Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#2701) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Néztem pár An(nihil)us gameplay videót, na ezért biztos nem nyitok most spotlight cache-et.

Ezt a goblinos, köves mókát továbbra sem tartom nagy játékélménynek. :DDD

(#2702) Dr.NX válasza Dobi 562 (#2701) üzenetére


Dr.NX
addikt

Én sem nyitok, de ahogy látom, nem akkora szám, mint amekkora hype volt körülötte.
Majd januárban beszerzem, addigra meglesz Man-Thing és Selene is.

Elfogadom a sütiket.

(#2703) pachito válasza Tyler Durden (#2699) üzenetére


pachito
őstag

Nekem a Tribunal jó vételnek bizonyult, megvettem day 1 6k tokenért, játszottam vagy 3x vele :DDD

Én már Lad-et várom nagyon, mégegyszer ki nem hagyom az fix.

(#2704) Tyler Durden válasza pachito (#2703) üzenetére

Én a tokenekkel nagyon óvatosan megyek, Spiderham-t pl berántottam 3k-ért azt kapta a nerbunkót.. 6k-ért meg eleve nagyon megnézném, hogy mit vegyek meg, őszintén nem is emléxem, hogy mi volt amit 6k-ért vettem :U
Lad-t mindenképp húzd be, nekem top3 kedvenc lapomban benne van, ráadásul a sokak által nem szeretett Dan Hipp-es skinnel, imádom :D
Én Werewolf-t bánom nagyon, hogy kihagytam, benéztem, hogy mennyire lesz jó /kvázi majdnem minden T1 dekkben ott van/

Más: még mindig nincs meg a conquest avatar így azt farmolnám, ajánlott deck? Simán jöhet bármi amivel nektek sikeretek volt..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2705) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#2704) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gold conquest meta, untapped.gg tracker:

(#2706) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#2705) üzenetére

Thx, valid a lista, most reggel mentem párat Shenauttal és 3 gold ticket bejött. Mondjuk nem egy agysebész dekk ez sem :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2707) Dr.NX válasza Tyler Durden (#2706) üzenetére


Dr.NX
addikt

Én sosem bírok Inshenauttal nyerni. Vagy elb@sszák a Limbomat vagy tele van counterrel az ellenfél. Monstanában elég sok Shadow King is szaladgál, ha meg kijátszom Luke Cage-et, akkor elveszik Rogue-gal. :W
De legalább MMM nem szokott már lenni.

Elfogadom a sütiket.

(#2708) pachito


pachito
őstag

Imádom ezeket a szaros Marvel hüvelykujjazósokat...hülyegyerek viszi a meccset 1 powerrel és mehet is a spam ezerrel..szánalom :W Bevallom, ez jobban felviszi a pulzust mint akármelyik Loki vagy Galactus meta :DDD

(#2709) Dobi 562 válasza pachito (#2708) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én némítom le egyből második emojinál, nem adok esély senkinek a spam-re.

Nálam az fordult elő többször hogy miután Conquesten benyelt a kollega es -4/-8 kockát, onnantól kedve húzza az időt és a legutolsó pillanatban okézza csak le a körét...

(#2710) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Új kód, 250 creditet ad.

(#2711) winery válasza Dobi 562 (#2710) üzenetére


winery
aktív tag

Köszi :R

(#2712) pachito válasza Dobi 562 (#2710) üzenetére


pachito
őstag

:R :R :R

(#2713) itldj válasza Dobi 562 (#2710) üzenetére


itldj
aktív tag

Köszi :R :R

(#2714) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Következő héten sem nyitok spotlight cache-et Martyr sem érdekel, a többi lap meg már megvan.

Valószínű az azt következő hét is kimarad, hacsak Blob nem lesz meta, mert egyébként az a kártya sem érdekel.

Dec 12-én majd ellövök párat mert kell Ravonna spotlight variánsa és Tribunal is a variánsával. Egyébként Firestar-ban sem látok sok potenciált de majd kiderül. :N

(#2715) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Sírás ON:

Ti élvezitek a metát? Napok óta nem látok mást csak, Ánusz, Lila Fing meg ezek kombinációi: Lockdown, Clog, Galactus (!), nagy ritkán destroy vagy Loki.

Twitteren megint nem posztolnak decket a fing nélkül és mindenki milyen boldog, hogy mennyire fasza erős a deckje.

Nem értem miért kellett elvinni a metát ebbe az irányba, telipakolni a játékot ilyen lapokkal ami ellen egyáltalán nem jó játszani és megosztják a közösséget.

Komolyan visszasírom azt a pár héttel ezelőtti időszakot mikor Loki vert agyon zsinórban a saját deckemmel.

Már ott tartok, hogy lassan a napi küldetéseket sem fogom megcsinálni...

Sírás OFF.

(#2716) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#2715) üzenetére

Köszönhetően annak, hogy mindenféle dekkel próbálkoztam ebben a seasonben elég lassan lett meg az inf. Azóta conquestet tolok, hát véleményes, hogy mennyire jó/nemjó most a meta. Én is affelé hajlok, hogy élvezetesebb volt a meta pár hete, jelenleg pl az Annihilus junkoktól égek kifele.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2717) Dr.NX válasza Tyler Durden (#2716) üzenetére


Dr.NX
addikt

Én sem szeretem, de annyira nem kell meglepődni, hogy az új kártya van mindenhol, amikor ez a hétvégi mission.
Pár hét és kikopik.

Elfogadom a sütiket.

(#2718) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#2716) üzenetére


Dobi 562
addikt

Conquest-et elengedtem erre a hónapra, annyit játszottam hogy a shop-ba meglegyen a pont az összes cuccra. Semmi motivációt nem érzek, hogy szendvedjek hosszú meccseken ezek ellen a lockdown/clog deck-ek ellen. :(

(#2719) zoltannemes


zoltannemes
újonc

Én azt hittem, hogy a filmekben van sok karakter... aztán elkezdtem játszani a játékkal :DDD

(#2720) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Még kicsit várnunk kell a meta frissülésére:


(#2721) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Két érdekes deck, annak aki unja a lockdown, clog, loki szentháromságot. Mindkettő Moon Girl-ön alapul és kihasználja azt hogy Mobius gyakorlatilag eltűnt.

A double up eredileg tartalmazta Daken-t de cseréltem Chavezre a konzisztencia miatt. A cél hogy duplázd Moon Girl-el, She-hulkot/Death-t/Demon-t, hogy legyen egy brutal 6. köröd. Beast segít többször kijátszani Yondut, Forge-et, Hood-ot. Carnage megeszi az 1 dropjaid a Death energy cheat-ért, jó clog ellen is. Két deck közül ez a nehezebben játszható de nagyobb fun.

Moon girl on 4, Bynx mester deck-je, Moon Girl-el duplázd Abomination-t, She-hulkot. Közben mindig hagysz 1 energiát hogy működjön Cyclops, Scorpion segít az Abomination jóárasításhoz. Armor megvédi az 1 dropokat Killmongertől, vagy ha előre kalkulálsz és Lila Fingra számítasz akkor az utolsó köröd le tudod védeni.

(#2722) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#2721) üzenetére

Thx a második deck az érdekesnek tűnik be is fogom tesztelni. Mondjuk szokásos conquest farmolás megy, de ha másnak nem, meglepetésnek jó lesz :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2723) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#2721) üzenetére

Jelentem működik, egy gold ticketet sikerül vele behúznom, sima volt kvázi az összes meccs.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2724) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#2723) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép! Miket kaptál ellenfélnek?

Én a Double Up nevűvel mentem Proving Groundot küldetések miatt.

Dracula Discard-al megszenvedtünk egymással, Annihilus Clogot nagyon megvertem, Lokitól nagyon kikaptam. Tetszik a deck!

(#2725) winery válasza Tyler Durden (#2723) üzenetére


winery
aktív tag

Kettő közül első vagy a második működött neked, mert nekem az elsővel nagyon nem jött ki a lapjárás. :) Második az egészen rendben van, vagy csak szerencsém volt .

(#2726) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#2724) üzenetére

Loki jött szembe, neki elég szarul jött a keze, izzadtam viszont egy Shuri deck ellen, illetve majdnem kikaptam egy Surfer/Gladiator paklitól.. Összességében szerintem full valid deck, azóta farmoltam még 2 ticket, egy másik dekkel, aki esetleg akarja tesztelje be, ebben van lila fing is :D

winery: második deck, nagyon jópofa teszteld be szerintem, az én tapasztalataim conquestről vannak, ladderre még nem feküdtem rá.

Amivel most mentem még 2 ticketfarmra az pedig ez:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2727) alite


alite
aktív tag

Úgy néz ki megszűnik a Marvel Snap mögött álló kiadó, a Nuverse.

Nem hiszem, hogy hosszú távon gondot jelent, mert a Snap nagyon komoly profitot termel release óta és biztos vagyok benne, hogy Second Dinner megoldja, de rövid távon aggasztó.

[ Szerkesztve ]

(#2728) Dr.NX válasza alite (#2727) üzenetére


Dr.NX
addikt

Dear SNAPPERS,
Some of our players have expressed their concerns regarding reported structural changes at Nuverse. We wish to thank you for your concern and assure you that regardless of any changes at Nuverse, SNAP will continue to operate and flourish in the future!Thank you & happy SNAPPING! 💙

Elfogadom a sütiket.

(#2729) itldj


itldj
aktív tag

Nektek is csak szemet ad a season passban a mistery variant? :W :W :W
Szeptember óta direkt figyelem, hogy mi esik belőle. Egy undormány Dan Hipp Drax, az ÖSSZES TÖBBI pixel variant volt. :O :O :O :O :O
Nyilván ha megveszem a season passt akkor nem ezért veszem meg, de azért na.

(#2730) NyxNyxNyx válasza alite (#2727) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Vége az "akciós" season pass-nek? :(

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#2731) alite válasza NyxNyxNyx (#2730) üzenetére


alite
aktív tag

Ettől félek én is, hogy egy ideig webshop nélkül fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#2732) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ma esti ellenfelek:

Leech,
Alioth,
Anus,
Anus,
Anus,
Alioth,
Alioth

Lehet nem kéne erőltetni a játékot?

(#2733) CsiguszMaxim válasza Dobi 562 (#2732) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Nekem ugyan ez csak az Anusok helyett Leechek voltak folyamat. Concqesten már majdnem feladtam egy Leech+Cosmo Shenaut ellen. De végül egy kis szerencsével meg Doc OC-vel vert izzadva sikerült nyerni ezzel:

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#2734) Dobi 562 válasza CsiguszMaxim (#2733) üzenetére


Dobi 562
addikt

Érdekes deck-nek tűnik, junk control Anus nélkül? :DDD

(#2735) CsiguszMaxim válasza Dobi 562 (#2734) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Valami olyasmi :) Egyik részről kiszoritod az ellent a szabad helyből illetve DO-t nem kell magyarázni másrészt meg a Shang Echnantress ShadownKing szentháromsággal leveszed a végén a maradékot. Shenaut ellen pl. külön öröm mikor a fenti három lapra dobja rá leechet. Sajnos nem tökéletes még, ennek is az a baja mint az összes többi dekkemnek. Túl sok a a finish lap és ha nem jön Debri vagy Greengoblin, akkor nem nagyon van mit játszani az elején m.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#2736) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Jött egy minipatch,
Sebastian Shaw és Blob 3/3 helyett 3/4
Dec. 5-én Spotlight: Man-Thing, Stegron, Jeff
Dec. 12-én: Blob, The Living Tribunal, Ravonna Renslayer

Firestar nem tudni mikor lesz, ennek fényében.

Elfogadom a sütiket.

(#2737) Dr.NX válasza Dr.NX (#2736) üzenetére


Dr.NX
addikt

Bocs, elírtam, Blob 6/3 helyett 6/4.

Elfogadom a sütiket.

(#2738) Tyler Durden

Végre bejött a boltba egy variáns amit nagyon vártam, + pikk/pakk sikerült splitelni inkre és még értelmes flare-t is kapott. Szegélyt szerintetek hagyjam így vagy pimpeljem másra?

Dr.NX:Dec 12 mondjuk nem feltétlen rossz nekem így sem, gyak egyik lap sincs meg belőle.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2739) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#2738) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jól néz ki!

