- eBay-es kütyük kis pénzért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- hege8888: Retro Kocka Kuckó 3
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- LordAthis: Ismét egy "Idióta" A.I. Projekt, hogy meglovagolja az aktuális trendeket...
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
Hirdetés
-
LOGOUT
A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!
Tartalomjegyzék:
1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Az új rootless feature hivatalos neve:
https://en.wikipedia.org/wiki/System_Integrity_Protection
Install és az applehda patchelése után amúgy vissza lehet kapcsolni. Legközelebb majd frissítésnél kellhet.
"hasonló problémám van nekem is
egy 3TB GPT sémás hdd-re nem akar települni, hiába hagytam neki egy üres partíciót, formázásnál hibát dob rá"Én azóta megoldottam, volt egy ötletem, kipróbáltam, bejött. Így nézett ki a layout nálam előtte:
1: EFI
2: OSX root
3: windows recovery part.
4: windowsVégül azt csináltam, hogy lecsökkentettem az OSX root méretét 10GB-vel, így lett egy lyuk a 2-es és a 3-as part. között. Az volt a tippem ugyanis, hogy fog oda majd csinálni egy OSX recovery partíciót, mert eddig nem volt, és ez így tarthatatlan neki. Hát nem csinált, ott maradt az üres hely
Viszont a 2-esen levő Yosemitére gond nélkül felmászott ezután, valamint a Windows is hibátlanul indul.
Minden tök jól működik amúgy, egyedül a Disk Utility idegesít baromira, mert teljesen megújították. Nincs pl már debug mód, nem látom a rejtett partíciókat, nincs benne jobb klikkes context menü (mount, umount, restore, stb..), ezeket mind a fenti menübe tették, totál idegesítő. És ami a legszebb, hogy nem tudtam törölni vele a fent említett 10GB-s semmire se használt partíciót. De majd próbálkozok shellből a diskutil-al, valószínűleg az a jövő ilyen téren, mert a GUI-s használhatatlan
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Jogtiszta Windows - Office & Vírusirtó licencek- Azonnal - Számlával - Garanciával - Nint.hu
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- ROBUX ÁRON ALUL - VÁSÁROLJ ROBLOX ROBUXOT MÉG MA, ELKÉPESZTŐ KEDVEZMÉNNYEL (Bármilyen platformra)
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- Új, Garanciális (1-3ÉV) Gamer PC-Számítógép, néve szóló számlával! I5 14400F / RTX 5060 / 32GB DDR5
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 5000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- CSX 2x2GB (4GB) DDR 800 MHz kit
- Fujitsu LIFEBOOK E449 i5-8130U 8GB 256GB 14" FHD 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest