érdemes lehet felhúzni mert megmaradnak a háttér részletei, goldban nem vagyok biztos.

(#3543) duckload


duckload
tag

Sziasztok.
Most mi a leggyakrabban módja a kártya gyűjtésnek?
Nem nagyon esik már collector's reserve ládábol.
Csak a kártya upgraddel szerezhető kulcsok adnak. De ott se valami jók vannak. Ms Marvel kellene nagyon.
6547 collection levelen vagyok. :R

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#3544) Dobi 562 válasza duckload (#3543) üzenetére


Dobi 562
addikt

Token shop-ba bepinneled, aztán ha megvan az ára tokenben megveszed tokenért.

Ha őrült nagy mázlid van akkor spotlight cach-ből is nyithatod.

Ha megvan az összes series 3 kártya, akkor collector's reserve-ből nem fogsz nyitni új kártyát csak skineket azokhoz amik már megvannak.

Ha fel akarod gyorsítani a folyamatot akkor meg zsebbe kell nyúlni sajnos.

Ár/érték arányban a Battle Pass éri meg legjobban. Kapod az új kártyát, variánsokat, goldot, creditet, boostereket, hétvégi küldetéseket.

[ Szerkesztve ]

(#3545) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Gratulalok az uj balanszhoz! Megint ott tartunk, hogy minden boomer snapper Lokit jatszik es Loki agyonver minden midrange deck-et.

Most epp zsinorban (3) 4 Lokihoz volt szerencsem.

[ Szerkesztve ]

(#3546) BigBlue69 válasza duckload (#3543) üzenetére


BigBlue69
őstag

Mar 12 — Mar 19 - Elvileg ezen a héten lesz Spotlight Cache-be. Gyüjts addig kulcsokat és akkor fixen meg lesz :)

Egyébként ma meglett a rank 90-93. :) Haladok. De itt vesztem el mindig a lendületem.

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#3547) pachito


pachito
őstag

:Y :Y

(#3548) pachito


pachito
őstag



Utolsó utáni pillanatban nekem is sikerült beérni Sera Controllal :DDD Most nagyon szenvedősnek éreztem a sok Hela ls Thanos deck miatt. OTA után sokkal könnyebben ment a dolog.

(#3549) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3540) üzenetére

Kivételesen én is a mákos oldalra kerültem, nekem ezt sikerült behúzni a twitch drop eventből:

pachito: ezt néztem én is, elég vadnak tűnik így elsőre..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3550) pachito válasza Tyler Durden (#3549) üzenetére


pachito
őstag

Kb must have kategória szerintem. Eddig nem nagyon játszottam Infinautot, asszem itt az ideje elővenni őkelmét :DD

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.