Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#3301) Tyler Durden válasza NyalokAA (#3296) üzenetére

Üdv a világomban, kb én is így szoktam nyitni.. :O

Bammeg akkor így, hogy látom a gold meg ink variánst behúzom Shang-t is.. Death-en filizek még, igaz ahhoz jön jövő héten variáns, de a mostani ütősebb szerintem.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3302) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3293) üzenetére

Nahh egy arany ticket meg is lett vele, eszméletlen undorító a deck.. Utolsó ellenfelem egy destroy deck volt, spammelte a DeathPool emote-t, annyira idegbe került. :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3303) Tyler Durden

Gondolkodóba estem, van 20k tokenem és akarnék venni vmi ütős kártyát. Most ugye nagyon megy Bill ezért gondolkoztam rajta, illetve a másik a Werewolf. Mit vennétek a helyemben? Wolf még mindig T1 kártya, csak félek, hogy lesújt rá a nerfhammer..

Közben conquest rettenetesen szuper az elmúlt napokban, nálam 70%-ban destroy jön.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3304) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3303) üzenetére


Dobi 562
addikt

Várd meg a mai OTA-t.

Werewolf nem hiszem, hogy nerfelve lesz. A népszerűsége a Zabu és On-reveal szinergia miatt van, illetve nemrég kapott nerfet.

Egyébként amit csepegtettek infókat a fejlesztők Discordon az alapján ami biztosan várható: destroy nerf, Elsa buff.

Amit én várok: megtörni a Zabu-Ms Marvel-Shang szentháromság töretlen hatalmát. :DDD

90%-ban mikor veszítek Conquesten akkor Ms Marvel miatt van, még mindig nagyon erős és ott van az összes top tier deckben (kivéve destroy).

Különben a Beta-Ray Bill előtti pár nap volt a legeslegjobb meta ami valaha volt. Volt vagy 10 deck ami kb egy szinten erős volt tier 1-high tier 2. Titokban reméltem nem adják ki Billt hanem hagyják, hogy élvezzük kicsit.

Előző gondolatot továbbgondolva nem bánnám ha átállnának a 2 heti kártyakiadásra. Mire az én lassú agyam megtanul egy deck-et már meg is változott a meta. :D

Ez nyilván nem érdeke a 2nd Dinnernek mert kevesebbet kellene költeniük a játékosoknak.

(#3305) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Az aranynak mi a legjobb befektetése? :)

(#3306) Dr.NX válasza Bazsi1987 (#3305) üzenetére


Dr.NX
addikt

Befektetési arany, illetve token. :)
Ez utóbbi időnként bundle-vel éri meg a legjobban, amikor jobb, mint a token tuesday 1400 gold/1000 token aránya.

Elfogadom a sütiket.

(#3307) winery válasza Bazsi1987 (#3305) üzenetére


winery
aktív tag



Én erre költöttem az aranyamat , Green Goblint még hozzá csaptam .



Ezt meg a Mystery variant dobta.

(#3308) Dr.NX válasza winery (#3307) üzenetére


Dr.NX
addikt

Azért költöttél erre valódi pénzt is, ha jól sejtem. :)

Elfogadom a sütiket.

(#3309) winery válasza Dr.NX (#3308) üzenetére


winery
aktív tag

Jól sejted.
Még tavaly vettem legnagyobb (dupla) gold csomagot abból jutott ide is

[ Szerkesztve ]

(#3310) Dobi 562 válasza winery (#3307) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép gyűjtemény! :Y

Gratulálok a krackled Shanghoz, brutál jól néz ki!

(#3311) Tyler Durden válasza winery (#3307) üzenetére

Az igen, atom gyűjtemény.. Mondjuk nem csodálom ide szórtad el a goldot, baromi jól néznek ki ezek a variánsok.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3312) pachito válasza Tyler Durden (#3311) üzenetére


pachito
őstag

Nemtom, biztos én vagyok ízlésficamos de nekem ezek egyáltalán nem jönnek be. Kicsit olyan, mintha AI gyártotta volna le mindet.

(#3313) Dr.NX válasza pachito (#3312) üzenetére


Dr.NX
addikt

Mondjuk Shang-Chi jobb kezén mintha tényleg eggyel kevesebb ujj lenne. ;]

Elfogadom a sütiket.

(#3314) Dobi 562 válasza pachito (#3312) üzenetére


Dobi 562
addikt

Kozel jarsz az igazsaghoz, a Pandart Studio digitalis grafikakkal foglalkozik nem kepregenyekkel.

Nekem ennek ellenere tetszenek nagyon. :K

(#3315) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Mondjuk ez most kicsit felmergelt, hogy nem lattam Thanos Controlt, Destroy-t napok ota Conquesten es amint eloveszem a Phoenix Force deck-et megkapom ezeket elso ket ellenfelnek... Ket legrosszabb matchup Phoenix Force-nak.

Azt mar meg sem emlitem, hogy beadta azokat a locationokat zsinorban amik a destroy-t segitik, Altar of Death, Vormir, biztos ne legyen eselyem. :C

Beadta nekik Lamentist meg utoljara, beszarok komolyan.

[ Szerkesztve ]

(#3316) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3315) üzenetére

Nekem ez van elmúlt 3 napban, baromi unalmas..

pachito: nyílván szubjektív véleményem ez, illetve vannak közte olyanok, ami nekem se begyere, de 80%ban szerintem ütősek.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3317) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#3315) üzenetére


Dobi 562
addikt

Megoldottam skill-bol (Lila fing nyert)

(#3318) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Eddig 5/5 az alabbi deck-el:

3 gold: Shuri Sauron, Thor/Bill Wong, Tribunal
2 Infinity: Thanos Control, Destroy

Legion abszolut sztar Conquesten, szegeny Tribunalt mar sajnaltam mikor lelottem neki a Limbojat mindig 6. korben.

Beszeltem par szot Twitteren a deck keszitojevel, o ebben a verzioban Sunspotot preferalja Nico helyett mert ha sikerult lerakni a MultipleMan/Phoenix kombot akkor altalaban mar nincs hely a destroy lapoknak es nem megy karba az energia, valamint segiti megszerezni a prioritast a Lila Fingnak.

Alioth-ot talan haromszor jatszottam ki az 5 meccs alatt de mindharomszor megnyerte nekem a menetet. Nem szamitanak ra ebben a deckben, ha ugyesen snap-elsz akkor az elso kijatszott Alioth erteke +4/8 kocka.

Ezutan az ellenfel minden korben Alioth-ra keszulve fog jatszani amit szinten ki lehet hasznalni.

[ Szerkesztve ]

(#3319) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Pool2-be vagyok már de itt belassult a dolog gondolom itt kénne a bank kártyához nyúlni? :) dino deckel eddig simán haladok :C

(#3320) ClydeBeka2 válasza Bazsi1987 (#3319) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nem tudom most, hogy megy kisebb szinten a kártyagyűjtés, de igy lassan 9500 CL-nél úgy gondolom, hogy ha nem arra mész, hogy minden kártya meglegyen akkor nem kell erre a játékra pénzt költeni.

Én csak azokat a kártyákat veszem ki, amiket úgy látok, hogy jók és tetszenek is. Eddig 2 passt vettem meg összesen és mindegyik megvan. Kb. 6-7 kártya hiányzik, de egyáltalán nem hiányoznak. Persze sokszor szerencsém volt a ládanyitásokkal, most is elsőre kijött Bill (ez a gatcha mondjuk nem tetszik!), de ha nem igy lenne is bőven tudnék még 3-4 kártyát kivenni ha akarok.

Sok múlik ebben a játékban a tudatos "pénzköltésen". Szerencsére szinte minden info elérhető a játékba kerülő kártyákról/spotlight cache-ről 2 hónapra előre. Szóval ezt nagyon ajánlom és igy egyáltalán nem lassul be a játék és a kártyagyűjtés.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#3321) alite


alite
aktív tag

(#3322) Dr.NX válasza alite (#3321) üzenetére


Dr.NX
addikt

Hulkbustert nerfelni akarták, mert túl erős a Deadpool destroyban.
Eddig T4-re 12 volt a max., most 16. ;]
/clapping DiCaprio.gif/

Elfogadom a sütiket.

(#3323) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Alakul az új Phoenix deck. :D


(#3324) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3322) üzenetére


Dobi 562
addikt

A destroy-t buffolni sikerült nerf helyett. Amúgy is jobb egy T2 Hulbuster mint Carnage +2 power-ért. :C

A move kártyák változásai lényegtelenek szerintem.

Luke jó, hogy visszakapta az eredeti képességét, most majd Shenaut tech-el egy Rogue-t vagy Enchantress-t és probléma megoldva.

Ghost buff (?), eddig Zoo deck-ben elfért 1 cost kártyaként Valkyrie miatt főleg, most már oda sem fog kelleni.

Elsa? Vele min történt? Rework-öt kap amihez nem elég az OTA vagy a következő OTA-ra ütemezték?

(#3325) Tyler Durden válasza Dr.NX (#3322) üzenetére

Ilyenkor a játék designerek hozzáértése eléggé megkérdőjeleződik számomra. Az fix, hogy ezt nem tesztelték, de az is lehet, hogy szimplán olyan sötétek a játékhoz, mint az 1001 éjszaka..

Dobi: grat, jól néznek ki a variantok (:

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3326) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#3318) üzenetére


Dobi 562
addikt

3. Infinity meccsig tartott a móka, megint destroy volt az ellenfél, 4 kockája maradt, ennyit tudtam tenni úgy hogy megint kapta a neki jó location-oket. :C

Úgy érzem csak az időmet vesztegetem.

Tyler Durden köszi!

[ Szerkesztve ]

(#3327) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3326) üzenetére

Kiba unalmas conquesten, hogy esetek nagyrészében destroy az ellenfél, kivettem mindent a boltból ami kell, nem fogom így erőltetni..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3328) Dr.NX válasza Tyler Durden (#3327) üzenetére


Dr.NX
addikt

Jó tudni, akkor anti-destroy deckkel kell mennem.
Sera Control, Echoval, Mobiussal, plusz egy saját Death és Knull. :)

Elfogadom a sütiket.

(#3329) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3327) üzenetére


Dobi 562
addikt

Most mentem zsinórban 3-at rankeden destroy ellen.

Clog deck-el (Luke teszt). Nagy élmény volt. :DDD

Attól félek majd azokhoz a destroy kártyákhoz nyúlnak a fejlesztők amiket a Phoenix Force deckek is használnak. Mivel ez a Hulk buster "nerf" nem segített.

(#3330) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3328) üzenetére


Dobi 562
addikt

Megosztod a deck-et?

Ezzel mentem párat de azóta sem láttam destroy deckes ellenfelet. Amúgy nem rossz csak kicsit unalmas.

Lizard-al lehet szerezni prioritást és olyankor Cosmo akár snappelhető is (mindenki on-reveal-t játszik).

(#3331) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3330) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nincs deck, csak ötletelek. :)

Elfogadom a sütiket.

(#3332) raven84


raven84
senior tag

Hali, ki mire verne el most 6k tokent? Echo + Legion / Death Knight / vagy majd Skaar jövő héten? Kb minden más meta kártya megvan.

(#3333) Dr.NX válasza raven84 (#3332) üzenetére


Dr.NX
addikt

Mindenképpen el akarod verni?
Black Knight elég erős deck, Legion jó móka.
Skaar semmiképpen sem, nem rossz, de nem is top tier.

Elfogadom a sütiket.

(#3334) Dobi 562 válasza raven84 (#3332) üzenetére


Dobi 562
addikt

Skaar-t season passból vedd ki, season pass-ra érdemes költeni havonta egyszer ha másra nem is akarsz, legjobb ár/érték arányú cucc a játékban amit a pénzedért kaphatsz.

Black Knight egy erős meta szereplő saját archetype-al, könnyen játszható deck-el.

Echo, Legion tech kártyák, Echo most nagyon off-meta, Legion erős Conquesten (egyik legerősebb deck Conquestre Sera control Legionnal).

(#3335) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3334) üzenetére


Dr.NX
addikt

Így van, annyi kiegészítés, hogy Season pass a legjobban a hónap elején éri meg, mert akkor a hétvégi bónusz missionök is adnak jutalomfalatokat.

Elfogadom a sütiket.

(#3336) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Szóval ki 4 cost-ra akarták nerfelni Venomot, hogy gyengítsék a destroy-t és az is belefér nekik, hogy ezzel kiherélik a Phoenix Force-ot. :W

[ Szerkesztve ]

(#3337) alite válasza Dobi 562 (#3336) üzenetére


alite
aktív tag

Phoenix Force nagyon réteg, sajnos tényleg nem rajta fog múlni.

Btw vannak ismét ingyen credit-ek, webshop offer + season recap.

(#3338) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Érdekes, hogy már megint csak Alioth pléjerektől jön a Ms Marvel kacsintós emoji spam meccs végén mikor nyernek. Ugyanaezek a játékosok Conquesten feladják miután mellé lőnek a finggal vagy húzzák az időt, direkt utolsó pillanatban raknak le lapot... :C

(#3339) alite


alite
aktív tag

SafetyBlade Ghost In The Hammer pakliját ajánlom kipróbálásra. Nem számítottam komolyabb winrate-re, de eddig zseniális. :U

(#3340) Dobi 562 válasza alite (#3339) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tényleg jó! Jelenleg a Zabu + Ms Marvel + tech kártyák shell borzasztó erős, mellette a Thor package hogy generálja a pontokat, Ghost hogy biztos üssön Shang, Scarlet Witch kezeli a Limbot, zseniális! :C

(#3341) alite válasza Dobi 562 (#3340) üzenetére


alite
aktív tag

15 meccs utan 82%-os WR, szinte mindenre van valasz a kezben. Alioth nagy felelmem Ghost miatt, de eddig meg nem volt gond.

Azt hiszem megvan a kov szezon inf maszos paklija. :)

[ Szerkesztve ]

(#3342) Dobi 562 válasza alite (#3341) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem 2*4 kocka, ennyit mentem vele.

Conquestet próbáltam Phoenix Force-al, 2. ticket 3. ellenfél megint destroy volt. Ezzel összesen 6 ellenfélből 3 destroy, 1 thanos control, legrosszabb matchupok. Ezt a decket elengedtem erre a season-ra.

(#3343) Dobi 562 válasza alite (#3341) üzenetére


Dobi 562
addikt

Marha erős a deck, egyszer veszítettem eddig vele.

Ez ellen a deck ellen:


Azt hittem alap destroy deck, eszegette x-23-at, Wolverinet.

Utolsó körben üres location-re ő Galactus-r rakott, én meg Shangot, Death-re vagy Knullra számítottam. Jól meglepett :C

(#3344) Dr.NX válasza alite (#3339) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ez tényleg nagyon ütős deck, ezzel fogok menni conquesten, ha végre lesz rá időm.

Viszont azt néztem, hogy 8000 körüli snap pointtal be lehet kerülni az európai top 1000-be, ott vagyok én is. :Y

Elfogadom a sütiket.

(#3345) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3344) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép! Gratulálok! :Y

Mivel másztál?

(#3346) Dr.NX válasza Dobi 562 (#3345) üzenetére


Dr.NX
addikt

Próbálgattam mindenfélé.

Erre a surfer/tiger-panther hibridre nem szoktak számítani.
Elkezd pakolni a Brood vagy Shaw lane-re, de a Wong lane-en is szépen tudsz nyerni Pantherrel.