Vagy így hagynám vagy Infinite borderre kimaxolnám az effektek miatt. :K

(#2740) NyalokAA válasza Dobi 562 (#2715) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Már régen sírtam én is :) Annyira nem szokott érdekelni az infinity , de most valahogy 93 ig nagyon könnyen csúszott azóta 2 hete 93-98 között létrázok. Pont azok ellen a deckek ellen amiket írsz. Na ma reggelre elegem lett és befűtöttem ezt :

Szégyen nem szégyen kb 1 óra alatt meglett az inf ilyen ~ 10-15 win 2 loss aránnyal nem trackeltem, ha valami nem megy hát alkalmazkodni kell .. megvan az inf , de egyáltalán nem vagyok rá büszke sőt a másik véglet inkább mert ennek a decknek számomra 0% az élvezeti faktora...

(#2741) Dobi 562 válasza NyalokAA (#2740) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratulálok az infinity-hez! :R

Nem a játékosok hibája, hogy teli lett pakolva a játék toxikus/megosztó/erős kártyákkal. Valamiért a fejlesztők akarják ebbe az irányba vinni a metát.

Nekem saját döntésem, hogy nem játszok bizonyos kártyákat (Leech, Alioth, Annihilus) mert szerintem megölik a játékélményt, de ha valaki tolja őket, azt megértem mert miért ne akarná valaki játszani a top deck-et?

Mint a messiást úgy várom a dec. 5 patchet! Ha nem is nerfelik halálba a Lila Fingot, remélem buffolnak annyi kártyát hogy lehessen kompetetíven játszani kevésbe toxikus és megosztó deck-eket!

Bárhogy is lesz, a metára ráférne egy frissülés, mert jelenleg Lockdown, Clog, Loki, Shenaut pörög vég nélkül és unalmas már nagyon.

(#2742) lm83 válasza NyalokAA (#2740) üzenetére


lm83
őstag

Olyen ez most mint anno a Jade Druid....

(#2743) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Jól sejtem, hogy ezen a héten senki nem fog cache-t nyitni, csak gyűjtöget? :)

Elfogadom a sütiket.

(#2744) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#2739) üzenetére

Thx! Filóztam rajta és második lehetőség lesz a nyerő (:

Dr.NX: részemről igen, alig nyitogatok amúgy is. Most is Anni-t vittem volna, nade nem úgy, hogy másik 2 lap megvan és gyászkeret mindkét variáns.. Köv hét meg a Martyrral, hát nemtom, lehet én nem értek a játékhoz, de nekem ez a lap elég fosnak tűnik /max megkövetem magamat, mikor kiderül, hogy ez lesz az új meta és verhetetlen ;] /

NyalokAA: gratula! Nico-t meg farkast passzoltam, elsőt szándékosan, mert később ráérek behúzni, Wolfot viszont benéztem, azt hittem szarabb kártya lesz, azt most rágom a kefét, hogy nincs meg..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2745) Dobi 562 válasza Dr.NX (#2743) üzenetére


Dobi 562
addikt

Dec 13-án nyitok. Blob, Tribunal, Ravonna variáns be lesz húzva.

18 spotlighton és 15k tokenen ülök jelenleg, de az utolsó néhány új kártya egyáltalán nem érdekelt...

(#2746) winery válasza Dr.NX (#2743) üzenetére


winery
aktív tag


Én nekem csak 4 Spotlight van 13.9k Token és 6500 gold amit költők is az esti boundelre.

December hónap nem tűnik erősnek, szerintem én itt fogok gyűjteni Spotlightot .

(#2747) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Tudom, hogy nem nagy szám, de végre 7800 CL-en nekem is meglett a legelső Ink kártyám, ki más mint Cosmo ;]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#2748) winery válasza ClydeBeka2 (#2747) üzenetére


winery
aktív tag

Gratulálok , hamarosan jön a többi is :)

NyalokAA : Gratulaok az infhez :R

(#2749) pachito válasza ClydeBeka2 (#2747) üzenetére


pachito
őstag

Gz! Van vagy 10 cosmo splitem de inked sose jött össze, gold is csak csúnya effekttel.

Ez viszont ütött tegnap:



Jöhet a 2-cost kill rework ;]

(#2750) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Én is felültem a cosmetics vonatra és megvettem 1200 goldért a post-apocalyptic Deadpoolt.

Elfogadom a sütiket.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.