Silver Shaw
# (1) Forge
# (1) Echo
# (2) America Chavez
# (3) Ironheart
# (3) Brood
# (3) Silver Surfer
# (3) Sebastian Shaw
# (4) Wong
# (4) Iron Lad
# (5) White Tiger
# (5) Black Panther
# (6) Odin
#
eyJDYXJkcyI6W3siQ2FyZERlZklkIjoiRm9yZ2UifSx7IkNhcmREZWZJZCI6IkVjaG8ifSx7IkNhcmREZWZJZCI6IkFtZXJpY2FDaGF2ZXoifSx7IkNhcmREZWZJZCI6Iklyb25oZWFydCJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiQnJvb2QifSx7IkNhcmREZWZJZCI6IlNpbHZlclN1cmZlciJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiU2ViYXN0aWFuU2hhdyJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiV29uZyJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiSXJvbkxhZCJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiV2hpdGVUaWdlciJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiQmxhY2tQYW50aGVyIn0seyJDYXJkRGVmSWQiOiJPZGluIn1dfQ==

Ez az Tribunal is jó, feltéve, hogy nem diszruptálnak szanaszét:
Tribunal
# (1) Howard the Duck
# (2) Ravonna Renslayer
# (3) Mystique
# (3) Magik
# (3) Cosmo
# (4) Jubilee
# (4) Super-Skrull
# (4) Iron Lad
# (5) Iron Man
# (5) Klaw
# (6) Onslaught
# (6) The Living Tribunal
#
eyJDYXJkcyI6W3siQ2FyZERlZklkIjoiT25zbGF1Z2h0In0seyJDYXJkRGVmSWQiOiJMaXZpbmdUcmlidW5hbCJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiSXJvbk1hbiJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiS2xhdyJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiSXJvbkxhZCJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiSnViaWxlZSJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiTWFnaWsifSx7IkNhcmREZWZJZCI6Ik15c3RpcXVlIn0seyJDYXJkRGVmSWQiOiJDb3NtbyJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiUmF2b25uYVJlbnNsYXllciJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiU3VwZXJTa3J1bGwifSx7IkNhcmREZWZJZCI6Ikhvd2FyZFRoZUR1Y2sifV19
#

És most ugye ez a legújabb:
Assguard
# (2) Shadow King
# (2) Zabu
# (2) Jeff the Baby Land Shark
# (2) Scarlet Witch
# (3) Killmonger
# (3) Thor
# (3) Ghost
# (4) Shang-Chi
# (4) Ms. Marvel
# (4) Enchantress
# (4) Beta Ray Bill
# (5) Jane Foster Mighty Thor
#
eyJDYXJkcyI6W3siQ2FyZERlZklkIjoiQmV0YVJheUJpbGwifSx7IkNhcmREZWZJZCI6IlRob3IifSx7IkNhcmREZWZJZCI6IkphbmVGb3N0ZXIifSx7IkNhcmREZWZJZCI6IlNoYW5nQ2hpIn0seyJDYXJkRGVmSWQiOiJFbmNoYW50cmVzcyJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiU2hhZG93S2luZyJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiWmFidSJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiSmVmZlRoZUJhYnlMYW5kU2hhcmsifSx7IkNhcmREZWZJZCI6IlNjYXJsZXRXaXRjaCJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiS2lsbG1vbmdlciJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiR2hvc3QifSx7IkNhcmREZWZJZCI6Ik1zTWFydmVsIn1dfQ==
#

Elfogadom a sütiket.

(#3347) Dobi 562 válasza Dr.NX (#3346) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi! :R

(#3348) Tyler Durden

Beta Ray-t megéri most megvenni? Látom van vele ez az ütős dekk, de megint felmerül a kérdés, nem e verik agyon vmi nerfeléssel..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3349) Dr.NX válasza Tyler Durden (#3348) üzenetére


Dr.NX
addikt

Szerintem megéri Spotlight Cache-ből, 6000 tokent nem tudom hogy ér-e.
Nerf nem hiszem hogy lesz mostanában, annyira azért nem OP.

Elfogadom a sütiket.

(#3350) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ego, Weirdworld meg az összes ilyen szar kikerülhetne a játékból. Infinity conquest kiegyenlített meccsen jönnek a high stake menetek és beadja ezeket a szarokat... fantasztikus azért veszíteni mert Ego ügyesebben pakolja az ellenfél lapjait.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.